Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ploki ni re?itev ne-hoditi, ker bo vedno dovolj glasov za njih, je globalen problek ker nima? KOGa voliti (pametnega)

 

To dr?avo so ustanovile na ?alost barabe, ki so spisale zakone brez besed odgovornost, kazen, zakon...in ta ista familija samo kolobari v parlamentu.

 

Primer so Kahrl, Jelin?i?, Potr?, Jan?a...enkrat na levi enkrat na desni, enkrat spodaj, enkrat zadaj....

 

heh, koga ?e? volit?

se strinjam ja.. pri nas mamo eno sredino, odnese jih pa levo/desno ?ez njo glede na burjo na primorskem.

:ne vem:

na zadnjih volitvah sem oddal neveljavno kot znak protesta. :(

sem pa ?alosten da ni blo ve? neveljavnih, zaradi tega ker se veselo sklicujejo na "odli?no podporo in udele?bo".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kak podn, karkol za?enjo razmi?ljat je ?e ve?ja polomija kot prej?ni predlog, Boss - kaj pore?e?? <_< :ne vem:

 

Mah kaj pa ?em re?t... sranje je vedno to, da ?e ho?e? enemu ustre?t zajebe? drugega in obratno. Jaz vidim problem v tem, da namen je dober samo izvedba je pa katastrofa. Dr?ava je neu?inkovita pol pa namest, da bi zve?ali u?inkovitost gredo po liniji najmanj?ega odpora. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kaj pa ?em re?t... sranje je vedno to, da ?e ho?e? enemu ustre?t zajebe? drugega in obratno. Jaz vidim problem v tem, da namen je dober samo izvedba je pa katastrofa. Dr?ava je neu?inkovita pol pa namest, da bi zve?ali u?inkovitost gredo po liniji najmanj?ega odpora. :(

 

Sam da nafilajo svoje ?epe in pol jih BK.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je bil tule dober namen? Za navadnega ?loveka ?e ne. :ne vem:

 

In to se potem stopnuje, obrtnik ti naredi, zacola, pol ne naredi kot je treba, pol ga pa ganja? ker on kao ni odgovoren....

 

Pika na i bi bila pa ?e da ne bi bilo garancije na izvedbo kot so hoteli...zmaga...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss nikjer ne zagovarja vlade. Boss kritizira opozicijo...

Ja, zgleda je to res njegov hobi, ampak samo takrat, ko je v opoziciji JJ. Ko je JJ na ablasti, itak boga opozicija ni? ne more, pa se jo pusti na miru... uf, kake eseje bi spet brali, ?e bi take in podobne budala?tine predlagala prej?nja vlada... :P

 

 

 

Heh, in pol se folk pizdi ?ez opozicijo, SDS & co., ker je toliko referendumov. Pa sej to je ja edini na?in, ki ostane opoziciji ob tej non?alantni vladi, da prepre?i vladino samovoljno uveljavitev teh predlaganih idiotskih zakonov (malo delo, RTV zakon, prepoved sosedske pomo?i, prepoved gradnje v lastni re?iji,...).

 

Tako da, dragi pljuva?i po opoziciji, referendum je ?e najman?e zlo - zakoni bi ?li lepo v veljavo, ?e opozicija ne bi bila aktivna.

 

Seveda pa je koalicija ?e najbolj aktivna v pogrevanju 15 in ve? let starih afer ob ?asih, ko jim gre najbolj za nohte, da se vsaj za kratek ?as preusmeri ?as z njihove nesposobnosti <_<

 

Me prav zanima, kam bo prestopil Golobi? oziroma katero novo stranko bo ustanovil, ker bo skoraj ?ude?, ?e bo Zares pri?el ponovno v parlament. Itak, dlako bo zamenjal, folk pa itak ne spremlja in bodo spet volili stranko z "novo politiko", v kateri bodo biv?i Zaresovi oziroma LDS ksihti. Za kozlat.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na, ker vidim da govori? na pamet:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Volitve_v_Sloveniji#Referendumi

 

preberi si letnice okoli referendumov. Aja ?akaj, zdaj je super da so referendumi, 2004-2008 je bila pa groza?

 

?e dejstva

?e se dvignejo stro?ki se dvigne naro?nina. V zakonu RTV je bilo predlagano predvsem to... ?e bi enak zakon predlagal Jan?a v istem trenutku bi ga sprejeli. Ker tistih 13% ki je ?lo na ta referendum ni imelo pojma kaj voli. Ve? ti o ?em je govorila ta reforma? jaz sem primerjal dejanska zakona med seboj, nisem bral v medijih kaj pomeni, in reforma ni bila prav ni? slabega ter ni ni? bistvenega spremenila. Dvig naro?nine v skladu z inflacijo oziroma maximalna podra?itev za naslednje leto 10% v izjemnih situacijah.

RTV je pravkar obnavljal dva studia, kar je hvalabogu ker so se nam iz zagreb?ke TV lahko posmehovali. :)

 

Gremo naprej;

: reforma ?tudentskega dela je potrebna, ker se preko ?S pere denar.

: reforma pokojnin je potrebna, ker se do 30ega pere denar preko ?S in se ne placujejo davki. (Popravi zgornje se bo ta sama popravila...)

 

?isto vseeno je kdo jo spelje ker bistveno druga?e je nih?e ne more.

- Fiktivni vpisi. Nevem to?no koliko jih je. od 10-30.tiso? na leto nekje. zaradi statusa.

To je 10-30.000 brezposelnih, kar znese okrog 20% brezposelnih zraven, ?e se fiktivni vpisi sankcionirajo.

 

Dejstvo: kdo je vlekel ven arhive iz 1979 pred enim mesecem?

 

Kdo prepre?uje JJ da stopi na oblast?

Oz kot je rekel (kdo ?e?), ?e bi jan?a hotu na oblast bi ?el za 1 leto na dopust. :bravo:

 

 

theBill, ti si vernik, ne veruje? mogo?e v boga veruje? pa v kult osebnosti janeza jan?e.

Jan?a JE DELAL SLABO. Od 2004-2008, pa od 2008-2011.

Vlada dela slabo, od 2008-2011.. Kje so bli pa prej pa pitaj boga, nekje po levici so se gurali, pa delali slabo.

 

Preve? indikatorjev je ki vas desni?arje in va?e vodje deklarira kot totalitarni re?im baziran na komunizmu, da bi se prodajali kot "demokrati".

Preve? indikatorjev je, ki levi?arske prijeme deklarira kot totalitarni re?im baziran na komunizmu, da bi se prodajali kot demokrati.

 

A sem napisal isto stvar? seveda. dokler bo na oblasti in v opoziciji postkomunisti?na zalega, do takrat bo slovenija postkomunisti?na in ne demokrati?na dr?ava.

Problem je pa v tem ker ste theBill ti in va?a generacija rastli gor v takem re?imu... In pa? ne znate presekat vzorcev, stremite po "doma?em". Jaz pa ne, ker sem mlaj?i, in vidim kristalno jasno kaj je z na?o politiko.

 

Igrajo se igrice. Ker vedo da jih ne potrebujemo. Ker vedo da rabimo sposobno tehni?no vlado. Ampak dokler delajo zdrahe bodo theBilli volili bodisi jan?o bodisi pahorja. Isto sranje, iz iste stranke izhaja, prodaja iste ideje ki jih izkrivlja na ta ali on na?in. :)

 

In zaradi tega jaz kot levi?ar pri ideologiji zavra?am koalicijski troj?ek in nasprotujem totalitarizmu desnice. Ter me?em neveljavne listke v ?katlo.

 

?e povzetek zate:

"Te?ko pre?ivim s 3000e pla?e."

"Dokler je kruh v kesonih sloveniji ne gre slabo."

 

Odpri o?i ?lovek.

Boss kritizira opozicijo zaradi tega ker ima vlada 10% podpore, Jan?a pa 30%. Ker se Jan?i ?e zajebe sploh ni treba spremenit, ker vsi njegovi itak pozabijo v roku enega leta oziroma mu odpustijo v istem trenutku.

Po doma?e, levica menja ko?o ker so volivci levice marginalno pametnej?i. Pustijo se nafukat volku ki zamenja ov?jo preobleko. Desnica se pa? pusti fukat volku brez da bi se sploh potrudil menjat ko?uh. :D

 

Torej ?e razume?, OBOJI so delali zelo slabo, ampak Jan?a u?iva podporo, levica pa ve, da ji je odklenkalo.

 

 

?e disclaimer: to da sem levi?ar po ideologiji se izklju?uje z idejami slovenske "levice".

Jaz nisem volil pahorja. niti jan?e. moja vest je ?ista. VI imate to zalego na vesti, jaz ne.

 

A ti je jasno zdaj zakaj boss kritizira opozicijo? ker boss VE da ne sme bit izvoljen NE PAHOR in NE JAN?A, ampak ve?ini ki so volili pahorja je to jasno, vam pa ki ste volili jan?o ?e kar ni jasno :D

sam v tem je catch. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo, ?e ene par primerov ukvarjanja z aktualnimi problemi opozicije:

http://www.sds.si/arhiv?id=6&year=2011...;month=2#2011_2

 

stari moj, niti z besedo ni nikjer v celem februarju konkretno omenjeno kaj se naj naredi za 100.000 brezposelnih in nevem koliko tistih ki NIMAJO minimalne pla?e?

 

Nih?e od opozicije in nih?e od vlade in nih?e v SDM ali Mladem Forumu ni okrog malega dela niti enkrat omenil fiktivnih vpisov? (Le zakaj, mogo?e ker bi pol SDMa in Mladega foruma pristalo na cesti ha ha?)

 

Dokler nam vladajo FDVjevci smo v pizdi...

 

samo poglej SDM in Mladi Forum... To je folk, ki se ga spomnem iz gimnazije in so se ga izogibali ?isto vsi razmi?ljujo?i in artikulirani srednje?olci, in zdaj pa? tudi ?tudenti.

Konformisti. Kako lahko dru?beni sistem ki je v pizdi zraste in se izbolj?a na KONFORMISTIH?! Ritoliznikih?!

 

In pol mi taki pametujejo da pride v SDM val NOVIH, MLADIH IN NEOPREDELJENIH ljudi. LOL?! Zakaj bi neopredeljen napreden ?lovek od dale? povohal SDM ali Mladi Forum?!

 

dej dej. to je vse skupaj gnilo do jedra... Stika z resni?nostjo nima nih?e, in ?e bi ta trenutek komplet vladna garnitura z mladino vred zgrmela s parimi letali v svojo bridko smrt, bi v pol leta dr?ava bila lep?a.

 

 

in zato pa? :mi pijemoo: ... potem je bolj?e.

 

edit:

theBill, pa ?e to, v 21th century ne mormo met predsednika vlade ki na novoletnem koncertu gre mimo svojih nasprotnikov in jim ob rokovanju ne pogleda v o?i.

To je nor?evanje iz kulture. Taki ljudje sploh ne bi smeli imeti vstopa v koncertno dvorano. Razume itak ne, vsaj dela se naj da je kultiviran ?lovek... ?e v srednjem veku so meli do "sovra?nika" ve?je spo?tovanje. :) To je preprosto povedano tako neumno otro?je, da ?e si naj narod po tem jemlje zgled je tako bolj?e da gremo pod nem?ijo pa tam ostanemo. :D

Za kulturo se vladi itak jebe. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Ploki - o?itno si res eden redkih, ki dojame? point. :bravo:

 

In prav si napisal to?no to, kar se v praksi dogaja. Kulturni nivo je nikakr?en - pride predsednik v parlament in opozicijski poslanci sedijo na svojih ritih in ne vstanejo. Pa pizda ti matrna hlevarsko vzgojena - sej ne vstane? T?rku ampak vstane? funkciji predsednika dr?ave, najvi?ji funkciji v dr?avi.

 

Jebemu pa kje jim je kultura neki in taisti pol razlaga kako je nizek nivo komuniciranja, kako je psihi?no stanje v dr?avi slabo a isto?asno se trudijo vzpostaviti izredne razmere saj v takih najbolje delujejo.

 

To kar dela trenutna opozicija - Ok bom zamenjal frazo, kar predvsem dela SDS je sama destrukcija, nerganje, stresanje nezadovoljstva, zarotni?tvo, ?aljenje, blatenje, manipuliranje, goljufanje itd (da ne na?tevam naprej) vsega in vsakogar, ki ga smatrajo kot sovra?nika... to smo pa itak vsi, ki se ne strnjamo z na?inom politike in obna?anja, ki ga uprizarjajo JJ in oprode.

 

Takega na?ina kot ga ima SDS (ob?asno tudi SNS ozirom predvsem Jelin?i?) ga nobene druga parlamentaran stranka ne izvaja in komur je tak na?in komuniciranja, kulture in obna?anja blizu naj se zamisli sam nad sabo, ker o?itno je tudi sam tak. Zamisli naj se nad dejstvom, kako bi se sam po?util, ?e bi se nekdo drug na tak na?in obna?al do njega in sem 100% prepri?an, da mu ne bi bilo v?e?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na, ker vidim da govori? na pamet:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Volitve_v_Sloveniji#Referendumi

 

preberi si letnice okoli referendumov. Aja ?akaj, zdaj je super da so referendumi, 2004-2008 je bila pa groza?

 

?e dejstva

?e se dvignejo stro?ki se dvigne naro?nina. V zakonu RTV je bilo predlagano predvsem to... ?e bi enak zakon predlagal Jan?a v istem trenutku bi ga sprejeli. Ker tistih 13% ki je ?lo na ta referendum ni imelo pojma kaj voli. Ve? ti o ?em je govorila ta reforma? jaz sem primerjal dejanska zakona med seboj, nisem bral v medijih kaj pomeni, in reforma ni bila prav ni? slabega ter ni ni? bistvenega spremenila. Dvig naro?nine v skladu z inflacijo oziroma maximalna podra?itev za naslednje leto 10% v izjemnih situacijah.

RTV je pravkar obnavljal dva studia, kar je hvalabogu ker so se nam iz zagreb?ke TV lahko posmehovali. :)

 

Gremo naprej;

: reforma ?tudentskega dela je potrebna, ker se preko ?S pere denar.

: reforma pokojnin je potrebna, ker se do 30ega pere denar preko ?S in se ne placujejo davki. (Popravi zgornje se bo ta sama popravila...)

 

?isto vseeno je kdo jo spelje ker bistveno druga?e je nih?e ne more.

- Fiktivni vpisi. Nevem to?no koliko jih je. od 10-30.tiso? na leto nekje. zaradi statusa.

To je 10-30.000 brezposelnih, kar znese okrog 20% brezposelnih zraven, ?e se fiktivni vpisi sankcionirajo.

 

Dejstvo: kdo je vlekel ven arhive iz 1979 pred enim mesecem?

 

Kdo prepre?uje JJ da stopi na oblast?

Oz kot je rekel (kdo ?e?), ?e bi jan?a hotu na oblast bi ?el za 1 leto na dopust. :bravo:

theBill, ti si vernik, ne veruje? mogo?e v boga veruje? pa v kult osebnosti janeza jan?e.

Jan?a JE DELAL SLABO. Od 2004-2008, pa od 2008-2011.

Vlada dela slabo, od 2008-2011.. Kje so bli pa prej pa pitaj boga, nekje po levici so se gurali, pa delali slabo.

 

Preve? indikatorjev je ki vas desni?arje in va?e vodje deklarira kot totalitarni re?im baziran na komunizmu, da bi se prodajali kot "demokrati".

Preve? indikatorjev je, ki levi?arske prijeme deklarira kot totalitarni re?im baziran na komunizmu, da bi se prodajali kot demokrati.

 

A sem napisal isto stvar? seveda. dokler bo na oblasti in v opoziciji postkomunisti?na zalega, do takrat bo slovenija postkomunisti?na in ne demokrati?na dr?ava.

Problem je pa v tem ker ste theBill ti in va?a generacija rastli gor v takem re?imu... In pa? ne znate presekat vzorcev, stremite po "doma?em". Jaz pa ne, ker sem mlaj?i, in vidim kristalno jasno kaj je z na?o politiko.

 

Igrajo se igrice. Ker vedo da jih ne potrebujemo. Ker vedo da rabimo sposobno tehni?no vlado. Ampak dokler delajo zdrahe bodo theBilli volili bodisi jan?o bodisi pahorja. Isto sranje, iz iste stranke izhaja, prodaja iste ideje ki jih izkrivlja na ta ali on na?in. :)

 

In zaradi tega jaz kot levi?ar pri ideologiji zavra?am koalicijski troj?ek in nasprotujem totalitarizmu desnice. Ter me?em neveljavne listke v ?katlo.

 

?e povzetek zate:

"Te?ko pre?ivim s 3000e pla?e."

"Dokler je kruh v kesonih sloveniji ne gre slabo."

 

Odpri o?i ?lovek.

Boss kritizira opozicijo zaradi tega ker ima vlada 10% podpore, Jan?a pa 30%. Ker se Jan?i ?e zajebe sploh ni treba spremenit, ker vsi njegovi itak pozabijo v roku enega leta oziroma mu odpustijo v istem trenutku.

Po doma?e, levica menja ko?o ker so volivci levice marginalno pametnej?i. Pustijo se nafukat volku ki zamenja ov?jo preobleko. Desnica se pa? pusti fukat volku brez da bi se sploh potrudil menjat ko?uh. :D

 

Torej ?e razume?, OBOJI so delali zelo slabo, ampak Jan?a u?iva podporo, levica pa ve, da ji je odklenkalo.

?e disclaimer: to da sem levi?ar po ideologiji se izklju?uje z idejami slovenske "levice".

Jaz nisem volil pahorja. niti jan?e. moja vest je ?ista. VI imate to zalego na vesti, jaz ne.

 

A ti je jasno zdaj zakaj boss kritizira opozicijo? ker boss VE da ne sme bit izvoljen NE PAHOR in NE JAN?A, ampak ve?ini ki so volili pahorja je to jasno, vam pa ki ste volili jan?o ?e kar ni jasno :D

sam v tem je catch. :)

 

Ploki...temu se re?e ?ista 10-ka :rispekt:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kak?na revolucija se bije v Libiji?

 

BDP/dr?avljana (zajeti dojen?ki in upokojenci!!): 14.192 $.

 

- Podpora nezaposlenim: 730 $.

 

- Pla?a medicinske sestre: 1.000 $.

 

- Za vsakega novorojen?ka dr?ava da dru?ini 7.000 $.

 

- Po sklenitvi prve zakonske zveze novoporo?enca od dr?ave dobita za nakup stanovanja 64.000 $

 

- Ob ustanovitvi privatnega podjetja vsak dr?avljan od dr?ave dobi za?etni kapital 20.000 $

 

- ?olanje POPOLNOMA brezpla?no in ne tako kot v Butalah, kjer dobimo vsak mesec polo?nico blizu 120$, ?eprav je ?olanje brezpla?no.

 

- Zdravstveno zavarovanje za vsakega dr?avljana popolnoma brezpla?no.

 

- Cene hrane so simboli?ne.

 

- Elektri?na energija za uporabo v gospodinjstvu = brezpla?na.

 

- Krediti za nakup stanovanjskih objektov in avtov ? brezobrestni.

 

- Pri nakupu avta dr?ava pla?a polovico vrednosti, vojakom pa 65% cene vozila. Malo si poglejte na TV-posnetkih kak?ne avte vozijo Libijci.

 

- Cena goriva za avtomobile je sme?na ? 0,14$/liter.

 

- Povpre?na pla?a v Libiji 1200 $,

 

- Vsak ?tudent si lahko izmisli katerokoli univerzo na svetu (samo s prstom na zemljevidu poka?e ? figurativno) in dr?ava mu vse pla?a.

 

- itd.

Je pa res, da je Libija policijska dr?ava. Ve se kaj je dovoljeno in kaj ni.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na revolucija se bije v Libiji?

 

BDP/dr?avljana (zajeti dojen?ki in upokojenci!!): 14.192 $.

 

- Podpora nezaposlenim: 730 $.

 

- Pla?a medicinske sestre: 1.000 $.

 

- Za vsakega novorojen?ka dr?ava da dru?ini 7.000 $.

 

- Po sklenitvi prve zakonske zveze novoporo?enca od dr?ave dobita za nakup stanovanja 64.000 $

 

- Ob ustanovitvi privatnega podjetja vsak dr?avljan od dr?ave dobi za?etni kapital 20.000 $

 

- ?olanje POPOLNOMA brezpla?no in ne tako kot v Butalah, kjer dobimo vsak mesec polo?nico blizu 120$, ?eprav je ?olanje brezpla?no.

 

- Zdravstveno zavarovanje za vsakega dr?avljana popolnoma brezpla?no.

 

- Cene hrane so simboli?ne.

 

- Elektri?na energija za uporabo v gospodinjstvu = brezpla?na.

 

- Krediti za nakup stanovanjskih objektov in avtov ? brezobrestni.

 

- Pri nakupu avta dr?ava pla?a polovico vrednosti, vojakom pa 65% cene vozila. Malo si poglejte na TV-posnetkih kak?ne avte vozijo Libijci.

 

- Cena goriva za avtomobile je sme?na ? 0,14$/liter.

 

- Povpre?na pla?a v Libiji 1200 $,

 

- Vsak ?tudent si lahko izmisli katerokoli univerzo na svetu (samo s prstom na zemljevidu poka?e ? figurativno) in dr?ava mu vse pla?a.

 

- itd.

Je pa res, da je Libija policijska dr?ava. Ve se kaj je dovoljeno in kaj ni.

 

Ni vse v ?oldih.Hvala bogu. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak mamo pa res gnile urade!

 

Posljem na durs kot zgleden drzavljan napoved dohodka iz najema nepremicnin (flat v kranju) - v poslanem izracunu tega ni......

 

Cakam izplacilo bolniske za januar od zzzs (sp poslje original list na durs) ta ga zabelezi pod prispevke in poslje na zzzs.....

Klicem zzzs.....mi nismo dobili za to davcno nic....

Klicem durs direktno zastopnico....kdaj ste pa poslali???

 

V tri pmajke delamo vse se s papirji prek poste v letu 2011 in to delajo jebivetri v javni upravi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Here we go...

me pa zanima ali bo ta oddajnik vezan na avto ali uporabnika....

tiste, ki so stalno na cesti bo tole ornk upalilo, bi rekel da bodo spet stare ceste o?ivele, vlada po moje res ne razume ve? ?loveka le blagajno in re?evanje DARSa

 

http://24ur.com/novice/slovenija/e-cestnin...ov.html#comment

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Jure, stare ceste bojo spet mno?i?no obiskane in DARS bo kasiral NULAAA, razen ?e bojo izdali kak?en dekret, da se je treba obvezno po AC furat, ?e ne ne vem kdo se bo po njih vozjakal za mastne gnarje! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Jure, stare ceste bojo spet mno?i?no obiskane in DARS bo kasiral NULAAA, razen ?e bojo izdali kak?en dekret, da se je treba obvezno po AC furat, ?e ne ne vem kdo se bo po njih vozjakal za mastne gnarje! :hudicek::whatever:

 

Kolikor jaz na?e uporabljam bom veliko na bolj?em. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor jaz na?e uporabljam bom veliko na bolj?em. :P

 

Vse vpra?anje cene - lahko bo? ko gre? 2 x v LJ in nazaj pla?al 1/3 vinjete. Sistem ima svoj namen - ter vpra?anje katere ceste se bodo ovrednotile - tokrat ne bodo samo avtoceste - bodo tudi hitre ceste in ve?ji odseki!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je treba kje referendum je potreben tukaj.

 

Vsi, ki ste navdu?eni nad sat. cestninjenjem upam, da niste navdu?eni sam zato, ker ?ivite po principu "da ja ne bi sosed, kaj ve? koristu kot jaz".

 

Po zadnji informaciji, kje pri?la od dokaj zanesljivega vira razmi?ljajo o ceni km AC okoli 10-12 centov. Se pravi od Lj do morja in nazaj bi nekje zara?unali okoli 25?. 4x taka pot bo cena letne vinjete.

 

Tenko bomo piskali in se o?itno spet selili na stare ceste, kjer bodo ljudje umirali v takih ?tevilkah kot pred uvedbo vinjet nakar se bodo vsi ?udili zakaj je tako.

 

AC-smo gradili zato, da zve?amo varnost in omogo?imo ljudem da v normalnem ?asu pridejo do svoje destinacije.

 

 

?e pa govorimo o pravi?nem sistemu pa imam ?isto enostavno re?itev. Elektronska vinjeta, ki sicer zara?unava prevo?ene kilometre vendar v letnem merilu samo do dolo?enega zneska. Recimo 100? je maks.

 

Kako bi to zgledalo: recimo da bi po cenah iz zgornjega odstavka ?el v enem letu 2x na morje bi pla?al 50? elektronske vinjete, ?e bi ?el 3x 75?, ?e pa 4x ali vs?krat pa je cena kon?nih 100?.

 

S tem bi prepre?ili beg vozil na stranske ceste in ?e vedno bi bilo za tiste redke uporabnike sistem lahko dokaj pravi?en.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je treba kje referendum je potreben tukaj.

 

Vsi, ki ste navdu?eni nad sat. cestninjenjem upam, da niste navdu?eni sam zato, ker ?ivite po principu "da ja ne bi sosed, kaj ve? koristu kot jaz".

 

Po zadnji informaciji, kje pri?la od dokaj zanesljivega vira razmi?ljajo o ceni km AC okoli 10-12 centov. Se pravi od Lj do morja in nazaj bi nekje zara?unali okoli 25?. 4x taka pot bo cena letne vinjete.

 

Tenko bomo piskali in se o?itno spet selili na stare ceste, kjer bodo ljudje umirali v takih ?tevilkah kot pred uvedbo vinjet nakar se bodo vsi ?udili zakaj je tako.

 

AC-smo gradili zato, da zve?amo varnost in omogo?imo ljudem da v normalnem ?asu pridejo do svoje destinacije.

?e pa govorimo o pravi?nem sistemu pa imam ?isto enostavno re?itev. Elektronska vinjeta, ki sicer zara?unava prevo?ene kilometre vendar v letnem merilu samo do dolo?enega zneska. Recimo 100? je maks.

 

Kako bi to zgledalo: recimo da bi po cenah iz zgornjega odstavka ?el v enem letu 2x na morje bi pla?al 50? elektronske vinjete, ?e bi ?el 3x 75?, ?e pa 4x ali vs?krat pa je cena kon?nih 100?.

 

S tem bi prepre?ili beg vozil na stranske ceste in ?e vedno bi bilo za tiste redke uporabnike sistem lahko dokaj pravi?en.

 

O tem govorim, tu ni 'dejansko bom pla?al toliko kot rabim' tu je dejansko bomo VSI mastno pla?ali!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komaj ?akam ?e to sranje. ?e vidim kako se bomo lu?tno po tastarih cjazili in iskali stranpoti. :vskalo:

 

Jaz sem z MX5 ?el po dobrih starih cestah ze do Jesenic, Bovca, MAribora, Celja....

I like it - ?e mi pa ?e to vzamejo pol pa ?e moj SP odnesem v Francijo!

 

Ni to fatamorgana - letno dam cca 26.000? drzavi!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.