Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Ravno zaradi tega mam filing da smo ze v Moskvi malo zamudili.

 

Bomo pa v Mariboru nadoknadli! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedelavc me ?e grdo gleda pa me preklinja... ampak sem navajen :S :)

 

Na?i bojo pu?il 2:0 ali pa 3:0. Mogo?e bo clo 3:1 in potem bo Bergant govoril o neki hrabri predstavi in borbenosti na?ih, itd...

 

Ko so na?i bunker igral se jim ni iz?lo, kaj ?ele zdej ko bojo mogl napadat in se odpret... po moje bo Arshavin dal enega ali dva komada...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem slovenc ampak se nekako stejem kot navijac slovenije in me tvoja izjava ful mot :angry:

upam, da bo slovenija razturala rusijo, kot se spodob :D

 

Jaz tudi-da se ne bodo ve? medvedi toliko duvali. :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jaz mislim, da bomo Slovenci zmagali, Rusi so ?e pri njih pokazala kak?na je nihova kvaliteta in malo je manjkalo, da bi ?e pri njih igrali 2:2, tako da na na?i tleh nimajo ?ans in oni sploh ne vejo kaj pomeni poln LJUDSKI VRT in kjer mno?ica navija?ev navija za SLOVENIJO, tako da upam, da se v ?im ve?jem ?tevilu vidimo tam, druga?e pa za tiste, ki vam ni uspelo dobit kart pred TV.

SLOVENIJA GRE NAPREJ! :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na pokazano v Moskvi imajo na?i fantje mo?nost rezultata v na?o korist.

Vendar se vpra?am, ?e ne bi bilo nekoliko bolj "modro" popustiti.

Na?i gospodarski zgledi za pove?anje gospodarske menjave bi se v precej?nji meri pove?ali, ?e zmagajo "medvedi", seveda ne kar tako lahko. Potrebno jim je po?teno zagreniti zmago, da se bodo bolj spo?tlijvo obna?ali do nas. Mi smo nekako kapljica vode v primerjavi z ruskim litrom vodke.

 

?e pa zmagamo, bo pa resni?no David premagal Golijata in bo vsak ljubitelj nogometa v Rusiji zvedel za Slovenijo. Nekaj ?asa pa bodo na?i gospodarstveniki lahko le srame?ljivo trkali na vrata ruskih podjetij. Ta veliki so namre? zelo prevzetni.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na pokazano v Moskvi imajo na?i fantje mo?nost rezultata v na?o korist.

Vendar se vpra?am, ?e ne bi bilo nekoliko bolj "modro" popustiti.

Na?i gospodarski zgledi za pove?anje gospodarske menjave bi se v precej?nji meri pove?ali, ?e zmagajo "medvedi", seveda ne kar tako lahko. Potrebno jim je po?teno zagreniti zmago, da se bodo bolj spo?tlijvo obna?ali do nas. Mi smo nekako kapljica vode v primerjavi z ruskim litrom vodke.

 

?e pa zmagamo, bo pa resni?no David premagal Golijata in bo vsak ljubitelj nogometa v Rusiji zvedel za Slovenijo. Nekaj ?asa pa bodo na?i gospodarstveniki lahko le srame?ljivo trkali na vrata ruskih podjetij. Ta veliki so namre? zelo prevzetni.

 

pridejo medvedev, abramovic, ....cela delegacija :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja,kot vsak zaveden ali nezaveden slovenceljn tudi jaz verjamem v zmago na?ih......pa ?e bi igrali proti ekipi All star off the world,ko bi verjel v zmago. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lo?it se moramo v verjeme? / ne verjame? v zmago :)

 

Pol pa pica :bravo:

 

P.S. Labi bo glasoval za neodlo?eno....

 

jaz verjamem v zmago (kon?no) ker lahko tudi zmagajo pa ostanejo doma....?e Rusi mal preve? golov dajo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.