Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Pravijo gdo se zadnji smeje se najslaje smeje <_<

 

Zelo dobra tekma in upam da bo naslednja vsaj podobna!!! :bravo: ManU je igral zelo dobro in so si zaslu?ili dana?njo zmago za naslednjo tekmo pa mislim da bo pripadla Milan-u ?e ne drugega imajo 2 gola v gostih in igrajo doma :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,kaj naj re?em.... :whatever: Zmaga sicer za moj ManU,vendar to je ?ele prvi pol?as.Mislim,da je ManU vseeno tolko kvalitetno mo?tvo,da bo na drugi tekmi zmagalo ali doseglo vsaj remi. :bravo: Ker ?e gledamo igro Milana,so igrali samo z enim napadalcem-Gilardinom,ki pa ni naredil popolnoma ni?. :( Spet jih je re?eval fenomenalni Kaka,kot ofenzivni vezist,s tem,da pa drugi kao ofenzivni vezist-Jankulovski,sploh ni prestopil polovice igri??a od ManUja!!! ?zmeden? In pol taka ekipa da 2 gola.... :ne vem: Res,?e Milan ne bi imel Kakaja bi ?e v?eraj zgubil in to po?teno. Igra italijanskih ekip mi ravno zaradi takih defenzivnih taktik ni bila nikoli v?e?,je pa res,da dostikrta prina?a uspehe,kot je to lepo vidno pri ?e tretjem zaporednem polfinalu LP za Milan. Pred povratno tekmo pa si niti zami?ljati ne upam,v kako skrajnost bo ?el spet Ancelotti s svojo defenzivno taktiko???To bo po moje skoraj klasi?ni bunker,s poskusi presenetiti s hitrimi protinapadi,katerih je kot edini hitri teka? pri Milanu sposoben samo Kaka-ostali so prestari. :P Sicer tudi igra ManUja ni bla vrhunska,ampak mislim,da so si vseeno zaslu?ili zmago.ReDevil se seveda tu ne bo? strinjal ne? ;) Zaj pa ?e veselo pri?akujem dana?nji polfinalni par,v katerem bom navijal za Liverpool,ker ne maram nesramno bogatega Chelseaja! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja valjda,da bo te?ka,to je tak vsaka,ko pride? tak dale? v ligi prvakov. ;) Ampak Milan ni ekipa,ki bi igrala napadalni nogomet,kar pa ManU je! Zatorej mislim,da bo ManU tudi na drugi tekmi igral na zmago! :bravo: Ker italijansko taktiziranje in branjenje ne gre skupaj z kako angle?ko ekipo. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja valjda,da bo te?ka,to je tak vsaka,ko pride? tak dale? v ligi prvakov. ;) Ampak Milan ni ekipa,ki bi igrala napadalni nogomet,kar pa ManU je! Zatorej mislim,da bo ManU tudi na drugi tekmi igral na zmago! :bravo: Ker italijansko taktiziranje in branjenje ne gre skupaj z kako angle?ko ekipo. :P

 

A gre? za en pir?Na naslednjem sre?anju? FORCA ITALIA :P:bravo:

Pa taktika je italjane popeljala do Svetovnih prvakov in klubskih :D:ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma grem za ki?to pira ?e treba! :bravo: Jaz sn kot vedno za Angle?e,ker italijanski fuzbal mi res ne sede.Vsaj ne bi blo fer,glede na igro,da bi ?el Milan naprej. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma grem za ki?to pira ?e treba! :bravo: Jaz sn kot vedno za Angle?e,ker italijanski fuzbal mi res ne sede.Vsaj ne bi blo fer,glede na igro,da bi ?el Milan naprej. :whatever:

 

Sej nimam ni? proti njim samo pa? sem Italia fan ?e ve?ji pa Real Madrid :rispekt:

Samo so izpadli tako da....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz pa kot vidi? sn Premier league fan,pa Primera division fan,tam pa za Barco! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO u?er je blo kar je blo, n? pretreslivga oz. odlo?ilnga, je pa sme?n ko se je Morronjo izkazu kot pravi ALIBImen ?e pred tekmo! <_<:D

 

Zelc, midva bi loh enkat skup gledala tekmo, k pr men ma tut REAL posebno mesto! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja,tak je ful cool gledat tekme,da je ve? folka skupaj! :bravo: ?e sn le fraj,se vedno dobimo pri kerem,pa? 1x pri enem,drugi? pri drugem,pa gremo,TV pa pivce za ?ivce! :cheers::vesel:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poki, upam d ni tko kt pr enmu mojmu znancu, ko so gledal ligo prvakov pol pa:

 

?e je zmagala njegova ekipa je spiv 8 pirov,

 

?e je njegova izgubila, jih je u ?alovanju zmazov 10,

 

?e pa je zmagala k?na taka za kero je orng naviju, to so Juve, Arsenal in Bajrn Minkn, pa jih je padl mu?kih 12

 

No in temu jz re?m pretiravanje, no ponavad so ga pol nesl dumu! <_< :ne vem: :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO u?er je blo kar je blo, n? pretreslivga oz. odlo?ilnga, je pa sme?n ko se je Morronjo izkazu kot pravi ALIBImen ?e pred tekmo! <_<:D

 

Zelc, midva bi loh enkat skup gledala tekmo, k pr men ma tut REAL posebno mesto! :ljubezen:

 

Ve? da sem jaz zmeraj za akcijo :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO kul dec, pa ?e Denisa dobimo pa ?e kdo ?e bo hotu, pa bomo skup gledal! :vesel:

 

Mislim da bo on tudi za akcijo!Se bomo zmenili pa bo ?ur :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.