Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Brane napisal:

Je on , ma kaj delaš za FBI? Po moje si me odkril po drvih? Lep pozdrav Brane-tornado

Ne, FBI ne bi ugotovil. 😃 Malo se poveže informacije, ki jih puščamo na spletu ... 

 

Koliko je mehanikov na vašem koncu zrelih srednjih let, ki bi bili povezani z nekoč prodajano M6 na vašem koncu, pa se ime začne z Bran...? 😃 

 

Kako sanacija, veliko škode? Zavarovano?

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Hmm ja... mogoče bi bilo bolje, da sploh ne bi štartal. Poba je res izmučen in bo treba en daljši premor narest.

So rekli mu ta postavitev steze niti malo ne ustreza in če bo med 10, da bo super.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex je omenjal čevapčiče v Portorožu in že takoj naval turistov;

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zaseden-vsak-centimeter-obale-kot-v-casu-stare-slave-naj-traja-cimdlje.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Z M A J napisal:

Alex je omenjal čevapčiče v Portorožu in že takoj naval turistov;

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zaseden-vsak-centimeter-obale-kot-v-casu-stare-slave-naj-traja-cimdlje.html

 

Po moje je taka gneča, ker imajo res dobre čevape.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Po moje je taka gneča, ker imajo res dobre čevape.

Potem pa ni čudno, ko slišiš švabe sredi Portoroža:" Ja, dieses typisch slowenische gericht - ćevapičiči ist wirklich gut". 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je narobe s cevapcici in burekom? Fina gospoda ima verjetno raje skoljke, hobotnice, jastoge in kaviar... navadni ljudje pa raje dobre cevape ali burek :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:

In kaj je narobe s cevapcici in burekom? Fina gospoda ima verjetno raje skoljke, hobotnice, jastoge in kaviar... navadni ljudje pa raje dobre cevape ali burek :D ... 

 

Hja, kaj pa veš... mogoče si premalo časa lastiš premijsko Mazdo in si samo še trenutek stran, ko boš začel vihati nos nad čevapi in burekom. 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, hvala kurcu (beri; končno nekaj razuma in sodelovanja)!

 

WWW.RTVSLO.SI

Premier Robert Golob se je sešel s predsedniki parlamentarnih strank, s katerimi je razpravljal o ukrepih za...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bliskanje sem včeraj z Bleda gledal, ne toliko intenzivno kot na fotki, ampak vseeno nisem verjel, da je toliko daleč.

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/nevihtna-predstava-nad-gradcem-tudi-film-vojna-svetov-se-zacne-tako.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Vem, da nisem nič kriv ampak občutek je pa en tak mešan, da ne rečem rahlo neprijeten. Gre pa za ta današnji dogodek.

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/zagorel-gospodarski-objekt-v-zavrhu-pod-smarno-goro.html

 

Da objasnim:

Danes sem imel frej dan in padla je odločitev za vzpon s kolesom na Šmarno goro. Kdor pozna Šmarno ve, da gor pelje samo ena ozka makedamska cesta (vse ostalo so pešpoti) in to glej ga zlomka ravno iz Zavrha.

 

To je kraj, kjer sem danes bil prvič v življenju in ravno danes je zagorelo in skoraj ob istem času, ko sem šel mimo te kmetije 😬 in to 2x - gor pa dol seveda dol.

Da je slab občutek še večji sem na poti navzgor peljal ob parkirišču zloglasnega lokala Lipa in v oči mi je padla ravno ta ogromna streha hleva skoraj popolnoma pokrita s paneli verjetno tam nekje 50-60kW moči. Že dolgo na nekem običajnem objektu nisem videl toliko panelov. Ja vem, prešinila me je misel, le kaj polni s tako močjo in upam, da ima dobro narejeno, ker... hmmmm, ja elektrika, napeljave, baterije. 😲

 

Ok misli so mi hitro ušle drugam, ker je točno ta kmet ravno zaprl cesto, da je spravljal krave iz ogromnega travnika pod kmetijo preko ceste proti hlevu. Ja zaprl jo je tako, da je potegnil dve traki električnega pastirja pravokotno preko ceste. Seveda se ustavim si ogledujem "povorko" krav in se zabavam, kako jih je kmet spodbujal z besedami "dejmo punce, dejmo". Minuta, dve in je mel krave čez ter je odprl cesto in se mi tudi opravičil za čakanje.

 

Malo čez 12 sem bil na vrhu Šmarne gore. Ker nisem glih fotogeničen imam samo eno slikco za dokaz.

 

image.png

Ko se vračam mimo kmetije je bila ura nekje okoli 12:45 in ko sem se peljal po kolesarskoi proti Medvodam malo pred novim kolesarskim mostom se je začela kakofonija siren. Gasilci iz vseh koncev in krajev so brzeli proti Zavrhu malo po 13 uri.

 

Šele doma sem potem ugotovil kaj se je tam dogajalo, da hmm ja, kako naj rečem, ampak prišla mi je spet na misel tista zgodba z Velenjskim požigalcem. Sej veste kako gre, kupu sem bicikel za tri jurje (dejansko) sem pa tja, s sabo imam torbo, kjer je notri neki trdga (orodje in tlačilka), ok sicer živčen nisem bil sem se pa zašvicu full.:nevem:

 

In da so naključja še večja in občutek slabši je ravno tam v bližini (šel tudi pogledat) tudi tista nesrečna brv čez Savo, ki sem jo skritiziral zaradi klastrofobičnosti pa jo je nato točno teden kasneje odnesla narastla reka.

 

Ne verjamem v ezoteriko, ampak... ?zmeden?

 

 

  • Všeč 1
  • Začuden 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, kaj pa takrat ko si g. Slivki načaral spomladi meter snega in te je z lopato ustrahoval??? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se tiče take sončne ele. Vsa proizvedena energija gre v omrežje in je izključno za prodajo el. energije. Ta nima baterij....

O vzroku požara se da debatirati.... ma za to so druge inštitucije. Je pa res, da kar nekaj SE je zagorelo. In po mojem razmišljanju se bo še to dogajalo. Posebno zdaj vse svrti "monterjev" vgrajuje panele, povezuje, stiska konektorje..... DC je zaj****. Napetosti so visoke, obloki veliki in katastrofa hitro lahko rata.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr @Boss, tega je ze vec kot 15 let … ;)

 

Kaj ti bo torba, če maš kolo? 😅

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.