Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Čim več nukleark in je mir🙂

 

Najboljs, da mamo se avte na nuklearno energijo 🤦‍♂️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je to... prehod na popolnoma zeleno energijo brez nukleark pač ni možen. vsaj še nekaj desetletij ne. Pa še potem je rešitev dejansko v fuzijskih reaktorjih. Ne verjamem pa da bomo lahko komercialno učinkovitih elektrarn na fuzijo  prišli pred letom 2050.

 

Tako, da prej kot bomo začeli graditi drugi blok JEK prej bomo na konju in bomo lahko brez skrbi počakali še naslednjih 20-30 let do fuzijske elektrarne. Takrat pa ne bi smelo biti več težav z elektro energijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 1. 2022 ob 10:59 je FuManchu napisal:

Čim več nukleark in je mir🙂

 

dne 30. 1. 2022 ob 11:33 je Alex napisal:

Samo ne pri nas. 🤪

 

Zanimivo mi je, kako imajo gonjo proti jedrskim elektrarnam, a pri vsem tem je pa jedrski reaktor 6 kilometrov od Koloseja, pa to nikogar ne moti - skoraj bi lahko rekel, da marsikdo tega sploh ne ve, čeprav se z avtoceste (Ljubljana - Maribor) lepo vidi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno zato, ker se imenuje Reaktorski center Podgorica in večina folka misli, da je to v Črni Gori.

 

Drugače je pa to majhen raziskovalni reaktor in je namenjen bolj za izobraževanja, merjenja nevtrinov ter ima nazivno moč le okoli 200kW. to je ene 10.000x manj kot JEK.

 

 

Pa še en fun-fact - podobnega imajo tudi v Avstriji pa tako hipokritsko pametujejo drugim državam da ne smejo imeti jedrske elektrarne.  🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 3 urami je Z M A J napisal:

Vinjeti 21 so ure ŠTETE, ne pozabite, da boste po polnoči rabili NOVO.

Narocil ze 14 dni nazaj in nastavu veljavnost od ju3 naprej 🙂

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

 

 

Zanimivo mi je, kako imajo gonjo proti jedrskim elektrarnam, a pri vsem tem je pa jedrski reaktor 6 kilometrov od Koloseja, pa to nikogar ne moti - skoraj bi lahko rekel, da marsikdo tega sploh ne ve, čeprav se z avtoceste (Ljubljana - Maribor) lepo vidi.

Vemo, vemo, sem se vozil par metrov mimo, ko še ni bilo  AC. 

Najhitrejša pot iz Štajerske v Ljubljano takrat.... 🤪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Bini napisal:

Js imam pa že 2 meseca ponucano... 😲🥴😀

 

js sm Savinjčan, je treba staro do konca ponucat 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Slivka napisal:

Jaz jo imam že več kot 15 let, pa je še nisem znucal...

 

 

 

O čem vidva to debatirata ozimoma katero to "nucata"?

 

nism reku, da jo bom znucal ampak ponucal 🤣

 

to je neka podobna fraza kot v Prekmurju, ki gučajo in gučijo, kar pa ne pomeni eno in isto :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

nism reku, da jo bom znucal ampak ponucal 🤣

 

to je neka podobna fraza kot v Prekmurju, ki gučajo in gučijo, kar pa ne pomeni eno in isto :D

Točno tako,sem jo kupil 1 dec.in sem jo ponucal do danes za dva mesca....😉

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Točno tako,sem jo kupil 1 dec.in sem jo ponucal do danes za dva mesca....😉

 

 

Pa se že kej obraba vidi? To je namreč že šestina celotne življenske dobe.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak poglej tele barabe... komaj čakajo, da bi zanetili vojno in spravili EU na kolena.

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/spodrsljaj-bloomberga.html

 

Spodrsljaj je... članek se je kr sam napisal, lektoriral, uredniško potrdil in samodejno objavil. Hmm ja, medijem je očitno kovid pač zastarela zgodba in štancajo nove, da bodo držali ljudi v strahu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Odlično naši, fenomenalni so. :bravo:

 

 

Če bi pa tale kontrolor pregledoval opremo še na ženski posamični tekmi bi pa naše pobrale vse tri medalje. :hudicek:

Danes se je točno pokazalo, kdo goljufa z opremo že cel čas. Upam, da bodo to uvedli tudi v svetovnem pokalu. Kaj smeha in presenečenj bo, če se bo to res striktno kontroliralo.Mislim pa, da so nekatere države premočne in se ne bo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.