Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Torej je zdravstvo po tvoje mrtvo? In pokopala ga je sedanja vlada? Zdravstvo je na psu ze precej let ... in iluzorno je pricakovati, da se bo pa sedaj resilo cez noc.... Ampak najlazje je jokat in kazat s prstom na trenutno vlado, ker ti tako pase ... Prejsnja je pa naredila kaj? Nič.

 

Obenem pa dodatno sam placujes zato da tistim, ki si tega ne more privosciti, odskrtnes vrsto v tem istem zdravstvu ... :P

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Torej je zdravstvo po tvoje mrtvo? In pokopala ga je sedanja vlada? Zdravstvo je na psu ze precej let ... in iluzorno je pricakovati, da se bo pa sedaj resilo cez noc.... Ampak najlazje je jokat in kazat s prstom na trenutno vlado, ker ti tako pase ... Prejsnja je pa naredila kaj? Nič.

 

Obenem pa dodatno sam placujes zato da tistim, ki si tega ne more privosciti, odskrtnes vrsto v tem istem zdravstvu ... :P

Skrbim predvsem za svoje zdravje, ker očitno tej pajaci ne bodo naredili nič. Ali še manj kot nič. Tega, da poskrbi najprej zase, sem se naučil v zadnjih treh letih.😉 Eni si bomo tako plačevali samoplačniške preglede, drugi se bodo obrnili na FB doktorje. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je ignacij napisal:

Meni precej nenavadno, res me zanima razplet tega.

 

Mene pa čist nič, ker Prigožin je šele fuknjen. Tole je akcija iz obupa, ker očitno so mu šteti dnevi in je zadnji poskus, da z vojaškim udarom prevrne Putina. Če mu ne rata je mrtev, še pa slučajno ja, je pa prvi na listi za dokončni odstrel Šojgu. Kaj mata tedva med sabo je pa divje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah nič je že konc. Tole je blo kr neki, le kakšen deal al pa predstava je to bila. Baje naj bi celo Lukašenko posredoval, da se je Prigožin obrnil in vrnil nazaj. Nekdo v tej zgodbi bo letel (lahko tudi skozi okno) Prigožin al pa Šojgu. Pobiram stave.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najverjetneje Janez Novak, avtohtoni prebivalec naše Kokodak republike? :)

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/specialci-v-grousplju-prijeli-oborozeno-osebo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Z M A J napisal:

Najverjetneje Janez Novak, avtohtoni prebivalec naše Kokodak republike? :)

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/specialci-v-grousplju-prijeli-oborozeno-osebo.html

Dobri so ti specjalci. Par let nazaj so imeli usposabljanje v eni znani jami pr meni in pol, ko so prišli iz jame smo se en "malo" skupaj napili....😁. Zanimivo, da so združeni skupaj policija in vojska. Mal sem jih podrezal, koliko akcij imajo na leto, ker ni toliko v javnosti. Pa izvedel, da te akcije so kar pogoste, skoraj dnevne. Ampak to ni v javnosti... No pol ko sem bil že fanj v rožicah sem izjavu, da zdej pa me boste ustavili in dali kazn. Pa mi reče šef specjalcev: če te mi ustavimo pol si pa naredil fanj pizdarijo.... in pili naprej🫣🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Z M A J napisal:

Glavni zdravstvenik države je zaključil. :)

Še ptičar naj zaključi in ostali mu naj sledijo. Če ne vejo kam, vem jaz za odličen kraj 😁

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je dvorjan napisal:

Ja, verjetno je pogruntal, kam odteka denar iz zdravstva, in zato je moral spakirati.

 

To je res norišnica.

Taubija je dobil z žlico v medu. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.