Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

V finalu bosta meni dva najbolj antipati?na kluba Real in Chelsea. -_-

 

Me zanimam kak finale bo to, bunker vs bunker.

 

Se bojim, da bo v tem primeru Mourinhova ?eta zmagala LP. sramezljiv

 

Sicer pa, ?e primerjamo lanski Bayern ali pa leto?njega, je pa ogromna razlika, lanski je bil ena najbolj?ih ekip odkar spremljam ?ogobrc. :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se tudi bojim da bo Muri?i zmagal LP. Chelsea, ki zme?e najve? denarja za igralce, da potem v najbolj?em tekmovanju igrajo bunker kot 3. liga?i.

 

Ni pa nujno, ker Ancelotti je pokazal, da mu ni pod ?astjo igratu bunkerja in Muri?iju prav ni? en pa?e, ?e se ekipe proti njemu postavijo bunkera?ko. Muri?iju najbolj dogaja, ko ga ekipe napadajo in da potem on lahko lovi kontre (primer Liverpool zadnji vikend, Chelsea ni pokazal ama ni?, samo sre?o so mel, da je Gerardu spodrsnilo).

 

Je pa bla Barca 6 pokalov (aka. Barca prvo leto pod Pepom) veliko bolj?a ekipa kot pa tale Bayern. Napad Eto-Henry-Messi je bil zame najbolj?i kar sem jih videl, poleg najbolj?e vezne vrste v Xavi-Biskvit-Iniesta.

?e pogleda?, se je Bayern lansko leto komaj zvlekel proti Arsenalu, potem so res nabili Barco, ki prakti?ni ni imela trenerja in z po?kodovanim Messijem, potem pa so se jedva zvlekli v finalu. Bayrnu pomaga tudi dejstvo da v prvenstvu igrajo manj tekem, imajo pozimi ve? po?itka in da v ?vaba ligi lahko pokupijo vse igralce, ki se jim zapa?ejo in lahko drugi klubi samo gledajo.

Prvi del sezone so bili ?e zelo katastrofalni, nabutali so jih prakti?no vsi levaki, tako doma, kot v LP (vs Bate borisov 3:0).

 

Potem, ko je Jupp rekel, da gre v penzijo in so ?li po Pepa se je Bayernu "strgalo" in so za?eli zmagovati.

 

Problem Pepa je, da je cepljen proti protinapadom in da bi kdaj prepustil igro nasprotniku in zaupal svojim branilcem, da bojo orpavili svoje. To me je pri njem ?e ?ivciralo pri Barci. Ko so nam ekipe igrale bunker, in ko so enkrat vsi prileteli na na?o stran, namesto da bi na?i sestavil eno hitro kontro, oni lagano po?akajo da se jim bunker sestavi nazaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje naj samo elferje izvedejo pa bo.

 

Po tem kar je vceraj real izvedel blitz krieg iz bunkerja bo Murinho igral 9-1 ali celo 10-0

 

Ampak to zna ustreci realu, ker ima kar nekaj topnicarjev iz razdalje - modric, cristina, bale, di maria...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Murijevemu avtobusu je po?ila guma. :P

 

Samo zdej je pa real ziher zmagal LP. Atletico pomoje nima ?ans.

 

Atletico podcenjujemo prevec. Vsekakor je vceraj placal svoj davek. 6 branilcev na domacem terenu????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Murijevemu avtobusu je po?ila guma. :P

 

Samo zdej je pa real ziher zmagal LP. Atletico pomoje nima ?ans.

 

Te?ko re?t, ker ?oga je okrogla, nogomet pa igra presene?enj, pri tem niti ne bi bilo veliko presene?enje ?e Atletico zavlada v Madridu. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

?estitke Atleticu, da je v ?PA prvenstvu pustil zadaj oba velikana.  :rispekt:

 

Tale mo?ak je pa meni ?e od nekdaj zelo simpati?en, obenem je tudi zelo sposoben in totalno mu privo??im trenerske uspehe;

 

http://www.24ur.com/slovenec-ki-je-hrvate-pripeljal-v-nogometno-evropo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da spremljate dana?njo tekmo oz. Madridski finale v Lizboni, ker tole ni napeto ampak na?esto.  :aaaaa:  :aaaaa:  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Danes kon?no dostopil Sepp Blatter. Najhuj?i mafijski boter vseh ?asov. Samo zdaj bo sme?no, kak se bo ostala pokvarjena banda grebla za stol?ek.

 

 

Druga?e pa, sobota je recimo ?e blizu in ena ekipa bo osvojila zgodovinski troj?ek. :lol: Upajmo da Barca.  :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vamos Barca, ampak ful privoscim Gigiju. On je teorija in praksa zvestobe klubu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz bi po eni strani privo??il gigiju in Pirlu, a ?al sta oba bila v napa?ni ekipi. Igralca, kot se zagre, vzor kaj bi nogometa?i morali biti ne pa to kar se grjo Balotteli ipd.

 

V?eraj potem gledal parado  in fe?to zraven pa jedel torto. :D Mi je bilo ?al da nisem v Barceloni. Zato nekako zdaj planiram, da bi jo spet Septembra pobirsal tja. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos so volitve pr nas. Vpra?anje kaj bo po?elo novo vodstvo. Zdaj?nje, pokvarjno vodstvo, je ustvarjalo neko umetno krizo, samo zato da so se prikazovali kot repeniki. Zdaj pa be?ijo in se skrivajo pred roko pravice. Upam da novo vodsvo ne bo preve? posegalo v kader, da bojo pustili Lucha in ekipo pri miru, da se pripravijo, potem ne dvomim da bodo padale lovorike ?e naprej.

 

Res da je trenutno vodstvo zdaj pobasalo vse mo?ne lovorike, samo ?e vedno upam da spakirajo. Naredil ogromno ?kode klubu, prodal vse kar je bilo svetega....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem si mislu, da je Nizozemska liga komaj 10. po mo?i v Evropi;

 

https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficient

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ni kej, poezija.

 

https://www.facebook.com/Lionel.Messi.10.official.channel/videos/1179027572137979/

 

Upam, pa da Se real nekako sestavi, ker izgublja liga na dvobojih....nisem expert samo opazovalec in mislim, da bi bil odhod Robalda v PSG ali manunited nujno potrebna zadeva, da zacnejo delati na ekipi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en fajni clip: 

 

Jaz sem pa bolj gore? navija? pa uapm da se Real ne sestavi. ;) Ker pol pomeni da gre mojim dobro. :)

 

Perez je popolnoma zabluzil. Odstavil Carlota, ki je vrhunski in je bil priljubljen, pripeljal Beniteza, v klub vla?i imena, ki prodajajo drese in ne kar rabijo. Mislim da bi njim odhod ronalda ?e najbolj pomagal. Zabija ogromno golov a to so goli, ko se zna?a nad pla?ki, letos na velkih tekmah ne vem ?e je dal dva gola. 8 golov pa sam Espanyolu, ki itak nastavi ritko velikemu bratu.

 

Ob slab?em Realu, se ?panski ligi pa itak ni bati za koeficient, so itak tok gladko prvi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mislim pa da na neutralnem bo mali Madrid bolj nevaren. Nenazadnje so strli Bayern v gosteh, medtrm ko je Real bil neprepricljuv na domacem. Se to z obilo stece.

 

City pa u?as, brez gola 180 min

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.