Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

...odhaja papak obkro?en s samimi psihopati in prihaja psihopat obkro?en s samimi papki...

 

Jaz bi ?e najraje pobral "?ila in kopita" in pi?il s trebuhom za kruhom! :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Ivan se ?e vede kot zmagovalec volitev... ?e nagovarja volilce in celo tiste, ki ga ne marajo naj ga vseeno volijo ker Slovenija rabi eno mo?no stranko in ne veliko majhnih. Koalicije so slabe po njegovih besedah saj prehitro razpadejo. ?zmeden?

 

Hmm pa ravno njegovi so tolk proti komunizmu prevzemajo pa najbolj komunisti?ne metode - se pravi bi radi imeli enopartijski sistem oziroma, da ne bi bilo tolk o?itno bi radi imeli eno ?ibko nemo?no opozicijo, da bi lahko harali koliko jim pa?e.

 

?e jim bo folk nasedel bom tudi sam po?asi za?el izgubljati upanje v slovence sploh pa v splo?ni intelekt, ki je v tej dru?bi o?itno najve?ja cokla, ki nas zavira, da bi enkrat postali veliki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega DraGO ful verjame, da bo v volilno bitko vstopil kot totalni Joker, LJ ?upan, Janko na Ić. Po eni strani sploh ne bi bilo slabo, da ?e on proba, zgubit morda niti nimamo kaj dosti. Nisem pa ravno za neko policijsko dr?avo, kar bi on znal naredit (ne morem pa seveda trdit z gotovostjo)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od ?enkovanja certifikatov imam en drobi? razli?nih delnic podjetij zvene?ih imen, ki so neko? kotirale do 10x vi?je. Ker so slovenske borznoposredni?ke hi?e trenutno brezposelne (na borzi ni prometa) so me v moji povabili na razgovor. Bil sem vnaprej pripravljen otepati se raznih ponudb ugodnih vlaganj, a glej ga presene?enja v uri in tri?etrt pogovorov mi borzni posrednik sploh ni poizku?al ?esarkoli prodat. ?e ve?, svetoval mi je naj ne kupim ni?esar. Sva?ta. ?zmeden?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Ivan se ?e vede kot zmagovalec volitev... ?e nagovarja volilce in celo tiste, ki ga ne marajo naj ga vseeno volijo ker Slovenija rabi eno mo?no stranko in ne veliko majhnih. Koalicije so slabe po njegovih besedah saj prehitro razpadejo. ?zmeden?

 

Hmm pa ravno njegovi so tolk proti komunizmu prevzemajo pa najbolj komunisti?ne metode - se pravi bi radi imeli enopartijski sistem oziroma, da ne bi bilo tolk o?itno bi radi imeli eno ?ibko nemo?no opozicijo, da bi lahko harali koliko jim pa?e.

 

?e jim bo folk nasedel bom tudi sam po?asi za?el izgubljati upanje v slovence sploh pa v splo?ni intelekt, ki je v tej dru?bi o?itno najve?ja cokla, ki nas zavira, da bi enkrat postali veliki.

 

Najve?ja ironija tvojega pljuvanja je pa to, da je LDS s svojo koalicijo imel ve?ino let 2/3 ve?ino v parlamentu in so lahko dobesedno delali, kar jim je pasalo, opozicija pa tudi ?e je ne bi bilo, niso rabili niti enega njihovega glasu, niti za spremembo ustave.

 

To pa je seveda bilo v redu in noben se ni v to obregnil, ti sam pa verjetno ?e najmanj.

 

Prav gotovo je najve?ja cokla slovencev oddajanje glasov takim bleferjem, kot je Pahor?ek. In to na na?in neke afere o podkupninah, ki se zdaj sesuva sama vase. Vsi komunisti?ni re?imi so se sesuli sami vase, in tu na?a vlada s Pahorjem na ?elu ni? ne odstopa.

 

Janković... ?e ena lutka levih elit. Kdor misli, da bo imel proste roke kot premier, ta je zelo naiven. Je treba Ropu in ?e komu kak?no uslugo vrnit.

 

Sicer pa ja, ?asi so zlati in gospodarstvo kar cveti, prav tako imajo vsi slu?be in minimalno ljudi ?ivi pod pragom rev??ine, dajmo ?e malo ekperimentirat, tako kot smo s Pahorjem...

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja, v redu je :dudek: Ko bo? ti neka renomirana persona oziroma politi?ni komentator, ki ga bodo povabili v TV omizje, potem bom tvoje besede vzel na znanje, ko bo? govoril Jan?a je tak pa tak pa tak, zaradi tega in tega in tega, in namesto tega in tega in tega bi moral narediti to in to in to.. Do takrat je pa to le tvoje mnenje, in lahko napi?e? le, da MENI? da je Jan?a .....

 

?e smo eksperimentirali z Jan?o, kaj smo pa potem z Borutom, ?rebali mogo?e??! Pri Pahorju je bilo ?e marsikaj narobe razen ?rvive vlade, kdor ne vidi problema tudi v njemu samemu, ki enostavno ni lider, si zatiska o?i. Res je, da je imel polno podlasic okoli sebe, ampak po?asi se bo nabralo dovolj materiala za knjigo po vzoru Busha, ki se bo imenovala Pahorizmi. Da o njegovem pomanjkanju avtoritete sploh ne govorimo. Amerikanosi bi rekli, "he is nothing but a joke...". Ampak so what, ane...

 

Glede 2/3 ve?ine v parlamentu - da ne bo kdo narobe razumel, tudi sam sem proti temu, da bi ena sama stranka imela 2/3 ve?ino v parlamentu, ampak le opozarjam na dvoli?nost.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2/3 je edina mo?nost v slo da se karkoli spelje, ker si itak samo polena me?ejo pod noge.

 

Problem v pahorju je da nima hrbtenice, ampak kaj ?e je problem v jan?i tak da se obkro?i samo z ljudmi ki so neumnej?i od njega (kar je zaskrbljujo?e ker je on debil)..

Zraven po?ilja svoje (?iga Turk) na rimokatoli?ke ma?karade v sti?no kot govornike.

 

A ti povem kaj bi moral narediti jan?a? ne govorit: da ne bo ?el v vlado ?e ne bo dobil ve?ine in potem te besede pojest za zajtrk ko je ugotovil da je dr?ava preve? v zosu da bi vse reforme na svoje ime napisal (pokojninska, ?tudentsko delo, pla?ni?ka, javni sektor), ne ozna?it 50% volivcev za izdajalce ker menijo da je arbitra?a bolj?e kot vojna (ki je njegova alternativa), uporabljati svoje sposobnej?e ljudi zato da nagovarjajo ljudi z izobrazbo in IQjem ve? kot 55 ne pa da po?ilja svoje podrepnike na rimokatoli?ke ma?karade.

Kaj bi ?e moral narediti? V ?asu debelih krav speljati pokojninsko reformo ki bi bila 10x bolj blaga od te ki je NUJNO POTREBNA ZDAJ,zaradi demografske slike (look it up)

 

To bi moral narediti jan?a. Al pa vsaj bit tih. Pa nehat tweetat iz parlamenta...

 

 

Tk ko je pahor bil renomirana persona in je postal mandatar? v katero TV omizje? :)

?ist preve? stavi? na "ime". na tako finto dobivajo najve?je podlasice volivce. :)

 

In zdj, bo? ti, ko tipi?en volivec desnice, to interpretiral kot "zagovarjanje pahorjeve vlade" s tem da je nisem niti omenil. :mi pijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ne, si kar dobro zadel, ne vidim nekega zagovarjanja Pahorjeve vlade.

 

Menim, da bi bila ?e najbolj?a opcija velika koalicija SDS in SD, kateri bi skupaj imeli 2/3 ve?ino in bi ob medsebojnem konsenzu lahko izpeljali tudi ve?je reforme, brez "kupovanja glasov od raznih podlasic tipa Golobi?, Kresal, Erjavec, ki gledajo predvsem na svoje interese in se obra?ajo po vetru, pa tudi kak?en no? znajo zabosti v hrbet koalicijskemu partnerju. Samo bo te?ka, Pahor je zapravil kar nekaj % podpore SD, pa ?e biv?i LDS-ovci Zares bodo zgleda ?e drugi? menjali dlako in volilcem ponudili "sve?e obraze" v obliki Mance Ko?ir & Co.... (?koda ker ni smajlija ki bruha)

 

Zadnji? je en novinar dobro napisal nekaj v tem smislu, da Manco Ko?ir tako razganja od pozitivnosti, da bi najraje hodila naokoli s pu?ko in ustrelila vsakega, ki sveta ne vidi skozi ro?nata o?ala...

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam. Sicer je koalicija dveh (navidezno) nasprotujo?ih si opcij precej absurdna, ampak mislim da se in jan?a in pahor zavedata da je ?e kako potrebna zato da se speljejo o?itno zelo nepopulisti?ne reforme, poleg tega bi s tem dala vedet da je slovenija "poenotena" v ?asu krize in da imamo skupni cilj.

Tu gre ?rna pika pahorju ki je to opcijo takoj ko jo je jan?a predlagal ?rtal ?e nekje v maju...

 

Ne vem a je hotu pahor it v zgodovini kot mu?enik s temi reformami (in o?itno grdim udarcem politi?ni karieri) ?eprav je bilo popolnoma JASNO da ni osnovnih da jih ta koalicija (zdaj biv?a) izpelje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?panovija med SD in SDS je ?e v naprej obsojena na propad saj vodji obeh strank nista niti pod razno kompatibilna. Jan?a bo povozil Pahorja, ki je premehek, da bi se mu znal upreti in vzdr?evati koalicijsko enakopravnost.

 

Ko bodo ostali v SD videli, da jih Jan?a vozi scat (tako, kot je vozil scat svoje koalicijske partnerje, ko je bil mandatar) bo en velik revolt in bo ?lo spet vse narazen, ?e bi sploh pri?li kdajkoli skupaj ker so si tolk razli?ni.

 

Sicer pa kdor ima rad te?ko roko nad sabo in vlogo poni?nega slu?abnika, ki bo upal, da se bo z upognjenim hrbtom prislinil velikemu vodji ?e danes ve koga mora obkro?iti na volitvah. Ostali bomo pa krepko premislil komu bomo dali glas.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah, js sm se odlo?u, al je neodvisni kandidat oziroma kaka resni?na levica, ali pa neveljaven listek.

 

Ma? verjetno kar prav... pa pustmo se presenetit samo tole stanje zdele ni OK... za "nagrado" pa dobivamo ni?je bonitetne ocene zaradi referendumov in posledi?no padlih reform pa zdele zaradi nezaupnice vladi. O?itno sicer zelo pristranske bonitetne agencije vseeno ra?unajo na to, da Bor?ijeva vlada je vseeno dajala ob?utek neke stabilnosti zdej pa noben ne ve ve? kam gremo... z Jan?o v sedlu pa nas ?aka ?e kak?en dodatni padec na bonitetni lestvici saj je on vse kredite zapravil, ko je bil na oblasti v ?asu najve?je konjukture in gospodarske rasti zdele bo pa zmrznil kokr je dolg in ?irok sploh po tem, ker je za oblast pripravljen furat tudi populizem in splo?no v?e?ne ukrepe s katerimi bomo res lahko ?li po poti kak?ne Gr?ije.

 

Me res zanima a je Ivan pripravljen dati pod vpra?aj polo?aj v vladi s kak?nim nepriljubljenim ukrepom, ki bo naredil revolt med ljudmi. Pahor je vsaj probal pa so ga Ivanovi onemogo?ili in se ?li populizem ?e takrat, ko so bili globoko v opoziciji.

 

Tudi meni raznorazni ukrepi niso pov?e?i ampak ker vem in znam se?tevati 1+1 in ?e kaj ve? mi je jasno, da brez tega pa? ne bomo mogli ve? pa ?e se vsi na trepalnice postavimo. Me prav firbec matra, ?e ima Ivan tako velka jajca kot se trudi dokazat, da jih ima ali bo ostalo samo pri visokih besedah in blebetanju kot smo bili pri njemu doslej navajeni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, sej bi si SD in SDS ministrska mesta lepo razdelili, ob predpostavki, da bi dosegli podoben procent na volitvah, kar pa se zaradi Boruta, ki z vsakim nadaljnim Pahorizmom izgublja volilce, verjetno ne bo zgodilo. Ob veliki koaliciji bi Pahorja lepo poslali kot diplomata/konzula v Zagreb, ko se tko dobro razume s Kosorjevo... :hudicek:

 

Zadnji? sem dobil en mail, sicer zajebancija ampak ideja ni napa?na. Na volilni listi? bi morali dodati ?e eno mo?nost, in sicer nobenega. In ?e bi ve? kot 50% ljudi obkro?ilo to opcijo, se volitve ponovovijo, s tem da vsi, kateri so kandidirali, izgubijo pravico do ponovne kandidature...

 

Pod ?rto- bolj?e dobra diktatura kot slaba demokracija :hudicek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bonitetna hi?a je ?e sama ugotovila,da plovemo nevarno proti gr?iji mimo jadranskega morja. :P

Tako,kot je ta vlada vse skupaj zafurala,ni uspelo ?e nobeni.Od tu tudi tak?na reakcija.

?isto razumljiva,za moje pojme. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.