Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 33 minutami je Slivka napisal:

 

Kaj pa vem. Američanom je uspelo. In to s podobno taktiko, kot zdaj Rusi v Ukrajini. Celotno ljudstvo je imelo na izbiro: ali gredo svobodno in prostovoljno v rezervate ali pa metek... So imeli kar precej hude boje z Indijanci, ampak s številčno premočjo in boljšim orožjem jim je uspelo...

Ne moreš primerjati kavbojev in Indijancev. Poglej si Vietnam, pa Afganistan... Tam so si polomili obe velesili zobe. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Boss napisal:

A ma kdo denar v Sberbanki? Tele sankcije so sankcije proti našim državljanom. Putinovci so se na to pripravili, mi se bomo pa še za glavo držali ob teh ad hok sankcijam.

Na, srečo ne. 🤪

Kar nekaj mojih znancev je pravočasno zaprlo račun pri njih in v četrtek in petek preneslo vse poslovanje na drugo banko. Pametni so to naredili pravočasno, ostali  bodo pa izgleda ostali z dolgimi nosovi. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je samo vrh ledene gore. Škodo bomo imeli v EU in Rusiji... ameri se pa po kolenih tolčejo in po tleh valajo od smeha, kako smo vsi na drugi strani atlantika neumni. Instigiraš konflikt, obtožiš nsprotnika za ta konflikt, najebe pa nekdo tretji. Res, kot iz učbenikov, folk pa naseda.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je g.Wankel napisal:

Kaj se bo pa zgodilo z osebami, ki niso pravočasno zaprle računa?

Do 100.000eur naj bi zaščitila država z nevem katerim skladom  Nihče ne pove,kaj bo s tistimi ,ki imajo več.

 

Naj bi pa v javni upravi komitenti Sberbank dobili poziv,naj do petka zamenjajo banko. Sam na srečo nisem med njimi. 

Pred eno uro je Boss napisal:

A ma kdo denar v Sberbanki? Tele sankcije so sankcije proti našim državljanom. Putinovci so se na to pripravili, mi se bomo pa še za glavo držali ob teh ad hok sankcijam.

Jaz priznam,da sem imel več sreče kot pameti. Nisem komitent Sberbank in tudi če bi bil, mi nebi padlo na pamet,da bi šel stran od njih zaradi vojne v Ukrajini.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, zakaj tega ne bi smel narediti? Mislim da se kot samostojna država lahko sami odločajo kako naprej. 

Je pa res, da to rusom niti malo ne bo ušeč. 

Vsekakor pa mislim, da bi jim bilo bolje v EU, kot pod Rusi. 

 

Imam sodelovca (sedaj penzionist), ki je še v jugi vedliko delal v Iraku, Libiji in tudi Rusiji. In je sam rekel, da si naj ne želimo, da bi kdaj bili pod Rusi in da tudi ne more razumet, da je imel Tito takrat toliko jajc, da se je uprl Stalinu (na našo srečo). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Freak napisal:

Ok, zakaj tega ne bi smel narediti? Mislim da se kot samostojna država lahko sami odločajo kako naprej. 

Je pa res, da to rusom niti malo ne bo ušeč. 

Vsekakor pa mislim, da bi jim bilo bolje v EU, kot pod Rusi. 

 

Imam sodelovca (sedaj penzionist), ki je še v jugi vedliko delal v Iraku, Libiji in tudi Rusiji. In je sam rekel, da si naj ne želimo, da bi kdaj bili pod Rusi in da tudi ne more razumet, da je imel Tito takrat toliko jajc, da se je uprl Stalinu (na našo srečo). 

Pomojem se vsi po malem bojimo tega podpisa zato ker bo to najbrž razpeezdilo Ruse. Mi bi (verjetno ?) najraje, da se vojna ustavi,pa če to pomeni ,da gredo  Ukrajinci od danes naprej lahko na WC zgolj,ko jim Putin to dovoli. 

 

Nevem.... Nevem kaj naj si mislim o vsem skupaj. Baje se ni vredno sekirati o stvareh,na katere nimam neposrednega vpliva. Upam da bo vsega čimprej konec. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Freak napisal:

Ok, zakaj tega ne bi smel narediti? Mislim da se kot samostojna država lahko sami odločajo kako naprej. 

Je pa res, da to rusom niti malo ne bo ušeč. 

Vsekakor pa mislim, da bi jim bilo bolje v EU, kot pod Rusi. 

 

Imam sodelovca (sedaj penzionist), ki je še v jugi vedliko delal v Iraku, Libiji in tudi Rusiji. In je sam rekel, da si naj ne želimo, da bi kdaj bili pod Rusi in da tudi ne more razumet, da je imel Tito takrat toliko jajc, da se je uprl Stalinu (na našo srečo). 

Ker zelynski s tem namerno vpleta EU ki bo dolzna pomagati, Putin ima pa novega krivca.

Ni neumen, in dela kar mora, poizkusa najti pomoc, kot pravi predsednik, ampak vsi si bi zeleli bolj da podpise vlogo za Commonwealth :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Še dobro, za sosede, da nas ni 144 miljonov in nimamo 800x večjega (premajhnega) ozemlja. 😉

 

Glede na to, da Putin grozi z jedrskim orožjem že samo, da ga nekdo grdo pogleda ta teden, potem mislim, da bi imel Slovenijo samo za vojaške vaje.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Janez007 napisal:

Medtem ko tam padajo na ljudi bombe, mi tukaj s polnimi ritmi, na toplem in varnem, pametujemo. 😔

 

Starejši se še spomnimo režimov vzhodnoevropskih držav pod SSSR. V tem smislu Ukrajince še kako razumem. Kako se končajo avanture velikih okupatorjev, pa vemo. 

Starejsi? A niso ti srednja gemeracija?? Sodeč po izjavah takrat o diplomah....ne mi potem o USSR, jaz sem 60+ se tega spomnim kot otrok. Razpadati ke zacela preden se je marsikdo tu rodil. Leta 1991 je samo dokoncno umrla

pred 2 minutama je Freak napisal:

@jereb-pomojem bo trajalo še leta, preden bojo polnopravni člani EU (če sploh bojo,poglejte npr Turčijo kolk časa se že pogaja).

 

O J.J. raje nebi,ker ne razumem te njegove zagnanosti,kako se čimbolj zameriti rusom. Še nemci mal cvikajo,on pa na polno 🙄

Kdo govori o clanstvu danes, gre se samo za nacrtno namero.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je SpEkTr napisal:

Ma tole z EU sigurno nič ne pripomore k trenutni situaciji. Itak jih sigurno še nekaj let ne bo v EU.

Mi je pa na nek način všeč poteza Madžarov, o ne vmešavanju v vojno. Še orožja ne dovolijo preko madžarske peljati.. emoji848.png

20km od meje imajo mesto ki ga bombadirajo rusi....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Medtem ko tam padajo na ljudi bombe, mi tukaj s polnimi ritmi, na toplem in varnem, pametujemo. 😔

 

Starejši se še spomnimo režimov vzhodnoevropskih držav pod SSSR. V tem smislu Ukrajince še kako razumem. Kako se končajo avanture velikih okupatorjev, pa vemo. 

 

Ko sem hodil po vzhodnih državah (Češka, Slovaška, Poljska, Madžarska, Litva in Estonija) je bila zanimiva reakcija mnogih, če je beseda slučajno nanesla o Rusih. Veliko njih se obrnilo vstran in pljunilo.Tako, da je bilo opaziti, da niso prav čislani v teh državah. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Nejc1986 napisal:

Do 100.000eur naj bi zaščitila država z nevem katerim skladom 

 

Hmmm, dobro vprašanje. Če država jamči, bo to morala vzeti kjerkoli, lahko tudi iz proračuna - se pravi iz našega denarja. Gre za več kot milijardo EUR.

 

Važn, da je SDS pohitela in volilni račun odprla dva dni pred konfliktom v Spermbank, ga zdaj zaprla in odprla novega v NLB. Tolk o tem kolk vodilni znajo predvidevat in so seznanjeni z dogajanjem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

 

Hmmm, dobro vprašanje. Če država jamči, bo to morala vzeti kjerkoli, lahko tudi iz proračuna - se pravi iz našega denarja. Gre za več kot milijardo EUR.

 

Važn, da je SDS pohitela in volilni račun odprla dva dni pred konfliktom v Spermbank, ga zdaj zaprla in odprla novega v NLB. Tolk o tem kolk vodilni znajo predvidevat in so seznanjeni z dogajanjem.

Ampak... A si predstavljaš da delaš v firmi,ki ima na Sberbanki odprt račun in gor denar (tudi ) za plače... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.