Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

En odsek pri Munchnu vsak dan? Te nebi pri Ferku v MB servisiral. Po mojem se mora zahvalit mazdi, ker mu hoče dobro in negre več.

Dečki en prijateljski nasvet pamet v glavo pa malo možgančke uporabit. Bolje prispet prepozno kot pa nikoli.

Popravljeno od scania
  • Všeč 4
  • Haha 1
Napisano

Jaz sem se malo pohecal.

 

Samo če tak pada hitrost, je treba pamet v roke vzet in porihtat, ne pa rečt omejitev je 130km/h.

Če nad 130kh/h avto glumi je to ok. 🤣

Napisano
pred 31 minutami je godlike napisal:

Jaz sem se malo pohecal.

 

Samo če tak pada hitrost, je treba pamet v roke vzet in porihtat, ne pa rečt omejitev je 130km/h.

Če nad 130kh/h avto glumi je to ok. 🤣

Meni ni smešno, ker se jih je že veliko ubilo zaradi hitrosti, po nepotrebnem. Če rabiš adrenalin skoči s padalom al pa naredi licenco za letalo in se sproščaj tam ne na cesti kjer ponavadi umrejo nedolžni in nič krivi.

Glede avta pa bom zadržal zase.

Napisano (urejeno)
pred 5 minutami je scania napisal:

Meni ni smešno, ker se jih je že veliko ubilo zaradi hitrosti, po nepotrebnem. Če rabiš adrenalin skoči s padalom al pa naredi licenco za letalo in se sproščaj tam ne na cesti kjer ponavadi umrejo nedolžni in nič krivi.

Umrejo bolj zaradi objestne vožnje, alkoholiziranosti, spregledanje motorista, pešca,..... kot pa zaradi 30km višje hitrosti po prazni avtocesti.

 

Ti bi bil idealni serviser za uradni servis. Ta napaka ne obstaja v Sloveniji, samo v Nemčiji, ker je pri nas ne morete uradno dokazat.

 

Bravo res. Take rabimo na servisih.

 

Pa tudi padalcev je že kar nekaj se ubilo 😉

Popravljeno od godlike
Napisano
Pravkar je godlike napisal:

Umrejo bolj zaradi objestne vožnje, alkoholiziranosti, spregledanje motorista, peščašča,..... kot pa zaradi 30km višje hitrosti po prazni avtocesti.

 

Ti bi bil idealni serviser za uradni servis. Ta napaka ne obstaja v Sloveniji, samo v Nemčiji, ker je pri nas ne morete uradno dokazat.

 

Bravo res. Take rabimo na servisih.

 

Pa tudi padalcev je že kar nekaj se ubil 😉

Koliko si ze ti na forumu prispeal s svojim znanjem? Koliko vem se hodis samo prepucavat znanja pa nobenega, tak da ti samo gasssss, mogoce se bos pa kdaj spomnil mojih besed.

Napisano

Marsikaj od računalništva do kaj drugega. Sem tudi sam marsikatero zanimivo informacijo prejel.

 

Vidim da si užaljen, ker si prešel na osebno raven. Žal si tako povedal, kot sem zapisal.

Tudi ti si samo pametoval o omejitvi in mu nisi pomagal.

 

To ti še dam v razmislek. Poglej si število smrtnih žrtev na nemških avtocestah. Je med nižjimi v Europi. 😉

Napisano
pred 7 minutami je godlike napisal:

Marsikaj od računalništva do kaj drugega. Sem tudi sam marsikatero zanimivo informacijo prejel.

 

Vidim da si užaljen, ker si prešel na osebno raven. Žal si tako povedal, kot sem zapisal.

Tudi ti si samo pametoval o omejitvi in mu nisi pomagal.

 

To ti še dam v razmislek. Poglej si število smrtnih žrtev na nemških avtocestah. Je med nižjimi v Europi. 😉

Bodi brez skrbi sem mu in mu pomagam v zs. Nisem užaljen samo nimam rad filozofiranja, sem človek dejstev brez celofana. Nebom pa jaz svojega težko pridobljenega znanja podarjal filozofom, tako da predlagam da napišeš plan vzdrževanja in odpreš temo o avtomatskih menjalnikih in deli svoje znanje, sem ti naredil prostor v teh temah 😉

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Napisano

No, ampak to da se zdej preko ZS rešuje težave je pa brez veze. Naj potem, vsaj avtor teme, če uspešno reši težavo, napiše kaj je bil vzrok ipd.

  • Všeč 5
  • Ljubim 2
Napisano
pred 17 urami je godlike napisal:

To ti še dam v razmislek. Poglej si število smrtnih žrtev na nemških avtocestah. Je med nižjimi v Europi. 😉


Ampak to ni zaradi tega, ker ponekod nimajo omejitve hitrosti… ampak zato, ker je infrastruktura precej boljsa …

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)

Vem. Samo če je že 30km/h več brezglavo norenje in iskanje smrti, bi pričakoval pri 200km/h ali več kopico mrtvakov.

 

Pa jih ni. 🤔

pred 11 urami je SpEkTr napisal:

No, ampak to da se zdej preko ZS rešuje težave je pa brez veze. Naj potem, vsaj avtor teme, če uspešno reši težavo, napiše kaj je bil vzrok ipd.

In to vedno ostali @miha20 kregajo, ko reče kaj po ZS in potem napiše post.

 

Se čisto strinjam.

Po ZS se je reševalo, javno pa o hitrosti pametovalo.

 

(Ja, pričakujem da bom spet kregan, da samo filozofiram).

Popravljeno od godlike
Napisano
Pred eno uro je godlike napisal:

Vem. Samo če je že 30km/h več brezglavo norenje in iskanje smrti, bi pričakoval pri 200km/h ali več kopico mrtvakov.

 

Pa jih ni. 🤔

In to se vedno @miha20 krega, ko reče kaj po ZS in pozem napiše post.

 

Se čisto strinjam.

Po ZS se je reševalo, javno pa o hitrosti pametovalo.

 

(Ja, pričakujem da bom spet kregan, da samo filozofiram).

😂😂😂 Jaz samo tebi ne želim svojega znanja delit, kot @miha20 verjetno tudi ne, ker po moje si je težko pridobil to znanje in izkušnje ki ga ima. Ti pa zgleda si se do zdaj učil samo hvatat krivine, in čestitam uspeva ti bravo 👏👏👏👏.

Napisano

Kaj pa si naj jaz začnem s servisiranjem Mazdaj motorjev, ki si ga ti spisal? In svoje znanje si delil s celim internetom in tu bo ostalo za vedno. Ne gre odstraniti, bi pričakoval, da s tvojim nivojem znanja to veš.

 

Kar se Alfe tiče, sem serviserju kazal kje najde filter olja v glavi motorja in tudi servisnemu referentu, kje ga najde v programu, ker ga ni znal naročit.

 

Ampak ja. Bodi bo tvoje. Ne bom več odgovarjal, ne glede na kaj napišeš.

Napisano
pred 1 minuto je godlike napisal:

Kaj pa si naj jaz začnem s servisiranjem Mazdaj motorjev, ki si ga ti spisal? In svoje znanje si delil s celim internetom in tu bo ostalo za vedno. Ne gre odstraniti, bi pričakoval, da s tvojim nivojem znanja to veš.

 

Kar se Alfe tiče, sem serviserju kazal kje najde filter olja v glavi motorja in tudi servisnemu referentu, kje ga najde v programu, ker ga ni znal naročit.

 

Ampak ja. Bodi bo tvoje. Ne bom več odgovarjal, ne glede na kaj napišeš.

Glej tudi meni se več neda, škoda časa, če bi mi rad kaj osebno povedal lahko greva na pivo, oba sva s Štajerske pa rečema kakšno o mazdah, računalnikih in o čem želiš. Pa še z N i20 me lahko pelješ, jaz pa ti zraven povem kaj o teh motorjih ;) 

  • Všeč 8
  • Ljubim 1
  • 1 leto kasneje...
Napisano
dne 19. 6. 2024 ob 0:27 je nejck0 napisal:

Screenshot_2024-06-19-00-26-24-299-edit_com.android.chrome.jpg

 

 

Ojla. Zanima me če si ugotovil kaj je bilo narobe? Pri meni se je to pojavilo pred enim mesecem...  Tudi v 4. prestavi niti ne gre čez 3000 obratov... :D  sranje na vidiku... je bila mogoce kaksna cevcica, senzor al si avto prodal xD 

Napisano

Men pa pri nizkih obratih ni delalo, nato je pa povleklo -> loputa turbine + turbina -> strošek 2700eur, srečno

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 3 urami je Tilen5 napisal:

Men pa pri nizkih obratih ni delalo, nato je pa povleklo -> loputa turbine + turbina -> strošek 2700eur, srečno

Se mi zdi, da si ti šel skozi vse šibke točke 2.2 dizla 🙈

Napisano
Pred eno uro je vzupan3 napisal:

Se mi zdi, da si ti šel skozi vse šibke točke 2.2 dizla 🙈

Po pogovru z mehanikom jih je imelo še veliko drugih, pol ko mi je vse našteval težave ostale možne sm kar drisko fasu.

  • Všeč 3
  • Haha 2

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Koliko forumašev je potrebnih za menjavo 1 žarnice?   Okoli 1200, par 10 gor al dol. 1, da zamenja žarnico in objavi prispevek o svoji novi izkušnji 14, da delijo podobne izkušnje in tudi da bi se jo dalo menjati drugače 7, da opozorijo na nevarnosti pri menjavi 27, da izpostavijo slovnične napake 53, da preklinjajo in ozmerjajo te, ki iščejo slovnične napake 41, da popravijo slovnične napake v prispevkih "napadalce-popravljavcev" 6, da povejo, da je pravilni izraz svetilka in pa še 6, da tem povedo, da so ***** 2, ki delata v električarskem poslu da povesta da je pravilni izraz "svetilni element" 17 vsevedežev, ki so "bili" v električarskem poslu in povejo, da je žarnica čisto v redu izraz 109, da povedo, da ta odsek foruma ni namenjen žarnicam in da naj preselijo temo v pravilen odsek 209, da zahtevajo, da udeleženci prenehajo o isti temi pisati v 3 različnih odsekih foruma 111, da opozorijo na to, da vsi uporabljamo žarnice in je zato takšna tema upravičena 306, da povejo, katera metoda menjanja je najboljša, katera znamka je boljša od katere, in katera znamka je zanič. 27, da objavijo povezave do različnih tipov žarnic 14, da pove, da so bile povezave nedelujoče in objavijo popravljene. 33, da citirajo nekaj objav in dodajo, "jaz tudi" 14, da citirajo te in dopišejo "jaz tudi" 12, da jih pove, da ne bodo več sodelovali na forumu zaradi "žarniške afere". 4, da predlagajo, da se napiše FAQ o žarnicah 28, da vprašajo, kaj FAQ je 5, da vprašajo "a nismo o tem govorili pred kratkim" 148, da povedo, da najprej pogooglaj o žarnicah, predno objaviš 1, da čez pol leta začne vse to še enkrat...
    • Šta ispadne kad se pare pudlica i šarplaninac? Pudlici ispadnu oči...
    • Nikoli, nikoli, zares nikoli, se ne zadržuj, ko je treba prdniti. V nasprotnem primeru zadržani prdec potuje navzgor po tvojem telesu vse do možganov in tako dobiš usrane ideje...  
    • Pravijo, da če ženska ni nataknjena čez noč, je pa čez dan.   Če to res drži, moja šefla že dolgo ni bila nataknjena ponoči. Sploh pa ne to noč...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.