Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

?vicarji so pravi United nations, ampak ?pilajo pa dobro, kar zaenkrat ne moremo trditi za na?e. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@daSKAn: si to mislil za ogled tekme Maribor:Olimpija ? :D

?e ma? sre?o dobi? karto za 200? pa ?e to je tekma Barca:ni?je kakovostni tekmec :angry2:

http://www.onlineticketexpress.com/sports/...kets-15-09-2012

 

Lej parkrat sem ?el gledat tekme in sem dal 70 ? za karto ob strani (LATERAL). ?e bi ?el ?epet za gol, bi bilo ?e ceneje... Pusti ti tisti sajt na miru, pa poglej na uradni strani ( http://www.fcbarcelona.com/info-tickets/fo...l-ticket-prices )

 

?e klikne? na termin za tekmo Barca-Real ima? na strani v rde?em velkem kvardrtu: BUY YOUR TICKET FROM 98?.

 

200? bo? dal za pokrit del tribune za kako pomebnej?o tekmo (Espanyol, Atletico, Sevilla, Velacnija,..)

 

In karte se da dobit za vsako tekmo, edin za Real je treba met mal sre?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si predstavljate kak?en biznis je takale tekma kar se ? cekinov ti?e. Recimo da je povpre?na cena karte 100 cekinov, stadion sprejme skoraj 100.000 obiskovalcev in ?e so vsa mesta zasedena, bi se to reklo da so zaslu?ili 10.000.000,00 ? v manj kot dveh urah. :blink::aaaaa::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

U?eri sta Real in City prikazala carski nogomet (zlasti 2. pol?as), nisem si mislu, da bo Real 2 x izena?il izid in na koncu celo zmagal. :):blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

City je imel ?e krompir. 2 gola iz dveh ?ans, Real jih je pa prtiskal celo tekmo. Po pol?asu sem si rekel, na zdej pa Realovci vejo kako smo se po?util Culeti, ko so na?i igral proti Chelsea-ju. Igrali smo 100x bolje prebijali obrambo samo koj ko ?oga ni hotla not pa ?e si bog. No Real je imel enako zgodbo v prvem pol?asu, pol so se pa vsaj zmazal. City ni pokazal ama ni? konkretnega.

 

Dones pa moji, zanima me pa tudi, kaj bo Chelsea proti Juvetu pokazal. Juve je kar soliden, ne bo toliko napadal kot na?i. Mislim, da zna Cheslea skasirat dones ene 2 komada.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gerard Pique, Carles Puyol, Andres Iniesta - out...brez obrambe in kreatorja na el classicu, po moje bolje da ne probam karte dobiti........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pred dnevi videl podobnega, samo da je pisalo:

 

On new Iphone 5 you don't need to scroll down to see Real Madrid position in the table.

 

 

?ala na stran, za nami je samo 5 tekem, do konca je ?e dolga. Oziroma kot pravijo angle?i, don't count your chickens before they hatch.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. CAN'T FIND TICKETS?

 

Don't worry if you can't find tickets, thanks to the "Seient Lliure" system, season ticket holding members can 'free' their seats as the day of the match approaches, thus making more seats available for sale. For this reason, over the following days, tickets might become available that were not before. We encourage you to keep returning to www.fcbarcelona.cat to see if there are any new tickets.

 

Tip: It is during the 48 hours before a match that most seats are freed, so it is worth keeping a special eye out during this period to see if there are tickets even though there were none before.

 

A res? Nekdo ki kupi sezonsko bo rekel, ah tega pa ne grem gledat..... :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja je, res da jih bo malo, samo ?e komu kaj vmes pride in ve da ga ne bo, lahko da svojo karto naprodaj preko uradne strani in tako vsaj dobi nekaj ke?a nazaj.

 

Sej se da vidit, da se to kar uporablja. Vsaj ko sem jaz kupoval, bolj ko se je bli?al datum tekme ve? zicev je blo frej in tudi nekateri bolj?i zici.

 

Ampak za to tekmo jih bo verjetno malo, sigurno pa jih bo nekaj. Predpostavlja?, da je to za sezonce tok poseben dogotek kot za nas. Oni verjetno ?e leta hodijo na vse tekme in jim ni tok "special occasion" kot nam. In ?e pa? kaj vmes pride, je bolj neki dobit nazaj, kot pa ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da so res sanirani fantje, ampak tradicionalno bo spet Puyol manjkal...

 

?e vedno nimam kart sramezljiv

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da so ?le karte na prodaj ?e onim ki so memberji, verjetno jutri ali sobota pa ?e za vse ostale.

 

Se mi pa zdi,da so to v?asih prej odprli.

 

sem opazil ja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

You have purchased tickets for:

Event F.C. Barcelona

Venue Camp Nou: Estadio FC. Barcelona, Barcelona

Day Sunday, 07 October 2012

Session 19:50. fc barcelona - real madrid.

Quantity 1 (General ticket)

Area general

Seats Sector 0542: Row 026. Seat 022.

 

 

:ouje::ouje::ouje::ouje:

 

Daskan, ?e so na voljo avion je 70? povratna z benetk...loh gre? z mano jutri.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

You have purchased tickets for:

Event F.C. Barcelona

Venue Camp Nou: Estadio FC. Barcelona, Barcelona

Day Sunday, 07 October 2012

Session 19:50. fc barcelona - real madrid.

Quantity 1 (General ticket)

Area general

Seats Sector 0542: Row 026. Seat 022.

:ouje::ouje::ouje::ouje:

 

Daskan, ?e so na voljo avion je 70? povratna z benetk...loh gre? z mano jutri.....

 

?e ne blo treba v ponedeljek na ?iht bi ?e ?el :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.