Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 38 minutami je jures napisal:

Vazno da poznas 😜dsg je drugace zunaj 21 let. No torej ni problem v menjalniku ampak uporabnikih a ne ...

 

Ja mene je tud DSG pozitivno presenetil. Tolk kolkor se je voznikov zamenjalo na mojem bivšem Passatu, da smo mu rekli kar kurbica, in vsak s svojim načinom vožnje pa je DSG zdržal skoraj 300kkm brez napake. Če ne bi bil službeni avto bi verjetno šel preko 400kkm al pa celo do pol milijona.

33112_1.png

Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

 

Ja mene je tud DSG pozitivno presenetil. Tolk kolkor se je voznikov zamenjalo na mojem bivšem Passatu, da smo mu rekli kar kurbica, in vsak s svojim načinom vožnje pa je DSG zdržal skoraj 300kkm brez napake. Če ne bi bil službeni avto bi verjetno šel preko 400kkm al pa celo do pol milijona.

Brez menjave olja.... 🤔

Napisano
pred 1 minuto je Bini napisal:

Brez menjave olja.... 🤔

Kaj pa rabiš olje?🤣

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 19 urami je Bini napisal:

Brez menjave olja.... 🤔

 

Delalo se je samo to kar je predvideno v rednih servisnih postopkih. Žal pa ne vem a je menjava olja v menjalniku spadala pod to.

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

 

Delalo se je samo to kar je predvideno v rednih servisnih postopkih. Žal pa ne vem a je menjava olja v menjalniku spadala pod to.

Seveda je če je bil DSG.... 😉

Napisano

Sej pravim, ker to ni bil moj avto me to ni kaj dosti zanimalo in so po avto prišli, ga dali na servis in pripeljali nazaj. Tko, da res me ni zanimalo kaj so delali. Po domače povedano - vseeno mi je bilo, ker če bi kaj odletelo ne krijem sam, Zato sem presenečen, da je DSG zdržal tako dolgo pa so bili za volanom od Desusovcev, do dirkačev. Eni niso znali brez SPORT programa vozit, drugi so peljali, k da več kot 2 cm se ne sme pritisnit pedal za plin.

33112_1.png

Napisano

Ja teli 65 letniki so res nevarni na kolesih.

33112_1.png

Napisano

Moja najljubša plaža je zdaj še lepša :)

 

WWW.RTVSLO.SI

Velenjsko plažo, ki je že sedem let zapored razglašena za najbolj urejeno naravno kopališče v Sloveniji in jo je v lanskem letu obiskalo...

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
dne 12. 6. 2025 ob 16:30 je Alex napisal:

 

Klic na 112 pomeni tudi policijski postopek. Vedno je potem tudi plačilni nalog temelječ na domnevi o neprilagojeni hitrosti, tudi če je kolesar praktično skoraj stal na mestu. 

Tudi pešci so udeleženci v prometu in tudi njim se dogajajo padci, pa ne vem da bi koga oglobili zaradi neprilagojene hitrosti. 

pred 2 urama je jures napisal:

Izogibam se novicam, se zlasti 24 kur itd, a kaj ko pol vse tle vidis od politike, sporta itd :)

 

Ne boš nam pobegnil:lol:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 11 urami je Mraušk Mčk napisal:

Klic na 112 pomeni tudi policijski postopek. Vedno je potem tudi plačilni nalog temelječ na domnevi o neprilagojeni hitrosti, tudi če je kolesar praktično skoraj stal na mestu. 

Tudi pešci so udeleženci v prometu in tudi njim se dogajajo padci, pa ne vem da bi koga oglobili zaradi neprilagojene hitrosti. 

 

ampak v statistiki bo pa lepo pisalo neprilagojena hitrost, kar jo neuki novinarji prevedejo v kršenje hitrostne omejitve, čeprav to ni. In ko se policiji ne da delat zapisnikov imajo ta "klic v sili", da lahko vedno napišejo neprilagojena hitrost.

 

Zakonodajalec to tudi tako prebere in ugotovi, da je več poškodovanih in mrtvih zaradi prevelike hitrosti pa zato niža hitrostne omejitve, ki z osnovnim problemom "neprilagojene hitrosti" nimajo nobene veze.

33112_1.png

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Zato pa imamo temo Darsovci marsovci. Ker teli veleumi nikoli ne nehajo presenečat v negativno.

33112_1.png

Napisano
dne 14. 6. 2025 ob 10:47 je Mraušk Mčk napisal:

Ne boš nam pobegnil:lol:

isto jaz 24ur se mi dopre na športu,..pol pa na maza forum vidim vse o politiki 😭

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Šta bre ?

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 43 minutami je Boss napisal:

Slovenija moj doma.

Škoda. Lahko bi bilo drugače.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 36 minutami je FuManchu napisal:

Škoda. Lahko bi bilo drugače.

Kaj pa, AvstroOgrska, Avstrija, Italija,? :nevem:

33112_1.png

Napisano
pred 58 minutami je Boss napisal:

Kaj pa, AvstroOgrska, Avstrija, Italija,? :nevem:

Kaj me briga za jodlarje. 

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)

Ne da se nočejo mladi prijaviti na ta delovna mesta. Problem je, da mladih ni. Samo večina tega ne razume. Je pa to čisto pričakovano, nič posebnega, če malo pogledaš grafe rodnosti. Jaz sem to predvidel že nekje pet let nazaj. Gremo po poti Japonske, J. Koreje, itd.

Popravljeno od Agerg
Napisano

Mogoče statistika res kaže tako ampak v moji okolici vidim in poznam dosti mladcev in mladenk, ki bluzijo in se šlepajo na ramenih staršev, sploh premožnih staršev.... :nevem:

Napisano

Ah, tej so se že od nekdaj. Problem je, ko je zdaj dopizdilo še ''navadnemu'' folku in ne bi več delali vsega, za vsak denar. Potem je pa še en kup tistih finih riti, ki pa bi imeli zgolj kul poklice. Influencerji, marketing... 

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Mogoče statistika res kaže tako ampak v moji okolici vidim in poznam dosti mladcev in mladenk, ki bluzijo in se šlepajo na ramenih staršev, sploh premožnih staršev.... :nevem:

 

To je tako, ko stojiš na britofu in so sami mrtvi okrog tebe in potem sklepaš da so tudi povsod po svetu sami mrtvi. Ne gre tako. Statistični podatki kažejo drugo sliko... Omejitve in pristranskost v naši glavi pa naredijo svoje.

Napisano

Mogoče je res, samo kaj počne 50000 nezaposlenih na zavodu? Morali bi si podporo zaslužit na tak ali drugačen način... Vem, da to ni realno ampak, če je pa pomankanje delovne sile bi lahko tudi zakon spremenili..... :whatever:

Napisano

Ja pa saj je navzdol rekord v številu ljudi, ki so na zavodu, kakor vem. Če bi socialno državo ukinili (ne vem, če to hočemo), potem bi jih verjetno bilo še manj. Marsikdo pač izkorišča sistem in zraven še lepo nafuša keš. Saj, a ti vedno vse plačaš z računom? Samo to je bilo tudi, ko so po mnenju mnogih še vsi delali in ni bilo potrebe po uvozu delovne sile. Problemi so drugje.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ta je performance serija. Niso imeli druge za zamenjat. Sem vrgel nazaj v avto in naročil dve nove baterije na netu🤣 Še vedno lahko vse skupaj dam na bolho.
    • Ni vse v ekranu, avto je super.... 
    • Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.