Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Opla konopla

 

http://www.zurnal24.si/sds-ovec-gojil-konopljo-clanek-184824

 

Je stranka SDS najdla dodaten na?in financiranja al to mogo?e le osvetli od kod Majerju toliko nepojasnjene gotovine? :ne vem:

 

Ha,ha, pazi to-gojil je konopljo.Te?ki kriminalec. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha,ha, pazi to-gojil je konopljo.Te?ki kriminalec. :D

 

Hja definitivno je, ker je to prodajal - ?e bi imel za lastne potrebe mu ?lovek ne bi ni? rekel.

 

- ilegalna proizvodnja droge

- razpe?evanje droge

- prodaja na ?rno brez ra?una

- posledi?no utaja davka

 

pa ?e kaj bi se dalo dodati... tole bi znalo bit minimalno 2 leti ?uze.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si videl LojZi... ?e bi bil Rode Argentinc bi lahko danes bil pape?

 

http://www.24ur.com/novice/svet/kardinali-...ega-papeza.html

 

Pa ?e prav sem imel, ker so spet izvolili star?ka, z mislijo da ga naj ?imprej pobere in bo naslednji na vrsti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si videl LojZi... ?e bi bil Rode Argentinc bi lahko danes bil pape?

 

http://www.24ur.com/novice/svet/kardinali-...ega-papeza.html

 

Pa ?e prav sem imel, ker so spet izvolili star?ka, z mislijo da ga naj ?imprej pobere in bo naslednji na vrsti.

 

Ja mladca bolj te?ko izvolijo, ?e je pa povpre?na starost kardinalov 72 let :D

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Je pa mal sme?no, da v dana?njih ?asi, k smatramo demokracijo kot vrlino in zavra?amo diktature je ravno temelj RKC zgrajen na diktatorskih na?elih oziroma dosmrtnega vladarja.

 

Hmmm, kaj je pa pri nas druga?? Saj pri nas mamo pa ?e skoraj 70let iste na oblasti.

 

Opla konopla

 

http://www.zurnal24.si/sds-ovec-gojil-konopljo-clanek-184824

 

Je stranka SDS najdla dodaten na?in financiranja al to mogo?e le osvetli od kod Majerju toliko nepojasnjene gotovine? :ne vem:

 

Si predstavlja? kolk je ime ?ele Jakovi? in njegova PS naflancane konople k ma za dva miljona in pol ? nepojasnjene gotovine?

 

 

Pa ?e prav sem imel, ker so spet izvolili star?ka, z mislijo da ga naj ?imprej pobere in bo naslednji na vrsti.

 

Te moram pohvalt, ker si modro ugotovu, da bojo med samimi starci izvolili enga starega ?loveka.

 

 

No, ?e ?e jaz povem svoje iskreno mnenje. Jaz sem pa mislu da bodo tokrat izvolili ?rnca oziroma temnopoltega pape?a. To pa zato, ker se je iz tistega raufenka ?rno kadilo.

No, kakorkoli ?e, ?estitke k izvolitvi novega pape?a.

 

Boss, a si ti kaj vesel, k mamo zdaj novega pape?a in novo slovensko vlado?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, a si ti kaj vesel, k mamo zdaj novega pape?a in novo slovensko vlado?

Kak?nega posebnega veselja si pa res ne zaslu?i noben od omenjenih dogodkov - oboje ima namen ohranjati obstoje?e sranje. Nova koalicija je ustanovljena zaradi ohranjanja delovnih mest poslancev in ne za re?evanje krize, ki je v Slo mnogo bolj politi?na kot pa gospodarska.

Da pa so v Vatikanu izvolili star?ka, ki je skormen in poni?en je razlog v tem, da si strici iz ozadja nikakor ne ?elijo sprememb in bo zanje ribarje v kalnem ?e naprej donosen posel. Odstopljanje Rajcingerja ima "poslovno" ozadje, kar se da sklepat po tem, da je le ta najprej napovedal svoj odstop nato pa zamenjal ?efa "vatikanske pralnice".

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?nega posebnega veselja si pa res ne zaslu?i noben od omenjenih dogodkov - oboje ima namen ohranjati obstoje?e sranje. Nova koalicija je ustanovljena zaradi ohranjanja delovnih mest poslancev in ne za re?evanje krize, ki je v Slo mnogo bolj politi?na kot pa gospodarska.

Da pa so v Vatikanu izvolili star?ka, ki je skormen in poni?en je razlog v tem, da si strici iz ozadja nikakor ne ?elijo sprememb in bo zanje ribarje v kalnem ?e naprej donosen posel. Odstopljanje Rajcingerja ima "poslovno" ozadje, kar se da sklepat po tem, da je le ta najprej napovedal svoj odstop nato pa zamenjal ?efa "vatikanske pralnice".

 

Strici iz ozadja pravi??

A misli?, da so tudi v Vatikanu iz ozadja s svojimi lovkami otepali Ku?an, Stanovnik, Zemljari? in podobni strici....?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tule vidim enega zlobnega strica iz ozadja:

 

 

Ampak mora? pa priznat, da je blo v?eraj v Vatikanu ob razglasitvi novega pape?a na zboru, vseeno par ljudi ve? kot pa na vseslovenski ljudski vstaji.

Symon a si kaj ponosen, ker zadaj za pape?em stoji tudi de?ko ki je slovenske gore list?

Po mojem je na?a nova mandatarka Alenka Bratu?ek ?e poslala ?estitko novemu pape?u Fran?i?ku. Dvakrat ni za re?t, da sta pape?u tudi ?e ?estitala Milan Ku?an in Spomenka Hribar.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BMK :harhar:

 

Uf, to pa najbr? ni prijetno. Saj se mi je zdelo, da ti za ne?em orenk trpi?. Kdaj si pa prvi? za?util te bole?ine? A so se te bole?ine pojavile po tistem, ko s svojim obna?anjem in divjanjem na cesti nikakor nisi mogel ve? prikrit, da pa? divja? zaradi skromnosti svojega BMK?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

*ZDRAVNIK JE PREGLEDAL PACIENTA IN MU ZADOVOLJNO REKEL: ZDRAVI STE IN V ODLI?NI KONDICIJI. KAKO PA KAJ VA?E SEKSUALNO ?IVLJENJE?

 

- NO JA, GRE. TRIKRAT TEDENSKO ?E GRE....

 

* KAJ? SAMO TRIKRAT TEDENSKO? PRI VA?I KONSTITUCIJI IN ZDRAVJU BI MORALI RADOST ?IVLJENJA OKU?ATI VSAK DAN TRIKRAT, NE PA TRIKRAT NA TEDEN .

 

- SAJ BI, AMPAK NE GRE ZARADI SLU?BE.

 

* SAJ SEM VEDEL. PREVE? STE OBREMENJENI. KAJ PA STE PO POKLICU? GA VPRA?A ZDRAVNIK.

 

- ?UPNIK NA VASI.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izjemno pametno izbrana lokacija za "komiranje";

 

http://www.24ur.com/alkoholiziran-voznik-z...l-na-tirih.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mladca bolj te?ko izvolijo, ?e je pa povpre?na starost kardinalov 72 let :D

 

?e res, sam so izvolili 76 letnega, komot bi kakega 10 let mlaj?ega. Kako jim je ratalo z Voytilo, da je bil pri 58-ih izvoljen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Da pa so v Vatikanu izvolili star?ka, ki je skormen in poni?en je razlog v tem, da si strici iz ozadja nikakor ne ?elijo sprememb in bo zanje ribarje v kalnem ?e naprej donosen posel.

 

A ni prav, da so izvolili skromnega in poni?nega star?ka?

Najbr? bi morali vpra?at na?ega Ku?ana, Stanovnika ali Zemljari?a, kdo bi bil bolj primeren za pape?a?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si predstavlja? kolk je ime ?ele Jakovi? in njegova PS naflancane konople k ma za dva miljona in pol ? nepojasnjene gotovine?

 

Ti pa ve? ve? kot vsi skupaj s KPK-jem vred. Kot je meni znano ima probleme z nepojasnjeno gotovino Majer, Zoki pa ima probleme, ker spremembe premo?enja iz ene oblike v drugo ni prijavil KPK-ju kar bi po zakonu moral. Sicer pa bosta oba imela mo?nost tole dokazovati na sodi??u.

 

Ampak glede gojenja rastlinic pa mislim, da bi ravno ti in tvoji kameradi pri SLS najve? vedeli o gojitvi takih in druga?nih. A ste v ob?inskem odboru tudi rekli kak?no na to temu in si izmenjali izku?nje? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti pa ve? ve? kot vsi skupaj s KPK-jem vred. Kot je meni znano ima probleme z nepojasnjeno gotovino Majer, Zoki pa ima probleme, ker spremembe premo?enja iz ene oblike v drugo ni prijavil KPK-ju kar bi po zakonu moral. Sicer pa bosta oba imela mo?nost tole dokazovati na sodi??u.

 

Ampak glede gojenja rastlinic pa mislim, da bi ravno ti in tvoji kameradi pri SLS najve? vedeli o gojitvi takih in druga?nih. A ste v ob?inskem odboru tudi rekli kak?no na to temu in si izmenjali izku?nje? :ne vem:

 

A pol ti misli?, da Zoki denarja, ki ga je na Ciper zanesu, ni zaslu?il, z oranjem njive in okopavanjem konoplje, tako kot Majer?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol ti misli?, da Zoki denarja, ki ga je na Ciper zanesu, ni zaslu?il, z oranjem njive in okopavanjem konoplje, tako kot Majer?

 

Ah po moje ne... Zoki ne zna niti ?tedilnika pri?gat, kaj da bi ?ele znal orati njivo in se ukvarajti s sadikami. Previsoko ga ceni?. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah po moje ne... Zoki ne zna niti ?tedilnika pri?gat, kaj da bi ?ele znal orati njivo in se ukvarajti s sadikami. Previsoko ga ceni?. :P

 

Kdo pa misli?, da je pol njivo oral in okopaval Zokijevo konopljo? A misli?, da sta Milan Ku?an al pa Danulo Turk Zokijevo njivo obdelovala? Al pa Stanovnihk, Zemljari?.... mogo?e? A misli?, da so Zokijevo konopljo pomagali okopavat na?teti strici?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.skoda.si/files/si/download/datei/234_1.pdf

 

Cena :rispekt::rispekt:

Upam da prisili konkurenco k ni?anju cen!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se mi zdi precej nenavadna zadeva;

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/vsi-b...m-na-morje.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.skoda.si/files/si/download/datei/234_1.pdf

 

Cena :rispekt::rispekt:

Upam da prisili konkurenco k ni?anju cen!!!!!

 

Eh, ne ?akaj na konkurenco, ti kar enga ?kodilaka prtegn. ;)

 

Mal sem gledal tole ?kodo, je zanimiva ?eprav po dizajnu ne ravno privla?na. Karavan zna bit ?e velikosti mazde6 l. 2002, cena je dokaj ugodna, predvsem pa dodatna oprema niti pribli?no ne tako draga, kot pri "das autu". Pa ?e dolo?ene zadeve se da dokupit, ki jih drugi avti sploh nimajo na voljo, kar se mi zdi da pri ?kodi do sedaj ni bil obi?aj. Vsekakor cenovno zanimiva stvar, kako je s kvaliteto je pa te?ko re?i vnaprej.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, ne ?akaj na konkurenco, ti kar enga ?kodilaka prtegn. ;)

 

Mal sem gledal tole ?kodo, je zanimiva ?eprav po dizajnu ne ravno privla?na. Karavan zna bit ?e velikosti mazde6 l. 2002, cena je dokaj ugodna, predvsem pa dodatna oprema niti pribli?no ne tako draga, kot pri "das autu". Pa ?e dolo?ene zadeve se da dokupit, ki jih drugi avti sploh nimajo na voljo, kar se mi zdi da pri ?kodi do sedaj ni bil obi?aj. Vsekakor cenovno zanimiva stvar, kako je s kvaliteto je pa te?ko re?i vnaprej.

 

Kvaliteta glih ni problem vsaj po zadovoljstvu kupcev.Je pa ne bi imel.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pazi-polnilec je pri Povšetu najceneje,a pozor-Metabo baterije so drage...še posebaj pri nas. Absolutno nora cena za komplet dveh baterij+polnilec je to. METABO SET 2 X LIHD 4.0 AH + ASC55 (685191000) SE - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/4,0 Ah Hitri polnilec ASC Ultra Dobavljeno v kartonu To so vrhunske baterije glede na kapaciteto,moč in težo...ko boš šel gledati ceno posamezne baterije ...ne glede ali pri nas,ali zunaj,boš videl,kaka lepa cena je to (v bistvu je to Black Edition SET)....pri Povšetu malce dražji...preračunaj.   Če pa boš kasneje rabil še močnejše baterije....po moči,ne po kapaciteti...za npr. fleksarico,štemarico ipd....jih ni čez te v kompletu z hitrim (8A) polnilcem. METABO SET 2 X LIHD 5.5 AH + ASC 145 (685190000) SE - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/5,5 Ah Hitri polnilnik ASC 145 DOBAVLJENO V KARTONU   To so nenormalno močne baterije,a za to kljub dvem vsticam celic nimajo dvojno kapaciteto...pač za ekstremne moči. Cena je nooora,kar vidiš po identičnem setu,kateri pa ni SE (Special Edition).   METABO OSNOVNI SET 2 X LIHD 5,5 AH (685122000) - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/5,5 Ah Hitri polnilec ASC 145   IDENTIČEN!!!,samo k ni SE.   Kaj mislim povedati-mogoče se ti izplača vzeti set z polnilcem in dvema baterijma,ker so pač seti cenejši...pretehtaj.                        
    • Mislil sem na vrtalne/vijačnike. Pa glede na navor, bom vzel LTX, ko bo Bosch crknil. Če vzamem LT-ja, je to isti nivo Bosch-a in imam 2 podobni mašini. Seveda je bolj kvalitetna roba. Samo če bo Bosch še delal 4 leta, pa pol nekaj na nivoju LTX-a ali Milwaukee-ja,....   Hvala za izčrpen info.   Tak kot si rekel, Povše 230€ s kufrom in 55€ za polnilec. Baterijo pa dajo gratis.... 🙂
    • Tudi jaz mislim, da je to bolj placebo kot kaj drugega. Drugic cakaj v zasedi, da vidis, katera cisterna pripelje gorivo. Ni hudic, da bo Petrolova. 😃
    • Kako pa si to občutil. Jaz tankam na MOLu, Petrolu in Shellu, pa ne opazim nobene razlike. Mogoce si bom pa vzel čas pa spremljal porabo različnih ponudnikov.
    • Just a moment... ROZETKA.COM.UA Da ne bo kdo rekel,da lažem-kovinsko ohišje menjalnika pri LTju. Tega v cenovni klasi  Akumulatorski vijačnik BS 18 LT BL SE - 602367840 | Elektroservis in trgovina Povše WWW.ELEKTROSERVIS-POVSE.COM Akumulatorski vijačnik BS 18 LT BL SE - 602367840   ...ne boš dobil nikjer🙄 Aja...če gledaš udarni vijačnik-zunaj ne rabiš gledati pri nas 220€-TOP👍
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.