Skoči na vsebino

Prikaz imenika na CX-30


astor

Priporočeno sporočilo

Prijatelj je po mojem prepričevanju kupil novo CX-30 (194 konjski bencinar). Z avtom je trenutno zelo zadovoljen, jezi ga samo problem s prikazovanjem telefonskega imenika ko ga nekdo pokliče notri. Torej, ko je povezan z avtomobilom (bluetooth) in kliče iz avtomobila (po meniju avtomobila pride do imenika in naredi klic) mu napiše koga kliče (napiše ime). Ko pa ga ta ista oseba kliče notri, se mu izpiše samo številka brez imena? Ali kdo pozna ta problem, oziroma kakšna bi bila rešitev. Na servisu mu niso znali pomagati, oziroma se jim po mojem ni dalo (ali pa ni naletel na pravo osebo).

Hvala za vaše odgovore in vašo pomoč!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je astor napisal:

Prijatelj je po mojem prepričevanju kupil novo CX-30 (194 konjski bencinar). Z avtom je trenutno zelo zadovoljen, jezi ga samo problem s prikazovanjem telefonskega imenika ko ga nekdo pokliče notri. Torej, ko je povezan z avtomobilom (bluetooth) in kliče iz avtomobila (po meniju avtomobila pride do imenika in naredi klic) mu napiše koga kliče (napiše ime). Ko pa ga ta ista oseba kliče notri, se mu izpiše samo številka brez imena? Ali kdo pozna ta problem, oziroma kakšna bi bila rešitev. Na servisu mu niso znali pomagati, oziroma se jim po mojem ni dalo (ali pa ni naletel na pravo osebo).

Hvala za vaše odgovore in vašo pomoč!

Mislim, da sem včeraj opazil isti problem na moji CX-5. Preverim danes in napišem kako je pri meni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa zelo pogosta zadeva. Tudi pri meni na CX-5 ne deluje, prav tako ne deluje sodelavcu na CX-30.
Je pa res, da sam praktično nikoli nisem v Mazdinem infotaimentu. Ko vstopim v avto, se pač priključi Android Auto, tam pa (razumljivo) teh težav ni (so pa druge :vesel:).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam jaz enak problem na M3.

 

jaz bi rekel, da je problem kako imaš vpisane številke v imenik:

+386 41xyz123 ali brez int predpone

Nisem še pogruntal sistema ali pa rešitve.

 

vem pa, da mi za ene kontakte prikaže imePriimek, za druge pa ne (+38641....).

 

se priporočam za rešitev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 10. 2023 ob 15:19 je easyrider napisal:

Imam jaz enak problem na M3.

 

jaz bi rekel, da je problem kako imaš vpisane številke v imenik:

+386 41xyz123 ali brez int predpone

Nisem še pogruntal sistema ali pa rešitve.

 

vem pa, da mi za ene kontakte prikaže imePriimek, za druge pa ne (+38641....).

 

se priporočam za rešitev.

 

sam imam vse v telefonskem imeniku na ta način +386 ... pa vse zaenkrat dela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Janez007 napisal:

 

sam imam vse v telefonskem imeniku na ta način +386 ... pa vse zaenkrat dela.

To je to. Vse številke moraš imeti napisane enako. Jaz jih imam tudi tako z +386 spredaj. In mi pokaže vse, kdo me kliče. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.