Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Jp, v Ljubljani ga je kar fajn sipalo

 Ej,Bini,kaj so to pri vas v Celju naredili nek čuden rondo pri sejmišču.... Katastrofa... Sredi rondoja je stop znak ...

To krožno je še v gradnji in je zasilno odprto,ker je zadnjič bila strašna gužva zaradi zaprtja ! Drugače pa bo vredu krožišče.:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Bini napisal:

To krožno je še v gradnji in je zasilno odprto,ker je zadnjič bila strašna gužva zaradi zaprtja ! Drugače pa bo vredu krožišče.:prstgor:

A si videl če greš iz smeri bolnice in želiš zaviti (mislimda ) tretji izvoz ; levo? V neko industrijsko cono (IC),al kaj je tam? In imaš stop znak.... Sem prav debelo pogledal....

 

Torej imajo prednost vsi,ki pridejo iz smeri citycentra.... In če je tam kolona vozil,ki želi zaviti levo v to IC, zlahka blokirajo vsa vozila iz smeri bolnice...

 

Se mi zdi,da bi bilo bolje, če bi bilo zgolj enopasovno krožišče.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

A si videl če greš iz smeri bolnice in želiš zaviti (mislimda ) tretji izvoz ; levo? V neko industrijsko cono (IC),al kaj je tam? In imaš stop znak.... Sem prav debelo pogledal....

 

Torej imajo prednost vsi,ki pridejo iz smeri citycentra.... In če je tam kolona vozil,ki želi zaviti levo v to IC, zlahka blokirajo vsa vozila iz smeri bolnice...

 

Se mi zdi,da bi bilo bolje, če bi bilo zgolj enopasovno krožišče.

V tisto smer je Mercator center,Celjski stadion in dvorana Golovec za košarko in rokomet in samo tu pri krožišču je trgovina in malo naprej nekdanja Libela(tov.tehtnic)sedaj Inpos. Bomo videli kako bo na koncu,upam na dober konec.:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Boss napisal:

@Jest, kako lahk kej tazga objaviš, a ne vidiš da Alex pol čist živčn rata. Sej ga bo še fršlok.

 

Alex pomiri se ... vse je v redu, še vedno so tvoji gor.

Ne, se vedno samo smejem, ko kdo omenja, da bo burek koalicija kaj naredila.😂 Še ostali modeli  v teh opozicijskih strankah se verjetno sprašujejo, v kaj so se spustili. Kaj jim je bilo tega treba. 😅

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem pa bil danes v času potresa, službeno, ravno v nakupovalnem centru v Kp. In se je sesul del stropa v zgornjem nadstropju. Dobro, da so trgovine zaprte in ni bilo gor ljudi. 😬

IMG_20201229_123248.jpg

IMG_20201229_123301.jpg

IMG_20201229_123315.jpg

  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj lahko brez sramu napišeš, da je maršal naredil dobro, da je štacune zaprl. Vsaj petim šestim je tako v Kopru rešil življenje - podatki o ostalih rešenih iz drugih koncev Slovenije pa še prihajao. Zdaj Kahla in KULesarji nimajo več šans. Se pa po levičarskih KULoarjih govori, da je Twito nalašč pri Plenkoviču naročil potres, ker mu je podpora preveč padla.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vi pa vasa politika :D

take zadeve me bl skrbijo kot twito in koronca...

 

 

3a24ed1591a49e3d2de1.jpeg
WWW.GOOGLE.COM

V nekaterih citrusih odkrili presežene mejne vrednosti pesticidov

in... itd...

1289807.jpg
WWW.DNEVNIK.SI

Umiki živil s sezamom, ki vsebuje rakotvorno snov etilenoksid, se v Evropi in...

 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, če sem v pravi temi ali forumu,bom pa napisal v avtomobilskem žargonu; zamenjava Rolls Roys-a za Ferrarija,ker se je prvi pokvaril- crknil po 28 letih uporabe,čeprav je bil redno servisiran so ga izdala leta vsakodnevne uporabe! 😂😂😂

IMG_20210102_201003~2.jpg

IMG_20210102_170555~2.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ko že misliš, da si videl vse... to je poskus državnega udara.

 

188198b20cb6f04683a7_62504401.jpg?v=fb1d
WWW.24UR.COM

Ameriški kongres je začel potrjevanje izidov predsedniških volitev, na katerih je slavil Biden, ko so ameriško prestolnico zasedli Trumpovi...

 

In temu je maršal čestital in ga priznal kot predsednika. No ja, isti tiči skup letajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta Tramp mi je vedno bil antipatičen ,pred,med in po volitvah je pa poden od podna! Sploh ne razumem,da so eni udarjeni na njega,da naredijo kaj takega! Sem že parkrat bil v ZDA pa sem spoznal nekaj prijaznih in vljudnih ljudi,so pa malo nerazgledani geopolitično ampa vseeno dobri ljudje nasploh.👍Tako,da tole je res višek od Trumpa ! 😤

Ena fotka iz boljših časov!:prstgor:

DSC_0172.JPG

DSC_0178.JPG

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je FuManchu napisal:

Lepe denarce vlečejo nakateri. Pa še štrajkali bi:blink:

 

MNZ: Objavljene plače policistov vključujejo tudi vse dodatke - 24ur.com

Marsikaj bo sedaj prišlo ven. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ste pa pograbli kost in jo zdaj glodate. Take plače imajo zdaj, ko je cel kup dodatkov zarad korone, pa decembrskih poplačil nadur in podobno. A resno verjamete, da ima referentka v pisarni vsak mesec 2600 bruto plače in hišnik ter snežilka 1800 bruto?

 

Naj dajo plačo brez teh dodatkov recimo iz januarja ali februarja lani za primerjavo. Mislim, dajmo bit pošteni, ker tole so dali v javnost le zato, da obrnejo folk proti policajem, ker so se drznili stavkat. Stara šola tipa "skregaj in vladaj".

  • Všeč 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

Ampak ste pa pograbli kost in jo zdaj glodate. Take plače imajo zdaj, ko je cel kup dodatkov zarad korone, pa decembrskih poplačil nadur in podobno. A resno verjamete, da ima referentka v pisarni vsak mesec 2600 bruto plače in hišnik ter snežilka 1800 bruto?

 

Naj dajo plačo brez teh dodatkov recimo iz januarja ali februarja lani za primerjavo. Mislim, dajmo bit pošteni, ker tole so dali v javnost le zato, da obrnejo folk proti policajem, ker so se drznili stavkat. Stara šola tipa "skregaj in vladaj".

Točno to.... Tudi jaz imam zadnjih par mesecev tako plačo,da bi me marsikdo najraje odrl. Da pa je tu malo morje nadur , dodatkov... Tega pa noben ne vidi... Če pa je tako fajn, potem pa naj dajo ljudje prošnjo v policijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.