Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Novi var?evalni ukrepi - ?imve? referendumov iz davkopla?evalskega denarja :bravo: .

 

?e se gre nekdo nabiranja politi?nih to?k na referendumih, naj to po?ne iz svojega lastnega denarja (pa mene ne bo videl na tak?nem referendumu). In ?e nekdo ni sposoben odlo?at, za kar je pravzaprav pla?an, naj raje gre.

 

Ampak ne. na eni strani imamo B.P.-ja ki bi naredil vse, da bi poslanci udobno dobivali pla?e do konca mandata, na drugi strani imamo J.J.-ja ki je v svoji bolezenski sli po oblasti pripravljen po?gati doma?ijo, samo da postane njen gospodar. Ne vem kaj od tega je za nas slab?e.

 

Slabo je tole. Koalicija je slaba, alternativa pa nic boljsa. :whatever:

 

Bonitetne ocene ne gledajo par mesecev naprej ampak vidijo dlje. In ker smo z nami?ljenim lepotcem ?ist v k..., s "svetlo" prihodnostjo v obliki glanzkopfa pa v pi..., je normalno da bonitete padajo.

 

Jaz vidim edino re?itev v :mi pijemoo:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e bi dodatne parcelce delal v obliki pokrajn. :blink:

 

jaz bi jim dal parcelco v novem mestu, na njej pa prikolico.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no prikolco tisto nej si sami zrihtajo za parcelo pa najemnino.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje, a v ?abjaku pri "trgovcih" s kovinami :ne vem:

 

ja....sam bi imeli potem 2000? socialne podpore

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fak...

 

ban?ni rop....pobegnejo s cayenom. Policija se zmoti pri prvem in zagrabi prvo dru?ino ni? krivo - ampak gre za identi?en avto ki ima samo ?rko druga?no na tablici

 

ta drug porsche je pravi

 

:huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sej.. t.i bonitetne agencije so samo s tem namenom, da s svojimi ocenami uni?ujejo doma?e banke in da tuje lahko harajo na trgu. Folk je pa ?e davno izgubil tisti malenkostni ob?utek patriotizma in se je pripravljen prodati tujcu za pol procenta - ja take mamo. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh, to je tk mal... folk v USA kempira po dva tedna mesec prej :P

je pa pri applu mal religijskega nagona... :ne vem:

 

 

ka pa ko je jansa reku da gre v koalicijo s pahorjem :danzoman:

zakon. zminiral vse reforme, si prisu gor da jih ne more sam spelat in gre v koalicijo ceprav je povedal na prejsnjih volitvah popolnoma drugo zgodbo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOL - folk je ?ist blesav

 

Pred Simobilom so stal ?e pred sedmo uro, da bi prvi pri?li do iPhonov. Dru?ba ratuje ?edalje bolj debilno degenerirana. :(

 

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer pa na debilno degeneriranost druzbe kaze se vec drugih faktorjev bolj ocitno kot pa to da 15 ljudi caka na iphone :ne vem:

 

nevem, koliko od vas ima avtomobile ki so letnik 2008+ kljub temu da so starejsi popolnoma funkcionalni in vcasih celo manj kvarljivi...

ta tendenca po novem :dudek: davaj davaj davaj potrosniska druzba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sej.. t.i bonitetne agencije so samo s tem namenom, da s svojimi ocenami uni?ujejo doma?e banke in da tuje lahko harajo na trgu. Folk je pa ?e davno izgubil tisti malenkostni ob?utek patriotizma in se je pripravljen prodati tujcu za pol procenta - ja take mamo. :(

 

Boss, tudi sam ?e zdale? nisem zadovoljen s trenutno situacijo, ampak ko govori? o pol % razlike. Ja men je logi?no, da ?e npr. vzame? kredo za hi?o (govorim iz teorije, ker v praksi tega ?e nisem po?el), pa jo vzame? na 30 let, pa ima? nekje 3% obresti oz. razni Euribori al karkol ?e so, drugje pa 3,5, halo, logi?no da ?e ho?e? samemu sebi dobro, se ti bo v tako dolgi dobi ?e krepko poznala ta razlika 0,5 % :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer pa na debilno degeneriranost druzbe kaze se vec drugih faktorjev bolj ocitno kot pa to da 15 ljudi caka na iphone :ne vem:

 

nevem, koliko od vas ima avtomobile ki so letnik 2008+ kljub temu da so starejsi popolnoma funkcionalni in vcasih celo manj kvarljivi...

ta tendenca po novem :dudek: davaj davaj davaj potrosniska druzba.

 

Ne vem, ?e si na?el glih primerno primerjavo vsaj na tisto kar sem namigoval. Jaz na svoj avto recimo nisem ?akal pred ?tacuno. :harhar:

 

Bom pa zastavil kontra vpra?anje - kolk od nas klele na forumu pa kupi rabljen telefon? Recimo tazga ene 2 leti starga. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e si na?el glih primerno primerjavo vsaj na tisto kar sem namigoval. Jaz na svoj avto recimo nisem ?akal pred ?tacuno. :harhar:

 

Bom pa zastavil kontra vpra?anje - kolk od nas klele na forumu pa kupi rabljen telefon? Recimo tazga ene 2 leti starga. :ne vem:

 

nah, nisem iskal primerjave, malo sem te dregnil :P

 

jaz sem ga :bravo: pa za punco, pa tudi za svojo mater :zvizga:

zase ze ene 3... :hohoho: ker sem jih mel do iPhona kar grdo...

jaz naceloma nisem zato da je zadeva kar v startu odsluzena.

ampak mislim da je to cakanje pred trgovino samo cesnja na smetano.

 

laptop sem kupil nov, ampak tbh je moj prvi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, tudi sam ?e zdale? nisem zadovoljen s trenutno situacijo, ampak ko govori? o pol % razlike. Ja men je logi?no, da ?e npr. vzame? kredo za hi?o (govorim iz teorije, ker v praksi tega ?e nisem po?el), pa jo vzame? na 30 let, pa ima? nekje 3% obresti oz. razni Euribori al karkol ?e so, drugje pa 3,5, halo, logi?no da ?e ho?e? samemu sebi dobro, se ti bo v tako dolgi dobi ?e krepko poznala ta razlika 0,5 % :ne vem:

 

A ve? kako pa pol to zgleda na dolgi rok? Uni?ijo doma?o konkurenco pol imajo pa proste roke, ko ni ve? nikogar, da bi jih vsaj pribli?no nazaj dr?al. Pol pa ne bo samo pol procenta razlike ampak bo bistveno ve?.

 

Tako recimo dela Kitajska z dumpi?kimi cenami, dokler ne uni?i doma?o konkurenco in pol k ni ve? nikogar pa cene hop gor in vsi smo jezni na kitajce a krivi smo si ?isto sami - :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tragikomi?no je da on ne bo dobil ni?, banke ki so zajebale ker so sploh dale posojila bojo pa skasirale vse z obrestmi vred...

o kako nakljuj?e, NLB je dala posojilo, ki je v lasti dr?ave?!

kdo bo pa za to odgovarjal, da so se odobrila posojila ki jih NIH?E pri zdravi pameti ne bi ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tragikomi?no je da on ne bo dobil ni?, banke ki so zajebale ker so sploh dale posojila bojo pa skasirale vse z obrestmi vred...

 

Uff, ?e bi blo to res, sploh ne bi blo panike za banke, ker bi denar doble... realnost je pa ?al diametralno nasprotna <_<

 

o kako nakljuj?e, NLB je dala posojilo, ki je v lasti dr?ave?!

kdo bo pa za to odgovarjal, da so se odobrila posojila ki jih NIH?E pri zdravi pameti ne bi ?

 

bi blo treba ?e kak?nega politika povpra?at, kako so lobirali in postavljali svoje ljudi v nadzorne svete in uprave bank. Hmmm to je o?itno v Slo kr tabu tema, ker mi ni jasno da tanajve?ji gre?niki ?e vedno veselo gobce vrtijo in posku?ajo zamazati o?i vsem. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a niso banke prve na vrsti pri ste?ajih?

 

He,he,pa ne pri nas.Da dr?ava ?olde,kolikor potrebujejo.Potem pa si lahko delijo naprej.

In potem ?oldov ni ve?,pa ga jim damo spet.Tako gre pri njih ta igrica. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam nehajte. BANKE so definitivno krive za ve?ino pi**arij ki se dogajajo po svetu od raznih mogo?nih dru?in ki furajo svet naprej. Pa brez zamere Boss k vem da ti daje kruh a brez bank bi bil svet lep?i. Kupil bi kar bi lahko, kreditov neb blo, pa ?ao. Tudi v pla?ilnem prometu med pojetji kakih 30 60 120 dni, pla?a? in dobi?. Kot spar. Tukaj se vse za?ne to je sama potuha za barabije. Ne pa krediti iztirjeni do konca in ko za?teka hopa k dr?avi po kolk? 250 mio nazadnje? Drhal bankirsko na en otok pa naj jedo, kar si sami pridelajo, bi enkrt vidli kaj je to delo, ne pa kraja denarja jasno, komu drugemu kot malemu ?loveku ki se ne more branit. Morda kak stavek ni najbolj argumentiran in mi bo kdo dokazoval s celimi stranmi kok so banke ok in blabla a men to ni treba govort. Najbolj pokvarjena banda poleg odvetnikov so definitivno bankerji.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam nehajte. BANKE so definitivno krive za ve?ino pi**arij ki se dogajajo po svetu od raznih mogo?nih dru?in ki furajo svet naprej. Pa brez zamere Boss k vem da ti daje kruh a brez bank bi bil svet lep?i. Kupil bi kar bi lahko, kreditov neb blo, pa ?ao. Tudi v pla?ilnem prometu med pojetji kakih 30 60 120 dni, pla?a? in dobi?. Kot spar. Tukaj se vse za?ne to je sama potuha za barabije. Ne pa krediti iztirjeni do konca in ko za?teka hopa k dr?avi po kolk? 250 mio nazadnje? Drhal bankirsko na en otok pa naj jedo, kar si sami pridelajo, bi enkrt vidli kaj je to delo, ne pa kraja denarja jasno, komu drugemu kot malemu ?loveku ki se ne more branit. Morda kak stavek ni najbolj argumentiran in mi bo kdo dokazoval s celimi stranmi kok so banke ok in blabla a men to ni treba govort. Najbolj pokvarjena banda poleg odvetnikov so definitivno bankerji.

 

Se strinjam.Moje mnenje je,da bi re?ili to kalvarijo tako,da bi vse banke,ki so v dr?avni lasti prodali,pa naj si potem delijo kolikor ho?ejo in kar ho?ejo-svojega denarja ali pa zaradi mene gredo v bankrot. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.