Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pismo pridem nazaj iz morja (na avtobanu prehitim mazdo CIGI :D) in u?gem novice in berem sam osmrtince. K da je ?el cel svet k vragu ta vikend. <_<

 

Sam tale norve?an pa je kreten. Jest bi ga dal zveznaga v eno halo, not spustil svojce in naj oni nardijo z njim kar ho?ejo. Za take ljudi ne obstajajo zakoni. Da zakoni veljajo mora? biti ?lovek, ta pa se ?e s paramecijem ne more kosat.

Ampak norve?ka policija pa tudi en mega FAIL, 1 jebeno uro so rabli, da so pri?li do tja.

 

Glede na nekatere njegove uniforme se spra?ujem, ?e je bil res sam. Kot drugo pa, a je kdo pomislil kak?en kamp je bil tisto? Niti pod razno ne podpiram masakra ampak politi?en kamp za otroke? Hitlerjugend kamp po Norve?ko? :vskalo:

 

A je ?e komu novica o smrti Amy Winehouse ne-presenetljiva. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot drugo pa, a je kdo pomislil kak?en kamp je bil tisto? Niti pod razno ne podpiram masakra ampak politi?en kamp za otroke? Hitlerjugend kamp po Norve?ko? :vskalo:

Pometanje pred lastnim pragom je ena od ?ednosti. Tud pri nas obstaja ideolo?ka indoktrimacija mladine po podobnem principu - pa? sku?njava, ki se je niso sposobni odre?i ne kler ne politiki.

 

Po moje je v tem primeru zaskrbljujo?a prav higijena lastnega praga. Namre?, ?e se nekdo ne obrije kak?en dan ali dva, ima korenine v dolo?enem geografskem delu sveta in je terorist, mu takoj prilepijo naziv vere, ki je prevladujo?a v tistem delu sveta. V primeru na?ega frajerja iz Norve?ke pa tega nih?e ne naredi.

 

Dogodek je samo ?e eden od dokazov kak?na farsa je t.i. "boj proti terorizmu", ki se ga v daljnem Afganistanu gre ritolizni?ka slovenska politika. :vskalo:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No res, da je bil nek politi?ni kamp, samo take majo povsod. Tudi vse na?e stranke imajo podmladek in ve?ina mulcev je tam prostovoljno in z razliko od primerjave Hitlerjeve mladine, so imeli to "otroci" mo?nost izbire politi?ne opcije. Poznam nekaj, ki se jih je ?e v srednji ?oli vrglo v politiko iz lastnega veselja, ne pa zato ker je nek diktator dal opcijo v?lani se ali umri.

 

U kon?ni fazi nima veze kak kamp je bil, pod ?rto ?lo je za dru?enje mladih. Mladih!!

 

Kot sem ?e davno rekel, tam kjer se kon?a zdrava pamet se za?ne nacionalizem. Pome?aj ?e malo verskega fanatizma in tlele ma? recept katere psihopate lahko kar preventivno zapremo. Sam krivim take pizdune kot so SNS, ki samo podpihujejo take psihopate.

 

Je pa res, da je nastavu ?pegu Evropi in jim pokazal, da niso samo muslimani skrajne?i. To je njegovo sporo?ilo, ?eprav je on hotel ravno kotra "povedat".

 

 

Amy Drughouse.... <_< Skor ni omembne vredno, za eno tok trapasto kuro se ne spla?a sve? pri?igat, talent gor al dol...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes na Petrolu medvode spodaj policijski megane z lu?kami in nekdo z renoj?kom in kanticami ob kurilnem olju :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da je mrzlo u pm., je mogo?e za doma rabu kurilca ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da je mrzlo u pm., je mogo?e za doma rabu kurilca ? :ne vem:

 

sej ?e ga je loh upalil, ga je lahko le ?e je imel v tanku cvi?ek

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa res, da je nastavu ?pegu Evropi

...in podoba v tem ogledalu je zaskrbljujo?a. V biv?i Jugi smo imeli 133. ?len kazenskega zakonika o verbalnem deliktu ki je prepre?eval zapisat resnico, ki ni bila po volji vladujo?ih. Sedaj nikjer nobenega zakona ki bi omejeval svobodo govora, pa si vseeno nih?e ne upa zapisat, da gre za kr??anskega terorista.

 

Totalitarizem dose?e svoj vrhunec, ko cenzorji izgubijo delo zaradi avtocenzure.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in podoba v tem ogledalu je zaskrbljujo?a. V biv?i Jugi smo imeli 133. ?len kazenskega zakonika o verbalnem deliktu ki je prepre?eval zapisat resnico, ki ni bila po volji vladujo?ih. Sedaj nikjer nobenega zakona ki bi omejeval svobodo govora, pa si vseeno nih?e ne upa zapisat, da gre za kr??anskega terorista.

 

Totalitarizem dose?e svoj vrhunec, ko cenzorji izgubijo delo zaradi avtocenzure.

 

A ve?, da se ?ist strinjam... tole je xenofobni kr??anski fundamentalist. Ja pa isto tako v islamskem svetu, k nikoli ne pi?ejo o lastnih skrajne?ih je tukaj zgodba enaka.

 

Je pa zanimiva izjava Plemenitega Zmageca, ki se zdaj dela nevednega in da to ni njegova stvar, ko so objavili manifest morilca v katerem je njegova SNS zelo eksplicitno omenjena.

 

No kje ma? zdej jajca s katerimi se tako hvali? Zmago ... je fino nacionalizem zganjat dokler se enmu ne odpele ?ist pol pa ni nih?e ni? kriv samo storilec je mentalni bolnik.... a res? :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo njegov slogan, ki ga je mel na vratih en cajt:

 

Izbrisani vabljeni na ples igral vam bo jelin?i? na pu?ko mitraljez

Takle podpihujejo in vejo da se rabi samo en bedak, da jih resno vzame....in en bedak se bo na?el... Potem pa ne prevzemajo nobene odgovornosti in so vsi drugi krivi.

 

Zato mi kaki SNS volivci nikakor niso ?li v glavo... on itak sam ?iri nestrpnost in sovra?tvo, je ogromno showa in govori?enja, ker ve da mu ne bo treba ni? narest ?e manj pa prevzet kak?no odgovornost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob novih gumah sem spra?eval ?e za zimske - vendar jih ni nikkjer za dobiti, vsi ?akajo nove, kot zanimivost pa odgovor dobaviteljev:

 

?pan, Tip Top Ljubljana, Sitar, Todivo ?en?ur...itd itd

 

Vse je ?lo na kamion za Bolgarijo, Romunijo...ni va?en profil, letnik, nimamo ni?....

 

Fak to ti je Evropa, v nedeljo sem sre?al star kombi RO tablice, zadaj pa MD prikolica z DVEMA sesutima bmwjema, deli so bili ?e poleg privezani :blink:

 

Kombi totalno na tleh, komaj se je premikal, pa garant ?ez tona?o

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel ?anso videti kako deluje nov zakon na nekatere. Na poti domov je nekdo na omejitev 60 peljal 50 (po regionalki!), na omejitev 90 je celo pospe?il na 60. :vskalo: No jaz sem ?e malo bolj pospe?il in padel mimo ampak ker je bilo ravno frej. Me pa ne ?udi, da marsiko po parih km vo?nje za takimi seratorji prehiteva na vseh nemogo?ih mestih in se zgodijo bedarije. Ampak glavno, da se un na ?elu kolone pelje varno in previdno. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel ?anso videti kako deluje nov zakon na nekatere. Na poti domov je nekdo na omejitev 60 peljal 50 (po regionalki!), na omejitev 90 je celo pospe?il na 60. :vskalo: No jaz sem ?e malo bolj pospe?il in padel mimo ampak ker je bilo ravno frej. Me pa ne ?udi, da marsiko po parih km vo?nje za takimi seratorji prehiteva na vseh nemogo?ih mestih in se zgodijo bedarije. Ampak glavno, da se un na ?elu kolone pelje varno in previdno. :angry:

 

?al je kruta realnost res taka, ampak je bil pa ?e skrajni ?as, da so pove?al kazni tut za tiste, ki ovirajo promet. ?alostno pa je, da takih nikol ne kaznujejo :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al je kruta realnost res taka, ampak je bil pa ?e skrajni ?as, da so pove?al kazni tut za tiste, ki ovirajo promet. ?alostno pa je, da takih nikol ne kaznujejo :blush:

 

Ma naj ve?ajo ni?ajo in se me?ejo ne vem kaj, dokler nih?e na cesti ne bo izvajal zakon bo vse enako. Policaji stojijo na enih in istih mestih v mestu, ob prehodih.

Odkar je policija imela ?istko jih ?e v Medvodah pri elektrarni ni ve?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako, kaj ti nuca kazen 250? za neuporabo smernika v kro?nem, ?e noben ne ?ekira ?

 

Samo tam kjer vedo da bo vsak prehitro pripeljal se znajo postavt in kasirat, samo beboti ne razmi?ljajo(itaq vemo da nimajo s ?im), za meritve rabi? nekaj znanja in opremo, za recimo neuporabo smernika ali kako bolj banalno foro, pa rabi samo o?i in kolega ki samo pi?e polo?nice in tako bi pri?parali kar nekaj ? in na?ega po?rtega prora?una, verjetno bi ga pa ?e bolj zapolnili, pa narod bi se verjetno veliko bolj kulturno obna?al po cestah, kot pa ?e samo nabijajo kazni za hitrost.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam da imajo tak?na navodila za smernike in podobno, da ne pi?ejo kazni.

 

Postavili bi se samo na par kri?i?? kjerkoli v slo in bi lepo kasirali (vo?nje v rde?o, neprednost pe?cem, vo?nja ?ez polno ?rto, ....)

 

Pa ne rabjo n? opreme en svi?nik in dovolj polo?nic in to je to. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O jest, vem za par kri?i?? oz. lokacij, kjer bi lahko toliko nara?unali vsem pezdetom, da bi na?a vlada lohka ?e 3x pomagali grkom, ircem in portugalcem.

 

Sploh na onih frajerjih, ki so prepomebni da bi ?akali na pasu za zavijat levo in pi?ijo svoje BMW-je naravnost potem pa levo, ?e pa ne gre pa zablokirajo cel kri?i??e, dokler ne izsilijo svoje. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Clio Trophy... V glavnem tam ima vsaka vas dirkali??e, ?isto druga?na kultura. :bravo:

 

kaj bi dal, da bi blo pri nas vsaj eno konkretno :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj bi dal, da bi blo pri nas vsaj eno konkretno :blush:

 

Prevec pozrtnih parazitov sedi na svojih tolstih ritih v nasi drzavi, da bi bil komu interes pista. Se ne da dovolj pri tem nakradit.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.