Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

No ja saj verjetno sem res hecno napisal. SDSovo darilo, ker so pač največja stranka. Saj, če bi to dal Šarec bi pa rekli, da je njegovo darilo. Nima veze, dejstvo je, da denar gre od nas, to je res. 
Boss a zdaj si pa raje obrnil plato in napadel mene kot, da bi sebe branil? Meni je vseeno. Insajderske informacije, ne nakladaj. 
Ne moreš zanikati, da če bi bili prenosljivi bi pa ljudi motilo, da se bo z njimi trgovalo, da bi zagotovo kdo našel kake luknje preko katerih bi lahko določeni fajn zaslužili. In težko je reči, da so ti vavčerji čisto in samo slaba ideja, se pa išče potem luknje, ki se jih kritizira.

Hecno, ne glede na to, kaj dobimo od katere vlade, ljudje najdejo dlako v jajcu. Samo, da nergajo in kritizirajo nekoga, ki ga ne marajo. Saj razumem, težko je dati za prav nekomu, ki ga ne maraš. Za kaj takega moraš imeti že karakter. Lažje je slepo hvaliti ene in kritizirate druge ter gledati svet kot črno bel, vmesnih nians pa ni.

Popravljeno od Symon
Napisano (urejeno)

Res smo eni pacienti, da nam ni pomoči. Ko poslušaš razne modele , ki jim je glavno  to glede teh bonov, kako bi kaj z njimi zaslužili. Grem na "fake" dopust h kolegu(mami), ki ima apartmaje, mu dam bone, on meni vrne polovico keša, ko dobi denar od države. Pa sej folk več ni normalen, častna beseda. Kot da so spustili ovce iz ograde in ne vedo več, kaj bi naredili s sabo oz. kje bi naredili kakšno piz****jo. Čisto se jim je "spipalo".🤪😲

 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 45 minutami je Alex napisal:

Res smo eni pacienti, da nam ni pomoči. Ko poslušaš razne modele , ki jim je glavno  to glede teh bonov, kako bi kaj z njimi zaslužili. Grem na "fake" dopust h kolegu(mami), ki ima apartmaje, mu dam bone, on meni vrne polovico keša, ko dobi denar od države. Pa sej folk več ni normalen, častna beseda. Kot da so spustili ovce iz ograde in ne vedo več, kaj bi naredili s sabo oz. kje bi naredili kakšno piz****jo. Čisto se jim je "spipalo".🤪😲

 

Saj že nekaj časa pravim; folk je pokvarjen in prtegnjen...

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Res smo eni pacienti, da nam ni pomoči. Ko poslušaš razne modele , ki jim je glavno  to glede teh bonov, kako bi kaj z njimi zaslužili. Grem na "fake" dopust h kolegu(mami), ki ima apartmaje, mu dam bone, on meni vrne polovico keša, ko dobi denar od države. Pa sej folk več ni normalen, častna beseda. Kot da so spustili ovce iz ograde in ne vedo več, kaj bi naredili s sabo oz. kje bi naredili kakšno piz****jo. Čisto se jim je "spipalo".🤪😲

 

Tko pač je, ljudje hvatajo krivine povsod. In če so se odločili za tako 'darilo' naj ga pa imajo. Sej s tem podpirajo turizem. Še vedno bo dobil 100 eur, in to oba. Volk sit, koza cela ::)

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Napisano

Na žalost živimo v času in družbi,kjer je največji car tisti,ki prinese sistem okoli in zaobide pravila. Tisti,ki pa dela po pravilih ,je pa dolgočasna budala...

 

 

  • Všeč 4
  • Žalosten 1
  • Hvala 1
Napisano

Hja lej, žal je večinoma res tako. Ampak tale 'workaround' načeloma ni tako hud. Konec koncev, noben nobenemu nič ne 'ukrade' oz . ga prikrajša. Vsak nekaj dobi..

Napisano
pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Hja lej, žal je večinoma res tako. Ampak tale 'workaround' načeloma ni tako hud. Konec koncev, noben nobenemu nič ne 'ukrade' oz . ga prikrajša. Vsak nekaj dobi..

Ja,res je,ampak.... Recimo jaz sem kao prespal nekje, 200eur ostane ponudniku, meni da recimo 50eur. Kaj pa če je takrat hotel/domacija polna? A bo kdo kontroliral to?

Napisano

Nevem, bomo videli. zdej lastnik če bo / je pameten, bo naredil tako, da se ne bo prekrivalo itd...Še vedno pa ima lahko na črno koga notri ...mislim da nekih preverjanje ne bo, ker je to težko izvest...

 

Veš kok je takih situacij še...nebroj...Se spomnim, ko je meni parodontologinja delala 2 posega, pa je potem v vmvesnem času ko sem imel kontroli, gladko pisala poseg, čeprav ga nisem imel, in sem ji plačal še 50 eur za čiščenje kamna. Država ji je pa refundriala še 200EUR za poseg + 50EUR mojih...Do the math...To pa je svinjsko. 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Napisano
pred 4 urami je Symon napisal:

No ja saj verjetno sem res hecno napisal. SDSovo darilo, ker so pač največja stranka. Saj, če bi to dal Šarec bi pa rekli, da je njegovo darilo. Nima veze, dejstvo je, da denar gre od nas, to je res. 
Boss a zdaj si pa raje obrnil plato in napadel mene kot, da bi sebe branil? Meni je vseeno. Insajderske informacije, ne nakladaj. 
Ne moreš zanikati, da če bi bili prenosljivi bi pa ljudi motilo, da se bo z njimi trgovalo, da bi zagotovo kdo našel kake luknje preko katerih bi lahko določeni fajn zaslužili. In težko je reči, da so ti vavčerji čisto in samo slaba ideja, se pa išče potem luknje, ki se jih kritizira.

Hecno, ne glede na to, kaj dobimo od katere vlade, ljudje najdejo dlako v jajcu. Samo, da nergajo in kritizirajo nekoga, ki ga ne marajo. Saj razumem, težko je dati za prav nekomu, ki ga ne maraš. Za kaj takega moraš imeti že karakter. Lažje je slepo hvaliti ene in kritizirate druge ter gledati svet kot črno bel, vmesnih nians pa ni.

 

Hmmm, a imaš občutek, da jaz Šarca al pa kergakol levičarja branim za vsako ceno - sej so odrasli pa naj se branijo sami. Ogromno levih kretenov smo imeli, ampak je vsaj volilno telo take lepo pospravil na smetišče zgodovine. In ne vem kaj je narobe, da če z nekom nisi zadovoljen, da mu rečeš hvala lepa. A znate na desni tako odreagirat in po 30 letih ene in iste face s celim kupom afer le tega spraviti v penzion? Še mal pa bo ujel Broza po številu let na vrhu ene stranke.

 

Drugače pa ne podtikaj nekaj meni, kar si najprej naredil sam (napadel mene osebno, kako, da nisem zaljubljen v nekega politika in da ga, o groza, celo sovražim) in v mojem razmišljanju, kjer se nisem dotaknil vprašanja ali je taka rešitev z vavčerji ustrezna, si našel napad na velikega vodjo. Preberi še enkrat tisti moj prvotni prispevek in najdi zapis, da sem naredil kritiko ukrepa ali sem samo postavil vprašanja. Ja vprašaj na koncu stavka pomeni, da se sprašuješ in ne pomeni trditve.

 

A zdaj smo prišli že tako daleč, da če se kdo s politiko ne strinja oziroma postavlja vprašanja, ki so lahko neprijetna si pa takoj sovražnik cele države al kako? Ja tako se rojevajo totalitarizmi. Enega smo preživeli pred 30 leti, nimam nobene potrebe, da bi vajo ponavljal.

 

Glede teh vavčerjev pa se spomni kratice TNSTAAFL. Kdor ne ve kaj to pomeni "There is no such thing as a free lunch". Sicer pa čas bo pokazal - upam, da bo prava rešitev. Pa ne rešitev za nas, ampak za obstoj turizma.

33112_1.png

Napisano
pred 35 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja,res je,ampak.... Recimo jaz sem kao prespal nekje, 200eur ostane ponudniku, meni da recimo 50eur. Kaj pa če je takrat hotel/domacija polna? A bo kdo kontroliral to?

Kdo bo kontroliral.. sej še vejo ne kako bodo kontrolirali, ali si vavčer že porabil ali ne. Najprej je bilo mišljeno, da se izkažeš samo z davčno številko. Se pravi naslednji dan greš pa k drugemu ponudniku in spet poveš svojo davčno. Verjetno bo potreben kakšen zanesljiv online sistem.

33112_1.png

Napisano

In za tak zanesljiv online sistem bodo po moznosti zapravili se enkrat toliko denarja, kot so jih namenili za vavcerje 🤪

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Mogoče bo julija in avgusta res težje priti do vikend oddiha (tako kot je Alex pred kratkim napisal), ampak oktobra , novembra ... Naš bodo še kako veseli in osladno prijazni .

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Napisano

Meni ni nuja iti za vsako ceno na dopustovanje pri nas. Takoj, ko opazim kako nategovanje pri ponudnikih  pri meni zagori rdeča luč. Takrat se zabava konča. Če bo kakšna ugodna ponudba grem, drugače pač ne. Enostavno. 😏

 

 

Napisano
pred 2 urama je SpEkTr napisal:

A to dvigujejo zaradi ponudbe-povpraševanj, ali je kaj drugega v ozadju?

Dvigujejo, ker so začutili priložnost zopet nategniti folk. 😠

 

 

Napisano

A to je res še vse kar je aktualnega v tej temi? Levi, desni, levi, desni, korona, korona, levi, korona, levi, desni, korona, stara vlada, novoa vlada... 🤨 eni bojo vedno krivine iskal, drugi bojo vedno dlako v jajcu. Sej to ni nič novga (beri: aktualnega), to je že stalnica. Za take (ene in iste) nebuloze prebirat mamo 24ur.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
pred 2 urama je samSimon napisal:

A to je res še vse kar je aktualnega v tej temi? Levi, desni, levi, desni, korona, korona, levi, korona, levi, desni, korona, stara vlada, novoa vlada... 🤨 eni bojo vedno krivine iskal, drugi bojo vedno dlako v jajcu. Sej to ni nič novga (beri: aktualnega), to je že stalnica. Za take (ene in iste) nebuloze prebirat mamo 24ur.

Ja pa to so aktualni dogodki. Kaj bomo pisali, kaj smo jedli za kosilo? 😉dokler samo debatiramo je o. k. Nismo neki škodljivci. Sicer pa. ker imamo Mazde se nimamo skoraj kaj pritoževati, kaj se je pokvarilo kot na kakem vag ali BMW forumu. Maximalno je kaka menjava brisalcev, pa menjava žarnic in bremz. In to je to. Pol pa nam ne preostane drugega kot nakladat o levih in desnih. Drugače bi še forum zamrl. 😛

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano

Sam se kr strinjam z Alexom... če bi se samo o Mazdah pogovarjali in o težavah z njimi bi lahko kmalu forum kar zaprli. Tako pa imamo vice, kolesarske in popotniške teme, aktualne dogodke, zanimive članke in videe pa še in še. Ker pa politika trenutno kar močno kroji javno življenje in imamo še vedno ogromno omejitev je pa pač logično da se tudi o tem pogovarjamo. Pa še o koroni nam po vrhu že dva meseca in pol serjejo po glavi.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano

Sam... Jebemu... Da se pa o bejbah nič ne pogovarjamo, o Janši pa nonstop je tudi žalostno... 

 

 

Napisano
pred 2 minutama je Nejc1986 napisal:

Sam... Jebemu... Da se pa o bejbah nič ne pogovarjamo, o Janši pa nonstop je tudi žalostno... 

 

 

Jebi ga... vi samski lahko udarite eno konstruktivno debato na to temo. Kaj čmo mi ostali... 😉

 

 

Napisano
pred 8 minutami je Alex napisal:

Jebi ga... vi samski lahko udarite eno konstruktivno debato na to temo. Kaj čmo mi ostali... 😉

Že nekaj časa sem srečno ne-samski. 😁

Napisano
pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Že nekaj časa sem srečno ne-samski. 😁

A res? Čestitam.Samo spet ni veliko časa, če se ne motim, ko si bentil čez lepši spol? 😛

 

 

Napisano
pred 4 minutami je Alex napisal:

A res? Čestitam.Samo spet ni veliko časa, če se ne motim, ko si bentil čez lepši spol? 😛

Ja,saj niso vse pripadnice nežnejšega spola vredne ne-bentenja. Isto kot povsod v življenju...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!"  Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    • Neka ženska vstopi v center za socialno delo, spremlja pa jo petnajst otrok. – »Ojoj, saj niso menda vsi vaši?!« – »Pa, so...«  – »No, prav. Vse vas moram vpisati v knjigo. Povejte mi njihova imena.« – »To je moj najstarejši sin; ime mu je Saša. In to je najstarejša hči, Saša. Naslednji hčerki je ime Saša, nato pa se je rodil sin, Saša...« – »Ali je vsem ostalim tudi ime Saša?« – »Seveda, pravzaprav je to zelo praktično. Na primer, ko jih kličem na kosilo, samo zavpijem Saša in vsi pritečejo. Ko želim ustaviti nekoga, ki hoče steči na cesto, zavpijem Saša in kdor koli že je, se takoj ustavi. To je bila verjetno moja najpametnejša odločitev – da sem jih vse poimenovala enako.« Socialna delavka malo razmisli o teh argumentih, nato pa previdno vpraša: – »To razumem, ampak kaj pa, če želite, da pride samo en, določen otrok, in ne vsi?« – »Aha, takrat jih pa pokličem po priimku...«
    • Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom?   Jež v tovarni kondomov...
    • Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."
    • Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke. Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine...  - "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?" - "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..." - "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?" Micka je za to... - "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!" Micka močno drgetajoč: - "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.