Skoči na vsebino

Kupim: Mazda 6, bencin, od 2010 naprej (najraje 3. generacija)

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 37 minutami je MazdaBoy napisal:

Bini, pa gre to tolk, da si daš duška? 😛 

S porabo 6.0 ja.. 🫣🙈

 

jajcadizlska.jpg

 

Napisano
pred 13 urami je Bini napisal:

Dinozavra nisem vozil zato ne bom pametn ampak x186 gre odlično, še preveč za naše razmere na cestah :nevem:

Najbolj sem vesel, ko je kak prazničen dan brez prometa in si lako dam malo duška.... :jupiii:

Ej..Enako... meni je CX30 X186 motor TOP 😉😁😁Lepo se vozi  ....super 👍to je moje osebno mnenje 😉😁😁 tako. . Vsak ima svoje mnenje ZOOM ZOOM 🤣😉😁😁

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Napisano
pred 7 urami je Tilen5 napisal:

S porabo 6.0 ja.. 🫣🙈

Včas še manj.... 😋

pred 8 urami je MazdaBoy napisal:

Bini, pa gre to tolk, da si daš duška? 😛 

Jp, to je TOP od CX-30 tk.... 👌:danzoman:

  • 2 tedna kasneje...
Napisano (urejeno)
dne 19. 8. 2024 ob 11:25 je brdavs napisal:

Nemška (mobile.de) vsaj 2016 mazda 6 prvi lastnik je samo ena 13990 ostale so dražje... (pa še ta ima 200000km)

 

kaj torej manjka, da g. Jani ne zaključi posla?

 

lp

G. Jani je zakljucil posel. Kupil sem avto, ki je razen nekaj prask res lepo ohranjen, sploh znotraj je kot nov. Tudi za ceno sva se še malo pogodila. Kar precej časa sem iskal 6ko bencinarja, tako da sem glede na ponudbo, ki je prakticno skorajda ni, z nakupom zelo zadovoljen. 

Popravljeno od Tomosaki
  • Všeč 10
  • Ljubim 3
Napisano

Čestitke za nakup, želim ti oz. vam SREČNO VOŽNJO!

  • Všeč 1
  • Hvala 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Hvala obema! Po prvem tednu lahko samo recem, da uzivam za volanom, tudi od opreme glede na moje relacije ne pogresam nicesar. Mogoce samo vprašanje za koga ki je avto čipiral. Glede na to, da je identicen motor kot ga ima bencinar z revolution opremo in s 165 konji... Ali bi bilo smiselno dvignit konje na 175? 

Napisano
pred 6 minutami je 50keda napisal:

@Tomosaki in kaj točno se zdaj ujagal?


verjetno tole 

 

image.png

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Čestitkeeee za nakup Mazde...uživaj v vožnji.

Zoom zoom 😉😁😁😁

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Napisano
pred 12 urami je dvorjan napisal:

Janez007 ima pa res vse pod nadzorom. Ko bom dal jaz oglas na avto.net, me boš ziher po dveh minutah poklical. 😃

Janez BOND, opravičuje ime. :)

  • Všeč 1
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 15 urami je Tomosaki napisal:

Mazdo 6 2016 g145. Tole crno, ko je g. Jani prodajal. 

Čestitke za nakup, velik varnih km, naj ti dobro služi 👍 :zoom-zoom:

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

Janez BOND, opravičuje ime. :)

Sem prebral Janez BLOND🤣

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)
pred 14 urami je dvorjan napisal:

Janez007 ima pa res vse pod nadzorom. Ko bom dal jaz oglas na avto.net, me boš ziher po dveh minutah poklical. 😃

Lahko se zmeniva še predno daš oglas, ampak se bojim, da sva podobne sorte in bova težko prišla skupaj (kupila bi čim ceneje, prodala čim dražje) ... 😃

 

Ja, se hitro naveličam avtov, počasi bi bilo treba zamenjat ... po možnosti 1. lastnik, vsa pločevina še 1. barva, še vsaj 1 leto v garanciji, čim manj prevoženih km. To so neka osnovna izhodišča za dober nakup.

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)

Razen nekaterih. Mazdo CX-3 sem leta 2019 kupil 3 leta in 3 mesece staro, imela je nekaj manj kot 12.000 km. V garaži je bila pokrita z deko. Uporabljena le za daljše vožne. 🙂

 

Ko se menim za ceno je lastnik trdil, da je za novo plačal 24.000 €. Rekel sem mu, da to ne more biti res, da je bila cena okoli 21.000, ampak da to itak ni pomembno, važno je, da se zmeniva za ceno starega ... na koncu sva udarila sredino. Avto naslednje dni prevzamem in plačam dogovorjeno kupnino. Potem prodajalec vzame 500€ in mi jih da nazaj rekoč, res si imel prav, nov avto je bil 21.000. "Svaka mu čast!" ... in za informacijo - ni bil Slovenec, tudi ne belopolt.

 

Ta avto letnik 2016 (danes je star že 8 let) ima na trgu še vedno podobno ceno, kot ga je imel 3 leta star pred 5-timi leti.  🙃

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)
pred 7 minutami je Boss napisal:

... in še vedno ne vemo za kolk si jo kupil.

 

sem že sigurno kdaj napisal, ... v oglasu je bila cena 15.500€ ... pa da je letnik 2015 ... se je lastnik za 1 leto zmotil ... takrat je bila to normalna oglaševana cena, novi 2.0 G120 Revolution so prišli dobrih 20.000 €, navadni pa okrog 15.000. 

Popravljeno od Janez007

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tole so različni renderji verjetno celo narejeni z AI. Zakaj bi se o tem pogovarjali, ker tole je pač zgolj nabijanje kaj bi bilo, če bi bilo. 
    • Fak, a ti razumeš razliko, kitajska vlada jim plačuje za vsak prodan avto... tudi za tistega, ki gre v izvoz al pa obtiči na ogromnem parkirišču. Za besedo nelojalna konkurenca še nisi slišal? Še ne dolgo nazaj je bil prehod na EV-je označen za ekološko dejasnje, a zdaj ko jih pa kopičijo na parkiriščih, kjer se večina sploh ne bo prodala se pa o ekologiji ne pogovarjamo več. Neverjetno kako so EV fani tako hipokritski glede tega. Izjavljo samo stvari, ki jim gredo v njihov prid pa samo toliko časa kot jim ustreza. Dvolično do konca.   Kitajci so vso začetno znanje enostavno pokradli, skopirali, sicer veliko po neumnosti in pohlepu zahoda. Ampak vseeno, to so amoralna bitja. Zdaj pa vse viške denarja, ki ga na začetku niso porabili za razvoj lahko uporabijo v nadgradnjo obstoječih tehnologij in v trgovski vojni proti tistim, ki so jim omogočili tak razcvet. Lepo se vidi kako capljajo pri ICE motorjih za zahodnimi izdelki, a pri EV-jih pa so seveda spredaj, ker tukaj je bilo najlažje zahod prehitet, ker smo praktično vsi štartali skoraj iz istega izhodišča a kitajci so imeli veliko prednost saj imajo rude, litij, redke zemlje na razpolago v takih količinah, da lahko enostavno zajebejo vse.    Seveda gorijo tudi Evropski hibridi in EV-ji, ker so ... pazi zdaj to... večinoma baterije narejene kje?    Pa še nekaj - kitajski avti so narejeni za življensko dobo 5-7 let.  Tako kot vse ostale kitajske stvari. Ne zanima jih servisna mreža, ne zanima jih aftersale usluga. Izdelke tako hitro menjajo, da rezervnih delov po nekaj letih praktično ni za dobit.    Sicer pa... probaj pa ne pozabit poročat kako je šlo po 5 letih lastništva kitajca.    
    • Če bo res takšna potem začnem redno igrati loto....  ali pa se bo moja boljša polovica začela prodajati, HE HE HE
    • Jah, Boss, tole "politično" jamranje v stilu "Kitajci so grdi", pa spet ne bo pilo vode. So vseh sort, tako kot tudi Američani, Slovenci, Evropejci.   Bom komentiral samo avtomobilsko industrijo. Kitajci so naredili načrt delati najboljše EV za dosego svetovne prevlade. In jim prekleto dobro kaže. Evropska avtomobilska industrija se bo morala pa zamisliti in krepko pljuniti v roke, ker tole precenjeno plastiko in pokvarljive avte, ki jih delajo po tekočem traku, tudi ne bodo mogli več vsakemu Janezku prodati. Jaz zase ne morem več 100 % reči, da kitajskega avtomobila pa nikoli ne bom kupil. Če bi izbiral ta hip, bi verjetno izbral kitajski avto, vsi očitki gor ali dol.   Prav zjutraj sem se spomnil na zgornji video, ko sem se peljal po gorenjski avtocesti v Ljubljano. In je bila kolona, ker se je en mojster z VW ID.7 zagozdil v prikolico tovornjaka. Pol havbe harmonike ... Zdaj ne vem, ali je računal na "vsemogočnega" avtopilota, tudi zračne blazine ne vem, če so bile odprte ... Skratka, stvari, ki so opisane v videu, se dogajajo dobesedno vsem proizvajalcem vozil.   Gorijo tudi evropski EV, ICE in še posebej hibridi. Na parkiriščih po Evropi se tudi kopičijo EU-avti. Neregistrirani in registrirani. Finte z eno- ali nekajdnevnimi registracijami pa so Kitajci pobrali prav od Evrope, ki je začela s to prakso. Še pri nas najdeš znamke, ki so delale več kot tretjino prodaje na tak način - enodnevna registracija, potem pa izvoz rabljenega s popustom iz države.   Imamo Slovenci lep pregovor - le čevlje sodi naj kopitar.
    • zakaj mi ni glih vseeno, ko @Slivka omenja lopato, ki bi jo rad sprobal na meni    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.