Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 8 minutami je Boss napisal:

Isti kurac kot Twitovi verniki, ki bi pa vse kar sploh še imamo po možnosti prodali/šenkali. Jebat ga Orban je izstavil račun za vso pomoč in zdaj bo treba njemu in njegovim oligarhom vračat. Banke, energetika, mediji, transportne povezave se selijo v madžarske roke k Orbanu in njegovemu krogu. Kdor tega ne vidi je slep al pa tolk zaslepljen.

Vse pri nas  je že več ali manj v lasti tujcev. Večino  so prodali ta levi nekaj ta drugi. Meni je prav vseeno, v kateri lasti je firma, pri kateri sem zaposlen, važno je, da je redna in dobra plača in vse ostalo,kar mora bit. Kaj pa imamo od tega, da je v državni lasti, če dela z izgubo. Zakaj pa se ne najde kak slovenski kupec, pa da ostane vse slovensko? E, to pa ne. Ne bi vlagali svojega denarja, lažje je s tujim...mlatit po koprivah. 🤗

pred 28 minutami je Boss napisal:

To je res dobra zadeva in jo praktično uporabljam od začetka, ko so jo naredili. Sploh v epidemiji je super, ko si gledal tisto vrsto pred pumpo, ko so čakali kot ovce pred striženjem, da so jih enega in enega not spuščali. Jaz pa natankam 2x kliknem za potrditev in odpeljem - za nepoučene v tisti koloni pred vrati je zgledalo, kot da kradem, ko so me spremljali z jeznimi pogledi. 🤣

Meni je pa tole kr neki. Manj, kot je teh aplikacij, boljše stojim. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Alex napisal:

Meni je pa tole kr neki. Manj, kot je teh aplikacij, boljše stojim. 😉

A pol si bil ti tud eden od čakajočih v tisti vrsti. Aja seveda na OMV-ju ni vrst - tam ti še kavico ven prinesejo. 😜

 

Ok, sej se hecam... tele aplikacije so res namenjene za nas bolj neizobražene in nerazgledane. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi uporabljam tole aplikacijo… Sicer mi ni jasno, zakaj potrebujejo dve oz.  celo tri aplikacije, ker bi lahko vse zdruzili v eni… Na zacetku je bila aplikacija Moj Petrol… kasneje so izdelali aplikacijo Na poti… ki je dobilvala vse vec funkcionalnosti aplikacije Moj Petrol… ne pa vseh… Za placevanje s telefonom imajo pa se tretjo… mBills… Vse te funkcionalnosti bi lahko bile podprte z eno aplikacijo… Po drugi strani ima pa recimo OMV tudi aplikacijo… ampak je popolnoma neuporabna ;)… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In potem eni govorite o tem, da ne bi bi radi nadzirani. Kmalu bo aplikacija za kupit kavo, pa aplikacija za it na wc, pa aplikacija za sexat. In potem je problematični kovid sledilnik. 🤣🤣

pred 9 minutami je Boss napisal:

A pol si bil ti tud eden od čakajočih v tisti vrsti. Aja seveda na OMV-ju ni vrst - tam ti še kavico ven prinesejo. 😜

 

Ok, sej se hecam... tele aplikacije so res namenjene za nas bolj neizobražene in nerazgledane. :hudicek:

Jaz na OMV še nikoli nisem čakal pred vrati, da bi šel plačat noter. Sicer pa zadnje čase zelo malo uporabljam vse plačilne kartice. Keš je le keš. 

Le, ko je res nujno pride v poštev. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aplikacijo kovid sledilnik nismo uporabljali, ker je butasta in popolnoma neuporabna. Ni mi jasno, da tega nekateri niste porajtali.

 

To da na OMV-ju pa ni vrst je pa malo čudno -  a nimajo dovolj strank oziroma so goriva slaba pa gre folk raj v vrsto čakat na Petrol?

 

A ti pa čedalje bolj keš uporabljaš - česa je pa tebe strah? Da ti bodo kartico "posilili" in pobrali tistih zadnjih 300 evrov z nje? Ja tud na FB-ju pravijo, da ti s karticami lahko sledijo vsepovsod in da je boljš keš met, ker si pol bolj inkognito. :nevem: Verjetno majo kr prav.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz denarnice ponavadi nimam niti s seboj... ce pa ze je... je pa v njej ponavadi zelo malo denarja :) ... In nisem paranoik, da bi se bal vsake novotarije... prej obratno ... :) ... 

 

 

Mimogrede... denar je lahko zelo umazan...ampak v pravem pomenu besede... in je konec koncev tudi eden izmed nacinov za sirjenje raznih virusov in prenos bakterij... pa si lahko sedemnajstkrat cepljen 😂🤣... Res pa je, da ti tezje sledijo, ce operiras samo z gotovino ... Ampak tega se najbolj bojijo tisti, ki imajo kaj za bregom :) 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na OMV, vsaj na obali, hodi večina Primorcev tankat. In ker jih je obilica se folk porazdeli lepo, tako, da lepo vedno prideš kot človek brez gužvanja, plačaš s kešom in greš. Pa še srečen si lahko, ker veš, da si tankal dobro gorivo. Zadnjič na našem srečanju sem imel eno oko vedno na armaturki, da se ne bi prižgala kaka opozorilna lučka zaradi slabega goriva. Dotankali smo namreč na Petrolovi črpalki. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Zadnjič na našem srečanju sem imel eno oko vedno na armaturki, da se ne bi prižgala kaka opozorilna lučka zaradi slabega goriva. Dotankali smo namreč na Petrolovi črpalki. 😬


In si ugotovil, da ni bilo nic… in je to, da ima Petrol tako grozno slabo gorivo samo v tvojem prepricanju ;)

 

Se celo proabo pravis, da si imel rekordno nizko 😅

 

187176188_825680021401865_34986980521901
WWW.FACEBOOK.COM

[Q MAAAAAX] Z novo generacijo visokokakovostnih goriv Q Max naredite veeeeeč kilometrov, s tehnologijo Dual Action pa poskrbite za daaaljše delovanje...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Jest napisal:


In si ugotovil, da ni bilo nic… in je to, da ima Petrol tako grozno slabo gorivo samo v tvojem prepricanju ;)

V bistvu je bila poraba malo višja, kot bi lahko bila. Ampak naj bo, enkrat toliko ne bo, upam, kaj hujšega za motor in dpf filter. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

V bistvu je bila poraba malo višja, kot bi lahko bila. Ampak naj bo, enkrat toliko ne bo, upam, kaj hujšega za motor in dpf filter. 😉


Si ze pozabil, kaj si napisal pred nekaj dnevi 🤪

 

image.thumb.png.702eabdbe43505eb80a85e448e37b3e7.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Jest napisal:


Si ze pozabil, kaj si napisal pred nekaj dnevi 🤪

 

image.thumb.png.702eabdbe43505eb80a85e448e37b3e7.png

Ja, res je. Kakšna bi bila šele z omv? Bi mislili vsi, da imamo električne kosilnice(beri avte). 🤪

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Alex napisal:

Sicer pa zadnje čase zelo malo uporabljam vse plačilne kartice. Keš je le keš. 

Le, ko je res nujno pride v poštev. 😉

No tule se pa strinjava. Tudi jaz pravim, da je keš keš. Nobenega profiliranja glede na nakupe in ciljanih oglasov...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Shrek napisal:

Kakor koli že, mi je že petrolova rdeča barva odbijajoča. OMV in MOL imata pa prijazno zeleno barvo... 

A, zato me Petrol odbija. Nekaj mi ni štimalo sedaj pa vem kaj je narobe. Barva. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

A, zato me Petrol odbija. Nekaj mi ni štimalo sedaj pa vem kaj je narobe. Barva. 😉

 

Ravno zato ni logicno, da te odbija... ce pa ti je rdeca barva tako vsec :)

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Jest napisal:

 

Ravno zato ni logicno, da te odbija... ce pa ti je rdeca barva tako vsec :)

Samo na avtu. Vse ostalo je - no go. Vse prevečkrat zlorabljena, drugače lepa barva za razne grdobije. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BOSS, za tvojo informacijo, nas je Evropa (in svetovni koncerni) že dolgo tega nazaj, porinila v roke Madžarskim podjetjem poslovnim enotam in vsi, ki sedaj nismo več deležni Nemškega suporta od matice, ampak ga dobivamo iz Madžarske klejemo to hunsko mentaliteto vsak dan. 

 

Isto se dogaja v večini firm, ki so padla pod ta sistem.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brazilci: kavbojci in indijanci

 

5d46965815_61891006.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

Novomeški, črnomaljski in metliški policisti preiskujejo torkovo streljanje v Lokvah. Po besedah predstavnika PU Novo mesto Roberta Perca se je okoli osme ure zvečer skozi vas peljal kombi, ki ga je vozil 32-letnik, v...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je mazdaman napisal:

BOSS, za tvojo informacijo, nas je Evropa (in svetovni koncerni) že dolgo tega nazaj, porinila v roke Madžarskim podjetjem poslovnim enotam in vsi, ki sedaj nismo več deležni Nemškega suporta od matice, ampak ga dobivamo iz Madžarske klejemo to hunsko mentaliteto vsak dan. 

 

Isto se dogaja v večini firm, ki so padla pod ta sistem.

 

Sej, ampak enim so pa Madžari full všeč. Ne vem kaj Aleks vidi na njih, ampak men je tole strašljivo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

 

Sej, ampak enim so pa Madžari full všeč. Ne vem kaj Aleks vidi na njih, ampak men je tole strašljivo.

Isti šnoren, ali so lastniki Madžari, Čehi, Nemci ali Palestinci. Če stvar laufa, mi dol visi, kdo je lastnik. To so bolj strašenja nacionalke in pop tv, ki itak ne vedo, za kaj se gre. Kar nekaj po čez streljajo. Večkrat se zdi, da pobirajo komentarje na FB. 🤪 Avstrijci so prodali svojo firmo Madžarom. Kaj ima tu naša država veze, mi ni jasno. 🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi prebral post od @mazdaman ker verjetno on to vidi iz prve roke. In ne ni isti šmoren kdo je lastnik, ker eni niti osnov ekonomije in biznisa ne obvladajo, imajo le denar, ki pa ga niso zaslužili s svojo podjetniško žilico ampak le s tem, ker so poznali prave ljudi. In to so Orbanovi oligarhi.

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

A, zato me Petrol odbija. Nekaj mi ni štimalo sedaj pa vem kaj je narobe. Barva. 😉

Točno tako, ne more biti kar ena pumpa tam nekje iste barve kot tvoja Mazda..... ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Boss napisal:

Nisi prebral post od @mazdaman ker verjetno on to vidi iz prve roke. In ne ni isti šmoren kdo je lastnik, ker eni niti osnov ekonomije in biznisa ne obvladajo, imajo le denar, ki pa ga niso zaslužili s svojo podjetniško žilico ampak le s tem, ker so poznali prave ljudi. In to so Orbanovi oligarhi.

Kakšna razlika pa je, če bi to kupil kak rdeč direktor z foruma 21 z vprašljivim izvorom denarja. Prvo leto izguba, drugo še večja, nato bi sledilo vprašanje na državo za denarno, nepovratno pomoč, nato zopet izguba, razprodaja za enega črnega enega belega. In bi zopet doživeli  monopol Petrola, kot v bivši propadli državi, ki je že v preteklosti s pomočjo politike uspešno pregnal tuje vlagatelje, ki so hoteli postaviti veliko število benzinskih servisov po vsej Sloveniji. Tako bi imeli pravo konkurenco ne pa neko dogovorno ekonomijo. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.