Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

@ Sirius: ?estitke in pohvale nasledniku.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popedenal eno M3(dobila Xenon sramezljiv ) in naredil analizo nastavitev LPG in odkril napake :angry2: v nastavitvah.

Nastavil LPG na Jeep-u Cherokee 4,7 V8, da ni ve? diska?a in je u?inek ko ga lastnik "pohodi" :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popedenal eno M3(dobila Xenon sramezljiv ) in naredil analizo nastavitev LPG in odkril napake :angry2: v nastavitvah.

Nastavil LPG na Jeep-u Cherokee 4,7 V8, da ni ve? diska?a in je u?inek ko ga lastnik "pohodi" :danzoman:

 

?u?mar... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalu bom strica Ajvarja, ki mi je belga mazdojca (kot ka?e) po?timu, da ve? ne cuka! :danzoman:

 

Aja, te?ko bo kej govora o sivi ekonomiji, ko dec ni hotu mbenga gnara! :harhar:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni za okol govort, ker moram nekoga za u?esa ! :angry2:

 

Jz kot ekspert za motorne zadeve, bom raj tih, tko da nej Bo?tjan pove! :blush::P

 

A je zedej ok ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cool sam volan pa obra?a? ko stara mama :harhar: tko na slooooww

 

joke

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem pred danasnjo potjo v Prago rekel dost mam in CX7 spimpal od znotraj, spucal v nulo, premazu, o?istu usnjene zice, namazal vse te?aje, amortizerje in dihtunge s silikonsko mastjo itd itd

 

Revca si je zaslu?ila (selitev, 2 x IKEA, pes, otroci....jaz...)

 

drgnil sem 2 uri....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes grem v Prago in to na ful LPG.

 

V Avstriji se premika, AGIPi uvajajo LPG, ravno pred Dunajem je sedaj, na ?e?kem so itak, v Mariboru pa tudi AGIP ob avtocesti na LPG

 

:bravo::bravo:

 

Zadnjic mi ga je ravno pred cesko mejo zmankal....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobu sm Celico nazaj (se znebu spet gore dnarja, bemumast - vsota sodi bl u jamralnik)! <_<:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem. :hohoho: Ene parkrat sem res obrnil volan tko na izi, da izgleda ?isto turisti?na vo?nja. Nisem pa vklju?il onboard posnetka, ko mi odnese rit pa zaradi obra?anja volana izgleda kot, da nimam vse pod nadzorom. :hohoho:

 

:bravo::bravo:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si o?ala dobil :)

 

Pa ?e eno vpra?anje tako mimogrede :) Paketek je ?e pri?el?

 

Ja ja je itaq, sem pozabu povedat :blush: , gdaj pora?unava ?

Ne nimam ?peglov ?e, mam nekaj manj?ega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:danzoman:

Prvi dan ?ihta!!!

:bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.