Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?ez dobro uro grem registrerat - podalj?at registracijo. :danzoman:

PS. Na ke?, fu? je zmaga. :hudicek:

 

Vpra? ?e je kej manj brez ra?una :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo sporo?am vam da sem uspel prestavit termin toplic. v Roga?ki bom od 21.3 dalje

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opral sem avto...sej se lahko s tem hvalim ane?k vidim da drugi bolj malo to pisete,a res nikoli ne operete avta ali se ne smem s tem hvalit?

 

se ti pridru?ujem

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opral sem avto...sej se lahko s tem hvalim ane?k vidim da drugi bolj malo to pisete,a res nikoli ne operete avta ali se ne smem s tem hvalit?

 

Ob 10:30 te ni bilo v slu?bi :), in dodatek, ?e bi videl moj avto bi ti bilo jasno.... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 10:30 te ni bilo v slu?bi :), in dodatek, ?e bi videl moj avto bi ti bilo jasno.... :bravo:

 

hmmmm letos pa delam vec ali manj v trzicu....tko dqa ce bos sel kdaj mimo se oglasi na kavo ok?nisem vec v kranju...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka pi?e na suziki "bitch inside" ? :):bravo:

 

:bravo:

 

Narejen plan v dvoje za MX-5 - 14.7-17.7 Provansa + zaklju?ek v Udinah z Bon Jovi :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak... nagibalnik je spet aktiviran za eno leto :)

 

zaj pa ?e servis pa sprednja guma, te pa gasa... :blush:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S strani vodje oddelka sem dobil oceno mojega dela za preteklo leto in sicer; 5 (odli?no)! :danzoman::bravo:

 

Ufff kaj jest vse poslu?am...sam kaj ko se pri penezih tako ali tako potem ni? ne pozna...bullshit vse skupaj. :whatever: ...upam da je pri vas kej druga?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neb se hvalu, komi neki ?ez 4-mestno cifro mam netto! <_<

 

Danes sem bil na Mali Trg 6...?e imajo tam 4 mestno za ta deu.. :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.