Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Jures, neki nisi glih najbolj naviju. ;)

 

Ampak remi je tudi kar soliden razultat, glede na vse okoli??ine in te?ave v obrambi. Tola?i me to, da smo mi fasali dva komada z vso obrambo na bolni?ki, Real pa z vso obrambo zdravo.

 

Upam da se na?i ?imprej pozdravijo.

 

Kdaj si pa mel let nazaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, neki nisi glih najbolj naviju. ;)

 

Ampak remi je tudi kar soliden razultat, glede na vse okoli??ine in te?ave v obrambi. Tola?i me to, da smo mi fasali dva komada z vso obrambo na bolni?ki, Real pa z vso obrambo zdravo.

 

Upam da se na?i ?imprej pozdravijo.

 

Kdaj si pa mel let nazaj?

 

Jaz ga imam v petek....

So pa bili na letu pacienti iz slovenije, skupaj v nedeljo tja, oni pa drug dan nazaj ob 10:00 ;)

8 komadov, karte jim je zrihtal Erazem L. Ampak pazi zrihtal - to ni tako kot v SLO, ko ti jih rihtjo po vezah, lepo je jih je pla?al po redni ceni, oni pa njemu!

 

Tekma je bila zelo ?iv?na, zanimivo je bilo opazovati folk, ?e posebej ko je ?ogo dobil Pepe...puta, orangutan...itd...Sodnik je imel nekaj sumljivih 2xsmo iz 3. vrste videli roko...

 

Tudi to me je fasciniralo, upam si trditi da je blizu 100.000 folka bilo le 50% ?pancev...sami tujci, angle?i, francozi, noizozemci, nemci, turki, egip?ani, avstralci, japonci...vsak s svojo zastavo samo da je bil tam in se slikal....en izmed nogometnih dogodkov leta ni kaj...dvomim, da je v Madridu enako, ker je Barcelona tako obljudena s tujci..

 

Priceless: videti v ?ivo kako parabola oz. spin Messija zavija mimo Casillasa v gol.... :jupiii:

post-2637-1349821610_thumb.jpg

post-2637-1349821650_thumb.jpg

post-2637-1349821669_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je bla moje sesta v Barceloni jim je Lakovi? rihtal karte za tekme. Ve?ino so ga itak za basket spra?eval, tko da je mislim, da tudi kar nekajkrat zastonj zdilal.

 

Druga?e pa ja, Barca je kar preme?ana, najde? vse ?ivo tam. Pa tudi glede kart, nam se zdi to hud event, doma?ini, ki so bli tam ?e 100x sploh v teh zadnjih letih, pa raje mogo?e zdilajo karto pa ?e kaj zaslu?ijo. :)

 

Enkrat morm tudi jaz ?e posebi it za el kalsiko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o jebemti?a Jures - a daljnogled si mel s sabo? :blink:

 

telefon ne da prave slike, vse se je lepo videlo z imeni fuzbalerjev celo, je pa masa ljudi ja. aMPAK STADION SE NAPOLNI IN IZPRAZNI V 15 MIN....100.000 LJUDI nobene guzve, zastojev....

 

niso to stozice

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

telefon ne da prave slike, vse se je lepo videlo z imeni fuzbalerjev celo, je pa masa ljudi ja. aMPAK STADION SE NAPOLNI IN IZPRAZNI V 15 MIN....100.000 LJUDI nobene guzve, zastojev....

 

niso to stozice

 

 

Jap, to se je tudi meni dopadlo. Stadion in infrastruktura povezana s tem je fantasti?na. Tukaj pa pride do nemogo?ih zastojev, ko se spravi 20.000 ljudi v Sto?ice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.youtube.com/watch?v=mbxYIMjm_TQ

 

V?eraj zopet 2 takti?ni mojstrovini...mali sploh ne potrebuje mo?i, ker je tako prefinjen in natan?en

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, zdaj bojo tudi kon?no utihnil oni, ki znajo samo ?tet gole in ne bojo ve? govoril de Messi v reprezentanci ni? ne naredi.

 

Prvi gol je praktilno on za?el akcijo in potem tudi zadel, drugi gol je tudi plod fatnasti?ne podaje, prosti strel pa poklon Ronaldinhu in fantasti?no izveden.

 

Dokler je Messi Messi, je brezveze talat zlato ?ogo. Ronaldo se lohka ?e tok na zobe me?e.

 

Hvalijo ga za ono tekmo protu Nizozemcem na EP. Nizozemcem, ki so bili najve?ja sramota in najve?ji flop na EP-ju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh faking ?it, pomoje bom nehal reprezentan?ne tekme gledat, ker to kar smo v?eri videli je bil pa PODN. Kek je bil pa tudi ma?ek za tega Slavkota. :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podkupovanje vremenarjev?

Trosenje srebrovega jodida v ozra?je?

Ziher so mu?ke zadaj.

 

s sladoledom so namazal travo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

sam to je pa tanajbol? ?enski fuzbal ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.