Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Kaj se mi dobr zdi, da lepi sploh do streljanja penala ni pri?el. Hotel je izpasti car, ki bo zadel odlo?ilni penal, na koncu je pa sam izpadel iz streljanja penala... hehehe :hudicek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e danes Nemci premagajo Italjane, se bojim da bodo na naslednji tekmi tudi postali prvaki Evrope. No ?eprav igre so doslej ful dobre prikazal, tako da bi te?ko rekel,da si ne bi zaslu?li. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ramos je na?el svojo ?ogo z Madrida.......

 

ha ha baje so mu jo vrnili ruski astronavti k so se vrnili z misije na luni!? :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Balotelli in Cassano se ogrevata. Balotelli je igrec ki lahko odloci velike tekme, kot kaze se pa od mojih 4h ze v cetrtfinalu znata dobit anglina in spanija....

 

Kaj sem rekel? :hudicek:

 

Italijani so letos najmo?nej?i, ?e bojo ?panci spet pozabili, da je treba ?ogo spraviti tudi v gol bod otudi prvaki.

Res ?koda da leto?njega juveta ni bilo v ligi....(6/11 Italije je Juve)

 

In v?e? mi je ko je 99% igralcev iz doma?e lige - razen Super Maria....

 

ANDJAMO!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Italjani so igrali kar solidno. Si nisem mislil, da bojo prilezli tako dale? pred za?etkom prvenstva. Po tekmi z ?panijo sem si milisl, da znajo kam prlezt, ampak ne do finala.

 

Samo Italjani so meli bolj to sre?o, da Gomez ni pokazal ama ni?, in takisto Podolski. Za Gomeza, se je ?e itak vedelo da ni igralec za velike tekme, in da se na takih tekmah bolj ukvarja s svojo frizuro kot pa tekom/odpiranjem/borbo. Klose je pri 35 letih pokazal 3x ve? borbenosti in aktivnosti.

 

Je pa tudi res da je eno tako ?udno EP letos. Nizozemci so popolnoma odpovedali, pri ?pancih se je vedelo, da so brez pravega napadalca, Angle?i itak znajo sam neki napamet nabijat ?ogo, Francozi se bolj med samo kregajo... zato so tudi Portuglaci, ki so se v kvalifikacijah matrali, prilezli tako dale?.

 

U glavnem taljani zaslu?emno v finalu, kar pomeni, da bomo gledali enega bolj dolgocajtnih final...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Italijani bodo igrali spet na polno, ne bo dolgo?asen finale sigurno.

 

Va?no pa da so te nadute nemce premagal, od trenerja, vratarja, igralcev, vsi so se ?e videli na tiskovkah kot prvaka.

 

 

Moja napoved 3:1 za Italijo v finalu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa verjamem v Azzure. Nepremagljiva juventusova peterica v obrambi (juve letos ni izgubil niti ene tekme ob osvojitvi naslova, se vec izgubili so le finale pokala). Pirlo v sredini in ubijalski napad.

 

Le menjave so malo sepajoce, di natale in diamanti sta se 2x ustrasila ko sta se sprehodila do Neuerja sama.

Tako da 3:1 strelca Balotelli in Pirlo.

 

Veliko bo od tega odvisno al bo Ramos al Pique na Mariotu. Po moje Pique zarad visine...ce bo pa Ramos....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa verjamem v Azzure. Nepremagljiva juventusova peterica v obrambi (juve letos ni izgubil niti ene tekme ob osvojitvi naslova, se vec izgubili so le finale pokala). Pirlo v sredini in ubijalski napad.

 

Le menjave so malo sepajoce, di natale in diamanti sta se 2x ustrasila ko sta se sprehodila do Neuerja sama.

Tako da 3:1 strelca Balotelli in Pirlo.

 

Veliko bo od tega odvisno al bo Ramos al Pique na Mariotu. Po moje Pique zarad visine...ce bo pa Ramos....:)

 

Jap, po moje tudi Italijani in sicer 2:1.....Bad guy bo tudi ?pancem dal dva....

?panci pa s svojimi podajami in kompliciranjem do onemoglosti nimajo ?ans.... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2:0 za Italijo!

?e v skupinskem delu so imeli ?pance v ?epu, pa so v kriti?nih 3 minutah po danem golu za njih netipi?no popustili (kaj takega je ponavadi zna?ilno za na?e).

?as je da se ?pance z tem njihovim ubijanjem nogometa po?lje tja kamor spadajo, na smeti??e! :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni blo ponavadi tko, da je bila tudi tekma za 3-tje mesto? Tega ni ve??

 

http://sl.wikipedia.org/wiki/Evropsko_prvenstvo_v_nogometu

 

Tle pise,da tekme za 3.mesto po letu 1984 ni vec.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.