Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Meni je to vse skupaj.... Kot da se nekdo malo igra.... Sploh ne vedo s ?im imajo opravka...

 

Vse malo po doma?e...

 

Ampak, kot sem ze nekaj ?asa nazaj rekel; ?e od samega za?etka imam zelo slab ob?utek, pa Me take stvari ne ganejo sicer.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo izolacija? Ja pa kje se skrivajo pametnjakovi?i ki so izumili ta izraz da jih kdo ne ukrade Ja valda da ne bosta ?epela doma, ko imata pa toliko ljudem za povedat kako fino je kri?arjenje Pa kolk sta videla ko so ju kot del ogromne ?rede z ladjo vozil naokol.

 

Vsaka stvar ima dve plati, pozitivna pri korona virusu je, da eno ?isto drobceno malenkost re?uje problem prenaseljenost planeta Zemlja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je skrajni ?as, da se tak long distance turizem ukine dokon?no. Poslovni sestanki se lahko izvajajo preko video konferenc saj itak imenujemo dana?nje obdobje informacijska doba. Pa ?e ekoalarmisti bi morali biti zadovoljni s tako re?itvijo saj to pomeni ogromno zmanj?anje izpustov. Aja Greta se ne strinja s tem, ker ona bi rada malo potovala naokoli in jebala folk v glavo pa tud kapitalu to ni v?e? saj bodo dobi?ki iz naslova turizma in transporta upadli. Oh groza, raje bomo ?rtvovali ljudi in reskirali pandemijo kot pa, da bi egoisti?nemu kapitalu malce priprli pipco.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne vem no... 100x sli?ano na EUroviziji. O?itno je vzela en tak koncept, ki je bil priljubljen v preteklosti, samo prese?ka pa ni. Mogo?e bo finale ampak kaj ve? kot pa recimo tam nekje od 15-20 mesta pa dvomim. Ne vem zakaj si ne upamo - recimo une metalce poslat, ki sploh niso slabi samo malo bi bilo za dodelat pa je ?ist cool zadeva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takih metalcev imajo ?vedi pa Finci na ducate v vsakem malo manj?em mestu ali va?i.To je na evroviziji mimo in se ne more ponoviti.Po moje ima ta komad ve"je mo?nosti, ?eprav vsi vemo, da je to itak eno trgovanje jaz tebi - ti meni glasov.

In, ker o?itno mi nimamo skoraj nobenih prijateljev, dobimo zelo malo to?k od ostalih. Pa tudi lahko po?ljemo drugo Abbo, ne moremo zmagati nikoli.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leto?nja zmagovalka na Emi je res zaslu?eno zmagala. Kak?en vokal!...

?e nisem sli?al...ampak...?e par let nisem sli?al slovenskega komada, da bi mi ?el v u?esa in bi si ga potem ?vi?gal in brundal... Samo nek jok in stok...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nisem sli?al...ampak...?e par let nisem sli?al slovenskega komada, da bi mi ?el v u?esa in bi si ga potem ?vi?gal in brundal... Samo nek jok in stok...

Ima? prav. Vse na?e pevke imajo isto tehniko petja, podobno slabe komade in podoben vokal.

Leto?nja zmagovalka Ana Sokli? je pa "samorastnica", ni bila v ?oli ?vajgerce in zato poje druga?e, pa ?e vokal ima druga?en od ve?ine Oz. povpre?ja.Mene je zmotil nastop starega znanca Wolfa. Starej?i ?e veste, za kaj je je ?lo pred 27.leti...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el na yt...

Leto?nja predstavnica SLO na evroviziji je podn od podna... Tipi?no slovensko jokanje in jamranje...

Po 20 sekundah sem ugasnil...

Kje so komadi, ko smo jih peli in bili ob njih veseli?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja.... Ni me bilo zraven,da ima nekdo tri nesre?e v kratkem obdobju, ti tudi da misliti, ampak saj vemo kako je; dokler ti ne doka?ejo, si nedol?en.

 

Naj ne izpade narobe; ne branim nikogar. Tudi meni gredo na ?ivce osebki, ki najprej nekaj konkrento zajebejo,potem pa si slavo gradijo z izjavami "kesam se, spremenil sem se, bla bla bla".... Naenkrat so vsi angel?ki. Narod pa kupuje to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el na yt...

Leto?nja predstavnica SLO na evroviziji je podn od podna... Tipi?no slovensko jokanje in jamranje...

Po 20 sekundah sem ugasnil...

Kje so komadi, ko smo jih peli in bili ob njih veseli?

O?itno poslu?a? modrijane. Oni "so veseli" pa poden od podna od glasbe. Moramo lo?iti kvaliteten vokal od jodlanja in od raznih vi? tipo narodnozabavnih zmazkov in podobnega ?lo. sanja.

Za slo. razmere dobra osve?itev in zadovoljen sem, da je zmagala. Top...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno poslu?a? modrijane. Oni "so veseli" pa poden od podna od glasbe. Moramo lo?iti kvaliteten vokal od jodlanja in od raznih vi? tipo narodnozabavnih zmazkov in podobnega ?lo. sanja.

Za slo. razmere dobra osve?itev in zadovoljen sem, da je zmagala. Top...

Modrijani so pa ja fejst pobi.... Veselje, pa mal kelnarco za rit prijet pa par pirov spit pa "ijaijaijao" se dreti... To je lajf....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Modrijani so pa ja fejst pobi.... Veselje, pa mal kelnarco za rit prijet pa par pirov spit pa "ijaijaijao" se dreti... To je lajf....

Jap, tak je ?ur pr nas. :)

Ve? kot spijemo, bolj?i smo. ?e je pa zraven ?e ijaijaija-o, je pa to ?ista zmaga. Pa ?e kaka pest da zapoje pa je popolno.

Neprecenljivo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, tak je ?ur pr nas. :)

Ve? kot spijemo, bolj?i smo. ?e je pa zraven ?e ijaijaija-o, je pa to ?ista zmaga. Pa ?e kaka pest da zapoje pa je popolno.

Neprecenljivo.

Ve? kot spijemo , bolj?i smo. Zdaj vem zakaj sem slab.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene moti pojava morilca kolesarjev...ki je ostal nekaznovan...

No, kot je meni znano ni on nikakr?en morilec kolesarjev, je pa finan?ni falot prve lige in je kar lepo ?tevilo naivne?ev nategnil s piramidno igro Catch the Cash. Nato pa pobegnil v Avstralijo in kasneje v Ameriko. Je pa res, da za to ni nikoli odgovarjal.

 

?e pa si mislil Mirana Rudana, je pa to druga zgodba.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja.... Ni me bilo zraven,da ima nekdo tri nesre?e v kratkem obdobju, ti tudi da misliti, ampak saj vemo kako je; dokler ti ne doka?ejo, si nedol?en.

V bistvu sta bili dve. Najprej je kot sopotnik padel s skuterjem in brez ?elade ter z glavo udaril tako, da je imel med drugim zaradi tega ?e epeilepti?ne napade. Par mesecev kasneje pa naj bi neprevidno odprl vrata avta v katerega se je zaletela kolesarka in tudi nesre?no padla ter udarila z glavo, da je bila pet mesecev v komi in potem umrla. Glede na to, da je dobival epilepti?ne napade po prvi nesre?i bi mu moral le?e?i zdravnik prepovedati vo?njo, upravna enota pa za?asno odvzeti vozni?ko dovoljenje. ?al se to ni zgodilo, tako kot se danes ne dogaja, da ljudje izgubijo izpit po 18 dose?enih kazenskih to?kah. 3/4 jih sploh ne izgubi izpita, kar je dobesedno ?okanten podatek. Lahko si pijan kot ?ep, naredi? nesre?o pa ti sodnik sploh ne odvzame izpita, ?e zna? dokazati da izpit nujno potrebuje?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu sta bili dve. Najprej je kot sopotnik padel s skuterjem in brez ?elade ter z glavo udaril tako, da je imel med drugim zaradi tega ?e epeilepti?ne napade. Par mesecev kasneje pa naj bi neprevidno odprl vrata avta v katerega se je zaletela kolesarka in tudi nesre?no padla ter udarila z glavo, da je bila pet mesecev v komi in potem umrla. Glede na to, da je dobival epilepti?ne napade po prvi nesre?i bi mu moral le?e?i zdravnik prepovedati vo?njo, upravna enota pa za?asno odvzeti vozni?ko dovoljenje. ?al se to ni zgodilo, tako kot se danes ne dogaja, da ljudje izgubijo izpit po 18 dose?enih kazenskih to?kah. 3/4 jih sploh ne izgubi izpita, kar je dobesedno ?okanten podatek. Lahko si pijan kot ?ep, naredi? nesre?o pa ti sodnik sploh ne odvzame izpita, ?e zna? dokazati da izpit nujno potrebuje?.

Bila je ?e tretja.... Ko je rikvercal na glavno cesto in ?el preko nje v hi?o, ki je stala na drugi strani ceste..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno poslu?a? modrijane. Oni "so veseli" pa poden od podna od glasbe. Moramo lo?iti kvaliteten vokal od jodlanja in od raznih vi? tipo narodnozabavnih zmazkov in podobnega ?lo. sanja.

Za slo. razmere dobra osve?itev in zadovoljen sem, da je zmagala. Top...

Ne niti pod razno ne prenesem modrijanov...pa za samo en njihov komad vem, da ga imajo...ti ti ti...

Ni jih na slovenski sceni, ki bi jih poslu?al...druga?e pa Brendi, ?ifrer, stari Don juan...pa tu in tam kak komad...

No, kot je meni znano ni on nikakr?en morilec kolesarjev, je pa finan?ni falot prve lige in je kar lepo ?tevilo naivne?ev nategnil s piramidno igro Catch the Cash. Nato pa pobegnil v Avstralijo in kasneje v Ameriko. Je pa res, da za to ni nikoli odgovarjal.

 

?e pa si mislil Mirana Rudana, je pa to druga zgodba.

Rudan Rudan, ja...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj z modrijani samimi na?eloma ni ni? narobe... Ok,jaz osebno ne prena?am narodno zabavne glasbe in ne prenasam pijan?evanja , cenenosti in primitivizma...

 

Naj mi bo opro??eno,ampak jaz pa? povezujem take ansamble z ravno tak?nimi stvarmi..

 

Ok,okusi so razli?ni in marsikdo ne prena?a naprimer Siddharte (jaz pa njihov velik fan), ampak jaz dajmo bit iskreni; ?e nekdo ne mara Siddharte bo zlahka ?ivel ne da bi jih kdaj sli?al.

 

Isto recimo meni so Dan D antipaticni; zlahka ?ivim,ne da bi bil posiljen z njihovo glasbo. Ne maram opere... Jih ne sli?im,razen ?e bi to hotel...

 

Narodnozabavna glasba nas pa HOCES NOCES spremlja na vsakem koraku, na vseh javnih ?portnih prireditvah, povsod... Ne more? iti mimo tega...

 

In ja, ponosni na uspehe Avsenika ipd... Ok, naredili so nekaj za ugled slovenske glasbe tudi ?ez meje, ampak ne me je..t, da je treba biti bombardiran z modrijani in podobnimi na vsakem faking koraku...

 

Meni gredo kar kocine pokonci. Na nekul na?in. ?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, kot je meni znano ni on nikakr?en morilec kolesarjev, je pa finan?ni falot prve lige in je kar lepo ?tevilo naivne?ev nategnil s piramidno igro Catch the Cash. Nato pa pobegnil v Avstralijo in kasneje v Ameriko. Je pa res, da za to ni nikoli odgovarjal.

 

?e pa si mislil Mirana Rudana, je pa to druga zgodba.

Ja ta wolfi je pravi ti? sedaj ko se je vrnil naklada po medijih vse ?ivo zakaj je od?el,zaradi snemanje nekih pesmi,naj jih poka?e,da jih sli?imo! V resnii pa je kot si napisal.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.