Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Še trenutna lestvica ...

 

oi_peking_medalje_-_Iskanje_Google.thumb.png.057c2ceaa255224f0c3428a34f6ac53a.png

 

Še bolj zanimiva lestvica je tale po športnikih, kjer si Urša deli prvo mesto z enim kitajcem ...

 

oi_peking_medalje_-_Iskanje_Google.thumb.png.aebef7f9f2b6fdacbc1841dce6327f10.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skakalke imajo samo dve tekmi, bordarji pa celo eno samo (še paralelni slalom so jim ukinili).

 

Važno, da imamo v Curlingu, mešane dvojice pa moške, ženske in mešane ekipe. Samo v rinjenju kamnov in pometanjem ledu lahko nekdo tri medalje osvoji.

 

Da ne rečem Nizozemske discipline v hitrostnem drkanju, kjer imaš ločeno še na kratke proge, da ja ne bo premalo tekem.

 

Se pravi za moške torej na kratkih progah:

- mixed team relay na 1000m

- 500m

- 1000m

- 1500m

- 5000m relay

 

potem pa še na velikem stadionu

- 500m

- 1000m

- 1500m

- 5000m

- 10000m

- zasledovanje

- masovni štart

 

Enostavno lahko nekdo osvoji tud do 7 medalj in tukaj bodo kitajc pa Nizozemci nabrali enih medalj.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedim u 'močvirju' pijem koffé in razmišljam.... 🤔 Razmišljam o včerajšnji oddaji Tarča, ki je bila bolj kot ne zanimiva, vendar v njej sramotno in poniževalno obnašanje politikov do ljudi-volilcev.... 😟😓

Kaj pa vi mislite na videno... 🤔

IMG_20220211_112509.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Če bi se tako neprimerno obnašali le v oddaji, bi bilo še OK. 😁

 

Na črpalki sem videl brata našega velikega vodje (pripeljal se je z avtom za dobrih 70.000€), ki se je po notranjosti sprehajal kar brez maske ... to veliko pove o teh "ubogih drugorazrednih" ljudeh. Ko so bili v opoziciji, bi jim še sam najraje dal kakšen evro, tako so jokali, kako jih vsi na vseh področjih zatirajo.

 

 

 

Kot vidim po odzivu skoraj nihče ne gleda TV1.... 😟 Verjetno čepite na fb, tviterju ali pa na nova 24....😲

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zato, ker nismo dali smajlija? ;) Tarca je bila zanimiva… Hojs je ostal na koncu brez besed… pravih argumentov itak ze prej ni imel :) … Pocivalsek je pa tudi samo gonil eno isto… kako je Slovenija gospodarsko zelo uspesna… Svica se lahko skrije ;)

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Bini napisal:

Kot vidim po odzivu skoraj nihče ne gleda TV1.... 😟 Verjetno čepite na fb, tviterju ali pa na nova 24....😲

Pri nas doma je gledanje TV 1 prepovedano z zakonom. 😊

Edino na TV 2 je dovoljen kak šport. Politika pa sploh ne.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

MSM-je sem kar nekako nehal gledati, ker so izgubili vso kredibilnost, ampak ker si glih omenil si bom pa vseeno pogledal tole tarčo.

Pa veliko zabave ti želim....😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam doma ženo in 6 "televizorčkov", ki imajo precej bolj zabaven program kot katerakoli TV hiša v Sloveniji. Zato doma sploh nimamo televizije. In, glej, kljub temu sem živ. Moje mnenje je, da je življenje prekratko da bi ga zapravil za take neumnosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

Imam doma ženo in 6 "televizorčkov", ki imajo precej bolj zabaven program kot katerakoli TV hiša v Sloveniji. Zato doma sploh nimamo televizije. In, glej, kljub temu sem živ. Moje mnenje je, da je življenje prekratko da bi ga zapravil za take neumnosti.

Po svoje imaš prav. Sem opazil, da ko gremo kam v tujino in ne gledamo tv, oziroma ne gledamo teh naših neumnosti, ki se dogajajo po Sloveniji, se veliko bolje počutimo. Tako da ja, definitivno je to ena izmed možnosti, da se bolje počutiš. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

Na katerem delu je to... ker štrekna je že zdaj bila kolesarska od Gornjega Doliča do Otiškega Vrha. :nevem:

Naj bi bila od Velenja do Doliča😊

Trenutno se dela od tunela proti Doliču kot vidiš na sliki... 😉

Do kdaj bo gotova pa ne vem... 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

Aha, divje. To bo noro, ko se bo dalo iz Velenja do Dravograda pridet po kolesarski.

Meni ne pride glih prav, ker se od doma, vozim na Vojnik, Vitanje, Dolič in naprej..... 😊

Bo pa super in zanimivo se enkrat peljat.... 👌😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kolk je pa šele men od rok... ampak tako kot praviš za izletek narest in mal odkolesarit teh 30km v eno smer in nazaj. Čist v redu turca za nas amaterje glede na to, da sem že do zdaj vsaj 1x letno to relacijo mim Mislinje in skozi Slovenj Gradec odfural.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Hehe, kolk je pa šele men od rok... ampak tako kot praviš za izletek narest in mal odkolesarit teh 30km v eno smer in nazaj. Čist v redu turca za nas amaterje glede na to, da sem že do zdaj vsaj 1x letno to relacijo mim Mislinje in skozi Slovenj Gradec odfural.

Jaz sem mislil s kolesom od doma.....😁

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.