Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
dne 15. 9. 2022 ob 22:13 je Janez007 napisal:

Že 3. cenik letos 🙃 Sicer pa to potegne za sabo tudi dražje servise in zavarovanja. 😔

 

https://www.mazda-si.net/topic/17000-nov-mazda-cenik/

 

Če do konc leta ne bo več novega cenika z višjimi cenami, lahko pa s 1.1.2023 ziher pričakujemo nove višje cene a?🤔

dne 15. 9. 2022 ob 23:55 je NevLado napisal:

6ka še vedno best buy

npr. G194/AT/Revolution ☺️ 😛

 

 

Napisano

Jah, kaj, zamenjaš vetrobransko steklo, spoliraš barvo, ki bo imela malo prelivov od sive do bele. iz kartona narediš pokrov motorja, pa malo pokitaš in pobarvaš - trden bo glih en tolk kot originalni. Potem pa iz kakšne malo večje kosilnice vzameš motor (1 liter delovne prostornine) in ga malo nafriziraš. Tole se mimo grede postavi nazaj na cesto za kakšnega jurja in pol. No, ja, še gume je treba nove kupit, se pravi za kakšna dva jurja plus menjava. Alu-platišča? No, za dva jurja in pol bi se že lahko peljal. Sploh ob dejstvu, da ima še tablico.

  • Všeč 3
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 39 minutami je MazdaBoy napisal:

Ena zanimiv Opel Kadett 😁

 

0F378AE0-5CFF-4BF1-8803-945ED2261616.jpeg

Če si mel srečo, ti je zgnil med vožnjo... 

  • Haha 2
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Haha pa skoraj 400kkm, 15 let... folku se je spimpalo.

33112_1.png

Napisano
pred 7 minutami je MazdaBoy napisal:

Ja lej, je pa le BMW 😛 

Kar nej ga ima 🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Ja lej, je pa le BMW 😛 

Armaturna plošča brez navigacije, ki spominja na Golfa II iz TAS-a. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 8 minutami je Z M A J napisal:

Armaturna plošča brez navigacije, ki spominja na Golfa II iz TAS-a. :)

No golfa pa ne bomo žalil :prstgor:

images.jpeg

  • Všeč 1
  • Haha 2

N7rRRL1.jpg

Napisano

Predsedniški V12 Ljudski voz Holcgraben;

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Phaeton 6.0 W12 Limited 0577, letnik:2002,9999 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 14 minutami je Z M A J napisal:

Predsedniški V12 Ljudski voz Holcgraben;

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Phaeton 6.0 W12 Limited 0577, letnik:2002,9999 EUR :: www.Avto.net ::

 

Najcenejši približek Bentley-u (delita si platformo namreč). Meni je hud. Razen feltne mu ne pašejo. Morajo bit originalne gor.

 

 

N7rRRL1.jpg

Napisano

Kako se obnese 2,0 bencinar v tako velikem avtu pa še awd?

 

Si bolj nepremičnina na cesti? Lepa pa je:bravo:

 

 

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G160 AWD Revolution - 1.LASTNIK - SLO - KLJUKA, letnik:2015,18990 EUR ::...

 

 

 

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 12 urami je Z M A J napisal:

Predsedniški V12 Ljudski voz Holcgraben;

 

WWW.AVTO.NET

Volkswagen Phaeton 6.0 W12 Limited 0577, letnik:2002,9999 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Ti avti, kot so v tem rangu in so dejansko takle poceni, me je strah da sploh nebojo več pravilno vzdrževani, ker deli pa niso poceni

Napisano
pred 18 urami je FuManchu napisal:

Kako se obnese 2,0 bencinar v tako velikem avtu pa še awd?

 

Si bolj nepremičnina na cesti? Lepa pa je:bravo:

 

 

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G160 AWD Revolution - 1.LASTNIK - SLO - KLJUKA, letnik:2015,18990 EUR ::...

 

 

 

Če ta ne bo mal prešvoh.... ne vem, mislim da je že bila debata tle o tem. Bodo pa povedali tisti, ki vozijo eno ali drugo varjanto (močnejšo 194KM) 😉 

 

 

Napisano
pred 13 urami je Deeyan napisal:

 

Ti avti, kot so v tem rangu in so dejansko takle poceni, me je strah da sploh nebojo več pravilno vzdrževani, ker deli pa niso poceni

Ob prvi večji okvari ima abnormalno visoko verjetnost, da pristane na ODPADU!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 2 minutama je Z M A J napisal:

Ob prvi večji okvari ima abnormalno visoko verjetnost, da pristane na ODPADU!

 

Zalostno ampak resnicno

Napisano

Premium klasa avta in tudi premium cene rezervnih delov. Pa še ponaredkov najverjetneje ni na trgu.

 

N7rRRL1.jpg

Napisano

Ja, kam smo prišli da se prodajajo rabljeni ki so skoraj dražji od novih.

Folk je pač še vedno mahnjen na švabe, mi pa japonce vzdržujemo smešno poceni. 

 

W12 je sigurno bil v katerem podjetju in nimajo več za vzdrževanje.

 

Ta kamionček je odlično v kolikor iščete promocijsko orodje

WWW.AVTO.NET

Ford - COE, letnik:1947,77000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ta Sigma je zanimiva. Jo kdo pozna?

WWW.AVTO.NET

Mitsubishi Sigma , letnik:1993,2000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Napisano
pred 2 urama je DonFelipe napisal:

 

Ta kamionček je odlično v kolikor iščete promocijsko orodje

WWW.AVTO.NET

Ford - COE, letnik:1947,77000 EUR :: www.Avto.net ::

Zdrekan ogaben in cena pretirana ,tej kamijončki so v Ameriki par tisoč dolarjev in niso ne priljubljeni in ne zaželjeni

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • .... ne misliš menda one molzne Alfa laval🤔🫣😉 
    • Jaz dam pa na 23-24 odvisno je od zunanje temperature in ravo prav piha in tudi ohladi mi ok. Lopute odprem pa tudi k nogam in ne samo po sedini, da ne piha preveč v telo. Pozimi pa grejem na 21.
    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.