Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

KPK je bila enako trn v peti tako pozitivcem kot negativcem. Jan?isti so nanjo streljali z vsemi topovi in jo posku?ali diskreditirat na vse mogo?e na?ine, medtem ko se je Jankovi? zadeve o?itno lotil bolj inteligentno.

 

Bolj kot omenjena komedija zme?njav bi nas moralo skrbeti to, da je takozvani precednik dr?ave Borat uporaben toliko, kot zlata ribica v njegovi pisarni.

 

Za dol past je bila izjava Vizjaka v kateri je na vse pretege pred kamerami branil poslanca iz nasprotnega politi?nega pola Zano?karja z besedami da za svojega sina bo pa ja poskrbel. Taka izjava ka?e, da imajo neglede na farbo prav vsi politiki korupcijo zape?eno v malih mo?ganih (velikih tako ali tako ne premorejo).

 

Re?itev obstaja, in sicer lustracija vseh, ki so se zadnjih 80 let ukvarjali s politiko.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?itev obstaja, in sicer lustracija vseh, ki so se zadnjih 80 let ukvarjali s politiko.

 

Ja pa spotoma ?e koga v Bruslju kastrirati ne samo lustrirati. So imeli preblisk, da bi pla?evali davek ?e na vsak kilometer. KLIK

 

The Brussels State Secretary for Mobility, Bruno De Lille (Flemish greens) supports the new road tax: people will not be charged for owning a car, but for using it.

 

Mr De Lille confirms that the test mainly serves the purpose of determining how much would have to be paid, but he is also curious what the effect would be. "We will see to which extent people adapt their habits. Will they opt for public transport, or will they avoid rush hour, or will they not change their behaviour?"

1.) Ja to je pa res lepo, kdor le ima avto ne bo pla?eval, kdor se bo pa zapeljal, no ta falot naj pa pla?a

2.) A se bedaka delajo? Saj pribli?no se ve koliko kilometrov.

3.) Seveda bomo spremenili obna?anje, koga bojo nataknili na kol, cepec debilni. :vskalo: Torej v praksi bi tile faloti radi od mene (ob mojih kilometrih na leto) ?e nekje od 500-1000? vsako leto? ?zmeden? Dobro, da je tole zaenkrat le ideja pa upam, da bo pri tem ostalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, tudi mene zanima, kje je kaj zdej Boss in njegov komentar na komedijo zme?njav glede novega vodje KPK, udele?be PS pri temu in pateti?nih izgovorih o ne-vedenju o njegovem ?lanstvu, kjub temu, da fotografije dokazujejo druga?e. In seveda svinja brez kakr?nekoli politi?ne etike se ne bo odmaknila od korita kljub vsem pozivom, edino ?e ga odnesejo z nogami naprej... <_<

 

Uf, kako bi tulil na ves glas in pisal eseje, da bi tipkovnico znucal, ?e bi si SDS kot vladajo?a stranka enega nastavila na ?elo KPK.

 

A bomo temu tudi dali ?as, tko kot smo ga Ga?parju? ?e vedno ?akamo na kak?no njegovo bombasti?no razkritje nepravilnosti v Luki, on ga pa vmes raje ?inga in pijan be?i policajem, NFS v ?ivo :hohoho:

 

Nova himna PS :hudicek:

http://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY

 

A ti je spet mal dolg?as pa si se name spomnil? :notworth:

 

Zakaj misli?, da podpiram fijasko z izborom novega vodje KPK, ?e je ?e s ?lanstvom v eni politi?ni stranki takoj ogrozil kredibilnost in nepristranskost funkcije? A res misli?, da sem tak bebec, da zagovarjam kej takega, ker kadarkoli bodo zdaj obelodanili kakega na desni, bodo ti tulili, da je to zarota komunistov in levi?arjev in po drugi strani bodo taisti tulili, da KPK ??iti vse rde?karje in levo usmerjene, ?e?, da ?e samo, ?e si levosu?ni mora? biti avtomatsko soudele?en pri neki svinjariji.

 

Po drugi strani pa je KPK bistveno manj?i problem kot vpliv strankarsko opredeljenih ljudi v vrhovih pravosodja, sodnikov, to?ilcev, NPU in konec koncev tudi same policije. Tisti imajo dejansko mo? vplivat koga bodo in koga ne...

 

Mi je pa sme?no, da si se oglasil zdejle a ko pa strankarski voj??aki rovarijo po organih represivnih in pravosodnih organov si bil pa tiho - aja seveda takrat je ?lo v prid tvojim... hmmm

 

 

 

 

@Symon: no ja sej po?asi bomo dojeli, da na? sovra?nik le nismo mi Slovenci sami ampak je dejansko Bruselj in njegova zblojena politika ter delovanje EU. Tukaj se ve?inoma skriva zalega lobisti?nih interesov, ki nikoli niso ali niso bili v prid obi?ajnim ljudem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti je spet mal dolg?as pa si se name spomnil? :notworth:

 

Zakaj misli?, da podpiram fijasko z izborom novega vodje KPK

Si ne mislim tega, pogre?am pa kritiko od "mr. objectivity".

 

@Symon: no ja sej po?asi bomo dojeli, da na? sovra?nik le nismo mi Slovenci sami ampak je dejansko Bruselj in njegova zblojena politika ter delovanje EU. Tukaj se ve?inoma skriva zalega lobisti?nih interesov, ki nikoli niso ali niso bili v prid obi?ajnim ljudem.

Eh pajade. Ravno na?i politiki (15 let LDS, SD oziroma katerakoli enomandatna leva opcija + 5 let SDS) brez Bruslja so nas pripeljali v 20 letih do polo?aja, v katerem smo zdaj, Bruselj je le ?e?nja na vrhu torte.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni ravno tale tisti ekstra po?teni mo?akar, stra?no na?elen, morda edini nepokvarjen v celotni SLO;

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/viran...klevetanje.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, ?e je tale referendum nelegitimen, ali je bil tudi zloglasni plebiscit, ko so se odcepili Koro?ci? In, ali bo nelegitimen tudi tisti, o odcepitvi ?kotske? Mogo?e je bil celo nelegitimen ta, o odcepitvi Slovenije od Jugoslavije? :vskalo: Pa Kosovo itd...?

 

Legitimnost je premo sorazmerna z interesi ta velikih.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss bo u?ival ob naslednjem prispevku;

 

http://www.24ur.com/kako-zadevo-patria-sod...oprostitev.html

 

:D:cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss bo u?ival ob naslednjem prispevku;

 

http://www.24ur.com/kako-zadevo-patria-sod...oprostitev.html

 

:D:cheers:

 

Ubog je ?lovek, ki gre pred sodi??e z ro?icami, njegovimi fotografijami in celo slovensko zastavo (kar se mi zdi ?e skoraj zloraba!) zagovarjati politika. Da ne omenjam, da je ?alostno, da v sredo dopoldne nimajo bolj pametnega dela.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimajo ker so upokojenci... sicer so pa v?asih takole Tita ?akali z ro?icami, zastavami in solzami v o?eh. Nobene razlike - pa? dolo?ena maloumna ?reda ovc nujno rabi nekega liderja, ki se mu klanjajo in mu lezejo v anus. ?alostno in pateti?no, da gre? zborovat v podporo politiku z ogromno masla na glavi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje so zdej tisti, ki so hiteli razlagat, da incidenta niso naredile viole? :ne vem:

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/br...obzalujejo.html

 

Se posipam z pepelom, vidim, da slabo spremljam novice iz doma?e vasi. ?al enim ni ni nikoli dovolj in so vedno udele?eni pri pizdarijah kjer so Viole not :vskalo:

 

Prav je, da jih pozaprejo vse bedake.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje so zdej tisti, ki so hiteli razlagat, da incidenta niso naredile viole? :ne vem:

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/br...obzalujejo.html

 

Itak, le kdo pri zdravi pameti se bo pa ?el vozit iz Poljske, zato da bo nahoblal ene par ?panskih navija?ev... <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nora baba

 

http://www.24ur.com/timosenkova-cas-je-da-...rek-e-ruse.html

 

in to oligarhinjo SDS-ovci tla?ijo na skupne plakate z njihovim velikim vodjem... karkoli naredijo vedno imajo nesre?no roko pri izbiri ikon in idolov

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi imel gostej?e in dalj?e lase, bi imel tudi jaz takole Korejsko frizuro; :prstgor:

 

http://www.24ur.com/kim-dzong-un-moskim-pr...ske-zenske.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno nas je ?e ve? z letali??em na glavi. :D

 

Uf, da bi Boss moral imeti kaj po Jan?evo, npr. frizuro, pomoje se mo?akar raj?i DREK ali URIN pi?e. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podjetni?tvo po Amsterdam-ski recepturi;

 

http://www.24ur.com/foto-poslovni-prostor-...n-konoplje.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.