Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Mislim pa da na neutralnem bo mali Madrid bolj nevaren. Nenazadnje so strli Bayern v gosteh, medtrm ko je Real bil neprepricljuv na domacem. Se to z obilo stece.

 

City pa u?as, brez gola 180 min

Tokrat v finalu jaz celo bolj privo??im uspeh ATM, ker so se mi 2014 fuuul zasmilili s prejetim golom v 91.minuti. RM je dobil svojo 10-ko in zdaj privo??im some??anom.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Real v tem finalu po takem krompirju da ni za verjet. Kok sre?e so mel z ?rebi. Barca pa glih v dveh tednih ko ji gre vse narobe, dobi najte?jega mo?nega nasportnika.

 

Po pravic, ne privo??im ne enim ne drugim. Ateltom zato ker zame igrajo ogaben nogomet, Pretepa?tvo, zavla?evanje, goljufije. Tako kot sem danes bral eno hecno napoved za finale: Atleti bojo hitrozadeli, naslednjih 23minut pa bojo Oblaku zdravil po?kodbo obrvi.

 

Po drug stran pa kot Cule itak ne moram navijat za ta bele, sloh po tem krompirju od ?reba... :).

 

Ampak zmagal bo Real. Atleti igrajo na 1:0. Real pa zna tudi na pretepa?kih tekmah nekako stisnit en gol z glavo. Atleti mo?i za podalj?ke nimajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ne vem ?e kdo spremlja Copa America, ki je veliko bolj zanimiv, u?itek je gledati argetinske zvezdnike kako igrajo ekipno in lahkotno....Messi pa nov mejnik, adijo BAtistuta

 

https://www.youtube.com/watch?v=9XkrxEd-qlM

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce ni vec brazilcev, pol je bedno..to je isto, kot ce ne bi blo nemcev v euru

argentina brez maradone je tud sam za zgodovino

brazilci ne prilezejo ve? iz predtekmovanja  :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ne me pljuvat samo finalista bosta Portugalska in Francija. Portugalci izvajajo italijansko taktiko, da se komaj izvle?e? iz skupine in nato jedva napreduje?, da na koncu celo igra? v finalu, kjer pa bo vseeno Francija premo?na.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e kdo spremlja Copa America, ki je veliko bolj zanimiv, u?itek je gledati argetinske zvezdnike kako igrajo ekipno in lahkotno....Messi pa nov mejnik, adijo BAtistuta

Hja kaj ti pomaga tak super gol, ?e iz penala fula? cela vrata in spusi? finale ter si pol tolk razo?aran, da se skuja? in ne bo? igral ve? za rerezentanco? Messi je samo ?lovek in ne bog tako da tudi Argentina dobiva udarec za udarcem - tokrat ?e drugi? od ?ila.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, jaz pa mislim da bo ravno obratna zasedba; Wales in Nem?ija, ampak ?al zmaga Nemcev na koncu.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, jaz pa mislim da bo ravno obratna zasedba; Wales in Nem?ija, ampak ?al zmaga Nemcev na koncu.  :zvizga:

Saj jaz bi tud to raje videl... ampak ...hmmm... sicer bomo pa videli. Upam, da se motim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer celo prvenstvo ni blo bogve kaj, ampak dobr, da:

 

1. so sli spanci ze tkaoj domov, ker so mi zoprni (razen raula, ta je bil car)

2. francozi so izgubili

 

skoda pa, ker ni zmagal wales, ker so igrali najbolje

 

tale slika ga seka :)

 

13620998_1607826246176773_34717537433492

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

V?eraj me je igra City-ja precej navdu?ila, o?itno je Guardiola ma?ek svojega poklica in se zadeve razvijajo v pravo smer. Nekoliko slab?e gre njegovemu tekmecu; Mourinhu.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se je Messi nekaj kur?il po tekmi - od kar ima brado je ratal ?ist badass :lol:

Hecen je videt, navrh pofarbana bionda, nizje svoje lasje temnejsi in se nizje brada gusarja Rdecebradca! Trivremenski taft, hehe :D

 

KK v glavni vlogi!!!

 

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/kampl-zadel-za-veliko-zmago-bayerja-na-wembleyju/406659

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Murinju bo verjetno uspelo dokon?no uni?it nekdaj velik klub, ki ga pa sicer nikoli nisem maral. Kak?en gol Turkov v?eri in to v 2.minuti, NORO!  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

FC Barcelona so v?eraj razturili, no pravzaprav so razturili njih (po doma?e po slovensko bi se reklo, da so jim izpra?ili riti). Da vidimo dans moje RM ?e bodo kej bolj?i.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.