Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 6 minutami je Alex napisal:

Čakte malo, a ni podgana luštna živalca pa še zelo pametna je povrh. Mislim, da je napis  žalitev za te ljubke živalce. 🤔

Mogoče je imel avtor napisa v mislih pižmovko, pa se ni spomnil imena:D

  • Haha 1
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Janez007 napisal:

 

V Nemčiji je oblast v tridesetih letih prejšnjega stoletja začela s podganami naslavljati Žide. Vemo kam je šlo to naprej.

 

Sem kar žalosten glede nekaterih komentarjev tukaj, ker so lahko zelo žaljivi in pod nivojem.

Žal ja... veliko premalo je poznavanja zgodovine in kam določena dejanja vodijo. Če bi vsaj malo pogledali čez ograjo svojega vrtička bi videli, kaj se dogaja in če bi vsaj malo vključili empatijo ter pogledali iz oči nekoga, ki v tej situaciji recimo nima take sreče, da ima redno službo in dohodke. Vidijo samo tisto kar želijo videti, da pa se je drastično povečalo število odjemalcev na rdečem križu in karitasu so pa verjetno lažne novice. Da je število samomorov skokovito narastlo je tudi tabu tema in na SURS-u in NIJZ-ju frizirajo podatke ter jih skrivajo. 130% povečanje na leto 2019 pač ni glih stvar, ki bi bila v ponos komurkoli.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Ne mi niti omenjati šivilje, ker me takoj na wc pritisne. Vidiš, takrat smo res v prazno milijarde zmetali, pa ne ti ne jaz nimava nič od tega. Samo kredite plačujemo. Pa še vedno se vse valja po sodiščih. Čudno, ne?

😉

Verjamem, da ti gre na živce, ker nekdo s tako malo znanja vseeno zbere dovolj strokovnjakov, da preprečijo bankrot in s tem osmešijo velikega JJ-a. Podatki so znani in če se malo potrudiš boš videl koliko denarja smo vrgli stran od obresti kreditov, ki so naraščale z vsako abotno izjavo tako maršala kot raznih pajacev tipa Zakrajšek. Preračunaj si kaj pomeni samo 1% višje obresti, mi smo jih pa zaradi predolgih gobcev fasali skoraj 3%.

 

Če te zanima pa bančne dokapitalizacije in zakaj je do nje sploh prišlo, imaš pa kar nekaj dokumentarnega gradiva, kako se je v Sloveniji delal eksperiment s strani EU. Zato so bili pa tako nervozni, ko je policija zaplenila računalnik Boštjana Jazbeca. Ja tistega, ki je mislil, da bo s svojo servilnost dobil mesto v ECB-ju. Kar nekaj preiskav poteka v tej smeri, kako so prikazali luknjo, kot da bi v SLoveniji divjala vojna in da bi bile nepremičnine čisto razvrednotene.

 

Tole je recimo za pogledat pa odpret oči

4D.RTVSLO.SI

Podatkovno-preiskovalna skupina TVS pripravlja dva oddaji – dva dosjeja o bančni luknji. Po predvajanju drugega dosjeja bo takoj sledil...

 

4D.RTVSLO.SI

Podatkovno-preiskovalna skupina TVS pripravlja dva oddaji – dva dosjeja o bančni luknji. Po predvajanju drugega dosjeja bo takoj sledil...

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nič več prijatelja, nje:D

 

3be6082dca21324f189e69d6bcabb6fc.jpeg
NOVICE.SVET24.SI

Vsestranska umetnica Svetlana Makarovič je sporočila, da se zaradi torkovega dogajanja v nekdanji tovarni Rog odpoveduje nazivu častne...

 

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je FuManchu napisal:

Nič več prijatelja, nje:D

 

3be6082dca21324f189e69d6bcabb6fc.jpeg
NOVICE.SVET24.SI

Vsestranska umetnica Svetlana Makarovič je sporočila, da se zaradi torkovega dogajanja v nekdanji tovarni Rog odpoveduje nazivu častne...

 

Ne... je prestopila na drugo stran, baje. Bo vrnila tudi rdečo zvezdo iz protesta. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da noben levo naravnan medij ni poročal (vsaj ne, da bi jaz zasledil) o tem...:zvizga:

 

Huligani zaradi Roga razgrajali po Ljubljani. Jankovića varuje policija! Danes spet protesti! | Nova24TV

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je FuManchu napisal:

Zanimivo, da noben levo naravnan medij ni poročal (vsaj ne, da bi jaz zasledil) o tem...:zvizga:

 

Huligani zaradi Roga razgrajali po Ljubljani. Jankovića varuje policija! Danes spet protesti! | Nova24TV

 

Klasika. Res niti besede o tem. Je pa bila zato makarovička na nacionalki, kjer je rekla, da Ljubljana z rdečo zvezdo ni več njeno mesto. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je FuManchu napisal:

Zanimivo, da noben levo naravnan medij ni poročal (vsaj ne, da bi jaz zasledil) o tem...:zvizga:

 

Huligani zaradi Roga razgrajali po Ljubljani. Jankovića varuje policija! Danes spet protesti! | Nova24TV

Danes pri dnevniku ob 19.00 in je bilo rečeno,da jo bo vrnila Jankoviču😂

  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tale sanja? A kahla pa ni več v redu? 🤣

f74f30c33a6ab252e45a_62507148.jpg?v=6ac4
WWW.24UR.COM

Predsednica Socialnih demokratov Tanja Fajon je v odzivu na aktualno dogajanje...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je FuManchu napisal:

Pazi kaj objavljaš. Te bo marko 1991  prijavil organom foruma. 🤫

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

DIVJI ZAHOD v Celju???

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/tolpi-mladoletnikov-v-celju-ustrahujeta-obcane-in-unicujeta-lastnino.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Z M A J napisal:

Izjava policije ko pridejo se pa razbezijo. Kot taborniki so ne policaji. Ni cudno da folk vzame pravico v svoje roke ce policije sploh nimamo, bolse da bi vardo meli kot pa policijo. Ti starsi so pa tak zgodba za sebe. V nasih casih ce bi jaz nardil 0,0001% tega kar pise bi me foter dal za tepih v kopalnico. Ne pa danes deca so invalidi se pastete si neve odpret ce pa si jo ze nekak cudezno je pa celi krvavi zraven pol pa si tak neve na kruh namazat ker ga niso naucli noza v roki drzat ima pa 14let po moznosti. Ko gre na avtobus se zvecer zraven v garazo zapelje ker je pozabo dol stopit pol pa rajsi vec ni kr po njegovo je naslednja postaja Mars. Bolano kam smo prisli. Vsi samo pravice iscejo dolznosti pa ne. Jaooo lepo so mi tlak dvignili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem zelo :( zaradi tega dogodka, ker to je bila res prelepa koča na fantastični lokaciji :(

 

da8c809cc9b43ce9d52d_62522799.jpg?v=b26c
WWW.24UR.COM

V večernih urah je zagorela Mozirska koča na Golteh. Prvi so bili na kraju dogodka mozirski gasilci, skupaj je požar gasilo 84 gasilcev. Koča je...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.