Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jaz sem pa to cisto slucajno opazil sele v novicah. Stanujem v LJ, v 10. nadstropju kjer ponavadi cutim nek miniaturen potres 50km stran - tega pa sploh nisem cutil in me res preseneca. Na tej visini zmeraj cutimo najbolj in baje ga je veliko ljudi cutilo, jaz nic. Tudi moja, ki ima sluzbo v Bezigradu ni cutila. 


Weird.. 🤪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ga nisi čutil, ker ni šlo za horizontalno gibanje, ampak za vertikalno in v takih primerih se v stolpnicah čuti manj čim višje si. Če gre pa za horizontalno gibanje pa brez skrbi, da boš čutil. 😉

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Boss said:

Verjetno ga nisi čutil, ker ni šlo za horizontalno gibanje, ampak za vertikalno in v takih primerih se v stolpnicah čuti manj čim višje si. Če gre pa za horizontalno gibanje pa brez skrbi, da boš čutil. 😉

 

Verjetno to drzi. Kako pa pride do vertikalnega gibanja pravzaprav? A mora biti recimo zarisce precej globoko, da potem prevladujejo vertikalni valovi? Moral bi googlat... 


Zanimivo mi je bilo, da ljudje opisujejo nek zvok, kakor da je nekaj pocilo in se potem zatreslo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni tudi... tudi ce igrajo doma na lastnem igriscu za svoj gust :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej že izstopajo... to je tak fiasko. Fantkom ni jasno, da folk sicer je butnjen ampak, da bo pa 300 EUR na mesec dajal samo zato, da bo lahko po TV gledal več ali manj skos enake tekme istih nasprotnikov in ELClasico 15x v isti sezoni, je pa pač iluzija.

 

Chelsea je že okusil jezo navijačev in je že spisal odstopno izjavo... ostali sledijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je bila še policijska ura, so lajali, da je to krivica. Ko so jo ukinili, ni sedaj nikjer zvečer skoraj  nikogar zunaj. Ko so bili kafiči še zaprti, so lajali, da jih morajo nemudoma odpreti. Sedaj, ko so pri nas na obali odprti, kolega, ki ima kafič v najemu s teraso tarna, da razen prvega dne, ko je bilo kar nekaj ljudi, ima sedaj skoraj prazno. Ko se v moji  firmi ni še nihče cepil, so lajali, da so "oni" krivi, ker ni dovolj cepiva v državi. Da bi pa se takoj cepili... Sedaj, ko so dobili možnost, da se cepijo, sva se od 130 zaposlenih prijavila za cepljenje dva. Psi lajajo, karavana pa gre naprej... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex in kaj je s tem dokazano? Da je policijska ura bila čist brez veze, če imaš po določeni uri vse zaprto in to smo nekateri ves čas govorili. Ja ker se je  po tolkem času folk že navadil, da ne rabi lokalov in pri tem spo še take zmedene omejitve, da marsikomu sploh ni jasno a gre lahko v lokal, a mora imet PCR test, a mora bit cepljen, da se sme usest. Določen procent je še vedno presranih in so raje v svoji kleti kot pa da gredo na terasu lokala in jih lahko, po njihovo, okuži natakar. Pač več kot eno letno pranje mozga pusti posledice in trajalo bo še kar nekaj časa, da se normalizira ali pa tudi ne, ker Krek že grozi z novim porastom po prvomajskih. Tko da nič novega - maratonci tečemo še en krog.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Boss napisal:

@Alex in kaj je s tem dokazano? Da je policijska ura bila čist brez veze, če imaš po določeni uri vse zaprto in to smo nekateri ves čas govorili. Ja ker se je  po tolkem času folk že navadil, da ne rabi lokalov in pri tem spo še take zmedene omejitve, da marsikomu sploh ni jasno a gre lahko v lokal, a mora imet PCR test, a mora bit cepljen, da se sme usest. Določen procent je še vedno presranih in so raje v svoji kleti kot pa da gredo na terasu lokala in jih lahko, po njihovo, okuži natakar. Pač več kot eno letno pranje mozga pusti posledice in trajalo bo še kar nekaj časa, da se normalizira ali pa tudi ne, ker Krek že grozi z novim porastom po prvomajskih. Tko da nič novega - maratonci tečemo še en krog.

Mislim, da je folk v tem enem letu ugotovil, koliko stvari v življenju sploh ne potrebuješ, koliko stvari brez veze kupujemo, koliko je bilo zlaganega blišča, koliko je v bistvu psihičev okoli nas. Sem prav poslušal skupino delavcev ob avtomatu za kavo, ko so debatirali, kako so jih je v bistvu nategovali s cenami kapučinov kafiču kjer je kapučino 1,80€ oni pa ga na avtomatu dobijo po 30 centov. In da naj si ga kar sami pijejo. 

Ja, nič ne bo več kot je bilo. Za nekaj je pa ta pandemija vseeno bila dobra in poučna. 

Marsikdo je spoznal, kdo je v resnici kdo. Maske so padle in razkrile ljudsko bedo, egoizem, naivnost in nevednost. Ko sem bil sedaj par dni brez telefona (računalnika itak nimam) pa še televizije skorajda nisem gledal, sem ugotovil, kako je lahko lepo in v izi vse skupaj. 

... ko par dni ne gledaš  nabijanja.🙂

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noro, kaj se grejo.... pa če to ni spodbujanje nestrpnosti in stigmatizacija moških pol ne vem kaj je.

 

ef6d6ff2848d90a7b7fb_62548746.jpg?v=297a
WWW.24UR.COM

Na ljubljanskih ulicah razburja plakat nevladnih organizacij, katerega namen naj bi bil opozarjati na porast nasilja v obdobju pandemije. A...

 

Se pravi lahko dam  jaz plakat z naslovom ženske so kurbe. Kakšna res je ampak sigurno pa ne vse in to velja tudi za očete. Se najde ja kakšen neandertalski idiot, sam da pa takole vse očete v isto kategorijo nasilnežev in vse moške v isto kategorijo posiljevalcev. To je pa počasi res že preveč.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Noro, kaj se grejo.... pa če to ni spodbujanje nestrpnosti in stigmatizacija moških pol ne vem kaj je.

 

ef6d6ff2848d90a7b7fb_62548746.jpg?v=297a
WWW.24UR.COM

Na ljubljanskih ulicah razburja plakat nevladnih organizacij, katerega namen naj bi bil opozarjati na porast nasilja v obdobju pandemije. A...

 

Se pravi lahko dam  jaz plakat z naslovom ženske so kurbe. Kakšna res je ampak sigurno pa ne vse in to velja tudi za očete. Se najde ja kakšen neandertalski idiot, sam da pa takole vse očete v isto kategorijo nasilnežev in vse moške v isto kategorijo posiljevalcev. To je pa počasi res že preveč.

Res je. Tej nevladniki si pa res preveč dovolijo.Potem bodo pa jokali, da jih nobeden ne razume in podpira. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, sem videl ta plakat kakšen teden nazaj in me je takoj  zmotil. Potem pa videl, da je zdaj cela gonja proti njemu... Baje ga bodo spreminili, če ga že niso. In čez pol leta spet izdali kakšno tako neumnost. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma tole so feministke skup spacale, saj sovražijo moške in očete. Pač za njih je očetovska figura čist precenjena in so prepričane, da edino vzgojo zna podajat mama pol se pa čudijo, kako so mladeniči vsi preveč poženščeni. In zato jih pol še bolj sovražijo - začaran krog.

 

Govort, da se je zgodila napaka je pa napad na zdravo pamet vseh - tukaj ni napake in je to njihov način razmišljanja, ki sicer javno kriči o neenakopravnosti med spoloma, v obisti pa si ne želi enakopravnosti ampak prevlade in doseči, da so pravice žensk nad moškimi oziroma moške spravit v podrejen in zaničevan položaj. Sreča, da tega ni v večini, ker bi lahko imeli spopad med spoloma.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Ma tole so feministke skup spacale, saj sovražijo moške in očete. Pač za njih je očetovska figura čist precenjena in so prepričane, da edino vzgojo zna podajat mama pol se pa čudijo, kako so mladeniči vsi preveč poženščeni. In zato jih pol še bolj sovražijo - začaran krog.

 

Govort, da se je zgodila napaka je pa napad na zdravo pamet vseh - tukaj ni napake in je to njihov način razmišljanja, ki sicer javno kriči o neenakopravnosti med spoloma, v obisti pa si ne želi enakopravnosti ampak prevlade in doseči, da so pravice žensk nad moškimi oziroma moške spravit v podrejen in zaničevan položaj. Sreča, da tega ni v večini, ker bi lahko imeli spopad med spoloma.

Hm, ne vem... Ne poznam teh stvari. Zagovarjam da otrok potrebuje tako materin način vzgoje, kot tudi očetovega. 

 

Ne rečem, da so namenoma naredili to s plakatom, ampak jebemu da bi morali pogledati zadevo preden jo dajo na ceste. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ni namenoma ampak to avtomatsko pride, če tako razmišljaš in če imaš blazno pomanjkanje empatije, da ne vidiš da žališ vse očete, ki so skrbni in bi dali vse za svoje otroke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Seveda ni namenoma ampak to avtomatsko pride, če tako razmišljaš in če imaš blazno pomanjkanje empatije, da ne vidiš da žališ vse očete, ki so skrbni in bi dali vse za svoje otroke.

Hkrati pa zavestno pogledajo stran od vseh pizd (sem hotel napisati "prasic", ampak žival ne dela tega), ki konkretno maltretirajo otroka. Smo imeli tudi v Sloveniji kar nekaj odmevnih primerov, od katerih se ne sme pogledati stran. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Nejc1986 napisal:

Hkrati pa zavestno pogledajo stran od vseh pizd (sem hotel napisati "prasic", ampak žival ne dela tega), ki konkretno maltretirajo otroka. Smo imeli tudi v Sloveniji kar nekaj odmevnih primerov, od katerih se ne sme pogledati stran. 

Kaj pa mamice, ki zapustijo tudi po tri otroke in gredo z kakim mlajšim žrebcem novim dogodivščinam naproti. In otroke potem vzgaja očka sam... ali, če ima srečo, očka dobi novo partnerico,ki ima po možnosti od prej že kakega otroka. In skupaj dobita še kakega. Pa to ni pretiravanje. Poznam kar dva takšna primera, kjer imata skupaj pet otrok, drugi par pa celo šest. 

Ena mamica je hotela priti, ko se je romanca z žrebcem  končala, nazaj, a je dobila kajlo in sedaj se utaplja v omami alkohola. Druga pa jih sploh ne šmirgla. Ne razumem, kako lahko sploh mame to naredijo? Še samice vseh  živali se borijo, tudi do smrti, za svoje mladiče. 🙄

  • Všeč 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Kaj pa mamice, ki zapustijo tudi po tri otroke in gredo z kakim mlajšim žrebcem novim dogodivščinam naproti. In otroke potem vzgaja očka sam... ali, če ima srečo, očka dobi novo partnerico,ki ima po možnosti od prej že kakega otroka. In skupaj dobita še kakega. Pa to ni pretiravanje. Poznam kar dva takšna primera, kjer imata skupaj pet otrok, drugi par pa celo šest. 

Ena mamica je hotela priti, ko se je romanca z žrebcem  končala, nazaj, a je dobila kajlo in sedaj se utaplja v omami alkohola. Druga pa jih sploh ne šmirgla. Ne razumem, kako lahko sploh mame to naredijo? Še samice vseh  živali se borijo, tudi do smrti, za svoje mladiče. 🙄

Jp, se strinjam. Najbolj žleht oseba kar sem jo uspel spoznati v 35ih letih je ženskega spola (pa poznam veliko ljudi) . Oseba, ki bi ji bilo potrebno prepovedati imeti kakršnokoli živo bitje.

 

Jaz imam sicer srečo, da sem odraščal v urejenih razmerah in s staršema, ki si ju vsak lahko samo želi, ampak poznam ogromno oseb, ki niso imele te sreče. In daleč, daleč od tega, da bi jim otroštvo zagrenili zgolj in samo očetje. Tu ni pravil. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.