Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Narodnozabavna glasba nas pa HOCES NOCES spremlja na vsakem koraku, na vseh javnih ?portnih prireditvah, povsod... Ne more? iti mimo tega...

 

In ja, ponosni na uspehe Avsenika ipd... Ok, naredili so nekaj za ugled slovenske glasbe tudi ?ez meje, ampak ne me je..t, da je treba biti bombardiran z modrijani in podobnimi na vsakem faking koraku...

 

Meni gredo kar kocine pokonci. Na nekul na?in. ?al.

 

Izgleda premalo spremljam ?portne prireditve. ?e te pri smu?anju moti narodnozabavna glasba, jebiga, to nekako pa?e zraven. Fuzbalerji, ?e za?pila harmonika, me ne moti. Zakaj bi me? Mene pa moti, ko je kaka veselica ali pa kaj podobnega in so ljudje najbolj veseli, ko za?nejo ?pilati "hajde da ludujemo" in so preprosti ljudje najbolj veseli starih divnih "bratskih". Ampak o okusih se ne razpravlja. Pa? ne grem na veselico. Pa da se razumemo, tudi pri meni v avtu ne bo nih?e sli?al narodnozabavne. Moti me pa ne. Se mi pa zdi, da dostikrat doma?a glasba moti ljudi, ki se razgla?ajo za ful strpne do tujcev, migrantov, drugih ver, kultur itd, ko pa kak kristjan poslu?a harmoniko je pa to fuj in fej. Konkretno ciljam na zmagovalko eme. ?e bi zmagal spet kak iz LBGT ali musliman (Omar) bi pa spet nekateri orgazmirali kako smo to fajn napredni in progresivni. Ko pa zmaga Slovenka, ki omeni Jezusa je pa jok in stok.  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se razumemo, kot prvo zelo spo?tujem pravo narodnozabavni glasbo tipa Slak, Avsenik in podobno, kateri so napisali res dobre pesmi in kvalitetne v svoji zvrsti, seveda Njim samo poklon.

Tu govorim o raznih "novokomponovanih" primerkih v narodnozabavni muziki, ki pi?ejo oz. skladajo razna skropucala in bi bili v biv?i jugi mo?no obdav?eni zaradi ?unda.Itak tukaj na obali ta muzika ni nikoli za?ivela, ker smo imeli, hvala bogu na razpolago kvalitetnej?i italijansko glasbo.Je pa res za bruhat,kaj se vrti na veselicah oziroma ?agrah, kot jim re?emo pri nas. Glavni so bandi od dole, ki v resnici spolih ne igrajo ampak imajo faile za komade in zraven "glumijo", da igrajo. Na sinovi maturi so bili tudi eni taki padalci in v celem ve?eru so zaigrali en slovenski komad. Na sre?o mladi na gimnaziji ne poslu?ajo tega sranja in so ob polno?i zapustili to rev??ino in so ?li raje ?urat kot se ?ika drugam. Res sramota od organizatorjev. Ko je med pavzo pri?el mimo na?e mize "kitarist" teh glumcev sem mu omenil, da naj vsaj "glumi", da igra zares, ker jih je prav grdo videti, kako se spakujejo in nor?ujejo iz ljudi. In na koncu, kar je zares zanimivo, pokasirajo bajno vsoto za tako burlesko. V Skandinaviji ali Nem?iji bi ?e zdavnaj spakirali in bi kon?ali kariero "muzi?ara".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pravi izraz, "slovenska" novokomponovana muzika. Alex, ne morem se bolj strinjat s teboj in res je za bruhat kam vse so se ti hopa cupa slovenski muzi?ari zavlekli. ?e bi bili samo po veselicah bi bilo ?e vredu, dandana?nje ?e na pir u bufet ne more? iti, da te nebi posiljevali s to "glasbo".

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, no... Prifarski muzikantje so pa je cool... tko cool, da nas nacionalna televizija vsako leto vsaj z enim njihovim koncertom posiljuje. Tko zgleda kot, da majo res dobre "veze" na RTV.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko so preko ozemlja na?e dr?ave potovali migranti proti ciganariji (beri italiji), so lahi takoj nadzor na meje postavili. Sedaj ko v nasprotni smeri iz ciganarije prihajajo korona?i, pa Slovenija nima jajc da bi uvedla nadzor na meji. A je to kak?na dr?ava!

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko so preko ozemlja na?e dr?ave potovali migranti proti ciganariji (beri italiji), so lahi takoj nadzor na meje postavili. Sedaj ko v nasprotni smeri iz ciganarije prihajajo korona?i, pa Slovenija nima jajc da bi uvedla nadzor na meji. A je to kak?na dr?ava!

Samo kaj, ko je malo obmejnih mejnih prehodov med dr?avama verjetno okoli 50.Vedno se lahko kak padalec pre?verca.

Za zanimivost naj povem, da so danes italijanski kupci okupirali Novo Gorico in Koper in pokupili vse mo?no, od razku?ilo za roke, do moke, do olja. Najve?je povpra?evanje je bilo po za??itnih maskah, ki pa jih nimamo, ker so romale na Kitajsko. Sicer pa itak ne pomagajo, ?e si jih ne menjavamo parkrat na dan. ?e ni virus ?e pri nas bi bil pravi ?ude?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko so preko ozemlja na?e dr?ave potovali migranti proti ciganariji (beri italiji), so lahi takoj nadzor na meje postavili. Sedaj ko v nasprotni smeri iz ciganarije prihajajo korona?i, pa Slovenija nima jajc da bi uvedla nadzor na meji. A je to kak?na dr?ava!

 

Kaj jamra?, saj so rekli, da ni razloga za paniko. Da bolezen bo pri?la in pika ampak smo pripravljeni! Pol bo ?e dr?alo. 

 

Sicer pa Alexov post dobro opi?e situacijo. Ljudje se ne zavedajo kako krhek je sistem Just-in-time. Trgovine imajo v skladi??ih robe za sproti, proizvajalci stvari tudi, proizvodnja dela sproti. Ko gre pa mesto v karanteno pa kar naenkrat ne izva?ajo ali uva?ajo ve? vsak dan robo v trgovine in nastane panika. Zato pa star slovenski obi?aj z ozimnico ni tako napa?en, ?e se trgovine zaprejo imajo/mo nekateri ljudje ?e vedno nekaj hrane v kleteh in skrinjah. 

Ne trdim, da je treba biti nek doomsday prepper, ampak imeti za en ali dva dni hrane na zalogi je pa hitro lahko rizi?no. ?There are only nine meals between mankind and anarchy.?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj jamra?, saj so rekli, da ni razloga za paniko. Da bolezen bo pri?la in pika ampak smo pripravljeni! Pol bo ?e dr?alo.

 

Sicer pa Alexov post dobro opi?e situacijo. Ljudje se ne zavedajo kako krek je sistem Just-in-time. Trgovine imajo v skladi??ih robe za sproti, proizvajalci stvari tudi, proizvodnja dela sproti. Ko gre pa mesto v karanteno pa kar naenkrat ne izva?ajo ali uva?ajo ve? vsak dan robo v trgovine in nastane panika. Zato pa star slovenski obi?aj z ozimnico ni tako napa?en, ?e se trgovine zaprejo imajo/mo nekateri ljudje ?e vedno nekaj hrane v kleteh in skrinjah.

To?no to.... Zaloga hrane in poln tank bencina sploh ni odvec...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom tudi jutri naredil malo zaloge, krompir sem ?e dobil, klet sem pripravil za najhuj?e, pa?to imam.Imam tudi respirator za dihanje(pravi profi za barvanje, ki naj ne bi prepustil virusa gripe, torej naj ne bi prepustil niti tega corona virusa.)Za it v trgovino bo v redu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo kaj, ko je malo obmejnih mejnih prehodov med dr?avama verjetno okoli 50.Vedno se lahko kak padalec pre?verca.

 

Ko smo imeli ?e dr?avo v pravem pomenu besede, so grani?arji streljali in vsake toliko ?asa ?e kaj zadeli. Ko smo dobili novo dr?avo in se je ?ez na?e meje sprehajalo vse ?ivo od migrantov, sem se spra?eval kje so sedaj na?i grani?arji. Enako se spra?ujem sedaj ko se ?unjajo k nam makaronarji koronarji.

 

?e na?a dr?ava nima jajc uvesti kontrolo na meji je res en shit, ampak ?e ve?je sranje je, da obstaja znatna verjetnost, da tega sploh ni sposobna.

 

Brez razpisa bi pod nujno rabili nabavo bode?e ?ice.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo imeli ?e dr?avo v pravem pomenu besede, so grani?arji streljali in vsake toliko ?asa ?e kaj zadeli. Ko smo dobili novo dr?avo in se je ?ez na?e meje sprehajalo vse ?ivo od migrantov, sem se spra?eval kje so sedaj na?i grani?arji. Enako se spra?ujem sedaj ko se ?unjajo k nam makaronarji koronarji.

 

?e na?a dr?ava nima jajc uvesti kontrolo na meji je res en shit, ampak ?e ve?je sranje je, da obstaja znatna verjetnost, da tega sploh ni sposobna.

 

Brez razpisa bi pod nujno rabili nabavo bode?e ?ice.

10000% podpi?em

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo imeli ?e dr?avo v pravem pomenu besede, so grani?arji streljali in vsake toliko ?asa ?e kaj zadeli. Ko smo dobili novo dr?avo in se je ?ez na?e meje sprehajalo vse ?ivo od migrantov, sem se spra?eval kje so sedaj na?i grani?arji. Enako se spra?ujem sedaj ko se ?unjajo k nam makaronarji koronarji.

 

?e na?a dr?ava nima jajc uvesti kontrolo na meji je res en shit, ampak ?e ve?je sranje je, da obstaja znatna verjetnost, da tega sploh ni sposobna.

 

Brez razpisa bi pod nujno rabili nabavo bode?e ?ice.

Mogo?e pa lahko pomagam kot grani?ar-varuh meje, ampak sem ?e malo v letih, tako da.... V skrajni sili pa ja.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e pa lahko pomagam kot grani?ar-varuh meje, ampak sem ?e malo v letih, tako da.... V skrajni sili pa ja.

Verjetno si ?e vedno bolj?i kot tej zdaj?nji taborniki. Jim vzame? pametni telefon pa brez pomo?i googla ?e streljati ne znajo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.