Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Jaz bi tole vozil, da denar nebi bil ovira:punk:

 

 

3fe57a54ea5ddff8a258950689658691.jpg

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 37 minutami je Boss napisal:

Porsche Panamera... zgleda kot družinska limuzina pa še tazgal lahko dobiš, ki je bolj karavanu podoben.

Pač za našo družinico imata dva taka skupaj pač komaj dovolj sedežev... 🙂

Sem poročena že devetnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Napisano
pred 2 urama je mamica napisal:

Kaj bi pač po teh merilih morala vozit jaz kot pač "družinski avto"?

 

Avtobus? 🤷‍♂️

Napisano

Janez007, kontaktiraj našega kolega Marka; naročiavto.si, ti bo zlahka našel še lepšo :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano (urejeno)
pred 54 minutami je Z M A J napisal:

Janez007, kontaktiraj našega kolega Marka; naročiavto.si, ti bo zlahka našel še lepšo :)

Sem klical zjutraj (jih našel preko googla), in govoril z Denisom in bil zelo pozitivno presenečen glede informacij in odnosa, pa sem z njim prvič govoril. 👍 A imamo slučajno člani tega foruma kakšen dober popust? 😄

 

Kolikor sem ugotovil (danes sem šele začel raziskovati to sceno), bi bila zame najboljša-ugodna varianta, da se vse zmenim sam s prodajalcem, najamem pa samo uslugo prevoza, ki pride cca. 400 evrov. 

Popravljeno od Janez007
Napisano

Razen pravočasne menjave olja, si jst po prebranem na forumu ne delam večjih preglavic z AT opcijo. Bomo pa videli kaj bo, ko se bodo bližali "problematični" kilometri, torej 100k+ pred kterimi jst mislim nardit vsaj delno menjavo (torej izpust in dolivanje).

 

Nimamo te kaj prepričevat, priporočam ti, da greš in se v salonih dogovoriš za testno vožnjo obeh motorjev G165 z ročnim in G194 z avtomatskim in se sam odločiš, kaj ti bolj ustreza. Jst sem ravno po tem testu enoznačno vedel, da kaj druga kot G194 zame ni prišlo v poštev (aja če nimajo šestke, probaj vsaj CX-5 tako sem probal jst, ker šestke G194 ni blo nikjer za probat).

 

 

Napisano

AT je ob redni menjavi olja neuničljiv. Zdaj g165 definitivno ne AT, ce pa izbiras med g165 in g194 izberi raje g194 AT. 

Upam pa da se nisi vstrasil tvojega dizla 175 ker se nimas zakaj ce ga lepo vzdrzujes se nimas kaj bat, tistih par dodatnih stvari pa uredis preventivno in si miren. Komaj se ti je avto prav vteke pa bi ga menjal.

Napisano
pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Zaenkrat je BP. Tistih nekaj par stvari, ki vsaka stane borih nekaj 1.000 € (sklopka, turbina, injektorji, ... veriga, DPF, ...), me itak ne skrbi, ker bodo nastopile čez nekaj let :) . Bolj je razlog, da smo obremenjeni, da avto ni za kratke mestne vožnje. 

Jaz sem z prejšnjim mercesesom delal dnevne relacije 8km enkrat tedensko pa sem se v mb iz ptuja peljal po avtocesti pa nisem nikoli imel probleme z dpf. @Janez007 ne obremenjuj se predcasno vse bo ok 😉

Napisano (urejeno)
dne 22. 6. 2021 ob 17:40 je scania napisal:

Jaz sem z prejšnjim mercesesom delal dnevne relacije 8km enkrat tedensko pa sem se v mb iz ptuja peljal po avtocesti pa nisem nikoli imel probleme z dpf. @Janez007 ne obremenjuj se predcasno vse bo ok 😉

👍

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Mazda vseeno ni Mercedes :) 

 

Itak se obremenjujem, ker imam trenutno preveč časa in berem o tehničnih težavah M6 in gledam oglase (kurim lanski dopust) in skoraj bi danes kupil avto :jupiii:. In se nekaj dogaja. Še vedno mi je zanj žal - za 21.700 € + 800€ stroškov, torej skupaj 22.500 € bi dobil kristal rdečo M6 G165 karavan, letnik 2019/10, ročni menjalnik, 35.000 km, 19" + 17" platišča z zimskimi gumami. Še naprej gledam, sedaj sem že pri 25.000 € + uvozni stroški, za eno leto stare z nekaj 1.000 km. :rolleyes:

Par dni, pa me bo verjetno minilo. 😁

G165 in d175 nemores primerjat, bos razocaran ker g165 je bolj za lezerno voznjo. Upam da te bo minilo ker pp moje bi naredil bedarijo, sploh ce gre vredu in nimas nobenih tezav. Glede tezav pa ima vsak avto nekaj za cisto vsakega bos kaj nasel, raje beri kaj drugega 😉

Napisano (urejeno)
pred 56 minutami je scania napisal:

G165 in d175 nemores primerjat, bos razocaran ker g165 je bolj za lezerno voznjo. Upam da te bo minilo ker pp moje bi naredil bedarijo, sploh ce gre vredu in nimas nobenih tezav. Glede tezav pa ima vsak avto nekaj za cisto vsakega bos kaj nasel, raje beri kaj drugega 😉

Saj ležerna tiha vožnja je najlepša :) 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Saj ležerna tiha vožnja je najlepša :) 

Upam da te mine ta norija v par dneh. Lahko ti pa posljem gradivo o avtomatskih menjalnikih pa nastudiras zadevo, bo bolje 😉

Napisano
pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Sodelavec je kupil Forda S-maxa avtomatika, in potem 3 leta prisegal na avtomatika, da nikoli ne gre nazaj, dokler se mu ni pri cca 190.000 km na počitnicah nekaj zataknilo. Prvo popravilo 1.200€, drugo popravilo 1.500€, potem je avto 1 mesec stal v delavnici, ko so po celi Evropi iskali rabljenega,...  Podobno zgodbo sem slišal z Audijevim avtomatskim menjalnikom - strošek 4.500 €. 🥴

 

Ti sanjaš te tisoče €. 🤣 Vozi avto in uživaj, kot ti je predlagal že scania. Raje preberi kak dober roman namesto, da si kravžlaš možgančke z "kaj bo, če bo". 😉

  • Všeč 4
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 46 minutami je Janez007 napisal:

Sodelavec je kupil Forda S-maxa avtomatika, in potem 3 leta prisegal na avtomatika, da nikoli ne gre nazaj, dokler se mu ni pri cca 190.000 km na počitnicah nekaj zataknilo. Prvo popravilo 1.200€, drugo popravilo 1.500€, potem je avto 1 mesec stal v delavnici, ko so po celi Evropi iskali rabljenega,...  Podobno zgodbo sem slišal z Audijevim avtomatskim menjalnikom - strošek 4.500 €. 🥴

 

To so pa powershifti s-tronici in dsg. Za mene je pravi avtomatik tiptronic in mi je vseeno če prestavlja enkrat počasnej je pa ziher

Napisano
pred 48 minutami je Janez007 napisal:

Sodelavec je kupil Forda S-maxa avtomatika, in potem 3 leta prisegal na avtomatika, da nikoli ne gre nazaj, dokler se mu ni pri cca 190.000 km na počitnicah nekaj zataknilo. Prvo popravilo 1.200€, drugo popravilo 1.500€, potem je avto 1 mesec stal v delavnici, ko so po celi Evropi iskali rabljenega,...  Podobno zgodbo sem slišal z Audijevim avtomatskim menjalnikom - strošek 4.500 €. 🥴

 

Fordovi novejši avtomatski menjalnik (ne Aisin) so zelo občutljivi, kar se servisiranja tiče. Če zanemariš par servisov si lahko na hitro ob menjalnik. Žal.

 

Mene pa ravno mika, če bo potreba po večjem avtu da bi na kakega s-maxa oko vrgel. Ga ima žlahtnik že lep čas in nobenga izrednega popravila.

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)
dne 22. 6. 2021 ob 21:11 je FuManchu napisal:

Fordovi novejši avtomatski menjalnik (ne Aisin) so zelo občutljivi, kar se servisiranja tiče. Če zanemariš par servisov si lahko na hitro ob menjalnik. Žal.

 

Mene pa ravno mika, če bo potreba po večjem avtu da bi na kakega s-maxa oko vrgel. Ga ima žlahtnik že lep čas in nobenga izrednega popravila.

 

S-max je eden bolj posrečenih avtov. 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 14 minutami je Janez007 napisal:

Ja se strinjam, S-max je eden bolj posrečenih avtov. 

Meni se najbolj dopade prva generacija. Tak posebnež je v dobrem pomenu besede:bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano
Mazda vseeno ni Mercedes  
 
Itak se obremenjujem, ker imam trenutno preveč časa in berem o tehničnih težavah M6 in gledam oglase (kurim lanski dopust) in skoraj bi danes kupil avto :jupiii:. In se nekaj dogaja. Še vedno mi je zanj žal - za 21.700 € + 800€ stroškov, torej skupaj 22.500 € bi dobil kristal rdečo M6 G165 karavan, letnik 2019/10, ročni menjalnik, 35.000 km, 19" + 17" platišča z zimskimi gumami. Še naprej gledam, sedaj sem že pri 25.000 € + uvozni stroški, za eno leto stare z nekaj 1.000 km. :rolleyes:
Par dni, pa me bo verjetno minilo. 
Vzemi mojo cx5 awd g160 :)
Napisano

Mal neumesna, sam morem napisati, da sem se za dobro jutro iz srca nasmeljal pri prebiranju debate o limuzinah in karavanih, škoda da se je zaključila, zmagala je pa pripomba o češki prikolici 😂

  • Všeč 3
  • Haha 1
Napisano
pred 49 minutami je ignacij napisal:

Mal neumesna, sam morem napisati, da sem se za dobro jutro iz srca nasmeljal pri prebiranju debate o limuzinah in karavanih, škoda da se je zaključila, zmagala je pa pripomba o češki prikolici 😂

Ja prave face ste, pa ja vsak ve kaj je za njega naj, naj.... :whatever:

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes kupil račno Parkside. Prnesem domov in dam polnit.  Ugotovim, da se jajca ne filajo.  Utripajo obe lučki, kar pomeni da je baterija v okvari🫣🤣   V petek nesem jajca nazaj in nikoli več ne kupim nič od njih.    
    • Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače...    Ena od mnogih tem glede ogledal... https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic   Bomo porihtali. Oziroma bodo  menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej.  Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga... 
    • Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.  
    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.