Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hehe, ?e pozo spanja mata identi?no! :danzoman:

 

Jz pa sm u?eri biu zadovoljn ko so fuzbalisti zmagal, pol pa ?e moja nejlup?a ekipa F1 dosegla dvojno zmago! :danzoman::jupiii::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju3 pa imamo slu?beni piknik, upam da bo kej vremena, pa da mal poka?em tetam kako se bi? voli ?pila (po par pirih itak)! :danzoman::P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivela Toplotna ?rpalka!!!

 

obra?un 1.12.2009 - 31.5.2010 pol leta 1084? porabljenega ?troma, to vklju?uje vse, gretje, klime, bojler, lu?i, pranje (ki je pri nas dnevno) itd alles inclusive

 

Torej ra?unam na 2.000? letno za vse, to je manj kot pa ena cisterna olja ali plina :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep znesek, jest mislim da bo? ?e pod 2000 eur pri?el, tja do septrembra oktobra ima? skoraj mir z gretjem.

 

Pa mamo skoz toplo in od jutra do ve?era kro?enje tople vode, ni to gorenjska varianta :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vozil rally na novem iPAD-u...displej je kr volan...cool...moram tamalemu kupit :danzoman:

 

jz se pa vsega na iXXXX izogibam na kilometer... poglej notebook kak lahka za ta dnar dobi?... velik raj kupim orng ma?ino (jo mam) ki je velik cenej?a in zmogljivej?a od macbook... sam zato ko je apple... ko bi mi vsaj CELO japko dal bi ga ?e mogo? kupo...

 

ne vem pa kaj so hotl z ipad nardit... me?anico macbook pa iphone ali pa ipod touch... ne vem no... men ne di?i... ni userfriendly... vsaj men...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sprobal novo avtocesto Rovinj - Pula - full dvopasovnica :bravo: (+ hrvatje julija odpirajo avtocesto DO slovenske meje mimo umaga)

 

potem pa me je => jamralnik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me je zdele pogled na koledar razveselu, ker ma ta delovn tedn za ve?ino od nas, samo 4 delovne dni! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sel nepricakovano do Beograda na kavico vcerej...bil sem dol za slabe 4 ure od Trzica do centra Beograda.. pa vmes sem dirkal z enmu range rover-jem ki je imel zadaj napisan V8 tdci ali nekej takega in neverjetno prehitrl sem ga in me ni mogu ujet,na koncu ko sva prsla do cestninske postaje Sid pred Beogradom mi je celo cestital..hahahahaha...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el na vlak za Ljubljano, na sestanek, in nazaj....2 urci s sestankom ki je trajal skoraj uro in pol :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najdu sm neko stran, prek kere bom lohk gledu utakmico! :danzoman::P

 

Zvo?nikov pa nimam, torej bom poskusu na radiu ujet Val 202, da bo spektakel na nivoju! :hudicek::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.