Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je DragoK napisal:

Mogoče dva nasveta...drugič slikaj bolj pod kotom,brez bliskavice,in fajn je da svetiš z kako majhno neonko...tako delajo ličarji ko iščejo neperfekcije v teksturi površine (pomarančasti clearcoat,škoda od toče ipd.)...še najbolje,da je popolna tema in le en vir svetlobe in opazuješ čim bolj pod kotom-ne pravokotno na povrsino!...tako boš videl še tako majhno vdrtinico.

 

In drugi nasvet,k sem ga že omenil-pa kupi CX-5,ta avto tega nima...samo pač stane.

 

Kaj pa,če je bil staro modelsko leto ipd...in je bil že bolj zrel...in ima že malo celulita...saj veš "Mazda je baba"...in kako je z babami itak veš...zorijo kot mleko🤣 

Moraš kupiti Forda,tam tega sigurno ni🤔

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je DragoK napisal:

Mazda 5 mi je prevelika in novi Model od 2017 naprej  tudi ima tako plastiko  samo se malo manj vidi ker je oska.

To je slikana moja CX-5 letnik 2022...torej po letniku 2017...če pa samo rabljene gledaš pa...kaj se buniš-cena je nižja,in to je tudi zaradi takšnih stvari...ni,da je rabljeno neki boljši "value for monney",ker je cenejše,ti boš pa mislil,da je enako kot nov....če to misliš,pol ne vem....jaz zase-sploh ne gledam rabljenih...pa ne ker bi imel preveč cvenka-lih kontra.

Ko kupuješ rabljeno,se moraš zavedati,da imaš skoz "staro kanto"!!!

Če ti tega ne moreš sprejeti,pol nimaš kaj gledati rabljenih,ker,da bi plačal manj,pa bi pol rad novega...kar lepo sanjaj naprej.

 

Kar se pa velukosti tiče...primerjaj zunanje mere obeh,in mi povej koliko prevelik je CX-5...po moje nisi nikoli gledal,in sploh ne veš.

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V življenju še nisem kupil novega avta. Zakaj? Ker se mi zdi, da pri novem kar nekaj denarja vržeš stran - opazno veliko. V resnici je tega stran vrženega denarja ob nakupu novega avta veliko manj, kot ga vržemo stran za vsakodnevne nakupe v Mercatorju, Šparu, Hoferju, Lidlu, ... Kdo ima bolj prav - tisti ki kupuje nove, ali tisti, ki kupuje rabljene? Po moje vsak po svoje. 

 

Sem pa pri nakupu rabljenih zelo previden, čeprav vedno obstaja možnost, da naletiš na mino. 

 

Ali bi kupil rabljeno Mazdo CX-30 s tako nabuljenimi plastičnimi obrobami? Brez težav in super zadeva za zbijanje cene. 😃

 

Pri CX-30 imam sam drugo težavo. Avto ni moj tip avta, CX-5 še manj. Dokler se lahko nizko usedem, imam veliko rajši Mazdo 3, ali Mazdo 6, slednji je menda za 1 razred boljši avto od CX-30. Če bi kupoval rabljeno CX-30, bi se izogibal X motorju, avtomatskemu menjalniku in avtom s poplavljenih območij ... Dost nakladanja. :)  

  • Všeč 8
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Janez007 napisal:

V življenju še nisem kupil novega avta. Zakaj? Ker se mi zdi, da pri novem kar nekaj denarja vržeš stran - opazno veliko. V resnici je tega stran vrženega denarja ob nakupu novega avta veliko manj, kot ga vržemo stran za vsakodnevne nakupe v Mercatorju, Šparu, Hoferju, Lidlu, ... Kdo ima bolj prav - tisti ki kupuje nove, ali tisti, ki kupuje rabljene? Po moje vsak po svoje. 

 

Sem pa pri nakupu rabljenih zelo previden, čeprav vedno obstaja možnost, da naletiš na mino. 

 

Ali bi kupil rabljeno Mazdo CX-30 s tako nabuljenimi plastičnimi obrobami? Brez težav in super zadeva za zbijanje cene. 😃

 

Pri CX-30 imam sam drugo težavo. Avto ni moj tip avta, CX-5 še manj. Dokler se lahko nizko usedem, imam veliko rajši Mazdo 3, ali Mazdo 6, slednji je menda za 1 razred boljši avto od CX-30. Če bi kupoval rabljeno CX-30, bi se izogibal X motorju, avtomatskemu menjalniku in avtom s poplavljenih območij ... Dost nakladanja. :)  

Mazde 6 in cx30 ne moreš primerjati. Vsaka je dobra v svojem segmentu. 

Sam ne pogrešam 6-ke,ker je vožnja z cx30 bomba. Pa ne samo zaradi sedenja, ampak počutja na splošno v avtu, poraba,tiha vožnja...

Motor X? Super poraba in performanse. Prostor v avtu? Štirje gredo komor na smučanje, če daš thuleta na streho. Pa saj je enako tudi pri 6-ki karavan. 

Obrobe plastik? Ha, ha... Te probleme ima samo Drago, ki ima nočne more in ne more spati. 😊

  • Všeč 3
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem danes gledal na rdeci CX-30 od prijateljice… in nisem opazil naksnih deformacij, kot so prikazane na slikah… Resda avto ni bil sveze opran… 🤔

  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je FuManchu napisal:

Kaj pa kej na servisu pravijo glede plastik? Je kdo omenil kaj jim?

 

Mene zanima kaj na Mazda Austria mislijo.

 

Mislim, vem kaj mislijo, ker sem dodobra spoznal kaj si avstrijci mislijo o slovenceljnih, ampak me vseeno zanima iz prve roke @DragoK :D 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Bossek napisal:

1. ni bil opran

2. ni bla prava svetloba

3. luna v napacni meni

4. slep si

 

jaz bi stavil na 4. :zvizga:

5. Nisi gledal v tapravi garaži

  • Haha 6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Scr3am napisal:

5. Nisi gledal v tapravi garaži

6. Moraš gledati tapravo opremo...t.i. "Special aerodynamically modified Limited Golfball Edition"😂🤣

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Bini napisal:

Največ ogledov ima trenutno BLATNIK od CX30, bravo.....😊:jupiii:

A ni super? Ne rabimo jokati zaradi loma ojnic, eksplozij motorja, požarov zaradi zamašenega DPF ...

 

Življenje lastnika Mazde je nekajkrat manj stresno od ostalih znamk avtomobilov. 😃

  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Bossek napisal:

1. ni bil opran

2. ni bla prava svetloba

3. luna v napacni meni

4. slep si

 

jaz bi stavil na 4. :zvizga:

 

Prve tri tocke drzijo... cetrta pa ne cisto :) ... 

pred 11 urami je Scr3am napisal:

5. Nisi gledal v tapravi garaži

 

Ni bil v garazi :) ... verjetno je to problem :P 

 

image.png

 

 

pred 10 urami je skritikrt napisal:

6. Moraš gledati tapravo opremo...t.i. "Special aerodynamically modified Limited Golfball Edition"😂🤣

 

To pa drzi... zagotovo nima te stopnje opreme :) 

pred 10 urami je dvorjan napisal:

7. Si bolj gledal prijateljico kot pa avto. 😃

 

Skoraj zlahta je... :P penzionerka :D 

  • Všeč 1
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je dvorjan napisal:

A ni super? Ne rabimo jokati zaradi loma ojnic, eksplozij motorja, požarov zaradi zamašenega DPF ...

 

Življenje lastnika Mazde je nekajkrat manj stresno od ostalih znamk avtomobilov. 😃

 

Ne vem no, Drago je sigurn dobu cir na zelodcu zarad teh plastik

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Skoraj zlahta je... :P penzionerka :D 

 

To vse pojasni. Noben drug ne kup tega avta kot penzionerji, ker gredo v nakup brez ocal.

  • Haha 7
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • DragoK je spremenil naslov v Najlepša Plastika na vsaki Mazdi CX 30

Razumem da se v vsaki skupnosti najde en a da vas je tolko pa je res zelo čudno to ni skupnost Mazde

temveč skupnost   Norčljivcev  !!  Jaz imam  od MAZDE  pismen dokaz da tako izgledajo vse CX30  in  tako tema  zaključena  !!!!

SREČNO 

 

Popravljeno od DragoK
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce bi bilo fino, ce bi se kdaj pogledal v ogledalo in analiziral svoje obnasanje? Ce nekdo nima enakega mnenja oz. opazanj, ga je potem potrebno zalit in oznacit kot norca? Res si zelo slabo zacel sodelovanje v tej skupnosti... Upam, da bo trolanja cimmanj ... :( 

  • Všeč 3
  • Hvala 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je DragoK napisal:

Razumem da se v vsaki skupnosti najde en a da vas je tolko pa je res zelo čudno to ni skupnost Mazde

temveč skupnost Norcev !!!

SREČNO 

 

Evo, zdaj boš pa lahko spaw.... 😁🫣🤗

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Plastika na Mazdi CX 30

Moje mnenje je, da če že iščemo krivca, je ta na obeh straneh. Tema se mi zdi zelo dobra (končno spet nekaj tehničnega o Mazdah), dober dokumentiran uvod, ugotavljanje dejanskega stanja, mnenje Mazde, itd. ...Škoda, da je bilo nekaj komunikacijskih zdrsov, na obeh straneh. Ampak jaz iz tega ne bi delal slona, ker ni potrebno ....   

  • Všeč 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.