Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Izrekam vso podporo predsedniku vlade Janezu Jan?i in ?upanu Ljubljane Jankovi?u, dokler bosta pripravljena na vse o?itke, ki se jima o?itajo javno odgovarjati pred zato predstojnimi organi. Dokler pa se ?loveku krivda ne doka?e pa je zame nedol?en in res iskrena podpora z moje strani, da se ?lovek ob takih pritiskih tako dobro dr?i.

Lep pozdrav!

 

Jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je zdej zombiji - a gre ?e kdo na trg republike pogledat, da vidimo a so se transparenti ?e kej spremenili in a Vodu?ek ?e vedno sam snema dogajanje za svojo TV.

 

Baje, da ni ni? novega ...?e vedno imajo zvezde na zastavah in veselo prepevajo partizanske pesmi. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak bor?i je pa tih ko rit. S tem, da najvi?ja avtoriteta dr?ave Slovenije ne obsodi korupcijo, daje jasno sporo?ilo dr?avljanom, da je politi?nim elitam dovoljeno prav vse.

 

Matr zakaj sploh se hodi na proteste, ?e se isto?asno voli tak?ne riti.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal odpo?ijte od drekaste politi?ne teme, tole je zame novica;

 

http://www.24ur.com/slovenci-z-izjemnim-izhodiscem.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje, da ni ni? novega ...?e vedno imajo zvezde na zastavah in veselo prepevajo partizanske pesmi. :P

 

Ah ne ni res - spet nisi bil zraven. Bolje je bilo, ja glej tko kot zadnji? se najde par pajacov, ki mahajo s starimi zastavami verjetno bolj v ilustracijo, da je v?asih kot posameznik bolje ?ivel kot ?ivi danes kot pa da bi hotel povratek komunisti?ne partije.

 

Zdele al sem naglu?en ampak nobenih partizanskih pesmi ni bilo razen, ?e smatra? Revolucijo in Delam kot zamorc od Janija Kova?i?a, da so to partizanske pesmi. No ja bistveno je bilo da domobranskih in neonacisti?nih ni bilo za te bo? moral iti na druga lokacije in zborovanja.

 

Ampak bor?i je pa tih ko rit. S tem, da najvi?ja avtoriteta dr?ave Slovenije ne obsodi korupcijo, daje jasno sporo?ilo dr?avljanom, da je politi?nim elitam dovoljeno prav vse.

 

Pa ne da si od lakaja Barbike pri?akoval kak?no besedo ?ez Majerja sej je z njegovo pomo?jo dobil predsedni?ki polo?aj.

 

Upam pa da bo Zokiju potegnilo, da odstopi (kriv ali ne kriv) ter poka?e tele politi?ni drhali, da je ?e mo?no tudi v politiki obdr?ati obraz.

 

Take poteze od Majerje itak ne bomo do?iveli, ker kako bi pa to zgledalo - tri leta se je trudu na vse umazane hinavske na?ine se prigrebsti nazaj na oblast, da bi zdaj pa kr takole odstopil - to pa? ne gre.

 

Uni pionir?ek Luk?i? se zdaj nekaj na veliko javlja.Verjetno bi hotel biti nov mandatar?? :whatever::aaaaa:

 

No ti jih pa dane? strela? vsepovprek - Luk?i? je v opoziciji, ?e ?e nisi opazil - ne more biti mandatar pa tudi ?e bi hotel lahko pa pove svoje mnenje kaj si misli o barabinstvu trenutnega. Naloga pozicije pa da si med seboj najdejo novega mandatarja kot zamenjavo namesto Majerja.

 

?e odstopi trenutni predsednik vlade to ?e ne pomeni razpad koaliciji pa ne glede, da si Majer v slogu avtoritarnih diktatorjev to tako razlaga. ?e vedno alhko SDS predlaga drugega ampak glede na to na kak?en na?in dajejo podporo svojemu vodji je to res misija nemogo?e.

 

To, da oni odlo?ajo ali je delovanje Majerja koruptivno ali ne je najbolje prikazano v tej prispodobi.

 

post-133-1357996971_thumb.jpg

Ne, gospod policaj, ne bom pla?al kazni, ker me velika ve?ina sopotnikov v avtu podpira in menimo, da prekr?ek ni bil resen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Virantov e tu Brutus....

http://24ur.com/novice/slovenija/bo-dl-izs...e-moznosti.html

 

Ce pa tole izjavo sprevrne pol pa ne vem, kajti nakazal je konec Janse.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Star wars Slovenia:

 

Volitve - rise of the empire

Jankovic - fantom iz ozadja

Jansa premie - the return of a jedi

Kpk - napad klonov

Zasedanje viranta - the revenge of the Sith

Koalicija - vojna klonov

Padec tajkunov - a new hope

 

The saga continues

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glavno, da so z zvi?anjem davkov pri plehu na koncu pokasirali 7 milijonov manj. :punk: Sodelavec ima zanimivo misel, trenutno je prodaja novih avtov bistveno manj?a,uvoz je predrag in ?ez 10 let, ko bo? nabavljal rabljen avto bo na trgu z nekaj nesre?e zelo majhna izbira. Zanimivo je ?e gre? gledati novej?e Golfe (recimo zadnjih 5 let) so ve?inoma dizli, bencinarje ima? pa do do 100 konjev (nepremi?nina) in druga skrajnost, GTi. Da bi hotel eno normalno konejnico za njegovo te?o, 140-150 konjski bencinar... Ni ni. Se pravi ali "rev??ina ali bogatija". V te dve skrajnosti gremo. Pa Golfa sem izbral ker gre za enega bolj "ljudskih avtov" in se po njemu ve?ina orientira. Ho?e? no?e?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glavno, da so z zvi?anjem davkov pri plehu na koncu pokasirali 7 milijonov manj. :punk: Sodelavec ima zanimivo misel, trenutno je prodaja novih avtov bistveno manj?a,uvoz je predrag in ?ez 10 let, ko bo? nabavljal rabljen avto bo na trgu z nekaj nesre?e zelo majhna izbira. Zanimivo je ?e gre? gledati novej?e Golfe (recimo zadnjih 5 let) so ve?inoma dizli, bencinarje ima? pa do do 100 konjev (nepremi?nina) in druga skrajnost, GTi. Da bi hotel eno normalno konejnico za njegovo te?o, 140-150 konjski bencinar... Ni ni. Se pravi ali "rev??ina ali bogatija". V te dve skrajnosti gremo. Pa Golfa sem izbral ker gre za enega bolj "ljudskih avtov" in se po njemu ve?ina orientira. Ho?e? no?e?...

 

Res je, zato tudi meni ni problem prodati avto, ker prodajam avto star 2-3 leta, dizel, z vso potrebno opremo s ceno ki je realna a kupi? skorajda nov avto za 30-40% manj.

 

Ta segment najbolj lavfa + tisti do jurja...vmes je pa totalno zati?je.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Adijo pamet, odfuk ?e zadnjega razuma totalen....mene bo sram po tujini hodit in re?i da sem Slovenec....a ti si s tam,kjer je ?e komunizem pravi vlada....

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/pismo-sds-a...300335#comments

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem a gre to v rubriko s ?alami, ker zgleda k en hud vic : ?istilka ukradla vlak in se zaletela v hi?o ter pristala v kuhinji. :hohoho:

 

http://tvslo.si/predvajaj/cistilka-z-vlako...ava2.155878385/

 

Nam so pa politiki ukradli dr?avo in sedaj se z njo zaletavajo v tujini v razne "stroje" za pranje umazanega politi?nega perila.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Adijo pamet, odfuk ?e zadnjega razuma totalen....mene bo sram po tujini hodit in re?i da sem Slovenec....a ti si s tam,kjer je ?e komunizem pravi vlada....

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/pismo-sds-a...300335#comments

 

A prej ko so ?olniki pisali la?i v Evropo pa je bilo vse lepo, pa oni kvazi kulturniki. Jaoo s tem samo ka?ete svojo enostranskot in koga v resnici podpirate vsaj eni. :vskalo::vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Adijo pamet, odfuk ?e zadnjega razuma totalen....mene bo sram po tujini hodit in re?i da sem Slovenec....a ti si s tam,kjer je ?e komunizem pravi vlada....

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/pismo-sds-a...300335#comments

 

?e od leta 1983 mu me?ejo polena pod noge.

?e takrat je vedu za tole stranko SDS, ko je bil ?e v partiji :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A prej ko so ?olniki pisali la?i v Evropo pa je bilo vse lepo, pa oni kvazi kulturniki. Jaoo s tem samo ka?ete svojo enostranskot in koga v resnici podpirate vsaj eni. :vskalo::vskalo::vskalo:

 

Ja sem zagret komunist, bajto mam rdeco, otroka vsak vecer pred spanjem pogledata ruske filme o holokavstu....

 

Ne podpiram jankovica, ne podpiram janse, podpiram Slovenijo!

 

Vid tebi pa priporocam total recall, mogoce bos potem snel sliko janse s stene in verige z vrat.

Do takrat pa pazi in glej pogosto nazaj, saj ves v ozadju so....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e od leta 1983 mu me?ejo polena pod noge.

?e takrat je vedu za tole stranko SDS, ko je bil ?e v partiji :hohoho:

 

Haha, takrat je bil eden najbolj zagretih komunistov - ?e bi morali koga lustrirat je prvi v vrsti.

 

Druga? je pa tole ?iva ?alost, angle??ina v pismu je izredno skroma s polno pravopisnih napak, datum je januar 2012 - zdej ne vem a so to ?e pred enim letom napisali, k so mislili, da bodo v opoziciji pa so samo malo tekst popravili in dopolnili.

 

Sicer skoz trdim, da so to norci ampak tokrat so norost spravili na vi?ji nivo in ?li v opravi?evanje velikega vodje s tako ihto kot v Severni Koreji, ko razlagajo dobra dela dinastije Kim. :lol:

 

tud tale citat je zmagovit

 

In November 2012, the network launched a series of protests in Slovenia, naming it "the peoples uprising". Some protests were violent due to the participation of the extreme right-wing and left-wing groups. A couple of times they stood together under a banner stating: "We do not want to be European slaves" and "We will not pay for your crisis."

 

They demanded resignation of the government, the withdrawal of Slovenian troops from Afghanistan, withdrawal from NATO and the return of the independent Slovenian currency.

wow, a zato hodmo na proteste, dobr da zdej vem - katastrofa s kakimi psihopati imamo opravka sicer pa, ?e niso opazili s takimi pisarijami ?kodijo samo sebi in ?e mislijo, da bo v Evropi nekdo podprl kalimerovske jokarije in poveli?evanje nekega wannabe diktatorja kako dober je, so se krepko zmotili. Enega Orbana imajo ?isto dovolj v EU, ne rabijo ?e enega.

 

Sicer pa vidi se kako jim kuzla v rit ska?e, ?e RKC se je ustra?la, ker tole je za?etek konca in naslednji, ki bo dobil volitve bo moral obljubiti marsikaj - ?e mora folk, ki ni kriv nositi posledice krize in se odpovedat marsi?emu bo treba z dr?avnih jasli odtrgat tudi RKC in jih postaviti na mesto brez privilegijev. Tako kot je Ljudmila rekla, da NSI ne podpira privilegijev (kot je pla?a biv?ega predsednika) naj bodo tako pokon?ni pa te privilegije odtegnejo tudi RKC-ju, ki zapravi enormno koli?ino prora?unskega denarja za ni?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem zagret komunist, bajto mam rdeco, otroka vsak vecer pred spanjem pogledata ruske filme o holokavstu....

 

Ne podpiram jankovica, ne podpiram janse, podpiram Slovenijo!

 

Vid tebi pa priporocam total recall, mogoce bos potem snel sliko janse s stene in verige z vrat.

Do takrat pa pazi in glej pogosto nazaj, saj ves v ozadju so....

 

Mene samo moti va?a dvoli?nost, pa saj ni ?uda ko je tako polno iz ve?ine medijev in tu je velik dokaz, da se niti ne zavedate, kako manipulirajo z vami, stric iz Murgel pa se vam lepo smeji, ker mu vse kar si je kadar koli zadal uspeva. Ogla?ate se ne ko pi?ejo eni la?i v Evropo, sedaj, ko pa nekdo napi?e, ki pa? ni levi pa vik in krik, zakaj in zakoga ?e??? Pa, da ne re?em da ?e vam je res iskreno za Slovenijo potem ne delajte tega, kot dela Virant, ker se zaradi njegovega po?etja zadol?evanje spet podra?uje zaradi nestabilnih politi?nih razmer v Sloveniji, ko pa je ravno ta vlada pokazala voljo za nekaj pozitivnega s sprejetjem pokojninske reforme, ki vsaj kar se mene ti?e ni najbolj idealna so pa ti trendi bili druga?ni, zadol?evanje je bilo cenej?e. In vsega tega va?i strici niso bili sposobni dose?i niti v 3 letih Pahorjeve vlade in ja vem spet boste krivili zato Jan?o, kdo pa je zahteval in zbiral podpise za referendum in kdo pa je glasoval proti menda ne samo Jan?a, samo to vam tumbajo mediji no? in dan in vi jim nasedate. :aaaaa::aaaaa::aaaaa::aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.