Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Moje mnenje, ne prodajaj....po drugi strani pa tudi kot kaže so cene tudi rabljenim avtom zelo zrasle, za 4leta star avto 23k ni malo...koliko je bila nova nabavna cena 30k?....

Napisano
pred 16 urami je FuManchu napisal:

To je to. Še loto vplačam in upam na dobitek:punk:

 

 

1047312.jpg
WWW.AVTO.NET

Nissan GT-R R35 BLACK EDITION-650HP-FLAME MAPA-POTRJENA SER. K, letnik:2012,89990 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Screenshot 2021-10-12 17.10.08.png

 

to bi si tut js prvošču, če bi zadel dobitek :)

Napisano

Po premisleku smo se odločili da mazde ne prodamo, saj nam razen mojih občasnih težav s križem služi perfektno, Zaenkrat bomo počakali da pride na trg CX60 in CX80 v istem obdobju bo tudi facelift rava4 pa da sprobamo, takrat bo pa šla v menjavo toyota auris.

PS: enkrat mazda zmeraj mazda (dokler bodo takšni motorji :) )

  • Všeč 3
  • Ljubim 2
Napisano
pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Pa je kakšen klical?

Klicov je bilo 9 od tega 4 resni, eden je danes tudi prišel pogledat, vendar kot sem že omenil se nebo prodala. Med resnimi je tudi bil eden naš član na forumu. Ta najbolj zagret je bil pa z Velenja in je ponudil celo 24000€ ker striktno išče tak avto s takšno opremo in motorjem.

Napisano (urejeno)
pred 23 minutami je scania napisal:

Klicov je bilo 9 od tega 4 resni, eden je danes tudi prišel pogledat, vendar kot sem že omenil se nebo prodala. Med resnimi je tudi bil eden naš član na forumu. Ta najbolj zagret je bil pa z Velenja in je ponudil celo 24000€ ker striktno išče tak avto s takšno opremo in motorjem.

Skoraj ne morem verjet. Zanimivi časi. Tudi sem včeraj videl, da je bilo blizu 300 ogledov oglasa.?zmeden? Lansko leto bi za isto težko dobil 24.000, ker še ni facelift. Jaz bi jo na tvojem mestu za 24.000 takoj prodal. 😁

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Ni všeč 1
Napisano
21 minutes ago, scania said:

Klicov je bilo 9 od tega 4 resni, eden je danes tudi prišel pogledat, vendar kot sem že omenil se nebo prodala. Med resnimi je tudi bil eden naš član na forumu. Ta najbolj zagret je bil pa z Velenja in je ponudil celo 24000€ ker striktno išče tak avto s takšno opremo in motorjem.

 

Sej si hitro povezal kater forumaš je bil, če je najprej tukaj vprašal a jo kdo pozna. :D Evo na koncu vsaj vem, da v tem trenutku v slo obstaja vsaj še nekdo, ki ga zanima taka bencin šestica kot mene.

Napisano

Sem bil prav presenečen nad zanimanjem, zgleda so te bencinarke zelo cenjene in iskana roba. @NevLado če bo kadarkoli prišlo do spremembe si pa prvi obveščen preden gre na avtonet. :) (če bom kaj v okolici Kočevja se pa javim da grema na kavo :) )

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Napisano
pred 7 minutami je Janez007 napisal:

Skoraj ne morem verjet. Zanimivi časi. Tudi sem včeraj videl, da je bilo blizu 300 ogledov oglasa.?zmeden? Lansko leto bi za isto težko dobil 24.000, ker še ni facelift. Jaz bi jo na tvojem mestu za 24.000 takoj prodal. 😁

24000€ se lepo sliši, ampak ko pogledaš čez črto koliko je bilo vloženega (menjava olja na 10000km velikokrat še prej v času korone na 3000km in 6000km) zavore menjane z Zimmerman diski z luknjicami, ploščice menjane spredaj zadaj (ker je bila oem vgrajena znamka trw) filter zraka menjan na 20000km kabinski vsak servis, svečke menjane na 80000km. Olje v menjalniku menjano 2x sedaj do 80000km in sicer z redline ki je top. Gume zimske kupljene nove na platiščih. Doma pripravljeno za menajvo ko bo potrebno, končniki, diski spredaj zadaj, ploščice spredaj zadaj, mikro jermen, napenjalec, vodna črpalka, 3xoljni filter original, 3xsvečke (1xoriginal, 2x NGK), 3xzračni filter, 3x filter kabine, sklopka komplet. V glavnem materiala za ta avto še pa još. Ostaja do nadaljnega pa če tudi bi kdo dal 30000€. Aja pa na krown sem se naročil 4.12 tako da bo tudi korozijsko zaščitena. 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Napisano

Mazda-benz je trenutno res iskana roba👍. Meni so ponujali za mojo staro 3ko 3 leta 2.0-g120, 16k€ za novo sem da 19.5k!😊Pa so mi še rekli, da bo sigurno šla za 17k€.🤔

Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je scania napisal:

24000€ se lepo sliši, ampak ko pogledaš čez črto koliko je bilo vloženega (menjava olja na 10000km velikokrat še prej v času korone na 3000km in 6000km) zavore menjane z Zimmerman diski z luknjicami, ploščice menjane spredaj zadaj (ker je bila oem vgrajena znamka trw) filter zraka menjan na 20000km kabinski vsak servis, svečke menjane na 80000km. Olje v menjalniku menjano 2x sedaj do 80000km in sicer z redline ki je top. Gume zimske kupljene nove na platiščih. Doma pripravljeno za menajvo ko bo potrebno, končniki, diski spredaj zadaj, ploščice spredaj zadaj, mikro jermen, napenjalec, vodna črpalka, 3xoljni filter original, 3xsvečke (1xoriginal, 2x NGK), 3xzračni filter, 3x filter kabine, sklopka komplet. V glavnem materiala za ta avto še pa još. Ostaja do nadaljnega pa če tudi bi kdo dal 30000€. Aja pa na krown sem se naročil 4.12 tako da bo tudi korozijsko zaščitena. 

Tale tvoj avto je res bomba.... 👍

Tisti, ki tole kupi je zadel 7mico.:jupiii:

Bojim se pa, da bojo cene čez leto-dve strmoglavile.... 🥴

Osebno mislim, da je zdajle pravi čas za zamenjavo stare Mazde in nakup nove iz zaloge dokler se cene ne dvignejo! Res pa je tudi to, da če nimaš kaj kupit je pa problem...... 😟

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 1 uro je Deeyan napisal:

 

to bi si tut js prvošču, če bi zadel dobitek :)

Korinita je sicer na precej slabem glasu. Žmego, ti garant veš kaj več o tem? :)

  • Začuden 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
Pred eno uro je Z M A J napisal:

Korinita je sicer na precej slabem glasu. Žmego, ti garant veš kaj več o tem? :)

 

bom rajši modro molčal 🤫 če pa koga kej konkretno zanima pa ZS

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Napisano (urejeno)
dne 13. 10. 2021 ob 10:48 je scania napisal:

24000€ se lepo sliši, ampak ko pogledaš čez črto koliko je bilo vloženega (menjava olja na 10000km velikokrat še prej v času korone na 3000km in 6000km) zavore menjane z Zimmerman diski z luknjicami, ploščice menjane spredaj zadaj (ker je bila oem vgrajena znamka trw) filter zraka menjan na 20000km kabinski vsak servis, svečke menjane na 80000km. Olje v menjalniku menjano 2x sedaj do 80000km in sicer z redline ki je top. Gume zimske kupljene nove na platiščih. Doma pripravljeno za menajvo ko bo potrebno, končniki, diski spredaj zadaj, ploščice spredaj zadaj, mikro jermen, napenjalec, vodna črpalka, 3xoljni filter original, 3xsvečke (1xoriginal, 2x NGK), 3xzračni filter, 3x filter kabine, sklopka komplet. V glavnem materiala za ta avto še pa još. Ostaja do nadaljnega pa če tudi bi kdo dal 30000€. Aja pa na krown sem se naročil 4.12 tako da bo tudi korozijsko zaščitena. 

Saj toliko stvari na Mazdi 6 dizlu te generacije in pri teh km ni bilo menjanih, tako da me je sedaj postalo kar strah, ker kupujem nekaj podobnega, kot je bila tvoja. 🤪

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Saj toliko stvari na Mazdi 6 dizlu te generacije in pri teh km ni bilo menjanih, tako da me je sedaj postalo kar strah, ker kupujem nekaj podobnega, kot je bila tvoja. 🤪

Od tega kar sem naštel nebi rablo bit nič menjano, ampak pri meni se vse preventivno menja, ce pa je oem slaba znamka se pa menja z boljso (kot zavore) 🙃🙃🙃 jaz sem tisti frik ko mora bit vse v nuli in kot novo 

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je scania napisal:

Od tega kar sem naštel nebi rablo bit nič menjano, ampak pri meni se vse preventivno menja, ce pa je oem slaba znamka se pa menja z boljso (kot zavore) 🙃🙃🙃 jaz sem tisti frik ko mora bit vse v nuli in kot novo 

Ne dvomim in zato je verjetno avto boljši, kot kakšen s pol manj km. 👍

 

@scania, veš kaj me še zanima, kaj od teh menjav je bilo pod garancijskimi (končniki, diski spredaj zadaj, ploščice spredaj zadaj, mikro jermen, napenjalec, vodna črpalka, sklopka komplet)? Verjetno vse razen ploščic?

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 7 minutami je scania napisal:

Od tega kar sem naštel nebi rablo bit nič menjano, ampak pri meni se vse preventivno menja, ce pa je oem slaba znamka se pa menja z boljso (kot zavore) 🙃🙃🙃 jaz sem tisti frik ko mora bit vse v nuli in kot novo 

Bravo. Enako je pri meni. Ne bi rabil menjati diskov spredaj, ker so bili še zelo dobri, pa sem jih z brembovimi in moram priznati, da so mi iz dneva v dan ljubši. Še zadnje diske in ploščice rešim in bo top. Enako je z oljem v menjalniku. S takimi majhnimi menjavami prideš do res super izboljšav. Menjalnik je iz dneva v dan boljši. Kot puter.

Da ne govorim o bose ozvočenje. 

Sedaj sem nabavil še nova  visokotonca  rainbow za zadaj na poličko. Original je precej preveč mutno vse skupaj. Upam, da  se bo tudi zadaj zvok "razjasnil". 

 

 

Napisano
pred 26 minutami je Alex napisal:

Bravo. Enako je pri meni. Ne bi rabil menjati diskov spredaj, ker so bili še zelo dobri, pa sem jih z brembovimi in moram priznati, da so mi iz dneva v dan ljubši. Še zadnje diske in ploščice rešim in bo top. Enako je z oljem v menjalniku. S takimi majhnimi menjavami prideš do res super izboljšav. Menjalnik je iz dneva v dan boljši. Kot puter.

Da ne govorim o bose ozvočenje. 

Sedaj sem nabavil še nova  visokotonca  rainbow za zadaj na poličko. Original je precej preveč mutno vse skupaj. Upam, da  se bo tudi zadaj zvok "razjasnil". 

Stran metanje denarja za zvočnike dizla 😁

Napisano (urejeno)
pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Stran metanje denarja za zvočnike dizla 😁

Kaj čmo... Ne morem iz svoje kože in za muziko mi ni nikoli škoda dat denarja. Eni mečemo denar v zvočnike, drugi pa v čike in pivo. 😊

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 57 minutami je Janez007 napisal:

Ne dvomim in zato je verjetno avto boljši, kot kakšen s pol manj km. 👍

 

Veš kaj me zanima, kaj od teh menjav je bilo pod garancijskimi (končniki, diski spredaj zadaj, ploščice spredaj zadaj, mikro jermen, napenjalec, vodna črpalka, sklopka komplet)?

Nič od tega, to je samo material ki ga imam doma pripravljenega ce bi bilo treba menjat, material na zalogi. Pod garancijo je bilo menjano ogledalo zunanje levo desno (se ni zapisalo do konca), volan (se je luscil), diski 2x pod garancijo potem sem pa svoje zimmermam z luknjicami dal gor. 

Napisano
pred 15 minutami je scania napisal:

Nič od tega, to je samo material ki ga imam doma pripravljenega ce bi bilo treba menjat, material na zalogi. Pod garancijo je bilo menjano ogledalo zunanje levo desno (se ni zapisalo do konca), volan (se je luscil), diski 2x pod garancijo potem sem pa svoje zimmermam z luknjicami dal gor. 

Hvala za informacije! Le volan sem uganil iz slik 😊

 

Napisano (urejeno)
pred 4 urami je scania napisal:

Od tega kar sem naštel nebi rablo bit nič menjano, ampak pri meni se vse preventivno menja, ce pa je oem slaba znamka se pa menja z boljso (kot zavore) 🙃🙃🙃 jaz sem tisti frik ko mora bit vse v nuli in kot novo 

od takega "frika" sem jaz kupil svojo Accordko, ko je imela 19.000km in 1,5leta stara, prejšnji lastnik je pa zamenjal zavorne cevi (pletenice), dodal 18col feltne, vse original podaljše, alu stopalke, dodatno prečne nosilce za kolesa/"trugo", torej ni da ni.....ker mu je bilo pač 160km premalo in je šel na CTR :), jaz sem pa še danes vesel, da sem dobil tak avto....tako da od takih ljudi se splača kupiti avto in tudi doplačati malo več kot je tržna cena pri "šverotih", kjer nikoli ne veš kaj dobiš za veliko denarja (za malo veš da kaj veliko ne moreš pričakovati, kot nateg....)

Popravljeno od sportman333

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.
    • Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
    • Angleška družina je preživljala počitnice v Nemčiji in nekega dne na sprehodu opazila v lepem okolju čudovito hišico, ki se jim je zdela kot nalašč, da bi v njej preživeli dopust. Pozanimali so se, čigava je in izvedeli, da je last protestantskega pastorja. Povprašali so ga, ali bi jim bil pripravljen dati hišo v najem za prihodnje poletje, in ko je privolil, jim je ljubeznivo razkazal ljubi domek, jim izročil načrt hiše ter sklenil z njimi pogodbo. Družina se je vrnila v Anglijo. Na dolgo in široko so se pogovarjali o prihodnjih počitnicah v lepi vili in tiščali nosove v njen načrt. Na lepem je gospa dognala, da nikjer ni oznake WC in se ob tem spomnila, da tega tudi ni videla, ko so si ogledovali hišo. Sklenili so, da bodo pastorju pisali in ga prosili za pojasnilo in blaga gospa mu je pisala takole: "Spoštovani pastor, ne zamerite nadlegi, prosim, potrebujemo vaše pojasnilo. Sem gospa tiste družine, ki je nedavno najela vašo hišo za prihodnje poletje. Bili ste tako ljubeznivi, da ste nam izročili načrt, a na njem žal ne najdemo znamenja za WC. In ker nam niti med našim obiskom pri vas ni bilo dano, da bi ga videli, vas prosimo za ljubeznivo pojasnilo: kje sploh je?" Pastor, ki ni natančno razumel kratice WC, in misleč, da gre za bližnjo kapelo anglikanske sekte, imenovano "WALDES CHAPEL", je odgovoril takole. "Spoštovana gospa, zelo cenim vaše zanimanje in gorečnost in nadvse ljubo mi je, da vam lahko sporočim, da je kraj, po katerem sprašujete, 12 kilometrov oddaljen od moje hiše. Sodim, da bo to malce neprikladno, zlasti, če ste vajeni pogostokrat zahajati tjakaj. No, v takem primeru bo pač najbolje, da si vzamete hrano s seboj, da bi mogli ostati tam kar ves dan. Nekateri tukajšnji prebivalci gredo tja peš, drugi se vozijo s kolesi, eni in drugi pa vselej prispejo pravočasno. Urnik je na vratih. Prostor je dovolj velik, saj je na voljo 400 sedežev in 100 stojišč. Klimatske naprave poskrbe za to, da ni neprijetnosti, ki so v gneči pač običajne. Sedeži so oblazinjeni. Otroci sede poleg odraslih in vsi v zboru pojejo. Pri vhodu vsakdo prejme papir, kdor pride po razdelitvi, pač uporablja sosedovega. Red je tak, da je treba pri vhodu papir vrniti, da je v uporabi vsaj mesec dni. Prostor je akustičen, zato so vsi navzoči v polni meri deležni melodičnega blagoglasja. Posebni fotografi so vselej pri roki, fotografije pa objavljajo tudi časopisi, tako da vsa javnost lahko občuduje obiskovalce pri izpolnjevanju tako dopadljivega opravila.
    • Vprašaj Charlesa Leclerca za mnenje ... 😁
    • Starejši gospod zaupno potoži svojemu dobremu prijatelju, češ da ima težave z erekcijo. Prijatelj izkoristi priliko in ga 'nafarba': - “To pa ni problem, veliko kruha jej, pa bodo težave minile!” - “A, res?!” - “Stoprocentno! To se ve!” Možakar gre malo zbegan v pekarno, kjer so ga poznali in vedeli, da kupuje kruh na dekagrame in zahteva: - “En kilogram kruha!” Prodajalka se začudi: - “Ja, gospod, to je precej, saj vam bo postal trd!” - “E, če je tako, pa mi ga dajte kar tri kilograme...”
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.