Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

Kmalu bodo Barcelona fani sami zbrali cekine za pla?o Muri-ja, da ?imdlje ostane v Madridu. :aaaaa::hohoho::cheers:

 

Nisem si mislu, da bodo letos tok gnili, matrvola. <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z Ronaldom sta ubila Real, predvsem kolektivno igro....to tudi za nas Barca?e ni ve? zanimivo. V?eraj je ?e Atletico odpadel iz igre, mali je pa prav neverjeten, to bo ene 95 golov letos.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ja, ja. To je men za fuzbalom takoj drugi najbolj?i ?port. :aaaaa::aaaaa:

 

?e mene kdo pra?a, tele babe igrajo bolj zagreto, kot pa mo?ka razli?ica, pa ?e neskon?no lep? je za gledat. :wub:

 

Ja pa da ne bo kdo mislil, da je tole samo ?latanje, ?enske se res lomijo na igri??u!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je bila ?e tale fina, ko so zamenjali tradicionalni: ole, ole ole oleeeeeee.. z por que, por que, por que, por queee... :aaaaa:

 

 

Meni se zdi da muri?iju ni sojena 3. sezona. ?e se ne motim je takisto ?tartal s chelseajam v tretjo sezono in so ga odpikali. V interju je bil 3 samo tam ni imel nobene konkurecne zaradi ?kandala. Tle pa sem ga imel na sumu, da bo tretjo sezono imel probleme. Meni se zdi, da ga igralci pogruntajo in njegove fore. Dve leti jih ?e lahko nekako manipulira pa komu kaj obljublja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slaba novica za g. Tita in njegovo ekipo;

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/izredno-...na-bolezen.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

United ni to ve? kar je bil. Res da ima trenutno najbolj?i napadalski par, samo vezna Uniteda je bolj ?alost, obramba pa ?e bolj.

Muri?i bo zaradi tega lepo prepustil ?ogo Unitedu in lovil kontre, kjer so odli?ni.

 

Odvisno pa je tudi v kak?ni formi bo Real in kaj bojo naredili pozimi.

 

Milan Barca bo tudi zanimivo. Milan se po slabem za?etku pobira, pozimi pa bojo verjetno prav na ra?un te tekme, ?e dodatno ske?irali za kake okrepitve. Pri nas smo pa zgubili odli?nega stratega/trenerja.

 

Jaz sem upal da bi Real po?rebal kak Juventus.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Uf ?e tole dr?i, se RM-ju ?e slab?e pi?e;

 

http://www.24ur.com/valdes-ne-zeli-podaljsati-z-barco.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj ma Murinho dosmrtno pogodbo al kaj? Saj se jaz ne privoscim Realu take bede....spet so komaj komaj remi iztrzili. Jutri zna malaga prvic barco presenetiti po moje in bo ujela real

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Muri?i se ve? ne po?uti za?eljenega in motivacije ni, zdaj pa:

-?e ga na?enejo zdaj, mu mora Perez ske?irati 20miljonov

-?e ga na?ene poleti pa 5 mil.

 

Real bo verjetno zato 3-ji. Liga je skoraj verjetno ?e izgubljena za Real. ?e so drugi ali pa 3-ji pa tak nima veze. U kon?ni fazi so lahko tudi 4., ker dvomim, da bi imeli probleme v kvalifikacijah za LP.

 

A trenutno 4. Malaga iga tudi bolj po sistemu toplo hladno. In treba je ra?unat pri Malagi, da zdaj niso dobili igralci pla?anih nekaterih zadev in je tudi motivacija bolj na psu. Tako da bi znalo dones biti presenetljivo la?je in tudi overall, Malaga verjetno ne bo preve? nevarna Realu za 3. mesto.

 

Leto pred prihodom Pepa, je bila Barca v istem zosu. Trener bez motivacije, igralci so se nakaj puntali, zdaj pa jih ne morejo sklatiti z vrha..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Muri?i se ve? ne po?uti za?eljenega in motivacije ni, zdaj pa:

-?e ga na?enejo zdaj, mu mora Perez ske?irati 20miljonov

-?e ga na?ene poleti pa 5 mil.

 

Real bo verjetno zato 3-ji. Liga je skoraj verjetno ?e izgubljena za Real. ?e so drugi ali pa 3-ji pa tak nima veze. U kon?ni fazi so lahko tudi 4., ker dvomim, da bi imeli probleme v kvalifikacijah za LP.

 

A trenutno 4. Malaga iga tudi bolj po sistemu toplo hladno. In treba je ra?unat pri Malagi, da zdaj niso dobili igralci pla?anih nekaterih zadev in je tudi motivacija bolj na psu. Tako da bi znalo dones biti presenetljivo la?je in tudi overall, Malaga verjetno ne bo preve? nevarna Realu za 3. mesto.

 

Leto pred prihodom Pepa, je bila Barca v istem zosu. Trener bez motivacije, igralci so se nakaj puntali, zdaj pa jih ne morejo sklatiti z vrha..

 

Bolje da sedaj malo izgubijo kot v izlo?ilnih bojih lige... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Niti slu?ajno si nisem obetal napredovanje RM v Kraljevem pokalu. Sem bil presene?en in zadovoljen. :party0035::punk::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.