Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sm ?e par dni lastnik R Lagune Grandtour, pa je to pa res udobna vo?nja, kmalu sledi ?e plinificiranje! :danzoman::bravo:

 

sem videl na renault forumu, ja :P

po novem vozim laguno :P

:D

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa druga?e? Je pri vas sploh zapadlo kej snega?

 

bilo bilo... prej?nje dva dni je zapadlo kakih 5-10 cm...

samo je dobil vodo skoraj takoj zatem...

nekaj ga je ?e ostalo :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko,po tednu "dogodiv??in" po snegu in sne?nih mete?ih(in ob?asnem smu?anju) sem se varno vrnil domov.

Ne morem prehvalit moje mazdice,ki je v vseh pogledih in v vseh temperaturah (v?asih prav polarnih)

z odliko opravila svoje naloge. :bravo:

 

Najlep?e mi je bilo pri srcu,ko je pri polarnem - (krepkoooo pod nulo) mrazu, sosed v starej?em pasatu neuspe?no pri?igal svojo dizelco,na drugi strani audi-tudi ?iv?no verglal in preklinjal in se trenutek ?kodo?eljno nasmehnil,ko sem stopil v avto.Avti so bili vklenjeni v led,seveda.

Lepo obrnem klu? in v?ge iz prve in lepo zagode-sprva res bolj kot traktor,nato lepo umirjeno.Ko pa je webasto za?el kmalu odtajati led na ?ipah,je bil pa vi?ek nesramnosti.Je takoj stopil do mojega avta ta

pasatovec in hotel vedeti,kaj imam to noter.Povedal sem mu,da webasto in je ?e malo pogledal po avtu.

Mislim,da je bil kar zapaljen nad avtom.Audijevec je samo od dale? opazoval in bil ?e vedno u?aljen.

 

V glavnem za sneg je mazda res zakon,nikjer nisem ostal-se ve,zimske gume so zakon. :jezicek:

Mogo?e je pomagalo tudi to,da sem usul v rezervoar neko ?udo proti zmrzovanju nafte.In sproti kao ?e ?isti ?obe.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Mogo?e je pomagalo tudi to,da sem usul v rezervoar neko ?udo proti zmrzovanju nafte.In sproti kao ?e ?isti ?obe.

 

hinavec... te pa ni mazda kriva, nego tvoj dodatek... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hinavec... te pa ni mazda kriva, nego tvoj dodatek... :P

 

:D:D

 

ej, tud una dva sta mela mo?nost to narest pa nista - Alex je bil pa? bistveno pametnej?i pa ?e znal je predvidevat kaj sebo zgodlo

 

:bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

juhuuu jaz pa sem si danes naredil prijatelja in imava se zelo rada!! :bravo:

je pa malo ve?ji od mene -koliko presodite sami-okoli 2.7m

 

lp

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje ma pa 'one'? bi mogu met tud tok vecjega..........ali pa? ze ma :harhar:

 

kwa je ded al pa salome ? :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se vidi da ?enske rabiti enega po?tenega ti?a :hohoho:

 

Marko zakaj pa si samo gledal :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt:

?e si obe podelou.

 

?e pa nisi pol pa itaq brezveze zapravlen cajt. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svak zaspal in v paniki po?il ?ipo na Xsari s ?pohtlom ( :ne vem: ), v 14 minutah sem ga pobral v Medvodah in dostavil na Brnik....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nabavil nov fotoaparat Sony DSC-HX1 :bravo: Za enkrat se ?e ubadam z vsemi nastavitvami in na?ini delovanja :P Zelo mi je pa v?e? "smile shutter", avtomatsko slika ko zazna nasmeh, sploh pri otroku je to zakon :danzoman:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj? Kako? :ne vem:

 

Picasso - se sam ne ve, prav potegnu sem, mogoce mal prevec z robom in po 2/3 dolzini sipe horizontalno naredu rajso ki je po?ila....

 

Avto mu je stal 14 dni zdej (dela v tujini) samo danes ni bil minus....jeba u glavnem

To v paniki pomeni da se mu je mudilo na avion ne da je v spanuju to naredu :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to sem zastopil, da se mu je mudilo ampak mi ni jasno kako lahko s ?pohtlom ?ipo razbije?.

 

idi probaj...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

idi probaj...

 

Ha, ha ha....

francoz jebi ga...

 

Je pa bratranc sesu v prafaktorje celo ?ajbo na HR-Vju ko je brisalc menjal in mu je roka brez brisalca padla na sipo :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, drasti?ni preizkus - bolj sem mislil, da ?e ve kaj je naredil, da bo mogo?e komu prihranjena ta neprijetna izku?nja

 

Ma ne vem, nasploh okoli nule, sam res pa da je avto stal 14 dni in je blo gor se neki snega. Letnik 2000, ?pohtel pa tud ze neki let kilometrine :)

Se vsaj z vinjeto ne bo jebal...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.