Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Pozabite na F1, to je to:

http://www.youtube.com/watch?v=ujZM2pzdVe0...player_embedded

 

In pol pomislis da bi znotraj mostva dobila ukaz da ne smeta prehitevat tako kot v F1?

 

Sigurno dirka leta!

 

:bravo: res svetovna dirka po dolgem casu kak sta se prehitevala to je uzitek gledat :ouje::ouje:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tud tisti, ki ne marate Ferrarija si poslu?te tole in po mo?nosti ?imbolj naglas pa ?e vam ne bodo ?le kocine pokonc pol naj vam Labi pove kaj ste :hohoho:

 

http://www.youtube.com/watch?v=M1InrgZiv30...l=http%3A%2F%2F

 

 

Pred 15 leti je bla F1 ?e zlo zdrava in 860KM in top speed preko 350km/h... danes pa :( , kar na jok mi gre kako so zadevo takole sfukal bedaki senilni :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud tisti, ki ne marate Ferrarija si poslu?te tole in po mo?nosti ?imbolj naglas pa ?e vam ne bodo ?le kocine pokonc pol naj vam Labi pove kaj ste :hohoho:

 

http://www.youtube.com/watch?v=M1InrgZiv30...l=http%3A%2F%2F

Pred 15 leti je bla F1 ?e zlo zdrava in 860KM in top speed preko 350km/h... danes pa :( , kar na jok mi gre kako so zadevo takole sfukal bedaki senilni :angry:

 

 

Ta je se ugasala med saltanjem dol.....SAW IT LIVE IN MONZA!!!!!!!!!!!!!!

Prav tako Schumija 3x....in loh kdorkoli rece karkoli, videl sem in slisal v zivo kako drugace vozi od drugih, predvsem v to?ki bremzanja in vstopa v 'korner'. Je pa aroganten nems, nimas kej... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no... zdej pa upam, da bojo tole izpolnili in naj se FIA, Mosley in Eccelston samo jebejo sami al pa na sadomazo igricah... bemti babe, kaj ga ni tolk zmlatla takrat, da bi bil zdele pokojni pa F1 re?ena :(

 

http://24ur.com/sport/f1/mostva-f1-napoved...vo.html#comment

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no!!!!

 

Mo?tva v svetovnem prvenstvu F1 so napovedala, da bodo ?e za sezono 2010 zaradi vztrajanja organizacije FIA pri omejitvi prora?una na 60 milijonov dolarjev ustanovila vzporedno prvenstvo.

 

Mo?tva, zdru?ena v organizacijo FOTA, se niso strinjala z omejenim prora?unom. Odlo?itev je zgodaj zjutraj na prizori??u nedeljske dirke v Silverstonu povedalo osem mo?tev F1: Ferrari, McLaren, Renault, Toyota, BMW Sauber, Brawn GP, Red Bull Racing in Toro Rosso.

 

 

FIA se je ?e odzvala na napoved zdru?enja FOTA. "Pri FIA smo seznanjeni z namero zdru?enja FOTA. Smo razo?arani nad tak?nim dejanjem, vendar pa nismo presene?eni, saj je FOTA ?e ve?krat dokazala, da ne zna sklepati kompromisov v dobro avtomobilisti?nega ?porta. Jasno je, da so si pri FOTA ?e ves ?as prizadevali in pogajanja peljali v tej smeri, da bi pri?lo do tak?ne odlo?itve. Nikoli niso imeli namena sodelovati v dobro ?porta," so se odzvali pri FIA.

 

 

"Pri FIA v svetovnem prvenstvu ne ?elimo 'bitke z denarjem' namesto ?portnega boja, prav tako pa ne bomo dovolili zdru?enju FOTA, da izsiljuje in vodi formulo 1," so ?e zapisali pri FIA in dodali, da bo skrajni rok za prijavo v SP 2010 potekel danes zve?er, FIA pa bo seznam mo?tev za SP 2010 objavila ?e v soboto

 

Mogo?e ?e kdaj vidimo V12 ma?ino...:)

 

Kon?no... zdej pa upam, da bojo tole izpolnili in naj se FIA, Mosley in Eccelston samo jebejo sami al pa na sadomazo igricah... bemti babe, kaj ga ni tolk zmlatla takrat, da bi bil zdele pokojni pa F1 re?ena :(

 

http://24ur.com/sport/f1/mostva-f1-napoved...vo.html#comment

 

jebemti 2 minuti si me prehitu, pa nisem vidu tvojga posta...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, prehitu sem te :bravo:

 

Sam res... ve?ina navija?ev F1 to komi ?aka pa neglede kako se bo imenovala nova formula... zdej pa da vidmo al majo jajca pa da izpolnijo to kro?njo. Po moje FOTO podpira 90% navija?ev F1 in bodo osatali zvesti tud v novem tekmovanju.

 

?e ne gre druga?e zjebat te senilne gnojaste star?ke pol je pa? to edini na?in... ?al :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr u?eri pa Veter in Veper, kva sta nardila :P Mev sem ?e za prej?njo dirko ob?utek, da bo Veter najhitrej?i, pa na sre?o ni bil, medtem ko zdej se pa kr mal bojim da zna bit prvak, ker so res orng premo?ni! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva dirka predvsem iz tega stali??a, da niste BrawnGP dominirala ampak sta dirkalnika s krili opravila tako kot je treba in to brez napak.

 

Rde?i so bili nekje na svojem trenutnem dometu, kar pomeni zbiranje posameznih to?k. ?e vedno pa je to bolje kot pa gledati dirko na za?elju kjer se za mesta nad 10 borijo BMW, Renault in McLaren in da jih prehiteva ?e Force India.

 

Katastrofa velikih mo?tev, edino Ferrari ?e nekako uspeva ohranjati vsaj nekaj svojega slovesa. :(

 

 

 

 

 

------------------------------- saj ni res pa je ------------------------------------

 

Haha, pa sej to ni za verjet

 

Mentalno invalidni Mosley govori, da so drugi tr?eni - evo to je definitivno ?ala dneva :danzoman::hohoho:

 

http://24ur.com/sport/f1/mosley-opravka-im...mi.html#comment

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Se Schumi res vraca??

Sam je rekel da zamenja Masso ce je Ferrari za. Zanimivo!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Fernando pa nej Kimzlna, pa da dobi penzionist kak?no lekcijo pol od ?panca! :D

 

Po moje si Alonso kaj takega sploh ne bi upal... lkaj pa ?e bi ga penzionist stresel (kar sploh ni tako neverjetno)? To bi bila ?ele blama?a. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to. Schuma je back, ha, ha... :D

Let's kick some ass... :bravo: Prepotentna mladina - zdej bo pa palica pela... :P

 

Ja , ja, d si nau? kj naredu. :P

 

mi je pa v?e? ta poteza... a gre kdo z mano v Valenzio :danzoman:

 

Kdaj ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj ? ?zmeden?

 

Predvidevam da vikend 22. in 23. avgust 2009 :bravo: ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zelo zanima kok je kej ded zakrnel v obdobju odsotnosti! :D

 

Bo pa zanimivo, ?e mu njegov vajenc (Peter na Veter - Vettel) od?ita lekcijo! :danzoman::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zelo zanima kok je kej ded zakrnel v obdobju odsotnosti! :D

 

Bo pa zanimivo, ?e mu njegov vajenc (Peter na Veter - Vettel) od?ita lekcijo! :danzoman::ouje:

 

Uf, mater, sem se ?e mal pohladu... :P

Po mojem se lahko zgodi karkol. Lahko je zadnji, lahko je pa povsem pri vrhu. Ravno zarad tega bo zanimivo gledat :bravo: Je pa itak tole tud marketin?ko odli?na poteza, saj bo gledanost zagotovo precej narasla...

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to, ?e gre nekdo razvijat teorijo zarote, bi lahko reku, da je z Masso v resnici vse okej, pa? so ga mal "zadr?ali", da uleti ?umL Veliki! :D

 

A mogo?e kdo kej ve kje pa je ?umL mali, ta je ?ist izginu al se kje po kakem DTM-u poja? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to, ?e gre nekdo razvijat teorijo zarote, bi lahko reku, da je z Masso v resnici vse okej, pa? so ga mal "zadr?ali", da uleti ?umL Veliki! :D

 

A mogo?e kdo kej ve kje pa je ?umL mali, ta je ?ist izginu al se kje po kakem DTM-u poja? :P

 

On dirka z motorjem, zdj k je penzić.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to, ?e gre nekdo razvijat teorijo zarote, bi lahko reku, da je z Masso v resnici vse okej, pa? so ga mal "zadr?ali", da uleti ?umL Veliki! :D

 

Take vrste po?kodba k jo ma Massa in kjer ni dosti manjkalo pa bi bila F1 zavita v ?rnino, se bo sanirala kar nekaj ?asa. Medtem ?asom bo Massa izgubil kar nekaj kondicije tako, da je vpra?anje ?e bo nazaj prej kot v dveh mesecih. Pa to nima nobene veze s ?umijem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Take vrste po?kodba k jo ma Massa in kjer ni dosti manjkalo pa bi bila F1 zavita v ?rnino, se bo sanirala kar nekaj ?asa. Medtem ?asom bo Massa izgubil kar nekaj kondicije tako, da je vpra?anje ?e bo nazaj prej kot v dveh mesecih. Pa to nima nobene veze s ?umijem.

 

 

:bravo:

Ja taka huda nesre?a, ki jo je do?ivel Massa, bi se res lahko kon?ala dosti slab?e, ne vem ?e veste, v vpra?anju je bilo nekaj ?asa tudi eno njegovo oko, samo je sedaj vse OK z njim k sre?i, ker mislim, da vsi veste koliko pomembne so o?i pri vo?nji kaj pa ?ele pri takih hitrostih in da ne re?em, da je ta amortizer prebil ?elado potem vedite kaka sila je mogla biti to, res ?e bi formual in kakovost ?elad ne napredovale tako kot so, ne vem ?e bi bil Massa ?e na tem svetu, pa ?eprav sam ni bil popolnoma ni? kriv, krivci zato tragedijo pa spet niso ni? kaznovani, vse pride ?ele ko se nekaj zgodi in tu je tisto kar bi se ?e moralo spremeniti v F1 in ne samo da so kaznovali Renault zaradi odpadlega kolesa z prepovedjo dirkanja na naslednji dirki isto, ?e ?e ne huj?e bi morali kaznovti tudi BrawnBP zaradi odpadlega amortizerja, ki je priletel v Masso.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/sport/f1/schumi-se-vraca.html

 

sva?ta... penzionist se vra?a... pa sej to je kot v rubriki "saj ni res pa je"

 

mi je pa v?e? ta poteza... a gre kdo z mano v Valenzio :danzoman:

 

Interested!

 

Ceprav prekmalu za potrditev. Kok so karte? Ce sem bil na poslovilni v monzi bom pa se na dobrodosli- :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.