Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ah daj no Alex, tudi ta mandat je vsega kriv JJ .... :ph34r:

 

Upam, da so tole pravljico ljudje dokon?no spregledali, in jo bodo levaki te?ko prodajali dalje, kot so jo dosedaj na vsake 4 leta... :harhar:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svetujem vam, da si preberte naslednji ?lanek, jaz sem skoraj padel s stola;

 

http://www.finance.si/324500/Public-enemy-...ga-diletantizma

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj si padel s stola? A ve? da ima? zarad teh kreditov sploh ?e pla?o, da sociala sploh ?e deluje. ?e se je dolg ve?al v ?asu gospodarskega razcveta in velike gospodarske rasti je to bil znak, da smo ?e takrat ?iveli preko svojih zmo?nosti oziroma zapravljali ve? kot bi smeli.

 

In potem udari SVETOVNA gospodarska kriza, ?e je kdo to pozabu oziroma ima slab spomin. Skoraj za dve leti se je gospodarska proizvodnja skoraj ustavila, dr?ava je najprej re?evala z nekimi ukrepi, da bi proizvodnja ostala in da se ne bi ussul plaz nezaposlenosti pa se je to vseeno zgodilo - ne pozabit to se je zgodilo VSEPOVSOD... ?panija ima recimo 2x ve?jo nezaposlenost kot mi pri tem pa pri nas delajo tudi ?enske medtem, ko drugod po svetu so ?enske precej manj zaposlelene in imajo status gospodinje (uradno to ni brezposelna oseba), ker ?e bi ?e to dali bi bila razlika 3x ali pa ?e ve?.

 

Dr?ava mora nekako zagotoviti sistem , da deluje, ker ?e ne bi vzela teh silnih kreditov ali pa bi ?la v mno?i?na odpu??anja v javnem sektorju ne bi naredili ni? drugega kot, da bi vso to armado morebitno nezaposlenih prenesli na zavod za zaposlovanje in jih pla?evali od tam, kar je na koncu isto.

 

Upokojenci bi bili brez pokojnin v zdravstveni blagajni bi zevala taka luknja, da bi marsikdo prej ?el pod ru?o kot do?akal potrebno zdravljenje - no ja sicer je to lahko tudi eden od ukrepov kako zmanj?ati populacijo in nezaposlenost :whatever:

 

 

Zdej pa malo navezave na ?lanek - Finance so Jan?ev prijateljski ?asopis in temu primerno mu tudi li?ejo ritko ter ga hvalijo vsepovsod in vsakokrat sploh pa zdaj, ko smo verjetno pred volitvami in se obetajo naklonjenosti verjetno podo?ega mandatarja (?e ne bo v zaporu). Zato tak napihnjen ?lanek, ki precej manipulira saj ne napi?e kam je ?el denar - nevedni bralec ima ob?utek, da je to Pahor zapravil sam zase in za svoje okrog sebe.

 

Po drugi strani se gre manipulacije s termini kaj je to javni dolg, ki ga lahko zelo lepo prikroji? kot ti najbolj pa?e samo pravo metodologijo za prikaz izbere?. Recimo dejmo dat primerjavo ?e iz ?asopisa Delo http://www.delo.si/clanek/133077 , kjer slika za mandat Jan?eve vlade ?e zdale? ni tako fino fajna kot jo prikazujejo v Financah. Ja ravno nasprotna kot bi jo radi prikazali oziroma kot bi radi prikazali, da je Jan?a novi mesaja in re?itel Slovenije.

 

Kdo la?e oziroma kdo zavaja Delo ali Finance si lahko mnenje vsak ustvari sam. Sploh pa ne nasedajte temu kako je eden dober vodja drug pa ?isti drek in nikakor ne nasedajte temu, da z drugim vodjem bi nam bilo pa z ro?icami postalano kot ve? kot o?itno namigujejo v Financah.

 

Pa ?e nekaj, da boste morebiti la?je razumeli, k bruto dolgu smo poskrbeli vsi, ki smo se kakor koli zadol?evali in dokler se da to zadol?evanje pokkrivati v okviru dr?ave zgleda vse nekako OK, ?e pa rabi? deanr od zunaj kot se nam je zgodilo po 2008 pa za?ne rasti zunanji dolg, ker ga z notranjimi resorsi in manj?o gospodarsko rastjo ne more? pokrivati. Ja vsak, ki vzame kredit za avto, hi?o, po?itnice doda nekaj v ta vrtiljak zadol?evanja in najprej mora vsak pri sebi raz?istiti, da lahko zapravlja le toliko kot zaslu?i in ne dale? preko pa bo ?la tudi ta krivulja lepo navzdol v obmo?je manj?anja dolga.

 

Zaenkrat situacija glede dolga ni tako katastrofi?na kot sku?ajo prikazati ker povpre?no na slovenca odpade cca 6k? za primerjavo na prebivalca ZDA pa kar 35k? ampak se bomo pa? po?asi morali zavedati in ne se zajebavti z referendumi, da bo treba dolo?ene izdatke zmanj?ati in pove?ati tudi pokojninsko dobo pa ?e kaj, ?e ne nam res ne bo zneslo pol bo pa res hudo in bo res kriza, ?e tega ne naredimo. Upam samo, da se politiki ne bodo ?li ve? tovrstni populizem in si iskat politi?ne to?ke na teh podro?jih, ker ko bo 1x res zagustilo verjemite, da vas noben Jan?a in podobni populisti ne bo re?eval iz dreka v katerega nas je tudi porinil z raznoraznimi referendumi in podobnimi pizdarijami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se zadol?eval pri privat banki,ki ji dr?ava ne da ni?.?e ne bo imela ve?,bo bankrotirala.Jasno kot beli dan

Nekaterim pa res posoja banka v dr?avni lasti na? denar. :angry:

 

In ?e nekaj je;dr?ave,ki imajo kaj industrije in mo?ne "znamke" se bodo izvlekle iz te krize,mi pa nimamo oz.

kmalu ne bomo imeli ni? ve? in nam bo te?ka predla.Ta huj?e ?ele pride. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, pred ?asom sem nekje prebral (ne spomnim se to?no vira, a bil je o?itno precej direkten), navajal je, da je RS iz tele t.i. recesije potegnila najkraj?i konec NA SVETU in ne zgolj tule lokalno. To mi da ?e kako mislit. Dobro, zdej se lahko spet izgovarjamo na JJ, da je on napravil gnile temelje, na katerih potem kralj in kraljica ter njun golobi? pismono?a, kaj ve? kot neko hi?ko iz kart niso niti uspeli zgradit! Nisem ravno prepri?an o tem, ampak glede na to da nisem ravno ekspert se ne bom spravil sodit tematike, ki je ne obvladam! <_<

 

Kot drugo pa, ?e bo ?el Janezek (nazovi ga Ivan, ?e ti pa? sede tako lep?e na jezik) dejansko v arest, to bomo pa ?ele videli. V na?em sistemu namre? velja domneva nedol?nosti, torej ni kriv, dokler mu ne bo (pravnomo?no) dokazana krivda in bo od?el lepo na "ri?et party". Se pa vsekakor strinjam z zanimivostjo, kako se je ?asovno pokloplo tale afera Patria in pa zadnje parlamentarne volitve. A na drugi strani pa same dobri?ine, za katere verjamem, da se nikoli ne bi ?li tovrstnih predvolilnih podtikanj ter diskreditacij politi?nih nasprotnih opcij, ?e se razumemo o ?em je govora. :ne vem:

 

?e vedno trdim, da v primeru, da bi bila zadnja 3 leta na vladajo?i pozicijo "desnica", pa ?e bi jim vsaj kaj uspelo, bi bili sedajle na bolj?em. ?al tega ne bomo vedeli nikoli, samo tole kar so teli teli?ki in telice po?eli zadnji (na sre?o nedokon?ani mandat) pa tut ni ni?emur podobno. :notworth:

 

No sicer pa veste, kako pravijo, ?e se ho?e? z nekom "zapet" samo na?ni temo politika pa si hitro na idealni liniji! :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, pred ?asom sem nekje prebral (ne spomnim se to?no vira, a bil je o?itno precej direkten), navajal je, da je RS iz tele t.i. recesije potegnila najkraj?i konec NA SVETU in ne zgolj tule lokalno. To mi da ?e kako mislit. Dobro, zdej se lahko spet izgovarjamo na JJ, da je on napravil gnile temelje, na katerih potem kralj in kraljica ter njun golobi? pismono?a, kaj ve? kot neko hi?ko iz kart niso niti uspeli zgradit! Nisem ravno prepri?an o tem, ampak glede na to da nisem ravno ekspert se ne bom spravil sodit tematike, ki je ne obvladam! <_<

 

Pa od kje vam tak?ne no... Gr?ija na robu bankrota, Amerika se dr?i za sramne dlake da ne pade v bankrot, Irska, Portugalska, Italija, ?panija in ?e tako opevana Nem?ija in Francija, celo famozna Japonska ima 200% procentni dolg glede naletni prora?un in tudi drugi imajo bistveno ve?ji dolg kot mi a zdej nas ho?ejo kvazi strokovnjaki prepri?at, da smo ?ist v riti in da bomo v strahu za?eli vse prodajat, tuji kupci pa poceni kupovat in hojla smo ?e v istem loncu kot Mad?arska, ki je ?e davno vse prodala in so hlapci na svoji zemlji.

 

Bi pa res rad vidu tale vir, ki je to zapisal ... skoraj bi stavil, da je kak?no jan?evisti?no trobilo.

 

 

Kar se pa Ivanovih patrij ti?e je pa zadeva iz dneva v dan bolj jasna. Najprej sta s quazimodom trdila, da dokazov ni, nato pa k dokazi le so jih posku?ata izlo?it iz postopka ?e?, da so bili protipravno pridobljeni. Zdej mi naj pa eden pove ali bi se resni?no nedol?en ?lovek branil na tak na?in, kot se branijo najbolj okoreli kriminalci, ki jih re?ujejo le in samo morebitne procesne napake.

 

?e je Ivan nedol?en naj se brani tako kot se branijo nedol?ni ljudje saj tudi krivdo je treba dokazat - o?itno so jo tko da zdej sta pa pa? se lotila ?e zadnje re?ilne bilke.

 

In ja razlika je med pravno nedol?nostjo (ko se krivde ne more dokazati ) in resni?no nedol?nostjo. Recimo primer, da bo vsakomur jasno. Recimo Tone z avtom povozi pe?ca do smrti. Posname ga varnostn kamera na bli?nji hi?i. Vsi lahko vidijo kako je Tone povozil tega pe?ca ampak ker zraven kamere ni bilo napisa, da se obmo?je snema ta posnetek ne velja kot dokaz in ker je to edini dokaz in ?e ta izlo?en Toneta sodi??e oprosti. Zdej pa vpra?anje: A je Tone kriv ali je nedol?en? Pravno formalno sicer je nedol?en ampak vsi vemo, da je on povzro?il smrt tega pe?ca torej je kriv oziroma bi bil kriv, ?e se nebi izlo?il dokaz, ki mu dokazuje krivdo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se zadol?eval pri privat banki,ki ji dr?ava ne da ni?.?e ne bo imela ve?,bo bankrotirala.Jasno kot beli dan

Nekaterim pa res posoja banka v dr?avni lasti na? denar. :angry:

 

Hmmm, to se tebi samo zdi. Kje pa je ta banka dobila denar? Ustvarila iz ni?? ?e ima dovolj komitentov, da ji ve?ejo denar morebiti iz svojih resoursov, ?e ne pa spet v tujini. tako, da je tudi tvoj del dolga del bruto dolga Slovenije.

 

Je pa ?e najve?ji hec,kako hitijo vsi razpredat kako grozno je ko dr?ava vsakemu Slovencu dobesedno izpuli iz ?epa, da da denar eni NLB je pa sme?no ko pa si dr?ava izposoja denar od taiste banke je pa vse tiho in nikome ni?ta. Po eni strani je dokapitalizacija najbolj grozna zadeva na tem svetu po drugi strani pa jeza zakaj banka ne kreditira gospodarstva, ki rabi denar za dolo?ene projekte ipd. Jaz folka res ni? ve? ne razumem, ker mi sploh ni ve? jasno kaj bi radi. Nih?e ne bi ni? dal a vsi bi pa radi vse imeli - ja pa? tko ?al ne gre pri nobeni stvari - pa dejmo se enkrat s tem dejstvom sprijaznit - bo manj bolelo, garantiram. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, zelo odvisno v kak?nem "agregatnem" stanju je bil takrat pe?ec. ?e je npr. bil pe?ec konkretno opijanjen in sko?il Ton?ku pod kolesa (v tem primeru nih?e od nas ne bi ?elel bit Ton?ek) in tako mu jaz neke objektivne krivde ravno ne bi pripisoval. Ostalo je pa kaj bi bilo, ?e bi (teorija pa? ...)! :D

 

Sicer pa kdo je nedol?en? ?e najbolj sem zihr za mojga kolega Primo?a, ki pri 33-ih ?e ni postal mo? ampak je ?e vedno fant, ?e se razumemo! :zvizga::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ja razlika je med pravno nedol?nostjo (ko se krivde ne more dokazati ) in resni?no nedol?nostjo. Recimo primer, da bo vsakomur jasno. Recimo Tone z avtom povozi pe?ca do smrti. Posname ga varnostn kamera na bli?nji hi?i. Vsi lahko vidijo kako je Tone povozil tega pe?ca ampak ker zraven kamere ni bilo napisa, da se obmo?je snema ta posnetek ne velja kot dokaz in ker je to edini dokaz in ?e ta izlo?en Toneta sodi??e oprosti. Zdej pa vpra?anje: A je Tone kriv ali je nedol?en? Pravno formalno sicer je nedol?en ampak vsi vemo, da je on povzro?il smrt tega pe?ca torej je kriv oziroma bi bil kriv, ?e se nebi izlo?il dokaz, ki mu dokazuje krivdo.

 

V tale tvoj primer pade tudi veliko levakov, ki so zaenkrat "pravno nedol?ni", je pa javno znano, da dejansko niso. Recimo Katarina Kresal, Miro Senica, pa ?upanković s sinovi, Golobi?, Cekuta,... pa ?e kar nekaj imen bi se dalo tu na?tet.

 

Kako prav ti "gospod objektivnost in nepristranost" obrne? lajno, ko gre za koga iz levega bloka in na ves glas trobi?, pravno so nedol?ni, ni? jim ni dokazano.

 

Jebiga, taki ste levaki, od nekdaj bili in vedno boste, za va?e je en vatel, za vse ostale pa drug.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tale tvoj primer pade tudi veliko levakov, ki so zaenkrat "pravno nedol?ni", je pa javno znano, da dejansko niso. Recimo Katarina Kresal, Miro Senica, pa ?upanković s sinovi, Golobi?, Cekuta,... pa ?e kar nekaj imen bi se dalo tu na?tet.

 

Kako prav ti "gospod objektivnost in nepristranost" obrne? lajno, ko gre za koga iz levega bloka in na ves glas trobi?, pravno so nedol?ni, ni? jim ni dokazano.

 

Jebiga, taki ste levaki, od nekdaj bili in vedno boste, za va?e je en vatel, za vse ostale pa drug.

 

?aki no... ti zdele me?a? ljudske govorice in jih ina?i? s sodnim procesom, ki poteka. Mislim tole si pa res indoktriniran, ?e uspe? take akrobacije zagovarjat kot relevantno primerjavo poleg tega pa ?e mene zmerja?, da sem neobjektiven in pristranski sam si pa ekspert v takem obra?anju in manipuliranju v stilu vsi drugi so krivi sam na? Janezek je pa nedol?en kot jutranja rosa.

 

?e 1x - Janez/Ivan in soobto?eni se zagovarjajo na sodi??u, kjer so obto?eni jemanja podkupnin, omogo?anje jemanja podkupnin, namere jemanja, zlorabe polo?aja pa ?e ?esa. In to je defakto realnost.

 

Ostale, ki si jih omenil pa niso v nobenem sodnem procesu in niso (?e) ni?esar obto?eni zato se tudi zagovarjat ne morejo in se za enkrat ?e nimajo za kej.

 

?e pa razpolaga? z vedenjem in dokazi, ki bi jih lahko kakorkoli inkriminirali si pa kot dr?avljan DOL?AN to prijaviti ustreznim organom (policija) - seveda pa morajo biti dokazi ustrezni in ne neke gostilni?ke zgodbice, ker take na sodi??u ne veljajo ni?.

 

A bo zdej ?lo - a sem bil dovolj razumljiv? <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahovnik se mi zdi fejst poba in edini od pretekle ekipe ministrov ki je res dec na mestu ter sposoben! :danzoman::bravo:

 

@Boss, jaz se samo bojim, da pride Sodomit na oblast (no vem, zdej lahko re?e?, da so vse skupaj samo neosnovane govorice, brez dokazovt itd.) :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, marsikdo od levakov bi bil v pravni dr?avi ?e v kak?nem kazenskem postopku, ker pa je na?a dr?ava za dolo?ene manj in za druge bolj pravna, je pa? stanje kakr?no je. Banana republika... in to stanje nekateri ?e zagovarjajo <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahovnik se mi zdi fejst poba in edini od pretekle ekipe ministrov ki je res dec na mestu ter sposoben! :danzoman::bravo:

 

@Boss, jaz se samo bojim, da pride Sodomit na oblast (no vem, zdej lahko re?e?, da so vse skupaj samo neosnovane govorice, brez dokazovt itd.) :blush:

 

Pa dobr, a zdej se pa ?e ti zeza? iz mene... pa kje sem napisal, da so govorice vedno neosnovane. Prosim preberi ?e 1x in bo? videl, da sem napisal, da je pri ovadbi treba nekaj konkretnega predlo?iti in da dokaz pa? ni tisto kar se nekdo pogovarja pri ?anku.

 

Nikjer nisem napisal, da je nekdo apriori nedol?en se pa strinjam, da je nedol?en dokler se gre folk sam nek blabla, klevetanja in gostilni?ke folklore. ?e enkrat, ?e ima kdo kak dokaz, ki pije vodo dejte "kriminalce" ovadit, ker to je dobro za vse - pa ne glede al je lev al je desn al je sredn al pa sploh ni politi?no opredeljen.

 

 

Aja, ?e to - kdo naj bi bil ta Sodomit oziroma na kaj si ciljal?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, marsikdo od levakov bi bil v pravni dr?avi ?e v kak?nem kazenskem postopku, ker pa je na?a dr?ava za dolo?ene manj in za druge bolj pravna, je pa? stanje kakr?no je. Banana republika... in to stanje nekateri ?e zagovarjajo <_<

 

Ampak kdo ru?i vse to? Ti misli? da samo levaki? Poglej Ivana kaj po?ne - norca se dela iz sodi??a namesto, da bi dokazal celotni sloveniji, da on zagovornik po?tenosti in odgovornega ravnanja, spo?tuje sodi??e in pravni red. Zdej pa poglej kaj s kvazimodom zganjata na sodi??u - to je cirkus in karneval ne pa normalna sodna razprava - zarad enga stola, ipada, premalo prostora, se no?e vsesti na zato?no klop in ne vem kaj ?e vse.

 

Pa ?e prej, ko je Ivan sodbo izgubil recimo proti Ninamediji in je moral pla?ati tistih nekaj jurjev je lepo ignoriral odlo?itev sodi??a in so morali naresti izvr?bo.

 

Kak?en vzgled torej daje ostalim? Ja verjetno takega, da se lahko tudi vsi obna?amo kot nam pa?e in ne spo?tujemo sodi??a in njihovih odredb. In ja to?no zarad takih Ivanov postaja pravni red v Sloveniji kot v neki banana republiki.

 

Aja pa ?e to TheBill - a si tolk dobr pa mi napi?e? kak?no ime levaka, ki je danes na vodilnem polo?aju v politiki, ki so ga obto?evali v kazenskem postopku (v kazenskem, ne v prekr?kovnem), ker pravi?, da je bil ?e marsikdo. Pa ne se zdej zgovarjat, da je to dokaz, da je sodi??e skorumpirano, ker na sodniji ni enako ?tevilo levih in desnih osebkov v kazenskem postopku.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobr, a zdej se pa ?e ti zeza? iz mene... pa kje sem napisal, da so govorice vedno neosnovane. Prosim preberi ?e 1x in bo? videl, da sem napisal, da je pri ovadbi treba nekaj konkretnega predlo?iti in da dokaz pa? ni tisto kar se nekdo pogovarja pri ?anku.

 

Nikjer nisem napisal, da je nekdo apriori nedol?en se pa strinjam, da je nedol?en dokler se gre folk sam nek blabla, klevetanja in gostilni?ke folklore. ?e enkrat, ?e ima kdo kak dokaz, ki pije vodo dejte "kriminalce" ovadit, ker to je dobro za vse - pa ne glede al je lev al je desn al je sredn al pa sploh ni politi?no opredeljen.

Aja, ?e to - kdo naj bi bil ta Sodomit oziroma na kaj si ciljal?

 

Ne me hecat-ovadit koga.Pri nas?A jih niso ?e malo morje,pa se vsi ?e lepo ?etajo okoli.

V kak?ni pravni dr?avi bi se kaj spla?alo,pri nas pa? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ne gledam ve? dnevnikov in ne spremljam politike, ker kot sem ?e rekel, mi je prov vseeno.

 

Samo so se na?i politiki zopet izkazali za klene "Janeze". Namesto, da bi v ?asu krize, katere smo bolj ?rtev kot povzro?itelj, stopili skupaj, se gremo tkole drkat z pred?asnimi volitvami. Da je ja ?e ve? ?ans da gre vse skupaj v tri p***e.

 

In kaj bo bolje J.J. naredu? ?isto ni?. Ker smo 99% odvisni od zunanjih tokov. Edina psremeba bo, da bojo, kot vsi prej, spet za?el s kadrovskimi veselicami, da bojo nastavili svoje ljudi. Si predstavljate, kako bi bilo, ?e bi J.J. vso energijo, ki je zme?e za twitanje in metanje polen pod noge porabil, da bi skupaj kaj ustvarili?

 

In "afere", vsaj tiste, ki so meni pri?le na u?esa, in ki so odna?ale ministre, so bile tako trivilane in je pisalo na njih "bol? to kot ni?". Nekaj afer pa je ?e dolgo raslo na zeljniku, ?e pred J.J. in tudi med njegovo vlado.

 

J.J. sploh zamerim Muro. ?e bi mel jajca, bi jo takrat zaprl sam, in takrat so bili bolj?i pogoji, da bi pomagali tem ljudem. In preden je vsekala krza, bi jih verjetno ?e kar nekaj imelo stabilnej?e slu?be. Tko pa je raj mi?al in filal nesposobne direktorje z soldi. In ?e par takih primerov.

 

Nikoli prej nisem volil za SD. Tokrat verjetno bom, kljub nekim kiksom, je dec mel jajca. Vsi prej?nji so raje stagnirali in se nikamor premaknili. Bolj? je enkrat zajebat in se iz tega nau?it, kot pa ?akat pa gledat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z Daskanom, ker sam vidim situacijo tudi nekako takole.

 

Me pa zanima naslednje, kako bo morebitni prihodnji mandatar, pa recmo mu Janez al pa Ivan, predlagal natanko tak?ne reforme, ki jih je za ?asa ko je bil v opoziciji zminiral do konca. Kako bo potegnil bika za roge in povedal folku, da se je takrat pa? ?alil ali pa naredil napako in da se je treba z reformami pa? sprijaznit?

 

Vmes smo pa zgubili kar nekaj let, ki bi jih krvavo rabili za ureditev javnih financ. Sicer pa Ivana boli k za vse nas in javno dobro Slovenije, va?no je da se bo zavihtel v sedlo iz katerega so ga enkrat ?e vrgli grdi grdi komunisti in udbomafijci in ne vem katera vesoljska zalega.

 

?e 1x bom poudaril... da imamo v Sloveniji tako politi?no sranje smo krivi zgolj in samo volilci, ki imamo v ve?ini preklemansko kratek spomin, da se ?e zlate ribice iz nas delajo norca. In na tem se gradi vsa slovenska politika - na pozabljanju in to je najbolj ?alostno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z Daskanom, ker sam vidim situacijo tudi nekako takole.

 

Me pa zanima naslednje, kako bo morebitni prihodnji mandatar, pa recmo mu Janez al pa Ivan, predlagal natanko tak?ne reforme, ki jih je za ?asa ko je bil v opoziciji zminiral do konca. Kako bo potegnil bika za roge in povedal folku, da se je takrat pa? ?alil ali pa naredil napako in da se je treba z reformami pa? sprijaznit?

 

Vmes smo pa zgubili kar nekaj let, ki bi jih krvavo rabili za ureditev javnih financ. Sicer pa Ivana boli k za vse nas in javno dobro Slovenije, va?no je da se bo zavihtel v sedlo iz katerega so ga enkrat ?e vrgli grdi grdi komunisti in udbomafijci in ne vem katera vesoljska zalega.

 

?e 1x bom poudaril... da imamo v Sloveniji tako politi?no sranje smo krivi zgolj in samo volilci, ki imamo v ve?ini preklemansko kratek spomin, da se ?e zlate ribice iz nas delajo norca. In na tem se gradi vsa slovenska politika - na pozabljanju in to je najbolj ?alostno.

 

Samo,ali je 85% ljudi "glupih" in ne vidi resnice? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo,ali je 85% ljudi "glupih" in ne vidi resnice? :whatever:

 

Skoraj si zadel ... OECD je v svoji ?tudiji ugotovila, da je 80% Slovencev funkcionalno nepismenih in to je ta "glupa" raja, ki jo omenja?. Zdej se pa lahko vsak vpra?a kam spada.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, Mirkota oz. Miroslava sem imel v mislih, nekako recimo da vemo o kom je govora! :P

 

Ne vem pa kdo izmed "izbrancev" je Quasimodo (Notredamski grbasti zvonar namre?)? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok v na?i klin?evi dr?avi mamo probleme, samo ne gre mi v glavo Gr?ija, oni so v EU ?e od za?etka, samo so tako za luno da glava pe?e, kazen za ne no?enje ?elade na motorju je 300?, NOBEN (tudi polcaji na motorjih ne) je kljub temu nima(sicer se ?elada nosi zaradi varnosti in ne zarad kazni), za nobeno stvar NIKOLI nisem dobil ra?una z jasno definiranim davkom, najve?krat je bil pa tud samo ke? in adijo, a je pol kaj ?udnega da so v kurcu ?

 

Pri nas se bo po?asi tud to,le ?e raz?irlo in bomo na istem, samo pri nas je vsaj malo mo?nosti da prileti mimo kaka dav?na kotrola, pri grkih je to iluzija in tako ne pobrane milijarde in luknja v prora?unu in bankrot,..., mi jim pa po?iljamo ke?, mar? u 3 pm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, Mirkota oz. Miroslava sem imel v mislih, nekako recimo da vemo o kom je govora! :P

 

Ne vem pa kdo izmed "izbrancev" je Quasimodo (Notredamski grbasti zvonar namre?)? :blush:

 

No sej se mi je zdelo da seni?ko misli?.. ma ne bo on nikol v vodilni vlogi, ker se je njegovega imena prijelo velik preve? blata - upravi?eno ali ne (glede pasjeljubstva) je pa? stvar zornega kota od koder gleda?. :hudicek:

 

 

Quasimodo je Matoz - sicer nimam navade ljudi stigmatizirat glede na pojavnost ampak k gleda? tist prihuljen pogled, ogromno glavo na nesorazmernem telesu in na?in kako omalu?uje sodi??e se pa? taka primerjava ponuja sama od sebe - ?al nimam nekega spo?tovanja do ljudi, ki jim je resnica tuja in manipulacija blizu ter so pripravljeni sami sebe prodat tudi hudi?u za lastno afirmacijo in dobi?ek.

 

Isti princip kot ga uporablja na sojenju Jan?i ga po?ne tako na sojenjih "Balkanski bojevnik" in "?ista lopata". Pol pa naj ?e en re?e da isti ti?i ne letijo skup, ?e i??ejo istega "hudi?evega odvetnik", ki ga je celo ?eferin neko? imenoval Damjan Murko odvetni?tva. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.