Skoči na vsebino

Zavorni diski


Priporočeno sporočilo

kako pa ti rata oprat podvozje? js pozimi ko sm v makedonij oper svto skoraj vsak dan na rocni. povej mi postopek pranja podvozja.

 

V nekaterih avtopralnicah imajo opcijo pranja podvozja. Pa? nekaj ?ob ?prica navzgor. Je pa tako, eni pravjo ni? prat pozimi eni ppravjo (o?itno) ja prat... Dokler bojo deli kovinski bodo rjaveli. Sploh v na?em hiperturbo kapitalizmu, kjer je va?en zaslu?ek, ne izdelek.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

podvozje enostavno operem z baromatom. Dobro o?pricam pod blatniki, zavijem volan v levo da se na pri levi gumi naredi prostor, operem, isto za desno stran, za zadaj se pa? dam na kolena in operem, potem ?e malo o?pricam kolone od spodaj, ni ve? kot 10 min dela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

174.000km l.2006 Brescia, Italija

 

meni se zdi kar lepa za te kmje, razen seveda auspuh....na primer ko sem gledal in slikal icemanovo 2 leti staro - nov model pri Anzetu med barvanjem, se mi je zdela bolj rjava...

post-2637-1314089301_thumb.jpg

post-2637-1314089310_thumb.jpg

post-2637-1314089321_thumb.jpg

post-2637-1314089333_thumb.jpg

post-2637-1314089343_thumb.jpg

post-2637-1314089353_thumb.jpg

post-2637-1314089369_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

174.000km l.2006 Brescia, Italija

 

meni se zdi kar lepa za te kmje, razen seveda auspuh....na primer ko sem gledal in slikal icemanovo 2 leti staro - nov model pri Anzetu med barvanjem, se mi je zdela bolj rjava...

 

ja sam moja se ni furala sam po lepih cestah in avtocestah. a

ampak je vidla vse zivo, v makedonij oz juzno od nas pozimi vrzejo kamne po cesti i ne sam fini pesek, soli je tok da nam na dvoriscu beton razzira i to je 3 leta star beton. tko da dol se ni za hecat. prezivijo edino TOMO VINKOVICI. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam moja se ni furala sam po lepih cestah in avtocestah. a

ampak je vidla vse zivo, v makedonij oz juzno od nas pozimi vrzejo kamne po cesti i ne sam fini pesek, soli je tok da nam na dvoriscu beton razzira i to je 3 leta star beton. tko da dol se ni za hecat. prezivijo edino TOMO VINKOVICI. :)

 

sam le ta ne pride za velik odbija? na nosilec odbija?a.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam le ta ne pride za velik odbija? na nosilec odbija?a.... :blush:

 

ce ti povem da sm enkrat iz zadnjega odbijaca vn dal ene 5 kg peska. ker je zadnji odbijac kr oreng nezasciten in vse se nabira notri. tko da sol pride povsod pesek pa sam ns dolocene dele avta.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako je izgledala moja, leta 2009, preden se je prodala je blo se mal slabs

 

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=146315

 

kokolada :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa ti rata oprat podvozje? js pozimi ko sm v makedonij oper svto skoraj vsak dan na rocni. povej mi postopek pranja podvozja.

 

Kolega vulkanizer ima superduper avtomatsko avtopralnico, ki ima super sistem za pranje komplet podvozja-podna avta. 1X sem bil tam je en "spucanga" X5 not zapeljal, in mu je samo podvozje opral, pol je blo treba z lopato pokidat svinjarijo ki jo je na podvozju vozil sabo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tudi jaz moram po?asi menjat diske spredaj in zadaj? A kombinacija brembo diski pa ferodo plo??ice se obnesejo ?? Al mamo ?e kaj drugega bolj?ega na lagerju? :)

 

 

Jaz imam sedaj spredaj in zadaj ATE diske in plo??ice. Zaenkrat se dobro obnesejo, pa imam kar precej zaviranja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Pozdravljeni,

 

zanima me ?e je kdo ?e dejansko re?il t?avo s tresenje spreda pri m6 in kako?

 

Mam eno m6 2007 letnik, kjer so bili menjani diski in plo??ice. Po slabem mesecu je za?elo tresti. Reklamacija diskov in gor se je montiralo diske in plo??ice bosch. En mesec je bilo mir pol pa spet. Nato smo gor dali diske in plo??ice znamke, ABS. zdr?alo je nekje 4 mesece in spet. Smo podrejali diske dali gor bolj mehke plo??ice znamke simmer in je ok za 14 dni.

Ker to ne gre v nedogled in po tolkih menjava bi skoraj verjetno morala biti te?ava v samem zavornem sistemu. Dobro nisem ?e probal gor montirat diske zimmerman, ki so dodatno centrirani in cenovno dragi, vendar se je pri bmw E39 ki je imel podobne te?ave le z zimmermanom dalo odpraviti tresenje.

 

Ima kdo kak?en nasvet?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa original mazda 196.000km z menjanimi diski na 130.000 + ebay plo??ice pa tud nimam problemov :D

?e smo prav zaznali, so bili glavni problem pretrde original plo??ice.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nevem. ABS diski so ?e najbol dolgo zdr?al. Ponavadi ?e za?ne nekaj sto ali tiso? kilometrov pri normalni vo?nji po monta?i trest je problem v plo??icah ?e so pretrde in se disk preve? pregreva. Na ve?ina uradnih servisah so rekli da je te?ava z ?uferjem :D . Ker je avto pri nas samo v popravilu in ga vozi stranka ?enskega spola se neve kako vozi.

Stranka je naro?ila menjava kolesnih le?ajev, ker naj bi bil to vzrok tresenja, in naj bi bila tovarni?ka hiba pri 2.0 modelih.

Seveda bo spet potebno diske postru?it ali jih zamenjat.

 

Pustimo se presenetit. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nevem. ABS diski so ?e najbol dolgo zdr?al. Ponavadi ?e za?ne nekaj sto ali tiso? kilometrov pri normalni vo?nji po monta?i trest je problem v plo??icah ?e so pretrde in se disk preve? pregreva. Na ve?ina uradnih servisah so rekli da je te?ava z ?uferjem :D . Ker je avto pri nas samo v popravilu in ga vozi stranka ?enskega spola se neve kako vozi.

Stranka je naro?ila menjava kolesnih le?ajev, ker naj bi bil to vzrok tresenja, in naj bi bila tovarni?ka hiba pri 2.0 modelih.

Seveda bo spet potebno diske postru?it ali jih zamenjat.

 

Pustimo se presenetit. :D

 

Jalovo delo !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nevem. ABS diski so ?e najbol dolgo zdr?al. Ponavadi ?e za?ne nekaj sto ali tiso? kilometrov pri normalni vo?nji po monta?i trest je problem v plo??icah ?e so pretrde in se disk preve? pregreva. Na ve?ina uradnih servisah so rekli da je te?ava z ?uferjem :D . Ker je avto pri nas samo v popravilu in ga vozi stranka ?enskega spola se neve kako vozi.

Stranka je naro?ila menjava kolesnih le?ajev, ker naj bi bil to vzrok tresenja, in naj bi bila tovarni?ka hiba pri 2.0 modelih.

Seveda bo spet potebno diske postru?it ali jih zamenjat.

 

Pustimo se presenetit. :D

 

Tem ?lanom na servisih ,ki ti pravijo, da ne zna? vozit priporo?i, da se prekvalificirajo mogo?e v peke.

Pa ?e tam bodo ?le plombe strankam.

Probaj z Ferodo ta navadnimi plo??icami in originalnimi diski.Meni deluje vse skupaj super in je mir.

?koda, da nisem slikal originalnih plo??ic, ki so zgledale, kot da so narejene iz poliranega granita.

?im ni ?rnega praha na feltnah (in pri meni ga ni bilo , sem se hvalil s tem sramezljiv ) jih zamenjaj, ker so pretrde.

Drugi film oz. zodba so seveda "?opa?ke" plo??ice, ki cvilijo kot za stavo in seveda imajo podporo v dirka?kih diskih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.