Skoči na vsebino

Mazda3 G120 - prodaja


kseb

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je sportman333 napisal:

jaz osebno, ampak to je zdaj čisti off-topic, če bi kupoval mazdo 3 bi gledal izključno za x186 motorjem, teh se pa skorajda ne prodaja.....(to je pomojem res odlična mašinca za tak avto...)

Najboljša. 👍

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je TBA napisal:

A ni v G120 in G165 enak motor al se motim. Razlika je v menjalniku in programu. Če je tak problem v teh 35 konjih naložiš maping za 165ko. 

Ja, ampak ne narediš nič, ker je daljši menjalnik, tko da džabe delat mapping

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno zato je končna hitrost pri manjših obratih in zato tudi nasploh manj pije od g165 😊Mislim da sta dva, če sta še na tem forumu in lahko iz prve povesta kako in kaj.... 🤔

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Ja, ampak ne narediš nič, ker je daljši menjalnik, tko da džabe delat mapping

Ti tako praviš :)

Moja čipirana trojka je bolj odzivna od ženine (višji navor pri manjših obratih), pa rada se zavrti do rdečih vrtljajev ( G120 po 4000 rpm nima smisla več gnati).

Po števcu gre v 3. okrog 160, tako da ko prehitevaš ni treba "zgubljat časa" s prestavljanjem.

Glede končne hitrosti pa ne vem.

Tudi o porabi sem enkrat že napisal, na isti relaciji identična poraba (seveda pa bo ob živahnejši vožnji čipirana popila več).

Primerjat z G165 pa ne morem, ker je nisem vozil.

  • Všeč 3
  • Hvala 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem jest razmisljov ce bi remap delov, sem vidu da z novo mapo ma pri istih obratih mal vec moci. Ce bi planirov avto se nekej cajta imet, bi sigurno mapirov, tko mam plan menjat v dokaj bliznji prihodnosti

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je NevLado napisal:

Ja, ampak ne narediš nič, ker je daljši menjalnik, tko da džabe delat mapping

 

Pa sej zato maš menjalnik... samo dlje držiš v nižjih prestavah in celo lahko zavrtiš proti rdečemu polju, kjer se nahahaj ta "nova" moč. Se splača, še vsak se je pohvalil, ko je to naredil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je TBA napisal:

A ni v G120 in G165 enak motor al se motim. Razlika je v menjalniku in programu. Če je tak problem v teh 35 konjih naložiš maping za 165ko. 

Po moji matematiki tule vmes ni 35 teličkov :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.