Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Dobri bojo le za LJ-PORT in LJ-MB

 

Pri njihovih cenah, bi moral popre?en dr?avljan celo leto var?evat, da bi si privo??il pot do Portoro?a in nazaj! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, to kar levi?arji ozna?ujejo za desni?arske (oziroma SDS-ove) blodnje, sedaj potrjuejo tudi ameri?ani:

 

http://www.rtvslo.si/svet/wikileaks-sloven...dostojna/265315

 

 

 

Kon?no en pove naglas, kak?no je pri nas dejansko stanje - verjetno bi lahko Zoki na to temo vsaj ene 2 romana napisu :P:hudicek:

http://24ur.com/novice/slovenija/avdio-raz...dkupovanje.html

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, to kar levi?arji ozna?ujejo za desni?arske (oziroma SDS-ove) blodnje, sedaj potrjuejo tudi ameri?ani:

 

http://www.rtvslo.si/svet/wikileaks-sloven...dostojna/265315

Kon?no en pove naglas, kak?no je pri nas dejansko stanje - verjetno bi lahko Zoki na to temo vsaj ene 2 romana napisu :P:hudicek:

http://24ur.com/novice/slovenija/avdio-raz...dkupovanje.html

 

Ja LOL no, ameri?ane si najdu kot verodostojen vir :hohoho::hohoho:

 

Zaradi svojih interesov la?ejo in zavajajo, hujskajo ene proti drugim, gredo tako dale?, da so pripravljeni ?rtvovati svoje ljudi za to, da imajo povod za napad. Ti pa jih jemlje? za referenco, ajojmene sej me bo ?e kap.

 

Aja, ?e bi gospod veleposlanik biv?i mal bolj odprl o?i bi na?el ?e vsaj tri publikacije (Mag, Demokracija, Reporter), ki verjetno niso leve razen, ?e smatra SDS kot levico, kar verjetno ni dale? od resnice saj se poslu?ujejo metod, ki so bolj zna?ilne za komunisti?ne re?ime, aja pa predsednik stranke je bil tudi izredno zagret ortodoksni komunist svoje ?ase.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, kaj naj re?em, popolnoma pri?akovan odgovor levi?arja - pa? posmehovanje in relativiziranje zadeve. Sej to je vse kar znate. Verjetno ?lanka sploh prebral nisi.

 

No dej, pa ti povej en verodostojen vir - verjetno Delo, pa to kar Katarinca pove, ane... :vskalo:

 

Se ti ne zdi, da je konkretna razlika, ko so na eni strani vsi najve?ji dnevniki (Delo, Ve?er, Dnevnik,..) in tedniki (Nedeljski dnevnik, Mladina, Nedelo,...) in na drugi strani tisti trije tedniki, ki si jih na?tel - pa ?e te levaki oziroma folk na splo?no ozna?uje kot desno propagando... medtem ko so vsi ostali ?asopisi levo usmerjeni, kar pa seveda ni leva propaganda, ampak se to jemlje kot nekaj normalnega, samoumevnega. Prav dobro je opisal stanje slovenskih pisunov, sam seveda, la?je se je norca delat iz vsega skupaj kot pa re?i bobu bob.

 

BTW., to je iz diplomatskih depe? Wikileaksa ven pobrano, in ni bilo mi?ljeno za javno objavo, zdaj je je pa Asange drek zme?u. To je pa? pogled tujine na Slovenijo, in to ne tisti diplomatski, katerega ti prebere? v ?asopisu, ali pa ko nas Merklova hvali in se smej?ka, ampak realni, kar si tuje dr?ave resni?no mislijo o stanju pri nas.

 

 

Ampak ko bolje pomislim, je sigurno Jan?a za vsem skupaj, nekako je ?e potvoril depe?o. Spet se je izkazalo - Jan?a je kriv!

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ti ?e vedno trdi?, da nisi jan?ev vernik? :ne vem:

 

Skos ga ven vla?i? in brani? pred napadi raznoraznih pajkovih glav in neravnote?enih foruma?ov.

 

Glej v depe?ah so recimo tudi tak?ne neumnosti kot je tole http://www.zurnal24.si/americane-skrbel-jansa-clanek-133853 . Briga jih ?ist vsak kurac in vtikajo se v ?ist vsako zadevo in to samo zaradi lastnih interesov in zato ker ho?ejo biti svetovni policaj in imeti nadzor nad vsem. Zato umetno ustvarjajo krize in nezaupanja in zato se jim ne sme verjeti a ma ?ist ni?ta.

 

 

Kar se pa medijev ti?e, da ne bo? na Finance pozabu pa na Skret na Kanalu A pa ?e kej bi se na?lo. Pa tudi to ni bistvo. Uravnote?enost medijskega prostora ne pomeni to, da ima? medije, ki navijajo za ene in na drugi strani medije, ki navijajo za druge.

 

To je vse BS, pravi medij bi moral vedeti, kaj je resni?na in verodostojna neizmi?ljena informacija pa ne glede koga razkriva (levega al pa desnega al pa neopredeljenega) in dokler bo SDS kokodakala, da je uravnote?enje medijskega prostora to, da morajo imeti enako koli?ino navija?kih medijev kot njihovi nasprotniki, je to ?ist eno navadno otro?ko nerganje v stilu: "mami, mami, Andreja je pa dobila 6 bombonov jaz pa samo 5" in nato v jok kaka krivica se ji je zgodila, ?eprav teh bonbonov sploh ne mara in ne je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej v depe?ah so recimo tudi tak?ne neumnosti kot je tole http://www.zurnal24.si/americane-skrbel-jansa-clanek-133853 . Briga jih ?ist vsak kurac in vtikajo se v ?ist vsako zadevo in to samo zaradi lastnih interesov in zato ker ho?ejo biti svetovni policaj in imeti nadzor nad vsem. Zato umetno ustvarjajo krize in nezaupanja in zato se jim ne sme verjeti a ma ?ist ni?ta.

Na kozlanje mi gre ko prebiram, da so najprej lezli v rit Gadafiju, zdaj ko ga ne rabijo ve? so pa proti njemu. In v zgodovini to delajo ves ?as, ne vem kako lahko ljudje ?e verjamejo Ameriki. Je pa najbr? iz pogleda povpre?nega Ameri?ana itak vseeno koga se voli, v ozadju bodo vedno nekateri delali take p*ZDArije. :vskalo: Edino kak tornado ali orkan jim poka?e vetra vsake toliko ?asa. :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej tko gre. Ameri?anom in Britom je vseeno kateri Hitler vodi dr?avo, dokler jim dila pocen surovine.

 

Ko se pa diktatorji malo zamislijo ali pa postanejo po?rtni, pride pa takoj ena revolucija sponzorirana s strani Amerov. Ki zopet na?timajo diktatorja, ki bo plesal kot bojo oni ?vi?gal.

 

Voja?ko jim Irak, Libija, Venezela, Kuba ne morejo ni? a jih vseeno vestno voja?ko ali medijsko napadajo, kot da bi bili poslani od samega hudi?a.

 

Kaj bo zdaj z Libijo... vsa tista plemena, ki jih je Gadafi dr?al v ?ahu, se bojo za?ela klofat me sabo. ?tevilo ?rtev pa bo vsak 2x tako kot je bilo tisto kar naj bi po?el Gadafi. Ta ?as pa bo zahod cuzal ven nafto in nazaj po?iljal pomo?, ki je itak se ne bi rablo. Pomo? bo pa v obliki oro?ja oz. voja?ke opreme.

 

In ?e to povem, da ko se bojo kon?ale vse priro?ne revolucije v vseh severih dr?avah Afrike, se bo hitro zgradil en naftovod do Gibraltarja ali pa nekam zraven. Potem pa samo z tankerji ?ibat domov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Levi,desni,srednji,spodnji,zgornji,prvi,zadnji, vse je isto sranje samo laganje nakladanje in jemanje NA?EGA denarja iz NA?IH ?epov in pretepanja za NA?IMI kurci po koprivah.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ma?ek je tut en specialc. "Res sem pil ampak sem se po?util sposobnega za vo?njo." JA PIZDA TI MATRNA, ?E SI ZAPELJAL NA NAPA?EN PAS NA AC IN TI NI POTEGNILO, DA NEKAJ NE ?TIMA??? In potem mutijo, da alkotest ne ?tima ja fak, pol je bil pa trezn, tolk slab? zanj. Nikol ve? izpita v roke! :vskalo::vskalo: Res se mi smilijo njegove ?rtve, njihova ?lahta in tale punca, ki je tole mogla pre?iveti in ?e pre?ivlja.

 

Po drugi strani sem sli?al za strojevodjo, ki je zbil ene in naredil samomor, tale cepec pa ?e i??e izgovore. Nima hrbtenice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ma?ek je tut en specialc. "Res sem pil ampak sem se po?util sposobnega za vo?njo." JA PIZDA TI MATRNA, ?E SI ZAPELJAL NA NAPA?EN PAS NA AC IN TI NI POTEGNILO, DA NEKAJ NE ?TIMA??? In potem mutijo, da alkotest ne ?tima ja fak, pol je bil pa trezn, tolk slab? zanj. Nikol ve? izpita v roke! :vskalo::vskalo: Res se mi smilijo njegove ?rtve, njihova ?lahta in tale punca, ki je tole mogla pre?iveti in ?e pre?ivlja.

 

Po drugi strani sem sli?al za strojevodjo, ki je zbil ene in naredil samomor, tale cepec pa ?e i??e izgovore. Nima hrbtenice.

 

Kolker js poznam zgodbo je ?lo tukile za stavo, ?e je sposobn pridit od izvoza do izvoza brez crasha :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zagreb - vilna (isto preko frankfurta) 277?

ZAG - VNO Di 20.09. 17:55 23:45 1 4:50 OU, LH

VNO - ZAG Do 22.09. 05:25 11:25 1 7:00 OU, LH

277,10

FLUG KONTAKT BUCHUNGSINFOS

Hinflug

Von: Zagreb, Pleso Apt. (ZAG) Abflug: 20.09.2011, 17:55

Nach: Frankfurt, Rhein Main Intl. Apt. (FRA) Ankunft: 20.09.2011, 19:30

Klasse: M Flug: OU 414 (Croatia Airlines)

Von: Frankfurt, Rhein Main Intl. Apt. (FRA) Abflug: 20.09.2011, 20:45

Nach: Wilna, Vilnius Intl. Apt. (VNO) Ankunft: 20.09.2011, 23:45

Klasse: M Flug: LH 888 (Lufthansa)

R?ckflug

Von: Wilna, Vilnius Intl. Apt. (VNO) Abflug: 22.09.2011, 05:25

Nach: Frankfurt, Rhein Main Intl. Apt. (FRA) Ankunft: 22.09.2011, 06:30

Klasse: M Flug: LH 889 (Lufthansa)

Von: Frankfurt, Rhein Main Intl. Apt. (FRA) Abflug: 22.09.2011, 10:05

Nach: Zagreb, Pleso Apt. (ZAG) Ankunft: 22.09.2011, 11:25

Klasse: M Flug: OU 417 (Croatia

 

_________________________________________________________

 

Ljubljana - Vilna, preko istega leta Frankfurt

 

 

Ljubljana - Vilnius

Let 1 20 Sep 11

 

Odhod: 17:55 Ljubljana, Slovenia - Brnik

Prihod: 19:20 Frankfurt, Germany - Frankfurt International, Terminal 1

Letalska dru?ba: Adria Airways JP124 E

Letalo: Airbus Industrie A319

Skupina cen: FLEXIBLE/Ekonomski

SNACK OR BRUNCH

 

Zahteva po spremembi letala. ?as med letom(leti) = 1:25.

 

Let 2 20 Sep 11

 

Odhod: 20:45 Frankfurt, Germany - Frankfurt International, Terminal 1

Prihod: 23:45 Vilnius, Lithuania - Vilnius Intl

Letalska dru?ba: Lufthansa LH888 E

Letalo: Airbus Industrie A320-100/200

Skupina cen: FLEXIBLE/Ekonomski

SNACK OR BRUNCH

 

Vilnius - Ljubljana

Let 1 22 Sep 11

 

Odhod: 05:25 Vilnius, Lithuania - Vilnius Intl

Prihod: 06:30 Frankfurt, Germany - Frankfurt International, Terminal 1

Letalska dru?ba: Lufthansa LH889 E

Letalo: Airbus Industrie A321

Skupina cen: FLEXIBLE/Ekonomski

SNACK OR BRUNCH

 

Zahteva po spremembi letala. ?as med letom(leti) = 3:40.

 

Let 2 22 Sep 11

 

Odhod: 10:10 Frankfurt, Germany - Frankfurt International, Terminal 1

Prihod: 11:25 Ljubljana, Slovenia - Brnik

Letalska dru?ba: Adria Airways JP117 E

Letalo: Canadair Regional Jet 900

Skupina cen: FLEXIBLE/Ekonomski

SNACK OR BRUNCH

 

Legenda:

E = moznost e-vozovnice Kaj je E-vozovnica?

EUR = Euro

cena

Potnik Cena vozovnice Letaliske pristojbine

in druge dajatve Stro?ek

rezervacije

1 odrasla oseba x (349.00 + 207.86 + 10.00) = 566.86 EUR

Skupaj za vse potnike 566.86 EUR

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar se je zgodila nezaupnica, imam dokaj me?ane ob?utke (BP mi je celo postajal simpati?en, pooo?asi)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar se je zgodila nezaupnica, imam dokaj me?ane ob?utke (BP mi je celo postajal simpati?en, pooo?asi)! :P

 

Ah daj no, on je pravi mr. Bean, samo malo bolje izgleda od filmskega mr. Beana.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri pravijo da je to v nepravem ?asu, gospodarska kriza pa te fore. Po moje je ?as ravno prav?en. Za Slovenijo je prav?en ?as ?e zadnjih 20 let, le pra?i?i, ki se valajo po parlamentu zadnjih 20 let so napa?na odlo?itev.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.