Skoči na vsebino

Poplave 2023


Jest

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je skritikrt napisal:

Zaloški podvoz 4 ure po nalivu...pa so že "kao pucali"....pa očitno neuspešno.

Ni čudno...trava pa je pokošena...pa jo nihče ne pomete...se na cestišču posuši,z dežjem v kanaleto...+ še ostala umazanija,in ko je naliv-"stara pesem"🤨👎

IMG_20230914_185644.jpg

Sej bo zoki poštimal to, nje. Sam volt ga treba prvo spet...

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
pred 4 urami je skritikrt napisal:

07:49 Medvode se že pripravljajo...že zapirajo podvoz pri žel. mostu🙄

IMG_20231030_074944.jpg

 

 

Nic ne zapirajo... Sem se pred ene 20imi minutami peljal ravno tu mimo :D ... in je enako kot prej... pri podvozu je semafor, ker v treh mesecih se niso uspeli zasuti in sanirati tistega dela ... Dolgo casa je bila popolnoma zaprta cesta, dokler se folk na FB ni zacel na veliko bunit ... potem so pa kar naenkrat lahko postavili semafor :) ... 

 

image.png

 

image.png

 

 

 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Jest napisal:

 

 

Nic ne zapirajo... Sem se pred ene 20imi minutami peljal ravno tu mimo :D ... in je enako kot prej... pri podvozu je semafor, ker v treh mesecih se niso uspeli zasuti in sanirati tistega dela ... Dolgo casa je bila popolnoma zaprta cesta, dokler se folk na FB ni zacel na veliko bunit ... potem so pa kar naenkrat lahko postavili semafor :) ... 

 

image.png

 

image.png

 

 

 

 

 

 

 

Vprašanje,kaj so počeli...ko sem mimo peljal,sem prav nazaj pogledal,in so postavljali znak za "prepoved prometa za vsa vozila"🙄 

Samo upam,da nebi bilo več takih povodenj😟

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce so samo pospravljali tiste table, ki so se tam valjale ze tri mesece. ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.