Kaj so pol šele na Petrolu naredili... z zadnjim tankom imel porabo 5.04l/100km. To je skoraj dva deci manj od prejšnjega rekorda.
Lahko me pa samo avto prepričuje, da naj ga ne zamenjam...
Verjetno je pa največji vzrok v idealnih temperaturah, da ni prehladno, klima pa tudi še ni potrebna.
Meni...ker si mislim,da kupim kaj več vrednega,kolikor je pa to stalo...
...samo po tem pa vidiš,da je tisti Parkside🧐...ma saj vemo🙄
Sam čips je pa super iz lidla...navaden-paprika...sam,k ga ne smem preveč,k pol "žulj od seksa" raste😂
Malo za hec in malo zares😉
Pa od vseh tistih "slovenskih" firm ki jih imajo v lasti bosanci, hrčki in pa ostala združba tako z Balkana kot iz vzhodne in zahodne Evrope. Kam gredo?
Tudi miljončki državnih subvencij Revozu iz mojega in tvojega žepa, pardon iz tvojega ne več ker nisi več v kategoriji aktivnega prebivalstva, gredo v Francijo.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.