Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mi bi morali naslednji petek potovat v Spanijo in smo vse odpovedali, s tem da za letalske karte in eno nastanitev se lahko pozvizgamo, ce je kdo od 13.3 do16.3 v seviliji lahko brezplacno biva. Podarimo, ker placano je ze tako ali tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemliga...kaj to.. Italijani iz Trsa in oklice hodijo na obalo v trgovske centre in itd ..Oni se ne zavedajo da so lahko prena?alci..???????NORO..treba zapreti Mejo...na?a vlade ne razume ...ali kaj???? Rabijo pisno poro?ilo..slike..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Trstu je 17 oku?enih. Bo veselica, ko bodo ugotovili, da je kak izmed njih nakupoval pri nas na obali.

?e bi bila situacija obratna in bi imeli mi izbruh Italijani pa ne, bi slednji ?e davno zaprli mejo s Slovenijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bila situacija obratna in bi imeli mi izbruh Italijani pa ne, bi slednji ?e davno zaprli mejo s Slovenijo.

Tukaj se pa 100% strinjam s tabo.

Na meje bi postavili tipe z brzostrelkami in ljudi v skafandrih. Pa bi minilo vse hodit ?ez. Res mi ni jasno, zakaj na?i ne naredijo isto. Ne bi bil tak problem na vse mejne prehode postavit policije in vojske.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bodo ?li na?i na meje,?e pa ne vejo kako bodo sankcionirali tiste klube-prireditelje,ki se v?eraj niso dr?ali ukrepa ministrstva za zdravja o prepovedi in zadr?evanju v notranjih prostorih nad 500 ljudi. Mislim,da bi morali odgovorne takoj kaznovati in morali bi nositi posledice za kakr?nokoli ?kodo ki bo nastala zaradi tega!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je ?alostno ker se ni? ne ukrepa - preventivno zapreti vrtce ?ole, se bo ?e nadome??alo, ko bo to masovno bo prepozno.

 

Star pregovor pravi: po to?i zvoniti je prepozno.

 

Sedaj imamo ?as tole zajeziti. Jao jao res ?alost od politike

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je.Primorsko univerzo so ?e zaprli kar je prav. Zapreti bi morali vse ?ole in vrtce, kinodvorane in gledali??a. Tudi vse, ampak res vse prireditve do nadaljnjega prepovedati.Bi se morali u?iti na napakah ju?ne Koreje in Italije. Kitajci so to dobro zajezili in lahko vidimo, da imajo sedaj res vse manj obolelih in umrlih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najvec panike itak zganjajo mediji ... in informacije preko raznih socialnih omrezji ... katerim folk se celo najbolj verjame ...

 

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/voznik-gooptija-danes-se-je-zgodilo-to-cesar-sem-se-bal-342982

 

https://www.had.si/blog/2020/03/08/stigmatizacija-zaradi-koronavirusa-primer-voznika-goopti

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teden se za za?ne s polno luno ... in kon?a s petek 13-ega....vso sre?o ....

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Korona virus; ljudje se bojimo neznanega.

Ne bojimo se gripe (kako naj si druga?e predstavljam tako nizko precepljenost, nikakr?no upo?tevanje higienskih ukrepov), ne bojimo se pijanih voznikov , ne bojimo se KME ( katastrofalno nizka precepljenost), ne bojimo se ?love?ke neumnosti, ampak korona virus pa....

 

Ja,ne re?em; ni mi vseeno, mam cmok v grlu, ne grem v Italijo, izogibam se gnece , ampak da bi se pa zapiral med 4stene in se bal samega sebe... Hvala lepa.

 

Moji ukrepi, ki se jih dr?im tudi sicer:

-umivanje rok

-higiena ka?lja in izogibanje kretenom , ki ne vedo kaj je to

-NIKOLI bolan v slu?bo in izogibanje kretenom, ki so bolani v slu?bi

-uravnotezena prehrana

-skrb za psihofizi?no kondicijo

-izogibanje tesnim stikom in gne?i

-izogibanje umazanim javnim stvarem (nakupovalni vozi?ki, kljuke, stikala, javni prevozi...)

- jebe me to , da si nonstop nekaj pr?kam po nosu, ustih (ne eno za drugim hehe), o?eh... Na ?alost sva tudi z nepotrebnim stresom kar na "ti".... ?eprav je bolje.

 

?e oblezim 1x na 2leti in ?e Me parkrat na leto boli grlo.... Se mi zdi to nizka cena za to, da nisem zape?kar, ki bi se bal vsega in vsakega.

 

Mediji... Ja, seveda... Ljudje rabimo senzacionalnost... Pi?ejo zato,ker ljudje to klikamo. Taki smo. Saj je balasevic ?e zdavnaj rekel v eni svojih pesmi : " krivi smo mi, ?to smo jim pustili....".

 

Naj nam bo korona virus in vsi prihajajo?i virusi opomnik, da zdravje ni samoumevno in opomnik na URAVNOTE?EN ?ivljenski slog, ne pa da nam kroji ?ivljenje 24/7.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je.Primorsko univerzo so ?e zaprli kar je prav. Zapreti bi morali vse ?ole in vrtce, kinodvorane in gledali??a. Tudi vse, ampak res vse prireditve do nadaljnjega prepovedati.Bi se morali u?iti na napakah ju?ne Koreje in Italije. Kitajci so to dobro zajezili in lahko vidimo, da imajo sedaj res vse manj obolelih in umrlih.

Na medicinski fakulteti je v programu erazmus 50% italjanskih ?tudentov, njihovi predavatelji so pa obenem dohtarji v UKC.

 

Danes objavljeni ukrepi so ene vsaj ene 2 tedna prepozni, predvsem pa neu?inkoviti. Mejo bi bilo treba neprodu?no zapret, tudi tiste Slovence ki delajo v makaroniji ne ve? pustit nazaj noter.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.