Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Nisem za nasilje ampak potrebno je vedet kaj se sme in kaj se ne sme... 🤔

Zamislimo si kaj bi bilo, da bi policija nabrcala izgrednico, ki je čečkala povsod.(novica dneva) Tako jih je pa dobil tisti, ki je skrbel za red, luda kuča.... :wub:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Nisem za nasilje ampak potrebno je vedet kaj se sme in kaj se ne sme... 🤔

Zamislimo si kaj bi bilo, da bi policija nabrcala izgrednico, ki je čečkala povsod.(novica dneva) Tako jih je pa dobil tisti, ki je skrbel za red, luda kuča.... :wub:

Najbolj žalostno je pa to, da so vodilni (vlada) tiho. Ponavadi takoj lajajo, ko niso njihovi simpatizerji v igri. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem zakaj ste eni mnenja, da morajo bit za vse krivi levi, pa desni, pa rdeci in crni, zeleni in modri pa politika… pa vlada…

 

Pac nekateri ljudje niso cisto normalni ali pa so samo drugacni… ampak to se ne pomeni, da so sploh politicno opredeljeni… ce pa ze, pa ni nujno, da so ravno od “tadrugih” … ;) … 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Jest napisal:

Nevem zakaj ste eni mnenja, da morajo bit za vse krivi levi, pa desni, pa rdeci in crni, zeleni in modri pa politika… pa vlada…

 

Pac nekateri ljudje niso cisto normalni ali pa so samo drugacni… ampak to se ne pomeni, da so sploh politicno opredeljeni… ce pa ze, pa ni nujno, da so ravno od “tadrugih” … ;) … 

Mislim popolnoma enako, red za VSE! 👍

A žal to ni mogoče.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Jest napisal:

Nevem zakaj ste eni mnenja, da morajo bit za vse krivi levi, pa desni, pa rdeci in crni, zeleni in modri pa politika… pa vlada…

 

Pac nekateri ljudje niso cisto normalni ali pa so samo drugacni… ampak to se ne pomeni, da so sploh politicno opredeljeni… ce pa ze, pa ni nujno, da so ravno od “tadrugih” … ;) … 

Se strinjam, da naj to velja za vse enako. A na živce mi gre, ko sedaj fafajonka in holob ne muknesta niti besede, ko dobro vesta, da so njihovi petkovi kolesarji krivi. A ko menita, da je kriva druga stran, pa lajata takoj na državni tv. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Alex napisal:

Se strinjam, da naj to velja za vse enako. A na živce mi gre, ko sedaj fafajonka in holob ne muknesta niti besede, ko dobro vesta, da so njihovi petkovi kolesarji krivi. A ko menita, da je kriva druga stran, pa lajata takoj na državni tv. 

 

 

Kako ves, da so ravno petkovi kolesarji? Si bil zuraven in so to tvoji kolegi..??? :D  Drugace tezko trdis to... razen, ker se ti pac fajn zdi ... da povsod zraven mesas politiko... Ali eno res mislite, da se mora vlada ukvarjato z vsemi traparijami? 

 

Prevec FB res skodi :P

 

Nekaoo podobno bi bilo, da bi nekdo trdil, da zato ker je nek rocker umrl zaradi prevelike doze, da to pomeni, da so vsi rokerji mamilasi. Lahko to potrdis?  :P 

 

Na Metelkovi se zbirajo raznorazni osebki, ki jih boli "K" za politiko ... So pac "umetniki" in "kulturniki" ... nekateri bolj, drugi manj ... (narekovaji so z razlogom) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Jest napisal:

Nekaoo podobno bi bilo, da bi nekdo trdil, da zato ker je nek rocker umrl zaradi prevelike doze, da to pomeni, da so vsi rokerji mamilasi. Lahko to potrdis?  :P 

 

Nekako sem nekaj podobnega pomislil tudi sam. Mislim, to, da so vsi rokerji mamilaši. Vsaj kolikor jih poznam, mi dostikrat delujejo, kot da so pod dozo...

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

 

 

Kako ves, da so ravno petkovi kolesarji? Si bil zuraven in so to tvoji kolegi..??? :D  Drugace tezko trdis to... razen, ker se ti pac fajn zdi ... da povsod zraven mesas politiko... Ali eno res mislite, da se mora vlada ukvarjato z vsemi traparijami? 

 

Prevec FB res skodi :P

 

Nekaoo podobno bi bilo, da bi nekdo trdil, da zato ker je nek rocker umrl zaradi prevelike doze, da to pomeni, da so vsi rokerji mamilasi. Lahko to potrdis?  :P 

 

Na Metelkovi se zbirajo raznorazni osebki, ki jih boli "K" za politiko ... So pac "umetniki" in "kulturniki" ... nekateri bolj, drugi manj ... (narekovaji so z razlogom) ... 

Ne vem a jih ti zagovarjaš, ker so "tvoji"? 😉

pred 44 minutami je Slivka napisal:

 

Nekako sem nekaj podobnega pomislil tudi sam. Mislim, to, da so vsi rokerji mamilaši. Vsaj kolikor jih poznam, mi dostikrat delujejo, kot da so pod dozo...

Drži se raje svoje lopate in njive. 😉 Nekatere stvari so prezahtevne za hribovce. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

A, ko je imel čelavi iste fore, ti ni šlo na živce?

Pa to, da so petkovi kolesarji tu, je spet ena zabloda nastala v tvoji glavi.

Ne, čisto dokazano, da so to petkovi fičfiriči in btezdelneži. Pa kdo normalen se bo udeleževal takih zablojenih shodov. Se ve, kdo je uničeval našo lastnino in koga so upravičeno zalivali z vodnimi topovi, da semi malo ohladijo glave. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

Ne vem a jih ti zagovarjaš, ker so "tvoji"? 😉

Drži se raje svoje lopate in njive. 😉 Nekatere stvari so prezahtevne za hribovce. 


Koga zagovarjam? Moji??? Dej nehi bluzit… Si ze zacel s svojim zaljenjem vsepovprek…

 

Glede na to, da nisi odgovoril na moje vprasanje, sklepam, da torej drzi… ;) 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Jest napisal:


Koga zagovarjam? Moji??? Dej nehi bluzit… Si ze zacel s svojim zaljenjem vsepovprek…

 

Glede na to, da nisi odgovoril na moje vprasanje, sklepam, da torej drzi… ;) 

 

Seveda vedno zagovarjaš lenobe od levakov. Poglej si samo sedanjo nesposobno vlado. Vse bodo spravili v rit. Še dovro, da "se je odstavil" Loredan, da ne naredi še večjega stanja v zdravstvu. Sicer sem jim pa napovedal kratek rok trajanja vsi normalni imajo te vlade že poln kufer. No, mogoče edino kaka opica iz Afrike ne. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nic niso boljsi ali slabsi, kot druge vlade… Sicer pa mi dol visi za to kurcevo politiko… Ti ko si pa izgleda zagrizen Jansist pa kar se trobis dalje… in nekaj sanjaris, kaj bi bilo, ce bi bilo… 

 

In ce ze bodo, ne bodo spravil “nas” (kogarkoli si ze mislil s tem) ampak tudi “vas” … Od zadnje Janseve vladavine nekateri zelo radi predalckate ljudi na “vase” in “nase”… rdece in zelene, leve in desne… Imam obcutek, kot da ne zivimo v isti drzavi… ali celo na istem planetu… Morajo biti zelo mocne te mamile, da pises take bedarije… Ali pa je mogoce tableta popustila ;) 

 

Aja… se vedno ne vem, kje vidis, da koga zagovarjam… Samo sprasujem se, kako se lahko nekdo z leti tako zelo spremeni… Pred korono nas vecina sploh ni vedela, da je na forumu tudi kaksen Alex… 

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Z M A J napisal:

Sedaj se pojavljajo na netu razne skupine "strokovnjakov" (prej so obvladovali korono, pa 5G...), ki so strokovno ugotovili, da nas Američani po vsem videnem, sedaj j****o še z vremenom. 

Se pravi, da nam svoje tornado z veliko točo v velikosti melon  zastonj izvažajo v Evropo. 

Ko misliš, da si prebral največje neumnosti, te vedno znova in znova tej modeli  presenetijo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.