Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

To zdaj rabimo ja, trening zaradi zlobnih Rusov na njihovi meji.  :vskalo:

 

Sicer pa se spra?ujem, ?e so uni, ki pravijo "Samo gripa je", "Saj pobere samo stare in bolne" ter "Ne vem zakaj ljudje delajo zaloge" isti osebki kot antiwaxerji? A ker je najbolj agresivna na penzioniste smo lahko brezksbni in jo prena?amo, da grejo na?i star?i, stari star?i, sosedi itd? A je kdo pomislil, da ?e bo cela dru?ina v karanteni, bo nerodno fehtati sosede naj prina?ajo hrano? Ne vem no, stvar je za moje pojme kar resna. Seveda je le prehlad, ampak je pa tudi zelo nalezljiv in pri dolo?eni populaciji tudi zelo agresiven. Pri ve?ini je res blag ampak kaj pa pri unih, ki ni? ?e je kdo gledal unega Italijana, problem je ker zmanjka ventilatorjev za plju?a in potem morajo doktorji izbirati koga priklopiti, kdo je pa izgubljen.  :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To zdaj rabimo ja, trening zaradi zlobnih Rusov na njihovi meji. :vskalo:

 

Sicer pa se spra?ujem, ?e so uni, ki pravijo "Samo gripa je", "Saj pobere samo stare in bolne" ter "Ne vem zakaj ljudje delajo zaloge" isti osebki kot antiwaxerji? A ker je najbolj agresivna na penzioniste smo lahko brezksbni in jo prena?amo, da grejo na?i star?i, stari star?i, sosedi itd? A je kdo pomislil, da ?e bo cela dru?ina v karanteni, bo nerodno fehtati sosede naj prina?ajo hrano? Ne vem no, stvar je za moje pojme kar resna. Seveda je le prehlad, ampak je pa tudi zelo nalezljiv in pri dolo?eni populaciji tudi zelo agresiven. Pri ve?ini je res blag ampak kaj pa pri unih, ki ni? ?e je kdo gledal unega Italijana, problem je ker zmanjka ventilatorjev za plju?a in potem morajo doktorji izbirati koga priklopiti, kdo je pa izgubljen. :unsure:

Mnogi zdravi pozabljajo/mo, da zelo hitro tudi sami pristanemo v skupini bolnih. Fa?e? klopa, pade? s kolesom in gre? na operacijo, fa?e? gripo, stvar ki ?e nevemkoliko ?asa tli v telesu - izbruhne. Pa si tam. In za piko na i ?e korona.

 

Zaloga hrane; priznam ... Nikoli je nisem imel. Tudi in predvsem zato,ker nisem nikoli izkusil vojnega stanja in ker je, Pizza le en klic stran. Kako lep svet izobilja imamo vsi skupaj. saj to vedno re?em ; polne riti imamo.

 

Moram si jo nabaviti (zalogo,ne rit)... Ampak v polno stacuno mi pa tudi ni za iti. Saj ?e ?e grem po makarone za par dni, mi je vendar vseeno, ali jih kupim za 1teden , ali pa za 2meseca.

 

Me za zanima... Slej ko prej bodo zaprli (vsaj nekatere) tehni?ne preglede... Ambulante,kjer opravljajo preglede za vozni?ka dovoljenja...

 

Jaz samo vem,da ko bo konec tega sranja- spijem ene par pirov. Pa ne Pijem sicer.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem bil v stacuni (majhen lokalni Spar) in skoraj nisem mogel verjeti, ko sem sam videl, kako so police "izropane" ... Polica s testeninami in rizem je bila skoraj prazna, na policah z WC papirjem je tudi zevala vlika luknja ... Kvas-a tudi ni menda ze nekaj dni ... menda je tudi v lokalnem Hoferju podobno ... tja nisem sel... sem sel pa se v Mercator, ker je zena rabila kvas... No tam pa so ga celo imeli... pa tudi na drugih policah ni bilo take "su?e" ... Razlog za to pa pomoje ni v tem, da bi Mercator bolje zalagal trgovine... ampak v tem, da je tam obisk precej manjsi ... Ze nekaj let namrec BC Medvode izgleda bolj kot "hisa strahov"... sploh zgornje stacune nad zivilsko trgovino ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ped dnevi tu zgra?anje nad cenami razku?il v Hoferju - 12.99?. Ko je moja najdra?ja pred 14 dnevi v slu?bi po?iljala povpra?evanje za razku?ila za ve?jo koli?ino, je od enega najve?jih dobaviteljev medicinske opreme v Slo. dobila ponudbo 25? za pol litra ?zmeden? . Meni je ratalo dobit Chivas regal za 28? za liter pa ?e mnogo u?inkovitej?i je, ker deluje na izvoru.

 

Ko se je pred desetletjem za?ela kriza v Slo. je imel na? najlep?i precednik polna usta besed, kako je kriza v bistvu nova prilo?nost :jupiii:  . Takrat se je vedelo kdo bodo ?rtve - ni?ji sloji. V zdaj?nji krizi ko je virus pravi?en pri izbiri, pa zgornjemu sloju kar naenkrat ni v?e? tr?en pristop dobaviteljev medicinske opreme. Ampak saj smo se za to boril, kenede. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnogi zdravi pozabljajo/mo, da zelo hitro tudi sami pristanemo v skupini bolnih. Fa?e? klopa, pade? s kolesom in gre? na operacijo, fa?e? gripo, stvar ki ?e nevemkoliko ?asa tli v telesu - izbruhne. Pa si tam. In za piko na i ?e korona.

Zaloga hrane; priznam ... Nikoli je nisem imel. Tudi in predvsem zato,ker nisem nikoli izkusil vojnega stanja in ker je, Pizza le en klic stran. Kako lep svet izobilja imamo vsi skupaj. saj to vedno re?em ; polne riti imamo.

Moram si jo nabaviti (zalogo,ne rit)... Ampak v polno stacuno mi pa tudi ni za iti. Saj ?e ?e grem po makarone za par dni, mi je vendar vseeno, ali jih kupim za 1teden , ali pa za 2meseca.

Me za zanima... Slej ko prej bodo zaprli (vsaj nekatere) tehni?ne preglede... Ambulante,kjer opravljajo preglede za vozni?ka dovoljenja...

Jaz samo vem,da ko bo konec tega sranja- spijem ene par pirov. Pa ne Pijem sicer.

Pa Mehi?ko pivo CORONA spij v spomin na virus....

 

Al nas bo korona al pa tile :P:D

Tile nas ne bodo,a ne vidi? kak?ne barve so? Ti so za v pesek,razen ?e jih peljejo na barvanje....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V trgovinah je splo?na panika...vojno stanje! kamioni glavnih prevoznikov za blago za Lidl, Hofer in ?par ?akajo v ?paniji, Nem?iji in Avstriji, da jih natovorijo. Tudi tam vlada kaos.Upam,da ne bodo ljudje ?e bolj na valil na trgovine po zaloge in bo po?asi zmanjkovalo glavnih ?ivil.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo se je smejal? Mene je groza ?e en mesnc, najte?je je, ko ?e prej ve?, da se bo enak vzorec kot na kitajskem, italiji ... kjerkoli po svetu, dejansko pojavu tudi pri nas, pa sam ne more? nardit ni?, oz. lahko ne grem v trgovino delat ?e ve? gu?ve. Za zdaj mi uspeva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa smo se smejali Italijanom...

 

Jaz se jim nisem ker sem ?e prej gledal kaj se je dogajalo na Kitajskem. V bistvu sem bolj ?tudiral kako bi izgledala situacija v Evropi. Na Kitajskem, kjer ni demokracije so celo za?vasali vrata blokom itd, pri nas "v demokraciji" bi ljudje ob takem ukrepu znoreli.

 

Aja in glede zalog hrane in ko ljudje delajo zalogo. Pomoje zaradi izraza "Nine meals from anarchy".

 

Aja, nekje sem zasledil, da imamo le 20 respiratorjev v Ljubljani. Kdor je pa gledal dogajanje v Italiji pa ve, da so ti nujno potrebni za resno obolele in so celo v Italiji mogli zdravniki odlo?ati koga priklopiti, koga pa prepustiti sre?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo se je smejal? Mene je groza ?e en mesnc, najte?je je, ko ?e prej ve?, da se bo enak vzorec kot na kitajskem, italiji ... kjerkoli po svetu, dejansko pojavu tudi pri nas, pa sam ne more? nardit ni?, oz. lahko ne grem v trgovino delat ?e ve? gu?ve. Za zdaj mi uspeva.

Jp, sva ?e dva...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Kdor je pa gledal dogajanje v Italiji pa ve, da so ti nujno potrebni za resno obolele in so celo v Italiji mogli zdravniki odlo?ati koga priklopiti, koga pa prepustiti sre?i.

?e pred dnevi je bila meja za sprejem v bolnico v italiji 60let, sedaj je starost zagotovo ?e ni?ja.

 

Ampak, predvsem brez panike. sedaj imamo ?isto fri?no vlado ki ji je prioriteta nadzor na ju?ni meji in privatizacija zdravstva. Uglavnem, z Lune.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govori se in mediji pi?ejo da bo u pondelk lockdown Ljubljane.

Medtem Kitajska po?ilja pomo? evropi. Na Kitasjkem naj bi bilo stanje vredu in po?asi ?e delajo tovarne, v zari??u izbruha pa jih podo postopoma zagnali ?ez 14dni.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa testenine je tudi menda nekdo (Marco Polo?) prinesel iz Kitajske :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.