Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Jst bom pa tkole povedu, na ku**c mi gre vsa evforija v zvezi s tem tekanjem 22 ljudi za eno ?ogo. Kaj so sploh uspeli? Uspeli so se uvrstiti na neko prvenstvo od koder bodo skor zihr ?li praznih rok prvi dan domov. In? Kak?en uspeh je to?

 

Pomislite, koliko ljudi hodi na svetovna prvenstva in se vra?a z medaljami vesh barv pa noben sploh ne ve zanje, pa naj bo to kolentiven al pa individualen ?port.

 

Ti holliwudski igralci bodo pa sedaj glavni na kupu gnoja, dobivali bodo denar v samokolnicah, samo za... mah ne bom govoril.

Saj ni ?udno, da ?portniki ki so res vrhunski ?portniki enostavno obupajo.

 

Ti bleferji v Mercedesih in BMWjih ki ve?inoma uvo?eni iz de?el ju?no od Kolpe so pa res biser... Saj ne re?em, gotovo so dobri ?portniki ampak malikovanje vsega tega cirkusa na osnovi tekega uspeha ki to sploh ni, je pa bolano.

 

Zdaj se pa usujte vsi ;)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha,ha,tole sem prebral na fejzbuku:

 

... 1000 evrov za letalsko karto, 500 evrov za vstopnico, 200 evrov za

hrano, 300 evrov za hotel...za vse je tu mastercard. To da nas bodo pa

HRVATI gledali na svetovnem prvenstvu s kav?a.....NEPRECENLJIVO:)))))))... :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bom pa tkole povedu, na ku**c mi gre vsa evforija v zvezi s tem tekanjem 22 ljudi za eno ?ogo. Kaj so sploh uspeli? Uspeli so se uvrstiti na neko prvenstvo od koder bodo skor zihr ?li praznih rok prvi dan domov. In? Kak?en uspeh je to?

 

Pomislite, koliko ljudi hodi na svetovna prvenstva in se vra?a z medaljami vesh barv pa noben sploh ne ve zanje, pa naj bo to kolentiven al pa individualen ?port.

 

Ti holliwudski igralci bodo pa sedaj glavni na kupu gnoja, dobivali bodo denar v samokolnicah, samo za... mah ne bom govoril.

Saj ni ?udno, da ?portniki ki so res vrhunski ?portniki enostavno obupajo.

 

Ti bleferji v Mercedesih in BMWjih ki ve?inoma uvo?eni iz de?el ju?no od Kolpe so pa res biser... Saj ne re?em, gotovo so dobri ?portniki ampak malikovanje vsega tega cirkusa na osnovi tekega uspeha ki to sploh ni, je pa bolano.

 

Zdaj se pa usujte vsi ;)

 

A ne.. jaz se ne bom... se pa popolnoma strinjam s tabo...da je nogomet ?ist precenjen... in bo val pretiravanja in poveli?evanja preplavil na?o malo dr?avo.... sej ok... nekaj naredimo na publiciteti in prepioznavnosti Slovenije.... sem pa jako jezen ko celotna slovenska javnost, da o medijih sploh ne govorim, spregleda vse vrhunske dose?ke predvsem indivitualnih ?portnikov... ki pa o?itno medijsko niso zanimivi spljoh.... :angry:

 

No usujte se pol ?e name hudi?a.... :harhar::bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidva pa? nekaj ne razumeta saj je o?itno edino nogomet ?port, ki se ga organizirano igra ?isto v vseh dr?avah. Pa druga?e jaz sploh ne maram preve? nogometa mi je pa vseeno v?e?, ?e se na?i izka?ejo in tokrat so se. Euforija gor ali dol.

 

Morta pa razumet, da metanje kladiva, raznorazna deskanja na snegu pa, jetskiing pa ne vem ker obrobni ?port je pa? bistveno premalo popularen, da bi bil splo?no (ne samo medijsko) zanimiv. Sej tudi rokomet, pa hokej, vaterpolo, kriket, rugby, ameri?ki football ipd so pa? obsojeni na to, da so dostikrat ?porti posameznih dr?av ali pa delov sveta in so za ostale ?isto nezanimivi.

 

Tako, da edino nogomet pa mogo?e pogojno ?e ko?arka sta resni?no globalna ?porta in ?e si tukaj med najbolj?imi res nekaj ?teje, ker konkurenca je ogromna in ?e se ima Slo za kej hvalit so to leto?nji uspehi tako v ko?arki kot v nogometu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bom pa tkole povedu, na ku**c mi gre vsa evforija v zvezi s tem tekanjem 22 ljudi za eno ?ogo. Kaj so sploh uspeli? Uspeli so se uvrstiti na neko prvenstvo od koder bodo skor zihr ?li praznih rok prvi dan domov. In? Kak?en uspeh je to?

 

Pomislite, koliko ljudi hodi na svetovna prvenstva in se vra?a z medaljami vesh barv pa noben sploh ne ve zanje, pa naj bo to kolentiven al pa individualen ?port.

 

Ti holliwudski igralci bodo pa sedaj glavni na kupu gnoja, dobivali bodo denar v samokolnicah, samo za... mah ne bom govoril.

Saj ni ?udno, da ?portniki ki so res vrhunski ?portniki enostavno obupajo.

 

Ti bleferji v Mercedesih in BMWjih ki ve?inoma uvo?eni iz de?el ju?no od Kolpe so pa res biser... Saj ne re?em, gotovo so dobri ?portniki ampak malikovanje vsega tega cirkusa na osnovi tekega uspeha ki to sploh ni, je pa bolano.

 

Zdaj se pa usujte vsi ;)

 

Jest sm rad spremljam nogomet, in kot zelo zvest navija? Barce pogledam vsako njihovo tekmo.

 

A ti moram vseeno re?t da ima? v dobri meri prav. Da ko sem zjutraj poslu?al radio oz. preklapljal med njimi so na vsakem v roku petih minut 15x omenjali "zgodovinski uspeh" repreznetance. Fuzbal sem fuzabl tja.

OK, po eni strani je dose?ek, da tako majhen narod ?anje kar dobre uspehe v ?portih. Ampal tako pretiravanje, kot je bilo spu??anje raket v?eraj pr mojih sosedih, je pa tudi ?e absurndo.

 

Je veliko ve?jih ?portnih in ne?portnih dose?kov, za katere se niti 1/10 tko ne govori kot za te fuzbalerje, ki jih bojo zdaj nosil po rokah kot bogove.

 

Igral so dobro, zaslu?eno so zmagal, lahko bi dal ?e kak gol. Ampak tako evforijo delat za kvalifikacije, kot da so dejansko SP zmagal....

 

 

 

Aja se to: sem sli?al da bojda Hiddink ni ?estital Keku po kon?ani tekmi... lame...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hiddink je kar dober selektor, je prpleu ?e kar nekaj bednih reprezentanc na SP in bil na zadnjem EP v polfinalu. Scolari je eden najbolj overrejatnih selektorjev. Z Brazilci je nekaj zmagal (jaka muda, k se tm ?e vse z ?ogo rodijo), pol je pa sam ?e drek delal.

 

Sam to da ni dal Keku roke preka?a sam ?e njegov trapast bunker s Chelseam proti Barci....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ja, sam je pa tut s tem svojim dejanjem pokazu, da ni nek "velik" trener, ker ti znajo tudi poraze prenesti! <_<

 

?eprav pred tekmo, ?e bi mel vpogled v njegove misli, dvomim da si je predstavlju da ima SLO 10% ?ans (oz. da oni ne bojo dosegli mbenga zadetka)! :dudek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo to je res ?alostno, za take primere pa je potrebna video analiza pri 4. sodniku, a je to te?ko?

http://www.youtube.com/watch?v=prjSvvCfZe4

 

 

Irska nogometna zveza je sporo?ila, da bo pri Mednarodni nogometni zvezi vlo?ila uradno zahtevo za ponovitev povratne kvalifikacijske tekme za uvrstitev na SP proti Franciji. "O?itna napa?na odlo?itev sodnika, ki je priznal gol, je zamajala temeljni ugled ?porta. Pozivamo FIFA, da kot krovna organizacija v ?portu poskrbi za ponovitev tekme," so v sporo?ilu za javnost zapisali pri irski zvezi. Irski pravosodni minister Dermot Ahern prav tako zahteva ponovitev tekme.

 

William Gallas je odlo?ilni gol v podalj?ku dosegel po podaji Thierryja Henryja z roko, kar je zvezdnik Barcelone tudi priznal. Ahern poudarja, da bi bila ponovitev tekme prav poteza v lu?i "fair-playja" in da bi Fifa morala pristati na to. "Verjetno pa tega ne bodo storili. Smo pa? premajhna riba v svetovnem nogometu. ?e bo izid ostal nespremenjen, se bo seveda okrepila miselnost, da se zmage dose?e s prevaro," je poudaril.

 

Henry: Bila je roka, ampak jaz nisem sodnik

Henry je v odlo?ilni akciji v 103. minuti ?ogo zadr?al v igri z roko, potem pa z nogo poslal predlo?ek pred vrata, kjer je William Gallas izena?il (1:1). ?vedski sodnik Martin Hansson je gol priznal. "?e sem po?ten, je bila to roka, ampak jaz nisem sodnik. ?oga mi je res priletela v roko, a seveda sem igral naprej. Za nas je najbolj pomembno, da smo se uvrstili na SP," je dejal Henry.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri vsej tej na?i evforiji je ?e posebej za?inilo rajanje prav to,da je ta "?uveni" njihov trener pobegnil po tekmi v mi?nico in njihovi "miljonarji" -igralci prav tako.Bedno njihovo pona?anje in prav ni? ?portno.

Prav zaradi takih kao "zvezdnikov" jaz ne gledam raznih euro-kupov.Tam je samo ke? v giru . <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ jures:

 

[sarkazem on]

lej, Henry je tok hud fuzbaler, da mu je FIFA/UEFA dovolila da od zdaj naprej, kot edinemu fuzbalerju na svetu, da uradno lahko tudi z rokami.

[sarkazem off]

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ jures:

 

[sarkazem on]

lej, Henry je tok hud fuzbaler, da mu je FIFA/UEFA dovolila da od zdaj naprej, kot edinemu fuzbalerju na svetu, da uradno lahko tudi z rokami.

[sarkazem off]

 

Brez sarkazma - drugemu na svetu.... :bravo: Maradona je 1.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidva pa? nekaj ne razumeta saj je o?itno edino nogomet ?port, ki se ga organizirano igra ?isto v vseh dr?avah. Pa druga?e jaz sploh ne maram preve? nogometa mi je pa vseeno v?e?, ?e se na?i izka?ejo in tokrat so se. Euforija gor ali dol.

 

Morta pa razumet, da metanje kladiva, raznorazna deskanja na snegu pa, jetskiing pa ne vem ker obrobni ?port je pa? bistveno premalo popularen, da bi bil splo?no (ne samo medijsko) zanimiv. Sej tudi rokomet, pa hokej, vaterpolo, kriket, rugby, ameri?ki football ipd so pa? obsojeni na to, da so dostikrat ?porti posameznih dr?av ali pa delov sveta in so za ostale ?isto nezanimivi.

 

Tako, da edino nogomet pa mogo?e pogojno ?e ko?arka sta resni?no globalna ?porta in ?e si tukaj med najbolj?imi res nekaj ?teje, ker konkurenca je ogromna in ?e se ima Slo za kej hvalit so to leto?nji uspehi tako v ko?arki kot v nogometu.

 

Boss, se podpi?em :rispekt:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je res neka nova zvrst igre z ?ogo - "francoski rokomet!" :ninja::angry2:

 

P.S. - ?e tko jih ne maram, zdej jih bom ?e nekolko mjn! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se ena stvar glede fuzbala (sam bi dodal kar je boss napisal, s cem se vse strinjam): za fuzbal si lahko 5 let star, rabis prijatelje in eno zogo in ze lahko igras/druzis s prijatelji...

in to pocnejo po celem svetu :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha,ha,tole sem prebral na fejzbuku:

 

... 1000 evrov za letalsko karto, 500 evrov za vstopnico, 200 evrov za

hrano, 300 evrov za hotel...za vse je tu mastercard. To da nas bodo pa

HRVATI gledali na svetovnem prvenstvu s kav?a.....NEPRECENLJIVO:)))))))... :D

 

to sem tudi jaz videl napisal pa je moj sodelavec

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.